[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 34, 35, 36 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[img]http://spoilertv.iimmgg.com/image/dd2311b6b62f34fa0e7f543f467e36b7[/img] tu jest to zdjątko :)

Dodano 30 sekund temu:

http://spoilertv.iimmgg.com/image/dd2311b6b62f34fa0e7f543f467e36b7 tu



_________________
I WATCH FOR CUDDY ! :serducho:
my sweet daughter - maagdaa
Dumnie należę do NBA -> Nimfkowa Brygada ANTYspaniowa x D

PostWysłany: Nie 16:04, 18 Paź 2009
kretowa
Gastrolog
Gastrolog



Dołączył: 12 Wrz 2009
Pochwał: 3

Posty: 1406

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiacuddy7 wielkie dzięki :D
Zdjęcie ładne i nawet pasują jej proste włosy tylko wydaje mi się,że jest smutna.



PostWysłany: Nie 16:15, 18 Paź 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 314

Miasto: Toruń
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiacuddy7 napisał:
Powiedziałeś, że fanom Huddy spodoba się odcinek 6×07. Co z 6×08 i 6×09?
Wszystkie Wam się spodobają. Rozkręcamy się.

już nie mogę się doczekać:) aczkolwiek chyba nie powinnam, aż tak się cieszyć skoro wcześniej była mowa o dramacie w haddy:(



_________________

PostWysłany: Nie 17:14, 18 Paź 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo będzie tak jak w GA z Meredith i Derekiem xD oni ciągle się schodzili i rozchodzili xD. Obstawiam że mimo jakiegoś załamania w Huddy wyjdzie im to na lepsze i potem ten związek wspaniale rozkwitnie :D Musi tak być! Nie może być źle :P



_________________

PostWysłany: Nie 18:25, 18 Paź 2009
Alextasha
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Wrz 2009

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to jest cuddy?! matko... tylko brwi ma podobne



PostWysłany: Nie 20:51, 18 Paź 2009
amanda
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Cze 2009

Posty: 31

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Katie Jacobs odpowiada na pytania:

Cytat:
Walk us through the process of choosing music for a House episode ... Thanks!
A: i listen to lots of music and keep a running file of songs that have a "house" vibe. then i match the music with the episode.

Q: Does your Husband still work on the show too?
A: no he doesn't. an embarrassment of riches, family and work. long hours.

Q: Do you ever feel the need to slap RSL?
A: we slap each other daily!

Q: Any good House/Cuddy stuff coming up, in the near future? Are House and Cuddy any closer to getting together this season?
A: as you know, their relationship is complicated. it's like a dance: they get two steps closer, and then take three steps back.

A: sometimes, in dance, you take four steps forward and only 3 back :)
Q: REALLY???Thank you! You all guys are amazing!!! (Hope they'll dance a lot this season!!!!)

Q: Are you planning to give House/Cameron fans any glimpse of hope ?
A: where would we be without hope? i truly don't know what the end of the season holds. thanks for watching.

Q: Any news on Jennifer returning to House? I hope Cameron won't be gone for long, I'll miss her!
A: no news yet.

Q: Will House & Cuddy kiss again (for real no hallucination/dream/memory/delusion) any time soon?
A: oh god, you know how fraught those workplace romances are...thanks for watching :)

A: i love bones. we shoot on the same lot, so i see the showrunner all the time @harthansen. he's really cute.

Q: when Jennifer Morrison is coming back to House? TV Guide doesn't say. Thanks
A: we're in the middle of our season, and truly have not decided where we will go at the end of the season.

Q: Which of the upcoming episodes are you the most excited / happiest about? Any you feel particularly proud of?
A: they're all my children :)

Q: Your daughter is beautiful in case you hadn't noticed. Will we ever see her on the show?
A: i'm happy to say she's guest starring in ep. 7 "known unknowns". very proud.

Q: I love the show,specially the music in every episode which I heard you choose. Are we going to see HL playing the piano soon?
A: i love when house plays the piano, the harmonica, and the guitar!

Q: Will House ever go into drug addiction again?
A: that's the question :)

Q: Do you prefer being a "showrunner" or directing? Or is it impossible to choose? "Broken" was awesome, by the way!
A: impossible to choose, how did you know?

