Rozmowy w t(ł)oku #9[+18 po 22:00]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 502, 503, 504 ... 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Immortal nie siedzę bez przerwy siedzę tyle ile tu u was jestem.. w końcu jakoś trzeba w szkole wyżyć samo się nie nauczy... moja rodzicielka nie popiera mojego zainteresowania Housem i wami Rolling Eyes nie rozumiem jej jesteście ciekawszymi rozmówcami niż przeciętny uczeń lo

Nem, jesteś kochana. Też uważam, że jesteście ciekawszymi rozmówcami, bo przywróciliście mi wiarę w młodzież. Już myślałam, że wszystko to takie badziewie, co mnie wkurza w autobusie i na ulicy, ale nie, wy jesteście zajefajni!!!!



PostWysłany: Pon 19:10, 01 Lut 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień Dobrywieczór :twisted: Wróciłam! Kto tęsknił? :mrgreen:



_________________

maagdaa - mój prywatny rozczoch z Octoberem w ręce!
Agawa & Nigide- Mhroczne i (nie)zÓe rodzeństwo!, Nuttie Kuzynka 65 stopnia &
Wujek JigSaw.

'Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.'

PostWysłany: Pon 19:11, 01 Lut 2010
maybe_55
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Paź 2009
Pochwał: 39

Posty: 7635

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale nie da się żyć tylko z internetowymi znajomymi.

Jak to nie? Moi znajomi wyprowadzili się z Olsztyna i mam tylko w pracy. po pracy siedzę z Wami ;)



PostWysłany: Pon 19:11, 01 Lut 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maybe_55, ja, ja ! :mrgreen:



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Pon 19:12, 01 Lut 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maybe_55 ja tęskniłam! ;*



PostWysłany: Pon 19:12, 01 Lut 2010
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

turbodymomaybe Hello, ja, ja tęskniłam ;) *rzuca się na szyję*



PostWysłany: Pon 19:12, 01 Lut 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nemezis napisał:
Immortal nie siedzę bez przerwy siedzę tyle ile tu u was jestem.. w końcu jakoś trzeba w szkole wyżyć samo się nie nauczy... moja rodzicielka nie popiera mojego zainteresowania Housem i wami :roll: nie rozumiem jej jesteście ciekawszymi rozmówcami niż przeciętny uczeń lo


Nem - bo trudno uwierzyć, że w necie jest coś poza uzależniającym bełkotem. A jeszcze trudniej - że są ciekawe rozmowy z fajnymi ludźmi i naprawdę miła atmosfera.

Buziaki dla wszystkich ;)



PostWysłany: Pon 19:13, 01 Lut 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Pan Benedykt włączył nam internet akurat w momencie, kiedy muszę biec na prbę :( Melduję tylko, ze żyję i że na nartach było BOSKO!



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 19:13, 01 Lut 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Imm nie moja wina że 3 dziewczyny które mi odpowiadają mieszkają za miastem i ciężko nam sie spotykać po za szkoła i ew. wypadami zaraz po lekcjach :( a mnie nie bawią opowieści o tym kto ile wypił ostatnio kogo zaliczył i ile zapalił itp. .. afffe. Mało jest osób z którymi można się i pośmiać i poważnie pogadać
Shee *obślinia* nartuj się nartuj ;*


Ostatnio zmieniony przez Nemezis dnia Pon 19:14, 01 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Pon 19:13, 01 Lut 2010
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O wow! Tyle osób za mną teskni..Jest po co tu wracać! *obślinia wszystkich*



_________________

maagdaa - mój prywatny rozczoch z Octoberem w ręce!
Agawa & Nigide- Mhroczne i (nie)zÓe rodzeństwo!, Nuttie Kuzynka 65 stopnia &
Wujek JigSaw.

'Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.'

