Walczący z myślami. [D]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Hilson
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Walczący z myślami. [D]



Cytat:
Drabble. Fick 'widziany' oczmi Wilsona. Z tajemniczą dedykacją dla Ulki95 i hattrick


„Walczący z myślami”
Miałem nadzieję, że jednak House się zmienił. Że istnieje w nim chociaż odrobina dobrego człowieka. Że jednak jest miły, choć skrywa to bardzo głęboko. Powoli zagłębiałem się w jego duszę, gdy siedział u mnie na kanapie. Wpatrywałem się w jego niebieskie oczy i widziałem dobrego człowieka, który umie kochać, który jest zdolny do prawdziwego związku. Nasza przyjaźni przetrwa wieki. I to wiem na pewno. Ale chcę, by wreszcie mógł poczuć coś więcej. Żeby wreszcie mógł się zakochać. Żeby spotkał miłą dziewczynę, która zaakceptuje jego podejście do świata. Nie wiedziałem co robię. Byłem pod wpływem nagłego impulsu. Walczyłem z brutalnymi myślami, które nie dawały mi spokoju.



_________________

maagdaa - mój prywatny rozczoch z Octoberem w ręce!
Agawa & Nigide- Mhroczne i (nie)zÓe rodzeństwo!, Nuttie Kuzynka 65 stopnia &
Wujek JigSaw.

'Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.'

PostWysłany: Sob 20:10, 13 Mar 2010
maybe_55
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Paź 2009
Pochwał: 39

Posty: 7635

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do działu Hilson zaglądam sporadycznie. Naprawdę fajny drabbl, może polubię Hilsona :wink: Dziękuję za dedykację ;***



PostWysłany: Nie 15:41, 14 Mar 2010
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drabble jest tekstem zredagowanym do niezbędnego minimum, ma być zwięzłe a jednocześnie wyrażać interesujące/sensowne/oryginalne i przede wszystkim własne pomysły.
Oczywiście drabble ze względu na objętościowe ograniczenie nie jest łatwą formą, dlatego lepiej jest zacząć je pisać mając już niejako wyrobiony styl. Jego celem jest sprawdzanie umiejętności autora w zwięzłości i precyzyjnym wypowiadaniu się.
Według mnie twoje drabble jest przeciętne, nijakie. Nie zaskakuje, nie ma puenty.
Autorzy piszący dobre drabble są mistrzami sztuki literackiej. Sama boję się zabierać do takich tekstów właśnie z powodu, że tego nie udźwignę. Ty nie podołałaś, sorry.
Popracuj nad swoim stylem, a później pomyśl o drabblach. Może zacznij pisać miniaturki?
Dużo weny życzę.



_________________
Jeśli jesteś w piekle, możesz zaufać tylko diabłu...

PostWysłany: Pią 15:37, 19 Mar 2010
immortality
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Lut 2010

Posty: 12

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, No ! Ciekawe :wink:



_________________

PostWysłany: Pią 15:48, 19 Mar 2010
House Everybody Lies
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 25 Lut 2010

Posty: 330

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, to wcale nie jest ciekawe ani ładne. Raczej... bezsensowne. Na siłę spróbowałaś zrobić z tych 'myśli' coś wartościowego i znaczącego. I to było odczuwalne. Poza tym przechodzisz między czasami. Drabble jest utworem składającym się ze 100 słów. Twój tekst ma 108 wraz z tytułem. Nie wspominając, że nie zawiera żadnej pointy czy głębszej myśli. Ot, takie małe, niezgrabne coś.

Pozdrawiam serdecznie i życzę weny,
Jaszczur.



_________________

"Everybody lies."
Huddy, Hilson, Hameron - yep!

PostWysłany: Pią 22:39, 19 Mar 2010
JaSzczurek
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 29 Gru 2009
Pochwał: 1

Posty: 123

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Hilson Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06258 sekund, Zapytań SQL: 15