Q: Of all the fantastic directors on House, you have directed my favs! You find such great nuance IN every scene! Do you plan to direct every season (I hope) or do you decide as scripts come in?
A: directing consumes me, so it's hard to know how many i will do.

Q: since it is House, I'm assuming he will return to his usual tricks. How will you keep things fresh w/the same formula?
A: the characters are always changing, even if the "medicine" stays the same.

Q: When will you plan the second half of season?
A: good question! 24 episodes a year is a sh*t load of work :)

Q: i would like to know where wilson was when house had the infarction and his opinion about this?
A: such a good question!!! he wasn't with house, but muscle death is extremely hard to diagnose.

Q: will we see any other scene at Maynsfield hospital? will House ever be back to Maynsfield??
A: it's not in our current fan, but as i said before, who knows where the end of the season will go.

Q: Do ya think that House is capable of LOVE? I mean, after Stacy and all?BTW, we luv ya!
A: life and love is a process :)

Q: will house ever move back to his own apartment anytime soon?
A: can't answer that! SPOILER!

Q: will we get to find out more about House & Cuddy's history in any upcoming episodes?!
A: yes!

Q: could u define yourself as huddy? they are amaaaaazing!
A: i am many things

Q: What is your all time favorite episode of House?
A: the pilot

Q: Ms.Jacobs, do you read reviews of the season or of episodes, like http://bit.ly/gG25F ? Or do you avoid them? & great music!
A: i go back and forth. it can really hurt sometimes.

Q: Which is your favourite House/Willson and House/Cuddy scene??
A: i like the house/wilson at the end of the tyrant. house/cuddy? end of season 5.

Q: The past of the characters will be more explored? Before the infarction, before PPTH? The timeline is pretty messy.
A: it's hard to go back and forth in time, revealing more about the characters is what interests us most.

Q: While I don't think you've gotten writing credis, are you involved in some degree with the scripts? The writers are brilliant
A: the characters yes, less on the medical

Q: Will there be a new regular character introduced this season?
A: maybe!

Q: Will there at least be some nice House/Cameron scenes before she has to leave? There are many, many fans waiting out there :-)
A: i directed the first house/cameron kissing scene. will there be more? hard to know :)

Q: Do we need to keep worring about House's sanity and are there physical reasons behind his problems?
A: definitely.

Q: read that HL plays the saxophone (I don't know for sure) We'll see him play it in House. Maybe next season? Thanks.
A: he's incredibly musical. if you heard he plays the sax, then i'm sure it's true.

Q: Can you tell us how old are House, Cuddy and Wilson?? a little bit confused after TSC.
A: ageless :)

Q: Was Franke Potente always going to guest star or specifically cast for the role of Lydia?
A: i had a general meeting with her. the role of lydia came after.

Q: how could Houses leg pain 'magically disappear' after the detox in Mayfield and could be managed just by Ibuprofen? Hose stayed of Vicodin after the ketaminetreatment and the pain still returned,so it couldn't have just been opioiddependency Does it mean, House feels as bad as ever and maybe more, but he fears the hallucinations a bit more than the pain?
A: it's still a real struggle for him. he still has pain, he's managing it with non-narcotics, but it's still a struggle for him.

Q: And your favorite House/Cameron scene?
A: i can't think fast enough to say my absoulte favorite. i did love when she was cleaning his wound in the episode starring mos def.

Q: Do you guys read the episode feedback thread on Fox Community?
A: i'm way too sensitive.

Q: I'm terribly curious if producers ever come across fan creations, like videos/websites/fanart, etc. Do you try to avoid it?
A: i don't try to avoid, but i must admit i haven't seen any.

Q: Do we get to see more clinic scenes this season? Those always bring such a nice humor to the show - also very HOUSE!
A: there are a few coming up. i love them too.

Q: Love the show!!! will we see some more cuddy in future episodes? cause i kinda miss her...
A: when she's not there, i miss her too. yeah she's around.

Q: What is your favorite part of your job?
A: getting to work with the amazing writers, producers, actors, and crew. they're like my family.

