Huddy (House + Cuddy)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27, 28, 29 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spojler:

natalia94 napisał:
popieram Katie !
jestem w 100% za Huddy, ale zachowanie Cuddy w tym sezonie jeste dziwne. Bawiła się uczuciami House . a on teraz tj odpłaca jej się tym samym. Szczerze mówiąc ? Cholernie się uciesyzłam jej jej odmówił, a zarazem powiedział, że woli być dla niej kimkolwiek niż przyjacielem. to było prawie tak jakby jej wyznał miłość. zrobiło jej się przykro i trudno. raz poczuła się tak jak on...
ten ship zawsze był pokićkany ale za to go wszyscy kochamy ;d
zawsze był zabawny a w tym sezonie go tak jakby zniszczyli. ciekawa jestem finału i tego czy Cuddy na serio zaręczy się z Lucasem.


Zgadzam się w większości, ale nie zgodzę się co do jednego stwierdzenia, że House teraz bawi się uczuciami Cuddy tak, jak ona zabawiła się jego.
Spojler:

On wyraźnie powiedział swoim zdaniem, że chciałby być dla niej kimś więcej i że nie może mieć ich obu.

Nie nazwałabym ani tego, ani innych zachowań w tym sezonie zabawą uczuciami. House cierpi, jest samotny, a to prędzej Lisa bawi się wciąż jego uczuciami, chociażby tą ostatnią propozycją, choć chyba po prostu do końca nie przemyślała, co ona oznacza.



PostWysłany: Pią 12:57, 07 Maj 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie ze strony House'a to w ogóle nie jest zabawa uczuciami Cuddy. Nie tym razem. Nie w tym sezonie.

Wg mnie to jest już bardziej foch tyle, że taki uzasadniony. Takie powiedzenie: "wypchaj się tymi resztkami ze stołu, które mi proponujesz". I bardzo, ale to bardzo cieszę się, że House tak jej właśnie powiedział.



_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Pią 14:19, 07 Maj 2010
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy To nie ironia? Przypomnijcie sobie jak Cuddy w 5 sezonie próbowała walczyć o Housa. On ją odrzucał , bał się próbować by na koniec mieć halucynacje.
Bum ! Sezon 6, House postanawia jednak być z Cuddy ( odcinek nad jeziorem) a tu Lucas... Oni są obydwoje tak zakręceni,że poezja.
Cuddy kocha w Housie jego nie obliczalność ,ale wie ,że musi zająć się dzieckiem. A House.. kocha ją,to pewne,ale czy taki mizantrop i egoista będzie w stanie się przebić przez swoją własną maskę? Według mnie musi się coś poważnego stać. Wypadek Housa albo Cudyy który otworzy im oczy/



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Pią 16:26, 07 Maj 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tu nie chodziło o to, że bawiła się jego uczuciami w innych sezonyach, tylko przyjrzycie się początkowi 6 sezonu, wtedy kiedy House idzie do Lucasa i mówi, że ja kocha sprawa z świętem dziekczynienia- to nie było fajnie o.O
ale mam nadzieje, że się to zmieni.
cholernie pragnę Huddy <3



_________________
nat ^^

PostWysłany: Pią 17:29, 07 Maj 2010
natalia94
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Sty 2010

Posty: 55

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też uważam że to nie jest zabawa uczuciami , ale to taka ironia , bardzo ironijna xf ... w 5 sezonie to tak naprawde Cuddy dreptala za Housem, a on z kolei jakby uciekal ale ymm.. chcial jej, ale sie bal. a teraz w 6 sezonie jest serio inaczej, i jak tak se mysle to nie przypomina mi to poprzednich sezonow ... huddy buchlo, teraz to House wie czego pragnie, za to Cuddy jest z Lucasem :evil: buu! śmierć Lucasowi. lubie go nawet i nienawidze za razem. lubie - bo jest taki glupio smieszny ... XD . nienawidze - bo jest z Cuddy!!
niech się wszysko ułoży ... :| :!:



PostWysłany: Pią 18:23, 07 Maj 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie luddy jest odskocznia, ktora ma pokazac housowi, ze cuddy moze byc z kims innym. mysle ze to mialo na celu pokazac housowi, ze mu na niej zalzy. jednakże i tak nie jestem za luddy bo cuddy pasuje wylacznie do house ;p



_________________
nat ^^

PostWysłany: Pią 18:49, 07 Maj 2010
natalia94
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Sty 2010

Posty: 55

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za Huddy. Szczerze dla mnie Cuddy może być tym moim przydupasem Lucasem, ale niech to nie psuję kontaktów Cuddy i House. ;o



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pią 20:20, 07 Maj 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o nie nie nie ... cuddy nie moze byc z lucasem! :roll:



PostWysłany: Sob 10:55, 08 Maj 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie może być do połowy 7 sezonu , a później jakoś na koniec się z House pyknię.



