6x11 "The Down Low"
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6x11 "The Down Low"

Opis odcinka: http://www.housemd.info.pl/episodes/29/6x11-the-down-low.html

Opinie o odcinku


Ostatnio zmieniony przez ToAr dnia Sro 18:05, 02 Lut 2011, w całości zmieniany 3 razy



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 2:44, 12 Sty 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nudny

Brakowało w nim napięcia związanego z gierkami House'a. Reżyser trochę za bardzo skupił się na pacjencie. Pokazanie jak to amerykańscy policjanci potrafią sie poswięcić dla pracy. Dodatkowe 2 wątki: gejowski i zarobkowy były dośc mocno rozmydlone przez co żaden z nich nie był tym czego mógłbym oczekiwać. Albo rybka albo akwarium, troche nietrafiony odcinek pod tym względem. Na koniec zupełnie banalne wyjaśnienie podczas rozmowy o "cyckach" i zwykłe "nie było go tutaj". Prawie udany zwrot akcji o 180 stopni, prwie robi wielką różnicę. Oczekiwałem iż za całą mistyfikacją stoi House i Foremann podzieli się z nim dodatkowymi pieniędzmi. Nawet tutaj się rozczarowałem. Widać także kontynuację rozwoju intelektualnego Wilsona i podążanie ścieżką House'a. Wilson ma być z boku ale przeciw House'owi, ma zachowywać równowagę pomiędzy cynicznym i bezpośrednim Housem.

Ogólnie mało udany epizod i lepiej aby kolejne nie były kontynuacją tego, gdyż zamiast House'a będziemy mieli Ostry Dyżur z kilkunastoma głównymi bohaterami.



PostWysłany: Wto 5:26, 12 Sty 2010
MayGyver
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 03 Mar 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MayGyver napisał:
Nudny


Nie mogę się niestety z tym zgodzić. Odcinek był wręcz genialny. Po ostatnich 2 odcinak widać jak rozwija się serial. Tak więc:


MayGyver napisał:
Brakowało w nim napięcia związanego z gierkami House'a.


Gierki były. Mówiąc dokładniej, można stwierdzić że był to pojedynek House`a z Wilsonem. Dodatkowo gierka Foremanna:


MayGyver napisał:
Dodatkowe 2 wątki: gejowski i zarobkowy były dośc mocno rozmydlone przez co żaden z nich nie był tym czego mógłbym oczekiwać. Albo rybka albo akwarium, troche nietrafiony odcinek pod tym względem. Na koniec zupełnie banalne wyjaśnienie podczas rozmowy o "cyckach" i zwykłe "nie było go tutaj". Prawie udany zwrot akcji o 180 stopni, prwie robi wielką różnicę. Oczekiwałem iż za całą mistyfikacją stoi House i Foremann podzieli się z nim dodatkowymi pieniędzmi.


Co masz na myśli pisząc "rozmydlone"? Ponadto na końcu nie było "balanego" wyjaśnienia. Nie używałbym takich słów. House opisał prawdę na temat siebie i Wilsona, wiec nie ma tu nic banalnego.

Co do mistyfikacji finansowej to w końcu pokazali to co powinni zrobić już dawno. Ty założyłeś, że stoi za tym Foremann i House a autor pokazał to co założył przy wcześniejszych odcinakch. Foreman = House. (oczywiście z drobnymi różnicami) Idąc dalej tą myślą udowodnił, że to prawda. Foremann jest w stanie stworzyć własną "gierkę" na poziomie House`a.


MayGyver napisał:
Ogólnie mało udany epizod i lepiej aby kolejne nie były kontynuacją tego, gdyż zamiast House'a będziemy mieli Ostry Dyżur z kilkunastoma głównymi bohaterami.


Musisz pamiętać, że jeżeli nie będą robić raz na jakiś czegoś takiego na odmianę stanie się to 'oklepane'.

Na koniec chciałbym dodać jeszcze raz, że odcinek był genialny. Dużo humoru, a do tego dramatyczna końcówka. Wszystko idealnie połączone.

Pozdrawiam.



PostWysłany: Wto 11:09, 12 Sty 2010
Mentorq
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Gru 2008

Posty: 3

Miasto: Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To już nie pierwszy przypadek w którym na najlepsze odcinki, ktoś mówi "nuda".



PostWysłany: Wto 18:27, 12 Sty 2010
rbej
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 14 Kwi 2009
Pochwał: 1

Posty: 52

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I to był ten House, którego mi brakowało!!
Dobry odcinek, obśmiałam się z wątku "gejowskiego" ;) Przypadek dość średni, mało emocjonujący, jak dla mnie. Za to numer z wypłatami zupełnie przedni, może pokazuje, jak bardzo 4man "zmienia się" w House'a.