Q: Amber hallucinations put on the backburner?
A: hallucinations are on backburner.

Q: why did you forget about the House /Cameron relationship?It is like it never happened!There will be some hope for hameron?
A: i have never forgotten about it. sorry if it feels that way in the episodes. keep watching :)

Q: has Hugh Laurie ever thought about writing an episode himself?
A: yes.

Q: We'll found out soon How House and Cuddy met and what went wrong after their one night stand? Plz answer this. ;)
A: you learn more about their early days in an upcoming episode.

Q: emotional and intellectual connections are important, but please tell us sex won't remain overrated forever-congrats on Broken
A: that was my flip response to mike auiesslio. of course sex is not overrated!


źródło: spoilertv



_________________

PostWysłany: Nie 21:39, 18 Paź 2009
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

605-brave-heart-new promo

http://spoilertv.blogspot.com/2009/10/house-episode-605-brave-heart-3-sneak.html

Dodano 3 minut temu:

http://spoilertv.blogspot.com/2009/10/house-episode-605-brave-heart-new.html



_________________

PostWysłany: Pon 9:06, 19 Paź 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łał, córka Katie Jacobs zagra/zagrała w "known unknowns" ??
to jest chyba 7 odcimek, nie?
i must watch it !! :mrgreen:
no i bedzie więcej Huddy ... :jupi:



_________________
I WATCH FOR CUDDY ! :serducho:
my sweet daughter - maagdaa
Dumnie należę do NBA -> Nimfkowa Brygada ANTYspaniowa x D

PostWysłany: Pon 14:21, 19 Paź 2009
kretowa
Gastrolog
Gastrolog



Dołączył: 12 Wrz 2009
Pochwał: 3

Posty: 1406

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pyt.: Przeprowadź nas przez proces doboru muzyki do odcinków House'a. Dzięki!
Odp.: Słucham dużo muzyki i zbieram w folder te, które pasują do house'owej atmosfery. Potem łączę ją z odcinkami.

Pyt.:Twój mąż również nadal pracuje przy serialu?
Odp.: Nie. Kłopoty z bogactwem, rodziną i pracą. Długo by opowiadać.

Pyt.:Czułaś kiedyś, że musisz walnąć Roberta Sean Leonarda?
Odp.: Bijemy się codziennie!

Pyt.: Jakieś dobre wiadomości o Huddy w najbliższej przyszłości? Czy House i Cuddy w tym sezonie choć trochę się do siebie zbliżą?
Odp.: Wiesz dobrze, że ich związek jest skomplikowany. To tak jak w tańcu: robisz dwa kroki do przodu, ale trzy w tył.
Jednak czasem, gdy tańczysz, robisz cztery kroki w przód, a cofasz się tylko o trzy :-)
Pyt.: Serio? Dziękuję Ci! Wszyscy jesteście cudowni! (Mam nadzieję, że będzie dużo tańca w tym sezonie!)

Pyt.: Planujecie dać fanom Hameronu chociaż przebłysk nadziei?
Odp.: Gdzie byśmy zaszli bez nadziei? Naprawdę nie wiem, co przyniesie zakończenie sezonu. Miło, że oglądasz.

Pyt.: Znasz jakieś newsy o powrocie Jennifer do House'a? Mam nadzieję, że Cameron nie odchodzi na długo, bo będzie mi jej brakowało!
Odp.: Jeszcze nic mi na ten temat nie wiadomo.

Pyt.: Czy dojdzie do kolejnego pocałunku House'a i Cuddy? (nie w halucynacjach, snach, pamięci czy złudzeniach!)
Odp.: Przecież wiesz, jak trudne są romanse w pracy... Miło, że oglądasz :-)

Pyt.: Kiedy Jen wróci do House'a? TV Guide nic nie mówi. Dzięki
Odp.: Jesteśmy w środku sezonu i tak naprawdę nie zdecydowaliśmy się, dokąd zajdziemy na zakończenie sezonu.

