Co ci dolega?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Medycyna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uczyniłoby grę bardziej realistyczną...ouuujeeeaahh - prawdziwa zagadka, nie uważasz?



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Pon 17:02, 08 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thombike napisał:
Nie miał/ła bo to nie jej sprawa. jak chce sobie diagnozować amatorsko choroby to niech sobie szuka przypadkow w rodzinie lub na sobie. A najlpepiej niech się postawi na miejscu rodziny tego chorego...jak oni by się poczuli gdyby sie dowiedzieli, ze ktoś ma zwyczajne zboczenie serialowe i na tej podstawie bawi sie w rozpoznawanie choroby członka ich rodziny....szczerze mówiąc...regulaminowo powinno być to zakazane, bo jest nienormalne.
Postaw diagnozę (po bezosobowym opisaniu przypadku jest miejscem bardziej własciwym.

To było tylko pytanie, nie gra. Pomyślałeś może, że to nie nazywa się 'serialowe zboczenie', tylko zainteresowanie medycyną? Regulaminowo to powinna być zakazana głupota i brak czytania ze zrozumieniem, które prezentujesz. Bezosobowym... Co, w moim pytaniu, było OSOBOWEGO? Czy ja podałam adres tego człowieka? Imię? Nazwisko? Nie! To JAKIŚ mężczyzna. Równie dobrze mogłaby to być JAKAŚ babcia czy JAKIŚ dziadek. Poza tym, nie prosiłam Cię o analizę mojej osobowości, tudzież moralności, tylko forumowiczów, o odpowiedź na ciekawiące (nie bawiące!) mnie pytanie.
Thombike napisał:

Yeah - jak mówię - powrót do przedszkola i elementarza to jedyny lek na Twoją "chorobę". Dolega Ci...ogólny analfabetyzm.

Człowieku (?), śmieszysz mnie. Spójrz na swoje posty, zwłaszcza ten zacytowany przeze mnie, przed chwilą, oceń siebie, a dopiero później oskarżaj kogoś o analfabetyzm. Proponuję, także sprawdzić, co to słowo oznacza. I najlepiej nie wchodzić na to forum i nie irytować innych swoją osobą.

Pozdrawiam, Jaszczur.

PS.
Cytat:

Masz dziwne poczucie moralności i etyki ludzkiej...albo raczej jego brak. Co do krzyzyka...czujesz się bardziej inteligentna po tym tekście?

Nie czujesz się żałosny, po tym tekście? Nie? A powinieneś.


Ostatnio zmieniony przez JaSzczurek dnia Pon 17:25, 08 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

"Everybody lies."
Huddy, Hilson, Hameron - yep!

PostWysłany: Pon 17:13, 08 Lut 2010
JaSzczurek
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 29 Gru 2009
Pochwał: 1

Posty: 123

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thombike jak sobie czytam Twoje posty to sobie myślę jak bardzo jesteś żałosny. Zarzucasz innym "House'owość", a sam starasz się być arogancki i cyniczny. No niestety, ani jedno, ani drugie Ci nie wychodzi. Zwróć uwagę z jakimi ludźmi obcujesz, no w tym przypadku o wiele bardziej inteligentnymi i bardziej wartościowymi, a dopiero potem ewentualnie na nich wrzucaj. Jeżeli Ci się nie podoba, to wypad. Przystopuj trochę, bo się kiedyś przejedziesz na tej swojej 'zajebistości'.

Pozdrawiam, Alan :wink: .



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
'Można mnie nie lubić, ale nie ignorować'...
Hattrick-moja siostra, która okazała się bratem. Po prostu.

PostWysłany: Pon 17:21, 08 Lut 2010
Alan
Pulmonolog
Pulmonolog



Dołączył: 27 Lip 2009
Pochwał: 8

Posty: 1202

Miasto: Łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alan napisał:
Zarzucasz innym "House'owość",

:D dziecko...predzej zarzucę tu komuś dziecinność :) Co widac po reszcie Twojego postu...jak i Jaszczurka, ze za dużo siedzicie przy komputerach i TV a za mało czytacie.
Dowód - jedyne na co was stać to frontalny, osobowy atak bez najmniejszej argumentacji. Yak..sprawdźcie na wikipedii co to argumentacja i napiszcie mi zebym se sprawdził...masakra, normalnie i brak słów.

