Forumowa Hałsofeta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Fikoteka Dorosłego Człowieka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Forumowa Hałsofeta

Drodzy Forumowicze!


Wiosna idzie! Słoneczko już wyszło, śnieg się topi, ptaki ropoczynają swoje trele... Tak więc, w ramach wszechobecnego ożywiania się biomas mam dla was kuszącą propozycję mającą na celu ożywienie forum. Oto przed wami... HAŁSOFETA!


Już spieszę z wyjaśnieniami. Proponuję wam literacką zabawę w wyniku której powstanie wspólne dzieło autorstwa forumowiczów. Coś podobnego już wcześniej tutaj było, tylko trochę na mniejszą skalę i, niestety, najwyraźniej obumarło i nie ma zamiaru się odrodzić...
Zostanie podany konkretny temat/pairing, który będzie stanowić motyw przewodni dla całej historii. Zgłaszają się osoby, które mają ochotę brać udział i według kolejności ustawiane są w kolejkę. Pierwszy odcinek zostanie napisany przez SuperTajnego Agenta Hałsomaniaka. 8) Następna osoba ma, dajmy na to, tydzień do dwóch tygodni na napisanie kolejnej części. I tak dalej, i tak dalej.


Wiem, że nie jesteśmy forum literackim, dlatego uspokajam wszelkie rozedrgane dusze - nikt nie oczekuje nie wiadomo czego. To ma być zabawa, do której zapraszam wszystkich, tych lepiej i gorzej piszących. W razie jakichkolwiek kłopotów/wątpliwości/obaw dopomóc mogą Bety, czuwające na straży poprawności tekstów. Wszystko jest dla ludzi, więc ewentualne terminy również można co nieco poprzesuwać, gdyby ktokolwiek się nie wyrobił z czasem.


W zabawie może wziąć udział każdy. Proszę się nie wstydzić i nie skromnić, chcę widzieć las rąk. Wszystkich chętnych zapraszam do zgłoszenia się - w tym celu należy wysłać prywatną wiadomość DO MNIE, deklarując chęć przystąpienia do zabawy. Jeśli ktoś chce pomóc jako Beta, również proszę o wysłanie prywatnej wiadomości.


Nie wiem, jak wy, ale ja już się biegnę wysyłać pw do samej siebie. ;)



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Czw 18:09, 04 Mar 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Fikoteka Dorosłego Człowieka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05041 sekund, Zapytań SQL: 15