Pyt.: Na który odcinek tego sezonu czekasz najbardziej? Czy z któregoś jesteś szczególnie dumna?
Odp.: Wszystkie są moimi dziećmi :-)

Pyt.: Twoja córka była śliczna przypadku, o którym nie wspomniałaś. Czy zobaczymy ją kiedyś w serialu?
Odp.: Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ zagra w siódmym odcinku "Known unknows". Jestem z niej dumna.

Pyt.: Uwielbiam wasz serial, a szczególnie muzykę, którą ty wybierasz. Czy ujrzymy niebawem Hugh Lauriego grającego na pianinie?
Odp.: Uwielbiam sceny, w których House gra na pianinie, harmonijce lub gitarze!

Pyt.: Czy House wróci kiedyś do nałogu?
Odp.: Oto jest pytanie! :-)

Pyt.: Wolisz być producentem czy dyrektorem? Masz możliwość wyboru? A tak poza tym-"Broken" był niesamowity.
Odp.: Nie mam wyboru, skąd w ogóle wiedziałeś?

Pyt.: Ze wszystkich fantastycznych dyrektorów, to ty kierowałaś wszystkimi moimi ulubionymi odcinkami! Potrafisz odnaleźć genialne niuanse w każdej scenie! Planujesz kierować całym sezonem (mam nadzieję!), czy wybierzesz sobie kilka scenariuszy?
Odp.: Dyrektorowanie tym wszystkim pochłania mnie bez reszty, więc trudno powiedzieć, nad iloma przyjdzie mi pracować.

Pyt.: Jako, że jest to House, to zakładam, że wróci do swoich dawnych sztuczek. Jak ratować nowe cechy w starym składzie?
Odp.: Postacie zawsze będą się zmieniać. Najważniejsze, aby medycyna pozostała taka sama.

Pyt.: Kiery rozpoczniesz planowanie drugiej połowy sezonu?
Odp.: Dobre pytanie! 24 odcinki w roku to naprawdę dużo pracy... :-)

Pyt.: Chciałabym wiedzieć, gdzie był Wilson, gdy House chorował i jakie jest jego zdanie na ten temat?
Odp.: Równie dobre pytanie! Nie było go z Housem. Rozumiesz, obumieranie mięśni nie jest zbyt łatwe do zdiagnozowania...

Pyt.: Zobaczymy jeszcze jakieś sceny w Szpitalu Mayfield? Czy House tam jeszcze kiedyś wróci?
Odp.: W tej chwili tego nie planujemy, ale jak już powiedziałam, nie wiemy, jak skończy się sezon.

Pyt.: Myślisz, że House jest zdolny do miłości? Mam na myśli, czy potrafi kochać po tym, co przeszedł: po Stacy i wszystkim innym? Tak poza tym-kochamy cię!
Odp.: Życie i miłość to jest pewien proces ;-)

Pyt.: Czy House niedługo wróci do swojego mieszkania?
Odp.: Nie mogę odpowiedzieć, to spoiler!

Pyt.: Czy możemy liczyć na więcej scen Huddy w nadchodzących odcinkach?
Odp.: o tak!

Pyt.: Mogła byś określić siebie tak, jak zrobiłaś to z Huddy? Oni są wspaniali!
Odp.: Jestem wieloma rzeczami

Pyt.: Który odcinek House jest twoim ulubionym?
Odp.: "The Pilot"

Pyt.: Pani Jacobs, czy czytuje pani recenzje sezonów lub odcinków, takie jak ta: http://bit.ly/gG25F ? Czy może unika pani tego? + świetna muzyka!
Odp.: Czytam niektóre. Czasem mogą zaboleć.

Pyt.: Która jest twoja ulubiona scena Hilsona, a która Huddy?
Odp.: Lubię House i Wilsona na końcu "The Tyrant". House i Cuddy? Koniec piątego sezonu.

Pyt.: Czy przeszłość naszych bohaterów zostanie bliżej wyjaśniona? Czas przed wypadkiem House'a, przed szpitalem Princeton? Oś czasu jest nieco niechlujna..
Odp.: Trudno podróżować w czasie, gdy chce się pokazać wszystko to, co nas interesuje.

