[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 76, 77, 78 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie z planu - prawdopodobnie odcinka 21



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Pią 11:18, 12 Mar 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6x22

Dziwne, że tak szybko dają spojlery o zakończeniu serii, bo z tego wynika, że Help Me będzie ostatnim odcinkiem szóstego sezonu. Jakoś dziwnie to się czyta, bo jest to tak okrojone, że trudno się połapać. Jednak spróbuję to zebrać i napisać co o tym myślę. Dziwne zachowanie Cuddy jak dla mnie będzie spowodowane oświadczynami Lucasa. A House? No cóż, możliwe, że się chłopak załamie do końca i wróci do swojego dawnego jestestwa. Wszystko wskazuje nam na to, że będzie kolejna seria.



PostWysłany: Pią 15:13, 12 Mar 2010
Kwarc
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sty 2010

Posty: 13

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I coś dla fanów Cameron:
http://tvguidemagazine.com/kecks-exclusives/jennifer-morrison-exclusive-4338.html

Cytat:
Jennifer Morrison Exclusive!
March 11, 2010 08:18 PM EST

In case you haven’t heard, Jennifer Morrison will be back on Fox’s House for one night only—that night being the April 12 episode which marks star Hugh Laurie’s directorial debut. But the actress just broke some exciting news to me that we’ll likely be seeing more of her much missed character, Dr. Allison Cameron, in House’s 2010-11 season!

“There have been discussions of me doing a few episodes next year based on what they end up writing,” says Jennifer. “Contractually, they’ve guaranteed me a certain number of episodes next year - I think three or four, which means that they’re probably very much leaning toward writing a storyline for the character.”

Well, Amen to that.

But if you just can’t wait to see the divine Miss M, I have some exciting news. You can hop on a plane or subway right this minute and head over to Broadway’s Circle in the Square Theatre to see Jennifer’s moving portrayal of Kate Keller, the strong mother of blind/deaf activist and author Helen Keller, in the American classic, The Miracle Worker. It’s been fifty years since the original Tony Award-winning play opened on Broadway with Patty Duke as Helen. This is the first Broadway revival, and stars Abigail Breslin (Little Miss Sunshine) as the brave, frightened child.

As an added incentive, if you Tweet Jennifer (who is contracted to appear in the production through August 1) at least a couple hours before show time, she’ll do her very best to meet you at the theater after a performance. How cool is that?!!

Here’s what Jennifer has to say about her Broadway debut.

When did you first become aware of The Miracle Worker and the story of Helen Keller?
I know we read it in school in 4th or 5th grade, but even before that in second or third grade we studied who Helen Keller was. But I had not seen any of the productions (either theater or film) until just a few years ago when I put the Anne Bancroft/Patty Duke version on my Netflix. It’s an incredibly moving story.

You’re playing Helen’s mother. What drew you to this role?
At first it was just that there was a play on Broadway that had a role that I was right for. I’d done a lot of theater but never on Broadway. I did my first play when I was five years old, then studied at Steppenwolf (Theatre Company in Chicago) and was a theater major at Loyola (University Chicago). I really love being on stage and was hungry for that again.

What kind of woman was Kate Keller?
She was 100% in love with her daughter, but she was very weary of (Helen’s teacher) Annie Sullivan coming into the house. There are quotes from Kate saying how hard it was to watch her child suffer, and though she loved her child, sometimes she thought the most merciful thing for her would be death.

How is your staged version different from what people may have seen before on stage or film?
I wondered what this play would be like now. When I read it for the audition I was really moved by it. I think people have an idea in their head of what it is, but the first time around it was more of a melodrama, because that was the style of the time. But that’s certainly not what we’re doing now. It’s still set in the 1880’s, but it’s a very raw, emotional presentation. And because it’s a theater in the round, people feel like they’re at the dinner table with us.”

Have you had any visually or hearing-impaired audience members?
All the time. They’ve gone to great lengths to make this production accessible to both the visually and hearing impaired. We had a matinee performance just yesterday that was fully signed. We also had the dialogue scrolling on two different walls. We also have very advanced ear pieces for the visually impaired that describe the action on the stage. One of Helen’s descendants, I think her great grand niece, was at a production and told us that Helen would be really proud of the advances we made for this production.”



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Pią 15:15, 12 Mar 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mógłby ktoś przetłumaczyć?



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Pią 16:27, 12 Mar 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy oni kompletnie powariowali? Nie podoba mi się ten finał. Jeśli powrót House'a do nałogu jest spowodowany przyjęciem oświadczyn przez Cuddy, to chyba sama zacznę ćpać :P miało nie być Luddy w siódmym sezonie, zapowiada się coś innego, a ja mam tego dość, o.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Pią 16:42, 12 Mar 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sinaj napisał:
Mógłby ktoś przetłumaczyć?


Sinaj, w skrócie chodzi o to, że Morrison wystąpi w kilku, jakichś 3-4 odcinkach nastepnej serii House'a. Reszta tyczy się jej aktualnego projektu - brodwayowskiego The Miracle Worker.

Junius napisał:
Czy oni kompletnie powariowali? Nie podoba mi się ten finał. Jeśli powrót House'a do nałogu jest spowodowany przyjęciem oświadczyn przez Cuddy, to chyba sama zacznę ćpać miało nie być Luddy w siódmym sezonie, zapowiada się coś innego, a ja mam tego dość, o.


Junius, przecież to tylko spoilery. Pewnie jak zwykle okaże się, że w odcinku zobaczymy jakieś 30% z tego, co zostało podane :wink:



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Pią 19:03, 12 Mar 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie. Nie. Nie.
No. No. No.
Nein. Nein. Nein.
Non. Non. Non.

