[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 61, 62, 63 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OK, cosik na temat odcinka 17 i wywiadzik z Lisą E.

http://ausiellofiles.ew.com/2010/01/12/house-david-strathairn-hugh-laurie/

http://ow.ly/Vzd2



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Wto 12:48, 12 Sty 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie ze słuchu wywiadu z Lisą - nie najlepsze, bo coś jest głupiego z nagraniem - wolno mi się ściągało, bardzo się cięło i nie mogłam cofać filmiku :| A i Lisa nie mówi mega-składnie tylko tak "na szybko". Ale coś tam jest ;)

Ausiello: Zastanawiam się, jak to jest być reżyserowanym przez Hugh.
Lisa: Nie zaczęliśmy jeszcze!Ale w prasie było już to ogłoszone, więc mogę o tym

mówić ;) Hugh zacznie reżyserować w połowie tego tygodnia. Więc już niedługo, ale

jeszcze nigdy tego nie było.
Ausiello: A jak to będzie?
Lisa: Bardzo się na to cieszę. Lubię, jak mężczyzna mi mówi, co mam robić ;)

Ausiello: A co z Huddy? Co się dzieje z Huddy?
Lisa: eee, nie mogę ci tego powiedzieć...jeszcze.
Ausiello: Ale nie zrezygnowaliście z nich?
Lisa: Nie, nie! Tylko sądzę, że kobieta musi najpierw przetestować wszystkie opcje,

które ma w życiu ;) Nie sądzę, żepowinna siedzieć i czekać, nie uprawiać seksu

czekając, aż ktoś się namyśli...a potem oni się namyślają, kiedy ona uprawia sex... wiesz, to skomplikowane.
Ausiello: Ale ludzie nie lubią Lucasa.
Lisa: Tak?
Ausiello: Mówią, że to jest tylko "diversion" (myślę, że w tym przypadku najlepszym

tłumaczeniem byłoby "odwracająca uwagę rozrywka ;) ")
Lisa: Może jest! Jest młody, milutki. I co? Nie można się przez chwilę rozerwać? Trochę go tu bronię ;)

Ausiello: myślę, że nie będzie dużym spoilerem, jak powiesz, jak naga będzie Cuddy w odcinku 14?
Lisa: Cuddy...hmm...musiałam powiedzieć ekipie, że to dla mnie trochę dziwne, znając ich tak długo i będąc tak rozebraną, jak byłam w jednej ze scen. A ekipa - bo to świetni faceci - naprawdę patrzyli się w swoje kamery bardziej, niż na pokój. Widzieli tyle, ile w kamerze, czyli odpowiednio wycięte. Byli gentelmenami.
Ausiello: Czy ten odcinek był satysfakcjonujący?
Lisa: Świetnie spędziłam czas. Pracowałam 16 godzin dziennie. Świetnie jest być tą osobą, która nadaje ton temu, co dzieje się na scenie. Naprawdę dobrze się bawiłam - i to nie jest tak,że nagle przyszłam do nowej pracy i musiałam coś robić - to są ludzie, których znam, kocham i którym ufam i było fantastycznie.



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 19:54, 12 Sty 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ZAPOWIEDŹ:

Za dwa tygodnie...

Foreman: Testujecie ją na raka mózgu?
13: Jest w niej coś dziwnego, czuje to...

Coś jest nie tak...z Valery.

Pacjentka: Boisz się mnie?
13: Zupełnie nie.
Pacjentka: A powinnaś!

House: Cześć! Jestem doktor House. Od jak dawna jesteś psychopatką?

Nie czuje niczego...

House: Brak jakichkolwiek normalnych emocji...

13: Przypomina mi kogoś, kogo znam
House: Mów do mnie jeszcze!

Zrobi wszystko, żeby ochronić swój sekret...

13: Oskarżenie o molestowanie seksualne! Myślisz, że nie wiem, że to ty?
Pacjentka: Jest szansa na to, że się popłaczesz? Bo tylko tego nie umiem...



