[Wamber (Wilson/Amber)] Poranek jak każdy [M]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poranek jak każdy [M]




To mój pierwszy fik. Właściwie drugi, bo mi pierwszy nie wyszedł więc chyba nie ujrzy światła dziennego. Mam nadzieję, że ten wam się spodoba:)

Kawa stygła. Amber spojarzała na zegarek - 7:53. "Jak można tak długo spać" myślała przeglądając wczorajszą gazetę. Zawsze Jim kupował aktualną zanim wróciła z nocnego dyżuru. Dziś musiała zadowolić się informacjami z poprzedniego dnia.
New Jersey Daily
AUTOBUS ZDERZYŁ SIĘ ZE ŚMIECIARKĄ głosił nagłówek na 2 stronie.

Nocą około godziny 01:15 na rogu High Street i 10th Avenue ciężarówka wjechała w bok autobusu. Policja twierdzi, że kierowca śmieciarki stracił panowanie nad kierownicą. Na szczęście tylko parę pasażerów odniosło poważniejsze obrażenia. Ranni zostali przewiezieni do szpitali Princeton Placeboro oraz Princeton General.
Ponieważ Amber kojarzyła PPTH przede wszystkim z House'm skrzywiła się i szybko przewinęła stronę.

NAUKA: TABLETKI NA KATAR LEKIEM NA CAŁE ZŁO?

"A to ciekawe" zaśmiała się

Naukowczy pracują nad rodzajem uniwersalnych tabletek, które miałyby działać kompleksowo nie tylko na objawy przeziębienia i grypy, ale także jako lekarstwo na niektóre odmiany angin i zapaleń.
Tabletki takie byłyby zapewne dostępne bez recepty co wywołuje dyskusję...


"Pierdoły" pomyślała Amber sącząc kawę. Popatrzyła w stronę sypialni. Wilson chrapał w najlepsze. Zegarek: 8:05. Przewinęła stronę.

NAUKA: HIPNOZA JAKO LECZENIE ZANIKÓW PAMIĘCI
Niewiele obós wierzy, że hipnoza naprawdę działa. Natomiast bardzo często jest stosowana przy badaniach naukowych i w gabinetach psychiatrycznych.
Hipnoza może wprowadzić mózg w stan theta II....


Zegarek: 8.20. Amber odwróciła się - James wygrzebywał się powoli z pościeli, potem wlókł się na ślepo do łazienki uderzając po drodze w nocny stolik. "Cholera!!"- dało się usłyszeć krzyk a potem odgłos uderzania głową we framugę drzwi.
Zaśmiała się. Przewróciła stronę.

SŁONECZNY POCAŁUNEK
porcja dla 2 osób


"O, nareszcie do rzeczy"

Do shakera wlać 1,5 kieliszka wódki. Posiekać truskawki...

8:30. Jimmy wtoczył się do kuchni.
-Dzień dobry. Kawa ci wystygła, zrobię ci nową
-Dzień dobry- Odparł Wilson całując dziewczynę w policzek
-Strasznie długo spałeś. Byłam zmuszona czytać wczorajszą gazetę - Amber zrobiła w stronę Jimmy'ego minę zranionego chomika.
-Daj spokój. Nie chcę tej gazety widzieć na oczy. Miałem przez nią straszny koszmar!

KONIEC :)



_________________
Spocznij jedynie w Bogu, duszo moja, bo od Niego pochodzi moja nadzieja. On jedynie skałą i zbawieniem moim, On jest twierdzą moją, więc się nie zachwieję. Ps 62, 6-7
Zapraszam na blog poświęcony Marilyn Monroe :) : http://normajean.blox.pl
ubranko mam od Charlotte_May

PostWysłany: Sob 9:57, 23 Sty 2010
JustynaLF
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 30 Lip 2009

Posty: 191

Miasto: Warszawa
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niezłe ;) Czytałam i tak nie wiedziałam do czego to w ogóle zmierza, końcówka mnie troszke zaskoczyła. Ładne i lekkie, chociaż przywołuje te smutne odcinki z końca 4serii, ale przez to jest ciekawsze :)
No i napisane w bardzo dobrym stylu :)



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Wto 22:04, 26 Sty 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krótko, ale w końcu to miniaturka, więc możemy wybaczyć.

Pomysł dość ciekawy - jeżeli dobrze zrozumiałam, to nic się nie wydarzyło, wypadek i to, co po nim to był tylko koszmar, tak?

Ale pomysł to nie wszystko - niestety. Strona techniczna prezentuje się trochę gorzej.

Cytat:
Zawsze Jim kupował aktualną zanim wróciła z nocnego dyżuru.

W tym szyku brzmi to tak, jakby owa aktualna wróciła z nocnego dyżuru.

Cytat:
głosił nagłówek na 2 stronie.

Wszystkie liczebniki piszemy SŁOWNIE.

Cytat:
Ponieważ Amber kojarzyła PPTH przede wszystkim z House'm skrzywiła się i szybko przewinęła stronę.

1. House'em, nie House'm.
2. Stronę można przewrócić, nie przewinąć.

Cytat:
minę zranionego chomika

Hmm... Zwykle nie jestem fanką ograniczania radosnej twórczości autorów, ale czy tradycyjna "mina zbitego psa" by tu nie wystarczyła? Ten nowoutworzony związek frazeologiczny nic tu nie wnosi.

Zapis dialogów... Spacje przed i po myślnikach. To przede wszystkim.

Myślę, że dobrze by Ci zrobiło zapoznanie się z TYM tematem. Uniknęłabyś większości z Twoich błędów.
Nie wiem, czy wypisałam wszystko, ale mam taką nadzieję. Polecam też znalezienie sobie Bety. To bardzo przydatna instytucja.

Dialog brzmiał trochę sztucznie, bohaterowie niekanoniczni (chyba, bo tak naprawdę nie było tu nic, co by jakoś definiowało ich charaktery). Tak naprawdę przeleciałaś po temacie, lekko go musnęłaś, żadne arcydzieło, ale tragicznie nie jest. Po prostu miniaturka. Nawiązując do tytułu - trochę jak każda.

Ćwicz, trenuj, szlifuj warsztat, a będzie jeszcze lepiej.
Pozdrawiam i zachęcam do dalszego pisania
scribo



_________________
"Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć."

W. Wharton "Ptasiek"

PostWysłany: Czw 17:47, 18 Lut 2010
scribo
Kochanka klawiatury
Kochanka klawiatury



Dołączył: 25 Lut 2009
Pochwał: 12

Posty: 748

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03998 sekund, Zapytań SQL: 15