Pytania o odcinki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15, 16, 17 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem na pewno, czy o ten Ci chodzi ale to chyba 3x24 "Human Error".



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Pią 19:25, 04 Gru 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm miałam na myśli nieco inny. Może nie było to w pierwszej serii... Nie pamiętam jaki był przypadek ale chyba Cameron (Bóg wie, może kto inny [Wilson?]) był w mieszkaniu Housa i tam była scena jak ogląda zdjęcie młodego Grega z liceum jak niesie na jakimś pochodzie (?) jakąś babkę. Nie pamiętam kompletnie. Mam jakieś małe prześwity. Chyba się śmiali z tego zdjęcia. Bynajmniej nie chodzi mi o ten odcinek, w którym Chase i Cameron włamują się do jego domu. Wiem, że tak głupio opisałam, ale może ktoś pomoże mi znaleźć ten odcinek? Będę wdzięczna. :)



PostWysłany: Sob 7:33, 05 Gru 2009
kiezix
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Wrz 2009

Posty: 8

Miasto: Szczecin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc chyba chodzi Ci o 5x03 "Adverse Events". Lucas pokazywał to zdjęcie



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sob 9:09, 05 Gru 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiezix, zdjęcia młodego House'a oglądali w 3x15 "Half Wit".



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

PostWysłany: Sob 11:59, 05 Gru 2009
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sinaj napisał:
więc chyba chodzi Ci o 5x03 "Adverse Events". Lucas pokazywał to zdjęcie


Dzięki wielkie, dokładnie o to mi chodziło :) . Trochę namieszałam i wydawało mi się, że to w jakimś jednym z pierwszych odcinków. Myli mi się już wszystko. Przedawkowałam Housa swoją drogą xD.

DOMA napisał:
kiezix, zdjęcia młodego House'a oglądali w 3x15 "Half Wit".


Wiem, wiem. Napisałam, że nie chodzi mi o ten odcinek :wink: .



PostWysłany: Sob 14:59, 05 Gru 2009
kiezix
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Wrz 2009

Posty: 8

Miasto: Szczecin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja szukam jakich odcinków, w których House liże lizaka (najlepiej z trzeciego albo piątego sezonu)



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sob 17:11, 05 Gru 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sinaj, 5x18, 3x05, 2x03. Jak jeszcze jakieś znajdę to napiszę ;)



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

PostWysłany: Sob 17:43, 05 Gru 2009
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie w którym odcinku można usłyszeć nagranie z automatycznej sekretarki Housa :?: Z góry dzięki za odpowiedź. :D



_________________
"Be good, get good or give up"

PostWysłany: Sob 22:30, 05 Gru 2009
House_MD
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Lis 2009

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2x23? House_MD



PostWysłany: Sob 22:32, 05 Gru 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki hattrick zgadza się to jest 2x23. Dzięki za szybką odpowiedź. :jupi:



_________________
"Be good, get good or give up"

PostWysłany: Sob 22:45, 05 Gru 2009
House_MD
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Lis 2009

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W którym odcinku House uderza Chase'a ?



PostWysłany: Pon 9:59, 07 Gru 2009
majinus
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 20 Lis 2009

Posty: 18

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3x09



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Pon 10:11, 07 Gru 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ogromną prośbę. Ostatnio robiłem porządki na kompie i chciałem poukładać odcinki Housa 6 sezonu. Tylko jest właśnie problem z numeracją i tytułami. Czy mógłby ktoś krótko wstawić numer odcinka , tytuł i 2-3 słowach o czym jest. Chodzi o cały dotychczasowy sezon 6ty.

Bardzo dziękuję.



PostWysłany: Czw 16:52, 10 Gru 2009
Sija
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 31 Mar 2009

Posty: 13

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6x01,02 "Broken" - House rozpoczyna detoks w szpitalu psychiatrycznym Mayfield, gdzie próbuje odstawić Vicodin, wyczyścić swój organizm i odzyskać nad nim kontrolę. House próbuje opuścić zakład psychiatryczny kiedy jest już "czysty", ale spotyka się to z ostrym sprzeciwem jego lekarza, dr Darryl Nolan (gościnnie Andre Braugher). Dr Nolan zgadza się napisać zaświadczenie, które może przywrócić House'owi licencje lekarską tylko wtedy, gdy zgodzi się na dalsze leczenie. Kiedy House zostaje przeniesiony do nowego oddziału szpitala psychiatrycznego zawiera znajomość ze swoim nowym współlokatorem, Alvim (gościnnie Lin-Manuel Miranda) oraz Lydią gościnnie Franka Potente), która jest bardzo częstym gościem współlokatora i pomaga House'owi naginać zasady panujące w szpitalu. House prosi Alviego, aby pomógł mu znaleźć jakieś informacje, którymi będzie mógł szantażować dr Nolan, co otworzyłoby mu drogę powrotną ze szpitala. Przekonuję Lydię, aby pożyczyła mu swój samochód, którym wywiózł by pacjenta z urojeniami i tym samym podważyłby sposób leczenia prowadzony przez dr Nolan. Jednak kiedy dochodzi do niszczycielskich wydarzeń House zostaje poniżony i niechętnie przyjmuje pomoc.

6x03 "Epic Fail" - Chory pacjent sam się diagnozuje po umieszczeniu swoich objawów w sieci w poniedziałkowym odcinku House'a, 28 września na stacji FOX.