PostWysłany: Pon 19:13, 01 Lut 2010
maybe_55
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Paź 2009
Pochwał: 39

Posty: 7635

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po obiadku :)
maagdaa Majka w I odcinku dowiedziała się, że wygrała stypendium fotograficzne we Florencji. Musiała złożyć wszystkie dokumenty i badania. Przed tym usłyszała o akcji "cytologia za 1zł" i poszła się profilaktycznie przebadać. Tam w przychodni pomylili pacjentki i Majce zrobiono zabieg inseminacji, a gdy weszła do gabinetu pacjentka przygotowana do wszczepienia zarodka, lekarki dopiero zorientowały się o co chodzi. Zrobiły zabieg inseminacji powtórnie i zniszczyły kartę Majki. Później była praca, dom, Michał, Lilka itd. Do stypendium już brakowało tylko kompletnych badań ginekologicznych, więc poszła do lekarza i dostała kartkę z wynikiem, że jest w ciąży. Wygadała się o tym Lilce i koleżance z pracy. Lilka niechcący powiedziała o tym koledze ze studiów, a ten doniósł do dyrektorki. Odebrano jej wyjazd do Florencji. Później pokłóciła się z rodzicami o ciążę i o jej ojca. W tym czasie Beata (surogatka) poroniła. W następnych odcinkach Michał z Olą mają się dowiedzieć, że jest jeszcze jedna kobieta, nosząca ich dziecko... :D



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

maybe_55- siostra "bez endu" :* agawa5- odnaleziona w mHrocznym zaułku siostra :*
Z dniem 12 grudnia nie dumnie należę do KHKnSnR

PostWysłany: Pon 19:13, 01 Lut 2010
nigide
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 16 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 1118

Miasto: Lidzbark Warmiński
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nigide napisał:
Po obiadku :)
maagdaa Majka w I odcinki dowiedziała się, że wygrała stypendium fotograficzne we Florencji. Musiała złożyć wszystkie dokumenty i badania. Przed tym usłyszała o akcji "cytologia za 1zł" i poszła się profilaktycznie przebadać. Tam w przychodni pomylili pacjentki i Majce zrobiono zabieg inseminacji, a gdy weszła do gabinetu pacjentka przygotowana do wszczepienia zarodka, lekarki dopiero zorientowały się o co chodzi. Zrobiły zabieg inseminacji powtórnie i zniszczyły kartę Majki. Później była praca, dom, Michał, Lilka itd. Do stypendium już brakowało tylko kompletnych badań ginekologicznych, więc poszła do lekarza i dostała kartkę z wynikiem, że jest w ciąży. Wygadała się o tym Lilce i koleżance z pracy. Lilka niechcący powiedziała o tym koledze ze studiów, a ten doniósł do dyrektorki. Odebrano jej wyjazd do Florencji. Później pokłóciła się z rodzicami o ciążę i o jej ojca. W tym czasie Beata (surogatka) poroniła. W następnych odcinkach Michał z Olą mają się dowiedzieć, że jest jeszcze jedna kobieta, nosząca ich dziecko... :D


To brzmi strasznie - boję się, że zniechęci kobiety do cytologii...
A NIE DA się pomylić cytologii z inseminacją - chyba, że Majka nie zauważyła, że pielęgniarka zmierza do niej z całym oprzyrządowaniem, strzykawką :lol: , a nie z takim patyczkiem do wymazu :lol:
Nie mówiąc już o tym, że pielęgniarki jak się kapnęły, mogły jej dać pigułkę "po" :lol:
Ale mówiąc serio - naprawdę, tyle się teraz promuje cytologię, a obawiam się, że serial i tak będzie miał większy wpływ na postawy ludzi, niż akcja uświadamiająca :(



PostWysłany: Pon 19:16, 01 Lut 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ooo , nigide strasznie dziękuję ! :**



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Pon 19:16, 01 Lut 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nemezis napisał:
mnie nie bawią opowieści o tym kto ile wypił ostatnio kogo zaliczył i ile zapalił itp. .. afffe. Mało jest osób z którymi można się i pośmiać i poważnie pogadać

Zonk, ja też ciągle tutaj o piciu :mrgreen: Ale nikogo nie zaliczam...

Dodano 34 sekund temu:

Shi, Katia Hej



PostWysłany: Pon 19:18, 01 Lut 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra ale ciebie na każdej imprezie nie muszę wietrzyć ;D



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Pon 19:19, 01 Lut 2010
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 502, 503, 504 ... 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007  Następny
Strona 503 z 1007

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.63405 sekund, Zapytań SQL: 15