Polska gazeta o serialu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polska gazeta o serialu

Przed świętami z moja koleżanka wpadła na pomysł, że mogła być gazeta o serialu.
Ja sądzę, że to jest dobry pomysł. W takiej gazecie mogły być newsy o aktorach, serialu i zmianie w ekipie.
a wy co sądzicie



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Nie 19:38, 03 Sty 2010
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, jestem jak najbardziej za! :D
Mimo wszystko wątpię aby kiedykolwiek pojawiła się ona w sklepach. :wink:



PostWysłany: Nie 20:01, 03 Sty 2010
Dyzia
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 18 Lis 2009
Pochwał: 3

Posty: 500

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hannah Montana,Camp Rock itp mają czemu House nie ma?
Popieram pomysł :jupi:



_________________

PostWysłany: Nie 20:27, 03 Sty 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mrukasia napisał:
czemu House nie ma?


może dlatego, żeby na pana Hałsika nie napalały się dziewoje które dopiero co wskoczyły w wiek dwucyfrowy?



_________________

Już pościeliłem!

PostWysłany: Nie 20:46, 03 Sty 2010
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 10 Mar 2009
Pochwał: 7

Posty: 4029

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem zdecydowanie na nie.
Po pierwsze, w takiej gazecie nie byłoby wiele do opisywania. Spoilery, spoilery i jeszcze raz spoilery. Może jakieś informacje, które zna każdy prawdziwy fan, omówienia odcinków, ale to jw., czasem jakiś plakat... Nie miało by to nawet 20 stron. Poza tym wyszłaby z tego kolejna plotkarska gazeta.
Po drugie, nie podoba mi się cały ten szum dookoła House'a. Gdy zaczęłam go oglądać, prawie nikt doktorka nie znał i wtedy to było coś. Teraz gdzie nie spojrzeć House, House, House. Klęska nastąpi wówczas gdy koszulki i gadżety będą normalnie dostępne w sklepach.



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Nie 21:03, 03 Sty 2010
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już widzę te tłumy nie do końca przepoczwarzonych larw człowieczych (czyt. homo sapiens nastolatkus między 10, a 14 r.ż w skrajnie beznadziejnych przypadkach nawet do 23 r.ż) pędzących na drżących z wysiłku nogach po nowy numer Dr House'a :pomocy:
:hahaha:
Moim jakże skromnym zdaniem, takie czasopismo nawet pisane na trzeźwo nie utrzymałoby się długo na powierzchni.
Jak to zwykle bywa w przyrodzie kilka pierwszych numerów miałoby szansę bytu z racji mnogości materiałów *screeny, wywiady, opisy odcinków, ciekawostki* ale co później? Przysłowiowa kaplica.
Choćby nawet w tym momencie, można zauważyć lekki zastój. Nie przybywa zdjęć, wywiadów jak na lekarstwo :sciana: *idzie powiesić się na ścianie*

Salamandra napisał:
Gdy zaczęłam go oglądać, prawie nikt doktorka nie znał i wtedy to było coś. Teraz gdzie nie spojrzeć House, House, House. Klęska nastąpi wówczas gdy koszulki i gadżety będą normalnie dostępne w sklepach.


Mieszkam na totalnym zadupiu *mała mieścina gdzie asfalt się kończy a prądu wciąż ni ma* i w mojej zacofanej społeczności nie dostrzegam syndromu House'a. Jedyna reklama z jaką się spotykam to czasem spot na TVP2 i raz na kwartał artykuł z którymś z aktorów w gazecie z programem.
Za to rzeczywiście sporo ludzi ogląda genialnego wesołka i jest z kim podyskutować w :realu: o poszczególnych odcinkach.
Pamiętam jeszcze z zamierzchłej przeszłości na telefonie miałem ustawioną tapety z Lisą Edelstein, kumple pytali czy to moja laska (padały też stwierdzenia typu - niezła * 4 wyrazowa siedząca część ciała*). Tylko zatwardziali fani TVP2 kojarzyli Cuddy,a teraz... już ludziom kitu nie wciśniesz
:hahaha:



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Nie 21:58, 03 Sty 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram w 100% salamandrę.
Niezależnie od rosnącej popularności serialu, takie czasopismo nie miałaby szans utrzymać się na rynku, a już na pewno zginęłoby szybką i bolesną śmiercią gdyby próbowało trzymać poziom wyższy niż żałośnie niski.