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Sob 12:37, 08 Maj 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam nadzieję, że na koniec sezonu Cuddy rozstanie się z Lukasem, ale boję się, że tak się nie stanie, bo dla niej taka opcja jest wygodna. Lukas pomaga jej przy Rachel, no i dzięki niemu Cuddy nie czuje się samotna, ona ma świadomość, że z House'm nie byłoby sielanki i wydaję mi się że dla tego zdecydowała się na Lukasa, ale jak już wyżej dziewczyny pisały ona by chciała mieć i jednego i drugiego, a tak się nie da. Bardzo się cieszę, że w ostatnim odcinku House powiedział, to co powiedział i mam nadzieję, że da to Cuddy do myślenia. Poza tym mam nadzieję, że jeszcze zwrócą nam nasze ukochane Huddy :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Sob 14:52, 08 Maj 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ym. ja mysle ze Cuddy jest zdolna do tego zeby byc z Housem, zerwac z Lucasem ale obawia sie ze im nie wyjdzie i ze bedzie tego zalowac ... ale przeciez House jest dla niej najodpowiedniejszy, i ona to wie, ale nie chce wiedziec, bo Lucas nie ucieknie, a po House'ie moze sie tego spodziewac ... trudne to jest wiec licze ze scenarzysci jakos to skleją do "kupy" i nie zawioda nas,



PostWysłany: Sob 15:26, 08 Maj 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Katia napisał:
Ojej, alhambro - przepraszam Cię, tak mi przykro!
Mądry forumowicz po szkodzie - zakryłam już moją wypowiedź, na wypadek, gdyby ktoś jeszcze nie widział odcinka.
Mam nadzieję, że nie zabrałam Ci całej przyjemności oglądania

:D No jakoś to przetrawiłam :) Odcinek był genialny, więc mi to wynagrodził.



PostWysłany: Sob 16:24, 08 Maj 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam spoiler i zdecydowałam się napisać.
Jedna emota wyrazi wszystko, co myślę o Huddy - :serducho:
Tak. Ten związek jest moim marzeniem, moją nadzieją, moją ukrytą wiarą w happy end, moim pragnieniem szczęśliwego House'a, no, wszystkim...
Nawet nie próbuję porównywać Hilsona i Huddy, bo nie ma sensu i się nie da. Dwie różnego rodzaju relacje, które nadają temu serialowi smaku, iskry i takich tam innych rzeczy.
Może moje poparcie dla Huddy wynika głównie z tego, że pragnę, aby House w końcu doświadczył czegoś innego niż cierpienie i żeby jego miłość była odzwajemniona (kurczę... jakie to poetyckie i romantyczne), ale wiem jedno - tylko Cuddy jest najlepszym materiałem na ukochaną Grega. Amen.



Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Pon 15:57, 10 Maj 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

orco napisał:
Wg mnie ze strony House'a to w ogóle nie jest zabawa uczuciami Cuddy. Nie tym razem. Nie w tym sezonie.

Wg mnie to jest już bardziej foch tyle, że taki uzasadniony. Takie powiedzenie: "wypchaj się tymi resztkami ze stołu, które mi proponujesz". I bardzo, ale to bardzo cieszę się, że House tak jej właśnie powiedział.



Ooooch, "wypchaj się tymi resztkami ze stołu, które mi proponujesz" - genialne ujęcie w jednym zdaniu całej reakcji House'a i powodów tejże reakcji!



PostWysłany: Pon 17:31, 10 Maj 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hattrick, oby modlitwy zostały wysłuchane, bo chociaż to na chwilę mnie uszczęśliwi :)



PostWysłany: Wto 7:21, 11 Maj 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27, 28, 29 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następny
Strona 28 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.10929 sekund, Zapytań SQL: 15