No to teraz znów co tydzień :-)))



PostWysłany: Wto 19:37, 12 Sty 2010
Joanna T.
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Sie 2009

Posty: 2

Miasto: Tey City
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszy odcinek 6 sezonu zaraz po "Broken". Dużo humoru, pacjent ciekawszy, niż ci z poprzednich odcinków.
Numer z wypłatami? Ciekawy. Obrócił się przeciw pomysłodawcom, co mnie ucieszyło, ponieważ bardzo lubię Foremana (wiem, że dużo takich nie ma). I chyba zaczyna dziać się to, czego się Eric obawiał w 3 sezonie - coraz bardziej staje się Housem.



PostWysłany: Wto 21:53, 12 Sty 2010
przemolini
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 06 Lis 2009

Posty: 3

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest jeden z najlepszych odcinków ze wszystkich sezonów! Tyle w temacie, wreszcie się zaczęła ta 6 seria rozwijać i bardzo dobrze, bo już siadało napięcie :D Oby tak dalej ;)



_________________
G Ó R N I C Z Y K L U B S P O R T O W Y T Y C H Y


PostWysłany: Wto 22:18, 12 Sty 2010
Doki
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 06 Mar 2009
Pochwał: 1

Posty: 23

Miasto: G K S Tychy !
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg. mnie dobry odcinek :mrgreen: Wilson z 'oświadczynami' i śpiewem na końcubył najlepszy. I jak już wcześniej zostało powiedziane- pacjent również ciekawy :]



_________________
the fight is to the end




av by Menett :)

PostWysłany: Wto 22:28, 12 Sty 2010
kolcia
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Sty 2010

Posty: 56

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy końcowa scena tylko mnie przypominała Joey'a i Chandlera z Przyjaciół :D



PostWysłany: Wto 23:39, 12 Sty 2010
blackdevil
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Sty 2010

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja chciałbym jeszcze dodać, że bardzo podoba mi się teraz motyw przyjaźni Housa i Wilsona. Tak jak serial ona też zaczyna się coraz bardziej rozwijać i jak dla mnie idzie to w dobrym kierunku ^^ Oświadczyny mogą już o czymś świadczyć :D



PostWysłany: Sro 3:05, 13 Sty 2010
Mentorq
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Gru 2008

Posty: 3

Miasto: Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

-come sleep my place.
-really?

poległem :D:D:D:D



PostWysłany: Sro 6:34, 13 Sty 2010
yacekplacek
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Wrz 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blackdevil napisał:
Czy końcowa scena tylko mnie przypominała Joey'a i Chandlera z Przyjaciół :D


Nie tylko! To był wyraźny żart z "Friends". Wybuchłam śmiechem, jak się okazało, że fotele się rozkładają :D



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Sro 11:53, 13 Sty 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak faktycznie odcinek ciekawy.
Mam jedno pytanie(niewiem czy to tu moge je zadać ale jeśli nie to sorry)
Chodzi o to że mówiono że ma się pojawić jakiś polak:blondyn z niebieskimi oczami o nazwisku Górski.I w tym odcinku była mowa o jakieś grubej rybie właśnie Górskim.
Moje bytanie dotyczy tego czy to już koniec z tym górskim czy to niebył ten o którym pisano że ma się pojawić?
Prosze o odpowiedź!



PostWysłany: Sro 16:18, 13 Sty 2010
martyna_12
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 09 Kwi 2009

Posty: 9

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek super :!: Wątek Hilsona genialny 8) A zakończenie mnie już totalnie rozbroiło :hahaha: Zwłaszcza, jak House rozłożył ten fotel :co jest:

Trochę tylko żałuję, że nie było dalszego ciągu wątku z tym, że sprzątneli Cuddy mieszkanie sprzed nosa :D



_________________


Białe kłamstwa, to kłamstwa, które mówimy, by inni czuli się lepiej.
Racjonalizacje, to kłamstwa, które mówimy, by samemu poczuć się lepiej.

PostWysłany: Sro 18:27, 13 Sty 2010
Pattttti
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 06 Paź 2009
Pochwał: 2

Posty: 357

Miasto: Tarnów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Trochę tylko żałuję, że nie było dalszego ciągu wątku z tym, że sprzątneli Cuddy mieszkanie sprzed nosa Very Happy


Kto wie, może to dopiero początek ;d



PostWysłany: Sro 18:35, 13 Sty 2010
Mentorq
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Gru 2008

Posty: 3

Miasto: Gdynia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05029 sekund, Zapytań SQL: 15