Czarne BMW[M]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czarne BMW[M]

Fik powstał na WOK-u(wiedza o kulturze ).
Proszę o wyrozumiałość ponieważ to mój pierwszy fik o Housie ;D

__________________________
Greg House jak zwykle po pracy wrócił do domu.Znowu mu się udało-wyleczył kolejnego pacjenta,tym razem 18letniego Adriana.Zdiagnozował u niego gruźlicę i teraz chłopak po tygodniowej kuracji będzie mógł wrócić do domu.House rzucił laskę w kąt,usiadł na kanapie i włączyć
telewizor."General Hospital"go uspokajał.Po niedługim czasie pomyślał jednak że wolałby posiedzieć z KIMŚ.Nie miał na myśli Wilsona..Myślał o Cuddy..Coraz częściej o niej myślał,kiedy miał więcej czasu niby przypadkiem zahaczał o jej gabinet.Chciał poprostu z nią być.Niby nic nie zauważyła ale może się już domyślała.
House westchnął-Greg znowu to zrobisz?Po raz kolejny pojedziesz do jej domu żeby zatrzymać się na progu i zastanawiać się 20minut czy nacisnąć dzwonek a później obrócić się i pojechać do domu?Tak,on Greg House tego chciał.Wyłączył telewizor,poderwał się z kanapy,wziął laskę i odpalił motor.Cuddy jadę-powiedział do siebie i ruszył z piskiem opon.Kiedy dotarł na ulicę Lisy zatrzymał motor.W salonie paliło się światło.Greg podszedł wolno do drzwi.I jak zwykle się przy nich zatrzymał.Nie mógł,po prostu nie mógł nacisnąć dzwonka.Stał tak i przysłuchiwał się odgłosom zza drzwi.W salonie słychać było telewizor.Był włączony najprawdopodobniej na jakiejś romantycznej komedii-najpewniej taniej ponieważ co chwilę było słychać teksty typu:
-kocham cię Romeo
-ja ciebie też Julio
i takie tam podobne.House obrócił się i już miał iść do motoru gdy pomyślał że mógłby choć na chwilę zajrzeć przez okno Lisy.
I tak mnie nie zobaczy za to ja zobaczę ją-pomyślał.Podszedł cicho do okna.Zobaczył ją.Siedziała w bujanym fotelu z dzieckiem na rękach.Uważnie przyglądała się scenom które działy się na ekranie.Jest piękna-pomyślał House.A jak jej czarne włosy błyszczą w świetle lamp.Po dłuższej chwili nie chętnie oderwał się od tego widoku.-muszę już isć.Nie może mnie zobaczyć-pomyślał House i szybkim krokiem ruszył do motoru.Odpalił go najciszej jak potrafił i pojechał do domu.Jeszcze ostatni zakręt i...zza zakrętu wyjechało czarne BMW.Greg nie zdążył zahamować,nie zdążył nawet zareagować.Auto uderzyło w motor.Siła uderzenia spowodowała że House wyleciał z motoru.Walnął głową o beton a później potoczył się kilka metrów dalej.Odchrząknął,podniósł lekko głowę i zwymiotował.Później zemdlał.Odzyskał przytomność kilka minut później.Koło niego stał jakiś mężczyzna.Dzwonił na pogotowie ale Greg zauważył to dopiero po dłuższej chwili.Okropnie bolała go głowa,czuł że ma ranę na głowie,bolała go też noga i trudno mu było oddychać.facet skończył rozmawiać.House próbował wstać.Niech pan nie wstaje-krzyknął mężczyzna.Zaraz przyjedzie karetka.House'owi szumiało w uszach.Leżał na poboczu drogi czekając na pogotowie.Facet chodził w tę i z powrotem niedaleko niego.Denerwował się.W końcu House usłyszał sygnał nadjeżdzającej karetki pogotowia.Ucieszył się-nie mógł już znieść bólu.Ratownicy szybko się nim zajeli,zapakowali go do karetki i odjechali.Greg poczuł ulgę gdy leki przeciwbólowe zaczęły działać.Jedziemy do Princeton-Plainsboro-zdecydował lekarz.Do szpitala dojechali w rekordowym tempie.House został przewieziony na Ostry Dyżur.House'owi szumiało w uszach,dźwieki docierały do jego uszu w zwolnionym tempie a ,przez pół przymknięte oczy widział migocące światła lamp.Na Ostrym dyżurze od razu się nim zajęli.Okazało sie że House ma wstrząs mózgu,złamane 2żebra,liczne siniaki i pocharatane spodnie(dopiero kupione!)Po badaniu i sprawdzeniu czy z narządami wewnętrznymi wszystko w porządku House został przetransportowany na salę chorych.Greg był osłabiony i zmęczony do tego było już bardzo późno więc szybko zapadł w sen.Następnego dnia gdy się obudził usłyszał coś dziwnego.Ktoś bardzo blisko niego szlochał cicho,w dodatku trzymał go za rękę.Otworzył oczy i obrócił głowę w stronę dźwięku.Zobaczył Cuddy.Siedziała zgarbiona na szpitalnym krzesełku,głowę miała pochyloną.Greg najpierw długo bał się odezwać,obserwował ją tylko ale w końcu się przemógł i powiedział:
-Cuddy co tu robisz?
Lisa natychmiast podniosła głowę i wytarła łzy wierzchem dłoni.
-Dopiero dziś rano się dowiedziałam że miałeś wypadek...-powiedziała Cuddy.-jak się czujesz?
-bywało lepiej-mruknął House
-pamiętasz co się stało?Co robiłeś o pierwszej w nocy poza domem?Z pracy wyszedłeś ok.23.00
-Nie... nie pamiętam-powiedział House-za nic nie mógł się przyznać ze był koło jej domu.Pamiętam tylko wypadek.
-Cco?-przestraszyła się Lisa-naprawdę nic nie pamiętasz?Cuddy zadawała mu pytania jednocześnie świecąc mu latarką w oczy.Źrenice równe,okrągłe,reagujące-powiedziała Lisa.Trzeba będzie zrobić tomografie.
-Jak się czujesz?-Wilson wszedł do pokoju.
Zanim House zdążył odpowiedzieć,uprzedziła go Cuddy:
-nie pamięta co robił przed wypadkiem.
-Naprawdę?-Wilson bardzo się zaniepokoił.To może być coś poważnego.
House nie odpowiedział.Wiedział że tomografia jest zupełnie niepotrzebna jednak za nic w świecie nie chciał się przyznać co robił tej nocy.
Po obiedzie do House przyszła w odwiedziny cała drużyna.Oczywiście Wilson powiedział już im że Greg ma amnezję więc przyszli zaniepokojeni i nie można było porozmawiać z nimi o niczym innym niż o jego wypadku i jego głowie.W końcu House wykręcił się od ciągłych pytać zmęczeniem i udał że zasnął.Jego drużyna wyszła cicho z pokoju.
-muszę jej w końcu powiedzieć-pomyślał House.Nie mogę ciągle udawać amnezji.
Następnego dnia więc kiedy Cuddy przyszła sprawdzić jak on się czuje objął jej twarz i pocałował ją.Kiedy skończył popatrzył jej głęboko w oczy i wyszeptał:
-kocham cię.Tej nocy kiedy zdarzył się wypadek byłem koło twojego domu.Chciałem zadzwonić dzwonkiem ale jak już prawie go nacisnąłem zrezygnowałem.Chciałem być blisko ciebie...
-Ja też cię kocham-wyszeptała Lisa.Kocham cię-powtórzyła i pocałowała go.

