Thanksgiving Day [M]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thanksgiving Day [M]

Cytat:
Kolejne coś co powstało dzisiaj w nocy. Równocześnie ostrzegam, że część wydarzeń zawartych w ficku odnosi się do szóstego sezonu, lecz żadnych konkretów w nim nie przeczytasz. Życie nie tylko doświadcza House'a, ale też i inne osoby. Tak właśnie powstała ta miniaturka. Miłej lektury.





zBETOwane przez Sarusię

Przez wiele lat tłumiłem w sobie marzenia, tłumiłem to, co pozwoliłoby mi być naprawdę szczęśliwym. Myślałem, że ważniejsze jest zapewnienie sobie przyszłości, moja kariera, a na miłość przyjdzie czas wtedy, kiedy będę mógł sobie na to pozwolić.

Nie widziałem, że ona przyszła nie pytając mnie nawet o zdanie. Nie dostrzegłem tego, a może po prostu zignorowałem? "Błędy młodości" - mawiają, tylko czemu na starość trzeba za nie płacić najwyższą cenę? Byłaś na wyciągnięcie ręki, tak blisko mnie… Gdzie ja miałem wtedy oczy?

Byłem ślepy, a teraz jestem kaleką, której każdy krok sprawia ból. Wszystko co zrobiłem było dla ciebie - szpital, detoks, rzucenie Vicodinu. Jednak ci tego nie powiedziałem, bo myślałem, że rozumiesz. Myślałem, że moje marzenia, tak głęboko skrywane, będą miały szanse spełnienia, że w końcu będę szczęśliwy… Będziemy szczęśliwi.

Próbowałem uwierzyć, że moje marzenia mogą stać się realne. Postanowiłem pokazać, że mogę się dla ciebie zmienić, bo mi tak naprawdę na tobie zależy. Zawsze zależało, tylko brakowało odpowiedniej chwili, słów czy spojrzenia. Zawsze coś wydawało się być nie tak, a tak naprawdę to ze mną było nie tak.

Pobyt w szpitalu uświadomił mi, że to we mnie jest skaza, że sam jestem winien swojemu nieszczęściu. Moje szczęście tak naprawdę czeka w zasięgu ręki, a jedyne co muszę zrobić, to tylko ją wystawić.

Chciałem to zrobić i wtedy zobaczyłem cię z nim. Byłaś zakłopotana, ponieważ nie tak powinienem się o tym dowiedzieć. Mój cenny dar, jakim jest dedukcja, został przysłonięty czymś, co można by nazwać uczuciem. Dlatego tego nie zauważyłem? Byłem ślepy, choć przecież nie na tym polegało moje kalectwo.

Chciałem walczyć, pokazać ci, że tylko ja na ciebie zasługuję. Bić się o moje szczęście. Szczęście, które sam zmarnotrawiłem. To ja wszystko zniszczyłem, nie ty. Moja bezczynność, docinki i wywoływane kłótnie. Widząc was z balkonu, uśmiechniętych i radosnych, zrozumiałem, że nie mogę być szczęśliwy nie niszcząc twojego szczęścia.

Z wielkim trudem musiałaś je budować. Teraz ja miałbym to wszystko zniszczyć? Nie potrafię, bo zbyt mocno cię kocham. Kochając cię, muszę to zaakceptować, choć zrobi to ze mnie nieszczęśliwego człowieka. Przynajmniej w tym jestem dobry.

Teraz pewnie żyjesz gdzieś daleko, masz gromadkę dzieci i wnuków. Przy Święcie Dziękczynienia ledwo mieścicie się przy stole. Uśmiechasz się do wszystkich. Boże, jak ja kocham twój uśmiech. On kroi indyka, uśmiechając się do ciebie. Jesteś szczęśliwa.

Cieszę się z tego siedząc sam w fotelu i popijając Burbona. Indyka brak. Laskę wymieniłem na coś wygodniejszego. Teraz wszędzie wiozą mnie cztery kółka, bo o dwóch to mogę sobie już tylko pomarzyć. Jestem sam, a gdzieś tam we mnie jest ta nadzieja, że moje marzenia się jeszcze spełnią. Nie potrafię przestać cię kochać.

