Rozmowy w t(ł)oku #11
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 122, 123, 124 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nice One przedział czasowy gra w tym rolę ? Możliwe . Ale ogólnie chodziło mi byś zobaczył przykłady o czym rozmawialiśmy wcześniej . O co nam dokładnie chodzi . By na takim poziomie powróciło forum .


Nice One napisał:

BTW. wiesz w koncu i sie temat housa znudza po takim czasie.

Tak , tak ale widzę że ty należysz do bardziej nowszych użytkowników a jeszcze w ogóle nie widziałam Cię w działach przeznaczonych tylko Housowi . Dlaczego ?



PostWysłany: Nie 19:28, 28 Mar 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka95, i co? Uważasz, że to Ty jesteś tym zapalnikiem ? Ty za wszytsko odpowiadasz etc ? I.. chcesz nas opuścić. Nie przesadzaj :P



_________________
maagdaa - bliźniacza sis :*
TurboBezbłędnieNiewiadomaSeksiŁacina by Gusq & whatever
diagnoza choroby: Pyczomania | wraz z Luthien15

Zadaj pytanie, a whatever z pewnością na nie odpowie

PostWysłany: Nie 19:28, 28 Mar 2010
whatever
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 03 Cze 2009
Pochwał: 5

Posty: 2072

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o to, że RwT zawsze było jest i ma być miejscem do wzniosłych, światłych dyskusji na wysokim poziomie. Nie. Jednak czasami człowiek chce porozmawiać z innymi o czymś innym niż o piciu, nowej imprezie czy kradzieży staników. Zresztą trudno to nazwać rozmową. Na wszystko musi być czas i miejsce.
Jednak nigdzie nie jest napisane, co musi dziać się w RwT. Trzeba dojść do porozumienia. Chcemy się bawić - ok, ale popatrzmy czy nikomu to nie przeszkadza.



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Nie 19:29, 28 Mar 2010
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

whatever luzik ja za nic nie odpowiadam, mam to głęboko w nosie, mam dosyć tego że ktoś się czepia np. o picie a kilka RwT wcześniej sam to robił...thanks za takie coś.



PostWysłany: Nie 19:31, 28 Mar 2010
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

whatever napisał:
nie chodziło raczej o to, żeby ktokolwiek teraz wychodził. Stwierdzał, że nie wraca bo... . Tylko po porstu przemyślenie pewnych spraw i ograniczenie się. Wszystkich. A nie np tylko jednej osoby.

Słuchać whatever :)

Ulka95 napisał:
nie porównuj tych RwT! Byli inni ludzie!

Czyli Ci nowsi są na innym , niższym poziomie ? Przecież nie chcemy, żeby tak było . Robię to dla naszego dobra, rozpoczynam tą rozmowę by forum nie schodziło na psy .

Ulka95 napisał:
Trzeba o czymś rozmawiać chyba że forum ma umrzeć.


w tym problem, że teraz są najczęściej rozmowy o niczym :]



PostWysłany: Nie 19:32, 28 Mar 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

annie, nie musisz przepraszać. ;) Ja się z Tobą zgadzam i nawet jeżeli uważam, że powiedzienie tego na głos niewiele zmieni, to przecież masz prawo do wyrażenia swojego zdania.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Nie 19:32, 28 Mar 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann napisał:
By na takim poziomie powróciło forum .

Forum już takie nie będzie, złudne marzenia...

Dodano 1 minut temu:

ann napisał:
Czyli Ci nowsi są na innym , niższym poziomie ?

Jak dla mnie są na wyższym, są ważniejszym czynnikiem...



PostWysłany: Nie 19:33, 28 Mar 2010
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann napisał:
Robię to dla naszego dobra, rozpoczynam tą rozmowę by forum nie schodziło na psy .

Oho, przyszłam się odchamić.
Wierzycie w reinkarnacja?



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Nie 19:34, 28 Mar 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka95, ok, trzeba dojść do porozumienia. Każdy wygłasza swoją opinie, rozmawiamy i jest ok, tak ? Nie, ze Ty chcesz nas tu opuścić nie wiadomo z jakiego powodu. Na to to akurat nikt Ci nie pozwoli, nie myśl sobie :P



_________________
maagdaa - bliźniacza sis :*
TurboBezbłędnieNiewiadomaSeksiŁacina by Gusq & whatever
diagnoza choroby: Pyczomania | wraz z Luthien15

Zadaj pytanie, a whatever z pewnością na nie odpowie

PostWysłany: Nie 19:34, 28 Mar 2010
whatever
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 03 Cze 2009
Pochwał: 5

Posty: 2072

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Forum już takie nie będzie, złudne marzenia...

ale dlaczego niby tak twierdzisz ?

Cytat:
Trzeba dojść do porozumienia. Chcemy się bawić - ok, ale popatrzmy czy nikomu to nie przeszkadza.

Dokładnie ! Ja rozumiem, że lubicie się bawić ale nie musi być tych imprez codziennie . Przecież można dobrze się bawić rozmawiając z kimś na bardzo ciekawy , interesujący temat .

Może problem jest w tym , że większości nie chcę się pisać a po prostu dorabiać sobie jak najwięcej postów by mieć jakąś tam super Rangę doktora :/



PostWysłany: Nie 19:35, 28 Mar 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka95 napisał:
whatever luzik ja za nic nie odpowiadam, mam to głęboko w nosie, mam dosyć tego że ktoś się czepia np. o picie a kilka RwT wcześniej sam to robił...thanks za takie coś.


taaak a kilka RwT wcześniej pił zieloną Margheritę z Madzią i płakał w rękach innym użytkownikom, że ma sprawdzian, że się boi i prosi o trzymanie magicznych kciuków... myślę, że w dużej mierze o to Ann chodzi... o to, że wiedzieliśmy o sobie praktycznie wszystko a teraz nie kojarzymy 90% nicków z RwT



PostWysłany: Nie 19:35, 28 Mar 2010
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niektórzy jęczą że Stara Gwardia jest najlepsza i tylko z nimi przesiadują, prosz bardzo, ale jakby nie patrzeć nie wrócisz do starcyh czasów mimo że tak bardzo chcesz, idzie na przód, forum schodzi na psy razem z serialem...



PostWysłany: Nie 19:35, 28 Mar 2010
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uderz w stół, a nożyce się odezwą, w powietrze uniesie się słodki zapach hipokryzji, a pod tym wszystkim i tak ostanie się wzajemnie niezrozumienie...

W ludzką reinkarnację? Metaforycznie czy rzeczywiście? ;)



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Nie 19:36, 28 Mar 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka, proszę bardzo, wymień powody przez które forum - forum w które mnóstwo osób wkłada tyle pracy - schodzi na psy.



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Nie 19:36, 28 Mar 2010
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moi Drodzy to NIE są wyścigi ! Nie gramy wyścigi kto ile najwięcej napiszę postów w RwT . Tak piszę , tylko dla pewności :]


Arroch napisał:
o to, że wiedzieliśmy o sobie praktycznie wszystko a teraz nie kojarzymy 90% nicków z RwT

Arroch, ma 100 procent racji !



PostWysłany: Nie 19:37, 28 Mar 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 122, 123, 124 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
Strona 123 z 1000

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.35419 sekund, Zapytań SQL: 15