KONIEC
[/img]



PostWysłany: Czw 0:25, 19 Lis 2009
housee
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Lis 2009

Posty: 22

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawie się rozwijało szkoda ze tak szybko się to potoczyło i dobiegliśmy już końca . pozdrawiam i czekam na dalsze fiki twojego autorstwa:P



_________________

PostWysłany: Czw 8:03, 19 Lis 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba, dosyć dużo powtórzeń, ale sądzę, że nad tym popracujesz.
I trochę jak dla mnie House jest trochę do siebie nie podobny xd

Poćwicz bo masz naprawdę fajne pomysły :wink:



_________________

PostWysłany: Czw 16:46, 19 Lis 2009
Ugabuga
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 1

Posty: 93

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak na pierwszy raz - podoba mi się. A motyw z czarnym BMW jest całkiem ciekawy :wink:

Teraz się przyczepię:
Wiem, że to miniatura, ale w niektórych momentach Twoje opowiadanie przypominało streszczenie. A tego nie lubię.

Cytat:
Jeszcze ostatni zakręt i...zza zakrętu wyjechało czarne BMW.Greg nie zdążył zahamować,nie zdążył nawet zareagować.Auto uderzyło w motor.Siła uderzenia spowodowała że House wyleciał z motoru.

Mogłabyś tutaj opisać, co czuł, o czym myślał. No i na przyszły raz pamiętaj o spacjach po kropkach.
Kończę już moje wywody na temat powyższego i mam nadzieję, że będziesz pisać dalej :D

PS. Następnym razem skorzystaj z pomocy kogoś z grupy BETA, trochę ich tu mamy :)



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Czw 17:18, 19 Lis 2009
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za opinie :) .

PS.Agawa5 jestem tu nowa na forum więc zapytam:co to jest grupa beta :P ?



_________________

PostWysłany: Sob 14:16, 21 Lis 2009
housee
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Lis 2009

Posty: 22

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BETA to skrót od Beatreader (osoba, do której wysyłasz fika, ona Ci go poprawia, jeśli chodzi o ortografię, interpunkcję itp. i odsyła poprawioną wersję) Szczegóły masz tu:

http://forum.housemd.info.pl/bank-betareaderow-t792.html



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Sob 14:23, 21 Lis 2009
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajny fik, ciekawy pomysł, ale niestety bardzo dużo powtórzeń. No i ta końcówka... Niby fajna i romantyczna, ale za szybko to wszystko się potoczyło.
Popracuj nad powtórzeniami i rozwiń niektóre wątki, a na pewno będzie świetnie!



_________________

Woman in BLACK!
''Words can hurt, you know?''
Ubranko by Me

PostWysłany: Sob 16:49, 21 Lis 2009
Annabell__
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 17 Paź 2009
Pochwał: 1

Posty: 294

Miasto: Reda
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03603 sekund, Zapytań SQL: 15