I w tym szczególnym dniu chciałbym podziękować, że jesteś. Że pojawiłaś się w moim życiu i choć trochę je rozjaśniłaś.

Twój Greg



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pią 15:30, 27 Lis 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie potrafię przestać cię kochać.

Jakie to wszystko prawdziwe... Niesamowite zwierzenia.
Piękne :wink:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Pią 16:05, 27 Lis 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To piękne. Trudno mi dobrać słowa po przeczytaniu, jestem w lekkim szoku.
Świetnie napisane, nie ma czego zarzucić! Do tego opis uczuć całkowicie pasuje do Housa!



_________________

Woman in BLACK!
''Words can hurt, you know?''
Ubranko by Me

PostWysłany: Pią 16:26, 27 Lis 2009
Annabell__
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 17 Paź 2009
Pochwał: 1

Posty: 294

Miasto: Reda
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeeezu ! :shock:
Cudowne . Ahh, nie wiem co powiedzieć. Po prostu świetne !
Łezka się w oku kręci.. :serducho:



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Pią 18:36, 27 Lis 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ToAr, jestem szalenie wzruszona. Początek wydał mi się sztuczny, ale szybko o tym zapomniałam, czytając dalej. Jesteś cudowny. Keep writin' !
btw. pierwszy raz od stu lat słucham moralnego salta iii..przeciąg trzaska złudzeniami.



PostWysłany: Pią 19:50, 27 Lis 2009
gaba
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 79

Miasto: wroclaw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O rany! :shock: (tu powinno znaleźć się inne słowo ale nie ma jeszcze 22 :])
Genialne :prosze: fajnie jest czytać House'a z perspektywy faceta, to zupełnie inna miniaturka niż wszystkie babskie ficki If you know what I mean xD

Super, bardzo, bardzo, bardzo mi się podobało :D



PostWysłany: Pią 20:12, 27 Lis 2009
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To takie inne, takie prawdziwe, takie w stylu Housa :lol:
Czekam na inne twoje ficki.... :pokazal jezyk:




_________________

PostWysłany: Pią 20:37, 27 Lis 2009
Ugabuga
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 1

Posty: 93

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to mnie rozwaliło ^^!

ToAr napisał:
Byłem ślepy, choć przecież nie na tym polegało moje kalectwo.

dziękuję za ten fik :)



PostWysłany: Sob 15:43, 03 Kwi 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

omg! az sie plakać mi chce :cry: to cały house i w ogóle przepięknie napisane :*



_________________
If you're happy I'm

PostWysłany: Nie 9:54, 04 Kwi 2010
mikahouse
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 23 Lut 2010

Posty: 30

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niezłe, niezłe. Masz talent do pisania i do wprawiania ludzi w smutek. Niezłe.



PostWysłany: Czw 19:50, 27 Maj 2010
basiag95
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Lut 2010

Posty: 97

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arroch napisał:
Genialne :prosze: fajnie jest czytać House'a z perspektywy faceta, to zupełnie inna miniaturka niż wszystkie babskie ficki If you know what I mean xD


ja dlatego właśnie lubię czytać Twoje fiki, bo są inne - pisane przez faceta, a co za tym idzie zupełnie inni bohaterowie posługujący się zupełnie inną logiką i myśleniem ;)


a ten fik jest cudny, smutny bardzo, ale ja najbardziej i tak lubię smutne ;)



_________________

avek i banner mojej roboty

TuSinka No. 16
Bo oboje nie lubimy poniedziałków... - Raz3r's sister ;*

PostWysłany: Czw 21:42, 27 Maj 2010
kremówka
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 06 Maj 2009
Pochwał: 11

Posty: 2786

Miasto: Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boskie :)



_________________

PostWysłany: Sob 21:49, 29 Maj 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05235 sekund, Zapytań SQL: 15