Pyt.: Mimo, że nie sądzę, abyście pisali niewiarygodnie, to czy angażujecie się w jakikolwiek sposób w pisanie scenariuszy?
Odp.: W sprawie postaci tak, medycznie nie.

Pyt.: Czy pojawi się jakaś nowa, stała postać w tym sezonie?
Odp.: Być może!

Pyt.: Czy będą jakieś fajne sceny Hameronu, zanim Jen odejdzie? Rzesza fanów tylko na to czeka...
Odp.: To ja wymyśliłam pierwszy pocałunek House'a i Cameron. Czy będzie ich więcej? Kto wie :-)

Pyt.: Czy nadal powinniśmy martwić o poczytalność House'a i czy istnieją psychiczne przyczyny jego problemów?
Odp.: Zdecydowanie tak!

Pyt.: Wyczytałem gdzieś, że Hugh gra na saksofonie (ta informacja nie jest pewna) oraz, że zagra w Housie. W następnym sezonie? Dzięki
Odp.: To pewne, że jest muzycznie uzdolniony. Jestem pewna, że skoro tak przeczytałeś, to musi być prawda.

Pyt.: Możesz nam powiedzieć, ile lat ma House, Cuddy i Wilson? Myślałem o tym ostatnio...
Odp.: Są wiecznie młodzi :-)

Pyt.: Czy od początku Franka Potente miała zagrać gościnnie w Housie jako Lydia?
Odp.: Poznałam ją wcześniej, rola Lydii pojawiła się potem.

Pyt.: Jak ból House'a mógł magicznie zniknąć po leczeniu w Mayfield i może być leczony tylko Ibuprofenem? House uśmierzał ból Vicodinem po leczeniu ketaminą, a ból wciąż powracał, więc to nie może być zwykłe uzależnienie od opium. To znaczy, że House czuje się tak samo, być może nawet gorzej, ale boi się halucynacji bardziej niż bólu?
Odp.: On wciąż się z tym zmaga. Upora się z tym bez narkotyków, jednak będzie to dla niego trudne.

Pyt.: A twoja ulubiona scena Hamerona?
Odp.: Na szybko ciężko mi powiedzieć. Podobała mi się scena, w której Cam czyściła ranę House'owi w odcinku głównie o nich.

Pyt.: Czytacie opinie FOX'a o odcinkach?
Odp.: Ja jestem na to zbyt wrażliwa.

Pyt.: Strasznie mnie ciekawi, czy producenci natykają się na twórczość fanów, np. filmiki, zdjęcia, strony, czy raczej tego unikają?
Odp.: Nie unikamy tego, chociaż przyznaję, że nic takiego nie widziałam.

Pyt.: Czy będzie więcej scen z kliniki w tym sezonie? Zawsze wnosiły wiele humoru do odcinka, zupełnie jak House.
Odp.: Niedługo pojawi się kilka. Ja również je lubię.

Pyt.: Uwielbiam ten serial! Zobaczymy więcej Cuddy w przyszłych odcinkach? Bardzo mi jej brakuje.
Odp.: To prawda, brakuje jej. Niedługo będzie jej więcej.

Pyt.: Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Odp.: Możliwości, jakie daje mi praca z tak świetnymi pisarzami, producentami, aktorami, całą ekipą. Są dla mnie jak rodzina.

Pyt.: Sprawa halucynacji z Amber zostaje odłożona na potem?
Odp.: Tak, ona jest na potem.

Pyt.: Dlaczego zapomnieliście o związku House'a z Cameron? Zachowują się jak gdyby nigdy nic się nie stało... Czy możemy mieć jakieś nadzieje na Hameron?
Odp.: Nigdy o tym nie zapominam. Przykro mi, że tak to odczuwasz. Oglądaj dalej :-)

Pyt.: Czy Hugh Laurie myślał o tym, aby napisać jakiś odcinek?
Odp.: Tak.

Pyt.: Czy dowiemy się niebawem jak House i Cuddy się poznali i jak doszło do ich jednorazowej przygody? Proszę, powiedz.
Odp.: Dowiesz się więcej w nadchodzącym odcinku.