Alan napisał:
Jeżeli Ci się nie podoba, to wypad. Przystopuj trochę, bo się kiedyś przejedziesz na tej swojej 'zajebistości'.

Grozisz mi czy jesteś tak głupi, ze nie wpadniesz na to, ze przed toba było takich wielu...i co...ano nic.



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Pon 17:24, 08 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thombike napisał:
Very Happy dziecko...predzej zarzucę tu komuś dziecinność Co widac po reszcie Twojego postu...jak i Jaszczurka, ze za dużo siedzicie przy komputerach i TV a za mało czytacie.

Nie trafiłeś, złotko. Ale to Twój problem. Ogarnij się. Poprosiłabym cię o nauczenie się 'trudnej' sztuki pisania na klawiaturze, ale wyjdę na zołzę.

Alan
, popieram Cię w stu procentach.

PS. Może już koniec offtopu? ;>

[Edit]
Thombike napisał:
Grozisz mi czy jesteś tak głupi, ze nie wpadniesz na to, ze przed toba było takich wielu...i co...ano nic.

Ręce opadają. Wiesz co to jest czytanie ze zrozumieniem? Wątpię...


Ostatnio zmieniony przez JaSzczurek dnia Pon 17:32, 08 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________

"Everybody lies."
Huddy, Hilson, Hameron - yep!

PostWysłany: Pon 17:29, 08 Lut 2010
JaSzczurek
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 29 Gru 2009
Pochwał: 1

Posty: 123

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie koniec...umknęło mi jedno...

Alan napisał:
Zwróć uwagę z jakimi ludźmi obcujesz, no w tym przypadku o wiele bardziej inteligentnymi i bardziej wartościowymi

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
No to mam dowcip miesiąca :)



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Pon 17:32, 08 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale po co argumentować? Wszystkie argumenty są zawarte w Twoich beznadziejnie głupich postach.

I od kiedy to wiek jest dowodem czyjejś mądrości, ty wyższa polska inteligencjo?

I tu kolejna twoja pomyłka "Housie". Czytam dużo, oglądam tylko dobre filmy, a przy jeżeli siedzę przy komputrze to robię coś pożytecznego. No niestety, zajebistość cię zawiodła.

Ty sam zapewne przy slowniku za dużo czasu nie spędzasz, dowód:

Thombike napisał:
i napiszcie mi zebym se sprawdził



_________________
'Można mnie nie lubić, ale nie ignorować'...
Hattrick-moja siostra, która okazała się bratem. Po prostu.

PostWysłany: Pon 17:36, 08 Lut 2010
Alan
Pulmonolog
Pulmonolog



Dołączył: 27 Lip 2009
Pochwał: 8

Posty: 1202

Miasto: Łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie kłótnie nie są dobre! Przestańcie się kłócić! Jak chcesz coś napisać, a wiesz, ze drugiej osobie może się to nie spodobać nie pisz tego. Wróćcie na ziemie, a może raczej do zabawy, a swoją urazę schowajcie głęboko w... kieszeni? Nie wiem ;) To jest temat co ci dolega. Założę temat skargi i tam będzie można prowadzić wojny;)



_________________

"- Tęskniłem naleśniczku!
- Ja też tęskniłam, jajeczko z ziemniaczkami!" <33

PostWysłany: Pon 17:37, 08 Lut 2010
Chancex3
Okulista
Okulista



Dołączył: 24 Gru 2009
Pochwał: 6

Posty: 2161

Miasto: Stalowa Wola
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alan napisał:
Ale po co argumentować? Wszystkie argumenty są zawarte w Twoich beznadziejnie głupich postach.

I od kiedy to wiek jest dowodem czyjejś mądrości, ty wyższa polska inteligencjo?

I tu kolejna twoja pomyłka "Housie". Czytam dużo, oglądam tylko dobre filmy, a przy jeżeli siedzę przy komputrze to robię coś pożytecznego. No niestety, zajebistość cię zawiodła.

Ty sam zapewne przy slowniku za dużo czasu nie spędzasz, dowód:

Thombike napisał:
i napiszcie mi zebym se sprawdził

Długo się nad tym wysilałeś?
Cytat:
a przy jeżeli siedzę przy komputrze to
Poligloto...



