Rozmowy w t(ł)oku #11
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 841, 842, 843 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiolka17 napisał:
4 na literę A
3 na M
3 na W

Amyloidosis, Wilson's disease, African trypanosomiasis (śpiączka afrykańska), arteriovenous malformations (naczyniaki tętniczo-żylne), myasthenia gravis (miastenia), aplastic anaemia (anemia aplastyczna), mucoviscoidosis.... do wyboru, do koloru ;)



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 21:29, 26 Kwi 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mycosis grzybica
appendicitis zapalenia wyrostka robaczkowego
wart brodawka



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pon 21:29, 26 Kwi 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hambarr napisał:
tak wiem miałam pisac sprawozdanie ale nie moge się powstrzymać

Taak, ciągnie. Dlatego stwierdziłam, że na czas maglowania wosu nie bd podłączać neta. :)



_________________

wiolka&maria lucie -> Holmes&Watson <Szpieki> Guśka - siostra, która sypia z krową ~ Nutt - siostrzenica

PostWysłany: Pon 21:32, 26 Kwi 2010
wiolka17
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 10 Mar 2010
Pochwał: 14

Posty: 2928

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O Jak jest Gorm Mam pytanie ? CO do wczorajszego ?



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pon 21:33, 26 Kwi 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiolka17 napisał:
Dlatego stwierdziłam, że na czas maglowania wosu nie bd podłączać neta.

Ja chyba kabel przez okno wyrzuce, ale pewnie to tez nie wiele da bo mieszka na parterze:P

Nie no..naprawde już ide :P



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Pon 21:33, 26 Kwi 2010
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myoclonic Epilepsy with Ragged Red Fibers - to brzmi genialnie ;)

Jig, a nie wiem, czemu nie wiesz. Grrr. Grrr. Dlaczego facet nie pojmuje, że jak zaprasza dziewczynę do siebie, na kawę, jak z nią rozmawia godzinami o filozoficznych i egzystencjalnych sprawach, ale też jak z nią nawet plotkuje o znajomych, jak z nią gra w szachy, jak jej oddaje swój parasol, bo nie może patrzeć, jak ona moknie, to ta głupia dziewczyna robi sobie nadzieję? Grrr.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 21:36, 26 Kwi 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeeest! Brawa dla mnie czyli dla paranoiczki która pierwszy raz zrobiła popcorn nie bojąc się,że coś zraza wybuchnie!



_________________

PostWysłany: Pon 21:36, 26 Kwi 2010
Nutty Nettie
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 27 Sty 2010
Pochwał: 14

Posty: 6086

Miasto: Kalisz
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nutty Nettie Jadałam dziś popcorn czekając z kumpelą na autobus 20 min. Ostatnio jak próbowałam zrobić sobie w mikrofalówce to , że go spaliłam to i cały dom zaśmiardł jak ja z dumną niosłam go do pokoju i jadałam spalony :D



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pon 21:38, 26 Kwi 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przesoliłam... A przesolić tak żebym uważała,że jest za słone to nie lada wyczyn...



_________________

PostWysłany: Pon 21:43, 26 Kwi 2010
Nutty Nettie
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 27 Sty 2010
Pochwał: 14

Posty: 6086

Miasto: Kalisz
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dlaczego facet nie pojmuje, że jak zaprasza dziewczynę do siebie, na kawę, jak z nią rozmawia godzinami o filozoficznych i egzystencjalnych sprawach, ale też jak z nią nawet plotkuje o znajomych, jak z nią gra w szachy, jak jej oddaje swój parasol, bo nie może patrzeć, jak ona moknie, to ta głupia dziewczyna robi sobie nadzieję? Grrr.


Albo trafił Ci się ewenement na skalę światową, który nie potrafi odczytać najprostszych sygnałów (co jest wysoce mało prawdopodobne)...Może Twój ekhm...kolega jest nieśmiały i boi się pójść o krok do przodu, dlatego Ty powinnaś go wykonać (hej! mamy XXI wiek ;) ) jeśli oboje będziecie pasywni to wszystko może się ciągnąć w nieskończoność...
Po prostu daj mu sygnał, nie wiem...jak siedzicie obok siebie i gadacie to przytrzymaj mu dłoń na chwilę, albo przysuń się blisko tak żeby wasze nogi się stykały...Albo gdy podajesz mu coś, przytrzymaj rękę - takie dotykowe bodźce są najsilniejsze :mrgreen: na mnie działają super...

