A little bit of Shee and Ludi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Łyk kultury
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten widok gór jest zabójczy ! (ja tez tam chcę!)
ohh ja z niecierpliwością czekam na Shee w wersji loczek ^^
chyba jesteś skazana zrobić sobie papiloty a później zdjęcie :twisted:



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Sro 10:17, 10 Lut 2010
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

super foyki :P Ładne widoczki, a trasa rzeczywiście nie wyykląda tak strasznie :P
Ja razem z Nem czekam na loczki :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Sro 10:42, 10 Lut 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O Wow, ale świetne zdjęcia ^^ No to widać, że wyjazd udany :P Ale fajne stoki, Mmm :] Góry, góry, ah te góry (:



_________________

maagdaa - mój prywatny rozczoch z Octoberem w ręce!
Agawa & Nigide- Mhroczne i (nie)zÓe rodzeństwo!, Nuttie Kuzynka 65 stopnia &
Wujek JigSaw.

'Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.'

PostWysłany: Sro 13:59, 10 Lut 2010
maybe_55
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Paź 2009
Pochwał: 39

Posty: 7635

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cudowne widoki :wink:
Ostatnie zdjęcie najlepsze :mrgreen:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Sro 16:02, 10 Lut 2010
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A gdzie na tych nartkach byłaś ?
Zdjęcia śliczniutkie , tylko za mało ! ;)



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Sro 17:47, 10 Lut 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widzę, zę pogoda dopisała, fajny stok i śliczne widoki, chyba wypoczęłaś??



_________________

Podpis by maybe_55 -> :)

PostWysłany: Sro 19:54, 10 Lut 2010
ola_baca
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 27 Sty 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 880

Miasto: Chrzanów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypoczęłam, ale nie do końca, bo cztery próby dziennie jednak męczą. ;) A byłam w Kluszkowcach. Zdjęć będzie więcej - obiecuję! Dziękuję za miłe słowa.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sro 23:45, 10 Lut 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shitzune Kluszkowice rządzą, fajny jest ten stok, mega fajnie tam jest, dawno nie byłam, ale pamiętam ile miałam radochy, bo to był 3 sezon jak się nauczyłam jeździć... :P



_________________

Podpis by maybe_55 -> :)

PostWysłany: Nie 13:04, 14 Lut 2010
ola_baca
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 27 Sty 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 880

Miasto: Chrzanów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shitzune napisał:
6. Nieletni - proszę zamknąć oczy. Teraz będę ja.

Chyba żartujesz ślicznie wyszłaś ^^
Fajne zdjęcia :D



_________________

PostWysłany: Nie 16:25, 14 Lut 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
posiadając ten przywilej chodzenia do szkoły znajdującej się niemal na rogu ulic Świętokrzyskiej i Nowego Światu, stwierdziłam, że zbrodnią byłoby nie przejść się na Krakowskie Przedmieście (dla niezorientowanych w topografii Warszawy: Nowy Świat za skrzyżowaniem ze Świętokrzyską zmienia się w Krakowskie). Razem z koleżankami zakupiłyśmy na rogu kwiatki (dwa czerwone i dwa białe) a następnie znicze (dwa czerwone i dwa białe więc miałyśmy cztery komplety barw narodowych, zupełnie przypadkiem). To był fascynujący widok, tłum ludzi ciągnących w jedną stronę... ale tego, co było na miejscu, żadna z nas się nie spodziewała. Bo jakoś się łudziłyśmy, ze będzie trochę mniej ludzi, niż pokazywali wczoraj w telewizji.



Kliknij, żeby powiększyć zdjęcie.



Wystająca wieża w oddali to kościół Trzech Krzyży. To, co to widzicie, to sama końcówka morza zniczy. To zaledwie obrzeża. Pałac i cała reszta znajduje się "za mną".




Tutaj powoli zbliżamy się do frontu. Za niebieską barierką byli już tylko policjanci i harcerze, odbierający od ludzi kwiaty (to było cholernie miłe z ich strony. Jedna harcerka wzięła nasze kwiatki, żeby nie zwiędły. Aż jej zdjęcie zrobiłam z wdzięczności). Ci ludzie najbliżej stojący przy barierce tu i na poprzednim zdjęciu - to kolejka do księgi kondolencyjnej bodajże.




A tu moje żałosne próby zapalenia znicza. Pomimo dojrzałego wieku wciąż nie opanowałam umiejętności posługiwania się zapalniczką...




Próbuję znaleźć miejsce dla mojego zniczyka. Trudno było, ale jakoś go wcisnęłam. Zobaczcie, ze zaczeły się robić takie alejki między zniczami...




Inwencja ludzka ogarnęła również latarnie.




Tutaj już szybko z biegu uchwyciłam, bo szłyśmy dalej. Takich kupek kwiatów jak po lewej jest dużo więcej, co parę kroków. Dlatego miałyśmy szczęście, że trafiłyśmy na miłą harcerkę, przynajmniej nasze kwiatuszki poleżą bliżej, przy lwach, albo coś...




Zdjęcie robione niezawodną metodą "ręka w górę i na ślepo pstryk". Zaskakująco dobrze wyszło, bacząc na to, że byłam tratowana od tyłu i ściśnięta po bokach i na dodatek jeszcze poruszałam się do przodu.
Coś mnie ściska w środku na widok tej opuszczonej do połowy flagi. Ale chyba nie aż ak bardzo jak na widok czarnych flag, które wiszą co kilka kroków na Krakowskim. Aż dreszcz przebiega po plecach.




Oprócz zniczy i kwiatów sprzedawali też takie małe flagi, ale nie kupiłam. A ten kopczyk jakoś bardzo mi się spodobał, trochę rozmazałam, bo prawie biegłam. Chciałam jeszcze zrobić drugiemu, z flagą i znakiem Polskiego Państwa Podziemnego, ale już nie zdążyłam.


I to by było na tyle. Więcej nie będę wklejać, bo nie ma po co. Mam nadzieję, że choć trochę wam to da, i warszawiakom, bo oni inaczej to odbierają, i tym z odleglejszych miast.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 17:48, 12 Kwi 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

śliczne zdjęcia, Shee !
W telewizji jakoś inaczej to wygląda.
I nie martw się, kiedyś opanujemy tą trudną sztukę obsługiwania zapalniczki ! :mrgreen: Razem damy radę ! :]



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Sro 15:36, 14 Kwi 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Łyk kultury Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04776 sekund, Zapytań SQL: 18