Pyt.: Emocjonalne i intelektualne związki są ważne, ale powiedz proszę, że seks nie jest przereklamowany. Biję pokłony za "Broken".
Odp.: To była moja odpowiedź do Mike'a Ausiello. Oczywiście, że seks nie jest przereklamowany!


uff ;-)



Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Pon 17:27, 19 Paź 2009
gaba
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 79

Miasto: wroclaw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki:)



_________________

PostWysłany: Pon 19:21, 19 Paź 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale się cieszę :) Oby więcej takich spoilerów :D

Edit

Promo do nowego odcinka


Link


Nie wiem, jak wytrzymam, bo chcę go obejrzeć już teraz!!!



_________________
"Give me the strength to face the wrong that I have done,
now that I know the darkest side of me..."
Within Temptation - The Truth Beneath the Rose

PostWysłany: Wto 7:05, 20 Paź 2009
Kirteen
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 02 Wrz 2009
Pochwał: 5

Posty: 367

Miasto: Turek
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowości od Kristin:

Cytat:
Jaclyn in Fresno, Calif.: Please, I need some news on Cuddy and House—tell me something good about them!
Look for House to throw himself into his work more than usual once he discovers that Cuddy is dating Lucas (Michael Weston). Poor House even follows Cuddy to a medical conference to try to get closer to her, and that's when he finds out about the other man.

Katie in North Carolina: I need some House news! When is Taub coming back?
Taub (Peter Jacobsen) will be back on House's team before you know it. Episode eight features a medically interesting porn-star case that House uses to seduce Taub and Thirteen (Olivia Wilde) back to the team. Taub plays hard to get for a while, but the whole team (sans poor Jennifer Morrison's Cameron) should be back together full-time come November sweeps.


Dodano 1 minut temu:

I od Ausiello:
Cytat:
NCIS grad Sasha Alexander is about to get very close to House and Wilson, literally and (possibly) figuratively.

A House insider confirms to me exclusively that Alexander has been cast as House and Wilson’s genetically-blessed new neighbor. (As I previously reported, the BFFs will make their living arrangement permanent when they relocate to fancy new digs next month.)

According to my House mole, House and Wilson will develop a little crush on Alexander’s character. But there’s no need to worry, Hilson ’shippers. TV’s second-best bromance (after J.D. and Turk, natch) isn’t in danger of breaking up over a girl — at least not this one. It’s my understanding that the actress is signed on for just one episode, slated to air in late ‘09 or early ‘10.

What do you think? Does Alexander warrant the attention House and Wilson will soon be paying her? Sound off below!



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 8:54, 20 Paź 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spoilery od Kristin

Cytat:
Potrzebuję jakiś informacji o tym, co dalej z Housem i Cuddy! Proszę, powiedz mi coś dobrego o nich.

House rzuci się w wir pracy, kiedy dowie się, że Cuddy spotyka się z Lucasem. Pojedzie razem z nią na medyczną konferencję, by móc się do niej zbliżyć i właśnie tam dowie się o Lucasie.

Kiedy wraca Taub?

Szybciej, niż się spodziewasz. Tajemnica medyczna w odcinku 8 -związana z gwiazdorem filmów porno, zostanie użyta przez House’a, by ściągnąć z powrotem do zespołu Tauba i 13. Oczywiście na początku Taub będzie udawał trudnego do zdobycia, ale w końcu zespół będzie w komplecie (oczywiście zespół minus Cameron).



_________________
I WATCH FOR CUDDY ! :serducho:
my sweet daughter - maagdaa
Dumnie należę do NBA -> Nimfkowa Brygada ANTYspaniowa x D

PostWysłany: Wto 13:08, 20 Paź 2009
kretowa
Gastrolog
Gastrolog



Dołączył: 12 Wrz 2009
Pochwał: 3

Posty: 1406

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już chce kolejny odcinek :D
Nie wiem jak ja wytrzymam tak długo.



PostWysłany: Wto 13:35, 20 Paź 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 314

Miasto: Toruń
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko będzie pięknie, a potem się posypie... :]
Promo - jak dla mnie - najlepsze z możliwych :D



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 14:07, 20 Paź 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 34, 35, 36 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 35 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.16903 sekund, Zapytań SQL: 15