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 20:11, 12 Sty 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogromne dzięki :D
kurcze zapowiada się interesujący odcinek :D ...jak każdy z 13 na pierwszym planie ^ ^



_________________
Czasami wolę być zupełnie sam. Niezdarnie tańczyć na granicy zła...

PostWysłany: Wto 20:56, 12 Sty 2010
IsisDee
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Wrz 2009

Posty: 14

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:)
Też mi się wydaje, że odcinek będzie super :)



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 21:02, 12 Sty 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widząc z tłumaczeń zapowiada się świetny Liskowy odcinek :P



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Sro 0:44, 13 Sty 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HEJ! tu jest duży spoiler dot. odcinka 17.
Własciwie to opis odcinka.
Nie chce mi się tłumaczyc, ale moze ktos bedzie tak mily i
dla ludzi ktorzy nie rozumieją przetlumaczy ;)

the hospital is in a lockdown, with everyone in different places, caused by a missing -- believed kidnapped -- baby. Everyone is in different rooms, unable to leave: House, hiding in a patient's room, is stuck there: the patient is the guest star,and it is not Lydia: it is David Strathairn, who is a patient House had earlier rejected. He is now dying. House's leg is causing him great pain, and he and the patient talk about the patient's daughter. House stays with him at the end of the episode, looking after him, showing the kindness that the new House so appealingly now has. Cuddy is with the parents of the taken baby, Wilson is with 13, where details about 13's background come out. Taub is with Foreman in the file room, where they start reading House's file. The implications of this are not clear, but may be interesting. An old girlfriend of Chase has appeared, whose name is Rebecca, and Chase is with her. Cuddy is prominent in this episode, but there is no Lucas, nor is Cuddy with House. The conversations between Cuddy and the mother may be important. The baby is found in the end, hidden in some towels. The episode's called "Lockdown" by the way.



PostWysłany: Sro 7:37, 13 Sty 2010
milena671
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 11 Wrz 2009

Posty: 101

Miasto: Łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helo dawno mnie tu nie było a te spoilery ojojoj zapowiada sie ciekawie ..opłacało sie czekać!



_________________

PostWysłany: Sro 9:14, 13 Sty 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

będzie ciekawie 8)

za niedoskonałości przepraszam ;)

"Szpital jest zamknięty, ze wszystkimi w różnych miejscach, spowodowane jest to przez porwanie dziecka. Wszyscy są w różnych pokojach i nie mogą ich opuścić: House ‘ukrywa’ się w pokoju pacjenta i utknie w nim: pacjent jest specjalnym gościem i to nie jest Lydia: jest to David Strathairn, jest on pacjentem House’a, którego wcześniej odrzucił. Pacjent jest umierający. House odczuwa ostry ból w nodze; rozmawiają o córce pacjenta. House zostaje z nim do końca odcinka, zajmując się pacjentem, poprzez okazanie dobroci jaką teraz nabył. Cuddy jest z rodzicami porwanego dziecka, Wilson jest z Trzynastką i wychodzą na jaw szczegóły o Trzynastce. Taub jest z Foreman’em w pokoju z dokumentami, zaczynają odczytywać dokumenty House’a. Domniemania nie są wyraźne, ale za to mogą być interesujące. Pojawia się była dziewczyna Chase’a- Rebecca i Chase przebywa z nią. Cuddy jest ważna w tym odcinku, nie ma jednak Lucas’a, ani nie jest z House’m. Rozmowy pomiędzy Cuddy i matką będą ważne. Na szczęście dziecko się znajduje ukryte w ręcznikach. Btw. dlatego odcinek nazwany jest „Zamknięty”.



_________________
the fight is to the end




av by Menett :)

PostWysłany: Sro 11:01, 13 Sty 2010
kolcia
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Sty 2010

Posty: 56

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie spoilera odcinka 17, wrzuconego tu przez milenę:

Spojler:

Szpital jest zamknięty, a każdy jest w innym miejscu, co jest spowodowane zniknięciem - podejrzewanym porwaniem -- dziecka. Każdy jest w innym pomieszczeniu i nie może wyjść. House ukrywa się w pokoju pacjenta i jest tam "uwięziony":pacjentem jest gościnna gwiazda i nie jest do Lydia; to David Strathairn. Gra on pacjenta, którego House wcześniej odrzucił, a który teraz umiera. Noga House'a przysparza mu mnóstwo bólu, a on i pacjent rozmawiają o córce pacjenta. House zostaje z nim do końca odcinka, dbając o niego i okazując dobroć, którą ten nowy House najwyraźniej ma. Cuddy jest z rodzicami zaginionego dzieecka, Wilsone jest z 13 i wyjdą na jaw szczegóły background (być może chodzi o wychowanie, takie "dziedzictwo") 13. Taub jest z Foremanem w pokoju z aktami, gdzie zaczynają czytać akta House'a. Konsekwencje tego nie sa jasne, ale mogą być interesujące. Dawna dziewczyna Chase'a, Rebecca, pojawia się i Chase jest z nią. Cuddy jest najważniejsza w tym odcinku, ale nie ma Lucasa, a Cuddy nie jest z Housem (nie ma scen z Housem...). Rozmowa pomiędzy Cuddy i matką może być ważna. Dziecko na końcu się znajduje, ukryte w ręcznikach. Odcinek nazywa się "Lockdown" ("Zamknięcie").



edit: he he, wrzuciłyśmy jednocześnie ;) Ale przynajmniej wersje tłumaczenia się zgadzają, to takie potwierdzenie, że są ok ;)

Dodano 9 minut temu:

http://ausiellofiles.ew.com/2010/01/12/house-jesse-spencer-jennifer-morrison/

Wywiad z Jesse Spencerem - pojawił się wczoraj u Ausiella.