Chociaż na pocieszenie powiem Ci, że na pierwszą randkę też zaprosiła mnie dziewczyna :hahaha:



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Pon 21:47, 26 Kwi 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw Dobra teraz to ja potrzebuję pomocy miłosnej , nikt mi nie potrafi doradzić ; o



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pon 21:49, 26 Kwi 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawajcie dawajcie *zaciera ręce* uwielbiam takie tematy, bo rzadko na nie trafiam a i tutaj nie często wypływają 8)



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Pon 21:51, 26 Kwi 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw, ja mam taki charakter, że potrzebuję, żeby ktoś nade mną dominował, bo jak ktoś mi ulega i dogadza we wszytkim, to zaczynam go wykorzystywać i tracę szacunek :roll: A to jest chyba jeden z niewielu facetów, którzy potrafią mnie pokonać i to tak, że całkowicie tracę pewność siebie (dyskutować z nim to jak dyskutować z Gormem - zaczynasz ważyć swoje wypowiedzi i zastanawiać się nad każdym możliwym słowem ;) ). I na pewno się zorientował, i chyba nie jest nieśmiały. Może po prostu nie chce. :roll:



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 21:56, 26 Kwi 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam chłopaka od ponad 4 lat , a przyjaźnie się już grubo 2 lata . Od pewnego czasu ( No dobra ponad rok) coś do niego czuję , tak uwielbiam jego charakter , wygląd, odpały jego nie licząc, że przez te 4 lata ani razu z nim sie nie pokłóciłam. ; o NO więc nawet moja mama i inne osoby , że już chodzimy ze soba około 8 m-scy , co jest bzdurą , I w tym leży problem !
Tak kocham go i to najgorsze najlepszego przyjaciela ;o ,
nie wiem czy mun powiedzieć , Boje się jego reakcji , że przez te głupie zdarzenie rozwalę przyjaźń, ; o
PS. Mówimy sobie często , że się kocham , przytulamy się jak jest na źle itp. Ale to tylko tak po przyjacielsku
Dobra i teraz nie wiem co począć . Powiedzieć czy nadal ukrywać ?



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pon 21:56, 26 Kwi 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
JigSaw, ja mam taki charakter, że potrzebuję, żeby ktoś nade mną dominował, bo jak ktoś mi ulega i dogadza we wszytkim, to zaczynam go wykorzystywać i tracę szacunek Rolling Eyes A to jest chyba jeden z niewielu facetów, którzy potrafią mnie pokonać i to tak, że całkowicie tracę pewność siebie (dyskutować z nim to jak dyskutować z Gormem - zaczynasz ważyć swoje wypowiedzi i zastanawiać się nad każdym możliwym słowem Wink ). I na pewno się zorientował, i chyba nie jest nieśmiały. Może po prostu nie chce.


Shee, akurat ja też uwielbiam dominujące wredne kobiety, więc wiem co czujesz : )) (chociaż nie az takie jak Gorm ;) ) Skąd wiesz, że się zorientował? A jeśli nawet jak piszesz...wie co się święci i nie ucieka od Ciebie, tylko dalej wszystko toczy się normalnym rytmem, spotykacie się to na pewno nie jest tak, ze nie po prostu nie chce... Może czeka na rozwój wypadków, to że potrafi dominować w rozmowach nie znaczy, że pierwszy wyciągnie rękę w kierunku czegoś poważniejszego...A Ty jakie sygnały mu wysyłasz? Może nie są wyraźne, a nikt nie chce zostać "zduszonym w zarodku" po głębszym wyznaniu ;)

Cytat:
Tak kocham go i to najgorsze najlepszego przyjaciela ;o ,
nie wiem czy mun powiedzieć , Boje się jego reakcji , że przez te głupie zdarzenie rozwalę przyjaźń, ; o
PS. Mówimy sobie często , że się kocham , przytulamy się jak jest na źle itp. Ale to tylko tak po przyjacielsku
Dobra i teraz nie wiem co począć . Powiedzieć czy nadal ukrywać ?


Gusq poczekaj bo nie załapałem do końca... Chodzisz z chłopakiem i zakochałaś się w jego przyjacielu i nie chcesz zdradzić się w obawie przed utratą lubego, czy boisz się że jeśli powiesz mu co czujesz to odwróci się od Ciebie ten przyjaciel chłopaka?



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Pon 22:10, 26 Kwi 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 841, 842, 843 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
Strona 842 z 1000

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.40971 sekund, Zapytań SQL: 15