PostWysłany: Pon 5:55, 04 Sty 2010
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja gazet stosunkowo nie czytam, czasami zerknę w "Co jest grane" (dodatek do Wyborczej), ale uważam, że to zły pomysł. Nie potrzebna mi gazeta wystarczą mi odcinki House'a :mrgreen:



_________________

maagdaa - mój prywatny rozczoch z Octoberem w ręce!
Agawa & Nigide- Mhroczne i (nie)zÓe rodzeństwo!, Nuttie Kuzynka 65 stopnia &
Wujek JigSaw.

'Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.'

PostWysłany: Sob 18:17, 23 Sty 2010
maybe_55
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Paź 2009
Pochwał: 39

Posty: 7635

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie to zły pomysł.Co niby w takiej gazecie miałoby być?Wszystko przecież można poczytać w internecie.



_________________
"Zostaliśmy lekarzami po to, aby walczyć z chorobami. Leczenie pacjentów czyni z nas nieszczęśliwych lekarzy."

Dr Gregory House

PostWysłany: Nie 18:26, 24 Sty 2010
.kredka xd
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 24 Sty 2010

Posty: 7

Miasto: Olsztyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja chciałabym żeby była taka gazetka np raz na 3 miesiące no to wtedy uzbierałoby się troche informacji a założe się chętnych do jej kupowania by nie brakowało



_________________
,,wszyscy kłamią"

PostWysłany: Nie 21:38, 21 Mar 2010
HOUSE13
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 31 Mar 2009

Posty: 39

Miasto: SL GKS ,,OLSZA\\\" Olszyna
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jak najbardziej za mógłby tam być spoilery wywiada z ekipą np. organizowane konkursy spotkaj się z Hugh albo wygraj autograf kogośz ekipy:D



PostWysłany: Czw 13:03, 13 Maj 2010
Danielek18
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 25 Kwi 2010
Pochwał: 2

Posty: 1170

Miasto: Tur
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze jak się nad tym lepiej zastanowić, to nie jest dobry pomysł. Po pierwsze, co miałoby się tam znajdować? Zdjęcia? Ok, ale to jest w sieci. Wywiady? 1) to też jest w sieci, 2)z kim-z pielęgniarkami? Spojlery? No bez przesady.

Nie ma sensu tworzyć takiego magazynu, bo wszystko znajduje się w sieci. Wywiady, artykuły, zdjęcia, dyskusje, spojlery i wszystkie wyroby podobne. Bądźmy zresztą szczerzy- takie gazety są może dla 10-latek: gry, zabawy itp., ale kto ma to niby kupować wśród dorosłych? Tak naprawdę role owych pisemek spełniają wszystkie internetowe fora. Jestem więc zdecydowanie na nie.



PostWysłany: Pią 16:07, 28 Maj 2010
JaToNieOn
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2010

Posty: 59

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Salamandra! Tym bardziej, ze przecież jak wspomniała JaToNieOn mamy naszą stronę :D No i House stał by się zbyt popularny! Nie róbmy zamieszania :)



_________________


koniec The White Stripes :(

PostWysłany: Pią 18:12, 28 Maj 2010
DIR
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Lis 2009

Posty: 51

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak ja też jestem za :) fajnie by było sobie taką gazetkę poczytać :) ale też się zgadzam że za chwile nie było by co w niej pisać najpierw : wywiady , plakaty, ciekawostki o serialu i odcinkach a potem by się skończył materiał :)



PostWysłany: Nie 19:22, 02 Sty 2011
DrHouse32
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Sty 2011

Posty: 5

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04775 sekund, Zapytań SQL: 19