Just Sex [M] [+17]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Hameron
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Just Sex [M] [+17]




to taka mała miniaturka... pojawiła się w mojej głowie wczoraj, więc dzisiaj ją spisałem i umieszczam... mam nadzieję, że się spodoba.

Just sex

House siedział na podłodze swojego gabinetu i słuchając dobrej muzyki, bawił się piłką. I rozmyślał. O życiu, o uczuciach, o sobie, o wszystkim i o niczym. Po prostu rozmyślał.
W pewnej chwili do gabinetu weszła Lisa, przerywając tym samym kontemplację.
- Czego – zapytał szorstko House.
- House, chciałam przeprosić. – zaczęła nieśmiało, lecz jej przerwał.
- Za co? Za to, że ukrywałaś swój związek z Lukasem czy, że wyszedłem na durnia zjawiając się na dziękczynnej kolacji u twojej siostry, mimo iż wiedziałaś, że wyprawiacie ją na Hawajach?
- Czy ty zawsze musisz być takim idiotą? Chciałam cię przeprosić za podanie złego adresu imprezy, bo żałowałam tego, ale wiesz co… dzięki tobie przestałam. Spadaj na drzewo, House. – powiedziała Cuddy i wyszła z gabinetu trzaskając drzwiami.
House wstał z podłogi i otwierając gwałtownie drzwi, krzyknął:
- Tak idź do tego swojego detektywa od siedmiu boleści. – po czym wrócił do pokoju, zasłonił rolety, zgasił światło i usiadł wygodnie w swoim fotelu. Był zmęczony na tyle, że nie wiedział kiedy zasnął. Spałby pewnie długo, ale po pewnym czasie ktoś ‘miły’ objął go delikatnie wokół szyi, pocałował w policzek i wyszeptał słodkim, melodyjnym głosem – Sprawię, że zapomnisz o Cuddy.
- A jak chcesz to uczynić Cameron? – od samego początku wiedział, że to ona.
- Zobaczysz – wyszeptała nie zmieniając głosu, po czym usiadła mu na kolanach i poczęła go całować namiętnie. House odchylił Cam do tyłu. Począł rozpinać bluzkę Cameron i uwolnił okazały skarb skrywany za jakimś głupim, czarnym materiałem zwanym powszechnie biustonoszem – Masz piękne piersi, młoda.
- Dzięki. Jednak pamiętaj, House – mówiła jednocześnie cicho pojękując przez masaż jaki Greg fundował jej piersiom – To tylko seks. Już nie chcę byś się we mnie zakochiwał. To tylko seks, bez uczuć.
- Mówisz to, żeby kto uwierzył w te słowa… ja czy ty? – zapytał diagnosta składając soczysty pocałunek na jej ustach, nie przerywając jednak innych pieszczot.
House nie wiedział czy to co robi jest właściwe, a tym bardziej czy dobre. Już dawno przestał rozumieć siebie, swoje uczucia. Był jednak pewien, że w tej właśnie chwili pragnął tylko Cameron. „Co przyniesie jutro? Niewiadomo” pomyślał – Lecz dzisiaj, jest dzisiaj – dokończył na głos, gdy byli już w samych majtkach, a jego ręka delikatnie masowała wzgórek partnerki.



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Nie 23:25, 03 Sty 2010
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cael, to aż się prosi o ciąg dalszy. ;)
Ciekawie byłoby zobaczyć, co się zdarzy później, jak to się potoczy, jak oni będą do tego "układu" podchodzić, jak się zmienią ich relacje...
Lubię opowiadania, które zaszczepiają jakąś wizję i podświadomie wszczepiają pytanie "i co dalej?".



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Nie 23:33, 03 Sty 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taa... niestety chyba nieprzewiduję kontynuacji tego :P :D ale fajnie że się podoba



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Nie 23:43, 03 Sty 2010
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Caellion napisał:
– To tylko seks. Już nie chcę byś się we mnie zakochiwał. To tylko seks, bez uczuć.
- Mówisz to, żeby kto uwierzył w te słowa… ja czy ty?

hahaha, to jest niezłe ;D

szkoda, ze nie przewidujesz ciągu dalszego, jakbyś może jednak przewidział, to bardzo bym sie cieszyła ;>



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Pon 8:01, 04 Sty 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie nie jest złe... ale za krótkie. To jest mały kawałek bez większego sensu. Na drugi raz rozbuduj . Pozdrawiam :)



_________________
...i gdzie nie spojrzysz,
wszędzie ten skurwiel ze wskazówkami...

PostWysłany: Pią 16:19, 08 Sty 2010
ZapomnialamHasla
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Lip 2009

Posty: 13

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze wiedziałam że Cameron to zwykła puszczalska. Ale nie miałam pojęcia, że upewnie sie o tym w dziale hameron... :shock:

technicznie dużo do poprawy :|



_________________

PostWysłany: Pią 21:44, 15 Sty 2010
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Hameron Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04737 sekund, Zapytań SQL: 19