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Sro 11:59, 13 Sty 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troszkę chaotyczny ten odcinek, ale zapowiada się fajnie ^^ , tyle że nie rozumiem czego o 13 można by się jeszcze dowiedzieć ... :O może to transwestyta :P Fajnie, że będzie Cuddy na 1 planie bo w ostatnim odcinku troszku jej brakowało :D



_________________
Czasami wolę być zupełnie sam. Niezdarnie tańczyć na granicy zła...

PostWysłany: Sro 12:27, 13 Sty 2010
IsisDee
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Wrz 2009

Posty: 14

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale szkoda,że bez scen z Housem



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Sro 12:28, 13 Sty 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale i też Lukasa nie będzie :>



_________________
the fight is to the end




av by Menett :)

PostWysłany: Sro 12:59, 13 Sty 2010
kolcia
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Sty 2010

Posty: 56

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o znalazłam w necie na temat 12 odcinka ale nie wszystko rozumiem ... :(
House Season 6 Episode 12 “Remorse”: Press Release



It’s strange that in the trailer for this episode, the POTW is portrayed as a psychopath, but here in the press release Fox says the men are “charmed by her beauty and personality.” I guess the guys like bad girls! (Well, we know House has a thing for dysfunction, but the others???) Check out the spoilerypress release:

THIRTEEN MUST BE THE VOICE OF REASON WHEN THE TEAM TAKES ON THE CASE OF AN ATTRACTIVE FEMALE PATIENT’S MYSTERIOUS BOUTS OF EXCRUCIATING PAIN ON AN ALL-NEW “HOUSE” MONDAY, JANUARY 25, ON FOX

The team takes on the case of Valerie, an attractive female executive experiencing random episodes of excruciating pain. House agrees to take the case based on Valerie’s looks, and while treating her, the men on the team are charmed by Valerie’s beauty and personality, with Thirteen looking beyond the superficial to try to discover a link to her illness. Meanwhile, House uncharacteristically attempts to alleviate his conscience by reaching out to a former medical school colleague he wronged in the all-new “Remorse” episode of HOUSE airing Monday, Jan.



_________________
Czasami wolę być zupełnie sam. Niezdarnie tańczyć na granicy zła...

PostWysłany: Sro 13:19, 13 Sty 2010
IsisDee
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Wrz 2009

Posty: 14

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie:

Dziwne, że w trailerze tego odcinka POTW (?) jest sportretowana jako psychopatka, a w materiałach prasowycg FOX mówi, że "mężczyźni są zauroczeni jej urodą i osobowością". Chyba mężczyźni lubią złe dziewczynki! (Cóż, wiemy, że House ma słabość do dysfunkcji, ale inni?). Spójrzcie na spoilery: I

13 MUSI BYĆ GŁOSEM ROZSĄDKU KIEDY ZESPÓŁ ZAJMUJE SIĘ PRZYPADKIEM ATRAKCYJNEJ KOBIETY. PACJENTKA MA TAJEMNICZE UDERZENIA OGROMNEGO BÓLU - W NOWYM "HOUSE" 25 STYCZNIA

Zespół zajmuje się sprawą Valerie, atrakcyjnej kobiety doświadczającej okazjonalnie ogromnego bólu. House zgadza się wziąć sprawę na podstawie jej wyglądu, a podczas kuracji, mężczyźni z zespołu są zauroczeni jej urodą i osobowością, a 13 patrzy ponad powierzchownością, starając się znaleźć klucz do jej choroby. Tymczasem House nietypowo stara się ulżyć swojemu sumieniu, sięgając do dawnego kolegi ze szkoły medycznej, którego kiedyś pokrzywdził.

(Tak rozumiem to ostatnie zdanie... "he once wronged"...nie wiem na 100%)


Ostatnio zmieniony przez Katia dnia Sro 19:17, 13 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Sro 14:17, 13 Sty 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 61, 62, 63 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 62 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.16449 sekund, Zapytań SQL: 15