House powraca do Princeton, gdzie w dalszym ciągu koncentruje się na swoim powrocie do zdrowia. Zaskakuje Cuddy wiadomością, że w jego życiu przyszedł czas na wielkie zmiany. Tymczasem jego zespół diagnozuje krzykliwego twórcę gier komputerowych, który każdy swój objaw opisuje w Internecie i domaga się leczenia jakie zasugerowała mu społeczność internetowa, a nie takiego, które sugerują mu lekarze. Foreman przygotowuje się do objęcia posady House'a, ale presja przy szukaniu diagnozy pacjenta powoduje napięcie w związku z Trzynastką.

6x04 "The Tyrant" - Kiedy kontrowersyjny Afrykański polityk (w tej roli James Earl Jones)choruje, zostaje przeniesiony do Princeton Plainsboro na leczenie. Zespół ma rozterki, czy pomóc bezlitosnemu dyktatorowi oskarżanemu o zbrodnie przeciw ludzkości w swoim kraju. Tymczasem Wilson próbuje pogodzić się z zwaśnionym sąsiadem, jednak House się w to wtrąca, pogarszając sprawę.

6x05 "Instant Karma" - Bogaty biznesmen przywozi do Plainsboro Princeton swojego nastoletniego syna, który cierpi na niewytłumaczalne bóle żołądkowe nalega by przypadkiem zajął się House. Ojciec pacjenta uważa, iż choroba syna to kara za jego finansowy sukces by równowaga karmiczna została zachowana, a także, że rozwiązanie zagadki znajduje się w fatum a nie medycynie. Tymczasem Foreman i Chase przygotowują informacje na temat Dibala.

6x06 "Brave Heart" - Zespół zajmuje się sprawą lekkomyślnego policyjnego detektywa mającego rodzinną skłonność zawału serca, który zabił jego ojca, dziadka i pradziadka w wieku 40 lat. House niezbyt interesuje się diagnostyką pacjenta, który nie ma żadnych widocznych objawów. Zespół, za namową Cameron, próbuje ustalić stan detektywa i chce stwierdzić, czy pacjent może żyć bez obaw, że umrze młodo. W międzyczasie Chase jest prześladowany przez jego czyny w sprawie Dibala, a House postanawia zmierzyć się z niektórymi sprawami, które go dręczą.

6x07 "Known Unknowns"
Po szalonej nocy, nastolatka (gościnnie Anna Attanasio) trafia do Princeton Plainsboro z poważnie spuchniętym wyrostkiem. Zespół musi działać, aby zdiagnozować dziewczynę, która nie jest szczera w sprawie tego co wydarzyło się tej nocy, po której zachorowała. Jej stan pogarsza się do tego stopnia, że nie potrafi rozróżnić rzeczywistości od fikcji. Tymczasem Cuddy, Wilson i House spędzają weekend z dala od szpitala biorąc udział w konferencji medycznej. Sprawy jednak nie idą zgodnie z planem i pojawia się Lucas (gościnnie Michael Weston), prywatny detektyw House'a.

6x08 "Teamwork"
Po tym jak House odzyskuje licencję lekarską, żąda przywrócenia go na poprzednie stanowisko - szefa Wydziału Diagnostyki, aby mógł leczyć Hanka Hardwicka (gościnnie Troy Garity), gwiazdę filmów dla dorosłych, który trafił do Princeton Plainsboro po tym jak pojawił się pulsujący ból w jego oku. W międzyczasie Cuddy spostrzega, że Princeton Plainsboro nie jest dobrym miejscem, aby utrzymywać zdrowe relacje osobiste.

6x09 "Ignorance is Bliss"
W przeddzień Święta Dziękczynienia, House i jego zespół podejmują się sprawy Jakuba Sidasa (gościnnie Esteban Powell), genialnego fizyka i pisarza, który zrezygnował ze swojej kariery dla pracy jako kurier. Dla chorego pacjenta inteligencja jest strasznym obciążeniem, co spowodowało u niego depresję i uzależnienia. To w połączeniu z niezliczoną ilością dziwnych objawów zabiło klina zespołowi. Tymczasem lekarze z Princeton Plainboro zmagają się z napiętą sytuacją w ich związkach.

6x10 "Wilson" - U przyjaciela (Joshua Malina) i byłego pacjenta Wilsona ujawnił się paraliż prawej ręki, co skłoniło Wilsona do zajęcia się przypadkiem. House zakłada się z Wilsonem, twierdząc, że objawy pacjenta są typowe dla nowych komórek rakowych. Wilson przyjmuje zakład, choć wolałby nie wierzyć w nawrót nowotworu. Z pomocą zespołu Wilson próbuje zdiagnozować u pacjenta bardziej optymistyczne schorzenie, jednak gdy sprawy przybierają gorszy obrót, Wilson nie potrafi traktować przyjaciela jak zwykłego pacjenta. W międzyczasie Cuddy poszukuje porad w sprawie zakupu nowego domu.

(źródło: housemd.info.pl)



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Czw 17:07, 10 Gru 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z jakiego odcinka jest cytat?

Witam, czy pamięta ktoś może z którego odcinka jest ten cytat:

Cytat:
Georgia: Co się stało z twoją nogą? Ty utykasz. House: Co się stało z twoimi piersiami? Są jędrniejsze!



PostWysłany: Czw 17:12, 10 Gru 2009
bodziomd
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Gru 2009

Posty: 10

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15, 16, 17 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 16 z 41

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.09387 sekund, Zapytań SQL: 15