%&*#&@$^%*! asdfghjk! hnbvgbftcjnhumhjnmubbqwhuyop!

Już wolę Hydcamchasteentaubman niż to ..... Luddy!

*dostaje hiperwentylacji*
*wdech*
*wydech*
*wdech*

Cytat:
mówi pacjentce, że musi wyjść skoro ma życie, bo on już go nie ma.

*ded*

LUCAS NEEDS TO DIE! :poglowie: :killer:

Athreas, a jak to było z finałem 5 sezonu? Ja myślę, że to się sprawdzi. Tak dokładny opis nie może być tylko czyimś wymysłem.



PostWysłany: Pią 19:28, 12 Mar 2010
sherlotka
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 4

Posty: 452

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sherlotka napisał:
Athreas, a jak to było z finałem 5 sezonu?


Jeśli dobrze pamiętam, to dostaliśmy m.in. spoiler o HUSie na posadzce houseowej łazienki czy coś w tym stylu, a w odcniku wcale tego nie było :)

W każdym razie ja te wiadomości przyjmuję ze sporą dozą sceptycyzmu :) O ile część wydarzeń może się zgadzać, to reszta niekoniecznie.

Dodano 1 minut temu:

sherlotka napisał:
Cytat:
mówi pacjentce, że musi wyjść skoro ma życie, bo on już go nie ma.

*ded*


sherlotka to akurat moje tłumaczenie i, przyznam się szczerze, że nie wiem do końca, czy tak powinno brzmieć to zdanie :wink:

Dodano 2 godzin 22 minut temu:

Kilka nowych zdjęć:


http://houseconvention.squarespace.com/



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Pią 22:22, 12 Mar 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Athreas napisał:
to akurat moje tłumaczenie i, przyznam się szczerze, że nie wiem do końca, czy tak powinno brzmieć to zdanie :wink:


Już patrzę na to nieszczęsne zdanie

Kod:
he tells the patient she has to get out since she has a life, though he does not.


I moje wersja tłumaczenia brzmi tak:

"Powiedział pacjentce, że powinna uciekać dopóki ma życie, bo on swoje już stracił."

Czyli wychodzi na jedno. Mam nadzieję, że macie racje i nie spełnią się te spojlery, bo bym się chyba załamał. Miałem szczerą nadzieję, że Cuddy zakończy ten beznadziejny związek, a tu taka kiszka. Pozdrawiam.



PostWysłany: Pią 22:23, 12 Mar 2010
Kwarc
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sty 2010

Posty: 13

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwarc napisał:
"Powiedział pacjentce, że powinna uciekać dopóki ma życie, bo on swoje już stracił."

WTF!!!!! :boje sie:
To nie może być prawda!!! :placze: *dostaje histerii* :sciana:
Czy senarzystą i producentą odbiło stracą przez to fanów!!!

Śmierć Luddy!!! :evil: :evil: :evil: :evil:



_________________

PostWysłany: Sob 12:03, 13 Mar 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kim jest kobieta na fotce z housem?



_________________

PostWysłany: Sob 18:40, 13 Mar 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kimkolwiek jest, z mojego i koleżanki śledztwa wynika, że to NIE jest raszpla (to jej indiańskie imie. W papierach ma Lydia).
I mam nadzieję, że się nie mylimy. Może to ta, co się ma niby z House'm przespać?

A mnie wcale nie przeraża fakt House'owego powrotu do nałogu. Toż to było kwestią czasu. House jakiego znam i kocham zawsze ma przy sobie pomarańczowe pudełeczko!

Już gorzej z tymi oświadczynami :roll:



PostWysłany: Sob 20:57, 13 Mar 2010
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po przeczytaniu spojlerów miałem ochotę walnąć się w ten pusty łeb łopatą... Po raz kolejny żałuję, że nie wytrzymałem bez zaglądania tutaj :evil:

I o ile zniosłem z godnością informację o szybkim House'owym numerku (jeśli ma to być przygodny sex to dla mnie mógłby się przespać nawet z dżdżownicą) to przeciek na temat 2x22 kompletnie mnie zdołował.
Jesteśmy o lata świetlne od końca sezonu, szczerze powiedziawszy nawet nie przyszło mi do głowy żeby się nad nim zastanowić, a tutaj taką bombę spuszczają :roll:

To, że House zacznie brać było kwestią czasu- i dobrze. Cieszę się, że wróci do zgubnego nałogu- może wzrośnie poziom sarkazmu jak w pierwszych sezonach... Za to zdenerwowało mnie zdradzenie fabuły (nawet jeśli miałaby sprawdzić się w szczątkowej formie)...
Co do oświadczyn, to wydaje mi się że to może być chybiony typ... czas pokaże :shock:



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Sob 21:28, 13 Mar 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwarc napisał:
Dziwne zachowanie Cuddy jak dla mnie będzie spowodowane oświadczynami Lucasa.

Obstawiam ciąże.



_________________
Hold your breath and count to ten
Then fall apart and start again

PostWysłany: Pon 18:49, 15 Mar 2010
131313
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 11 Paź 2009

Posty: 50

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

131313 napisał:
Obstawiam ciąże.

Nigdy w życiu..



_________________
Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny.

PostWysłany: Pon 19:25, 15 Mar 2010
LicenceToKill
Pulmonolog
Pulmonolog



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 1292

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 76, 77, 78 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 77 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.18885 sekund, Zapytań SQL: 15