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Pon 17:41, 08 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chancex3 napisał:
Ludzie kłótnie nie są dobre! Przestańcie się kłócić! Jak chcesz coś napisać, a wiesz, ze drugiej osobie może się to nie spodobać nie pisz tego. Wróćcie na ziemie, a może raczej do zabawy, a swoją urazę schowajcie głęboko w... kieszeni? Nie wiem ;) To jest temat co ci dolega. Założę temat skargi i tam będzie można prowadzić wojny;)

EDIT
Tutaj jest temat na "wojny"
http://forum.housemd.info.pl/post218076.html#218076



_________________

"- Tęskniłem naleśniczku!
- Ja też tęskniłam, jajeczko z ziemniaczkami!" <33

PostWysłany: Pon 17:41, 08 Lut 2010
Chancex3
Okulista
Okulista



Dołączył: 24 Gru 2009
Pochwał: 6

Posty: 2161

Miasto: Stalowa Wola
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Senkju bejbe...teraz każdy może polecieć na skarge do mamusi...tylko kto jest mamusią?



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Pon 17:43, 08 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alan napisał:
Uczyniłoby grę bardziej realistyczną...ouuujeeeaahh - prawdziwa zagadka, nie uważasz?

Byłoby to bezsensu, bo nie wiadomo byłoby, kto ma racje.
Thombike, niski poziom sobą reprezentujesz. Zwrócono Ci uwagę, że piszesz tutaj nie na temat, a Ty wszystkich obrażasz.
Twoje obelgi są bezpodstawne, nie wiem, na jakiej podstawie zarzucasz Alanowi, że np. mało czyta, jak w ogóle nie o tym jest rozmowa i nie powiedział nic, co by na to wskazywało. Argumentum ad personam - żal.



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Pon 17:46, 08 Lut 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thombike napisał:
Cytat:
a przy jeżeli siedzę przy komputrze to
Poligloto...

Zdaje mi się, cwaniaczku, że średnio wiesz co to jest 'poliglota'. No, ale jak sam nam radziłeś, wejdź na Wikipedię :wink: .

Nie wysilałem się nad tym długo, po prostu nie moglem wytrzymać ze śmiechu czytając twoje posty.
I widać, że Ci się pomysly kończą, bo już się literówek czepiasz. Tam więc, dziękuję panu, do widzenia.



_________________
'Można mnie nie lubić, ale nie ignorować'...
Hattrick-moja siostra, która okazała się bratem. Po prostu.

PostWysłany: Pon 17:46, 08 Lut 2010
Alan
Pulmonolog
Pulmonolog



Dołączył: 27 Lip 2009
Pochwał: 8

Posty: 1202

Miasto: Łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli obelgą jest napisanie komuś ze mało czyta to masz racje. jesli obelga jest napisanie komuś, ze nie jest ok to co robi na publicznym forum opisując konkretne przypadłosci konkretnej, ale obcej osoby to masz rację. jesli obrazą dla kogoś jest napisanie mu, ze mozna to zrobić inaczej to masz rację.
Jesli natomiast obraźliwe jest podważanie czyjejś inteligencji...to obrażony został tu zupełnie ktoś inny...

Dodano 2 minut temu:

Alan napisał:
Thombike napisał:
Cytat:
a przy jeżeli siedzę przy komputrze to
Poligloto...

Zdaje mi się, cwaniaczku, że średnio wiesz co to jest 'poliglota'. No, ale jak sam nam radziłeś, wejdź na Wikipedię :wink: .

Nie wysilałem się nad tym długo, po prostu nie moglem wytrzymać ze śmiechu czytając twoje posty.
I widać, że Ci się pomysly kończą, bo już się literówek czepiasz. Tam więc, dziękuję panu, do widzenia.

Misiuuu...sam sie czepiłeś literówki to i odpowiedź była na Twoim poziomie.
Notabene "cwaniaczek" to także forma obraźliwa...jedziemy dalej.



_________________
www.speedup.cal24.pl

PostWysłany: Pon 17:52, 08 Lut 2010
Thombike
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 01 Lut 2010
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 2

Posty: 365

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thombike napisał:
Jesli obelgą jest napisanie komuś ze mało czyta to masz racje.

W tym kontekście to była zwykła złośliwość.
Jasne, można założyć drugi temat: co dolega twojej rodzinie i znajomym? Ale po co? Nikt przecież nie podał tu nazwiska i adresu osoby, o której pisał.
Na pewno nie powinieneś zwracać uwag, w taki sposób, jak to robisz.



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Pon 17:54, 08 Lut 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Medycyna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06494 sekund, Zapytań SQL: 15