Rozmowy w t(ł)oku #12
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 455, 456, 457 ... 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jigu, co do "The L word" - ja gorąco polecam. ten serial jest tak gorący, że aż się pocę, jak go oglądam. Takiego serialu jeszcze nie oglądałam. Hot sceny i codzienne problemy par homoseksualnych.


Hm...Chyba nie trzeba mnie długo przekonywać, dzisiaj obejrzę Pilota i zobaczymy co będzie, a niech tam... Najwyżej minie mi fascynacja lesbijkami :wink:

A wiecie co wyczytałem? :> Że Anne Ramsay *Emma z 3x17 Fetal position* jest właśnie najprawdopodobniej gay... Co sprawia, że uwielbiam ją jeszcze bardziej :twisted:

Cytat:
Twoje nieszczęście moim szczęściem - ostatnia scena z Markiem i Lexie to był najpiękniejszy prezent urodzinowy, jaki mogli mi dać scenarzyści.


Spojler:

Sloan się oświadczył *lub niby oświadczył, ale wyglądało na takie skoro powiedział, że może mieć męża* ale koniec końców Lexie wyszła z Karevem o.O



Teddy naprawdę mi szkoda, chociaż zdrada też miała swoje plusy *bosko wygląda w samym staniku* Wydaje mi się, że jednak małpa zostanie sama, a przynajmniej powinna...Obejrzyj promo koniecznie! Ja omal nie Ómarłem przy oglądaniu



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Pon 15:47, 17 Maj 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Haha, właśnie zobaczyłam i rozbawiły mnie komentarze - "that's owen, it's obvious. teddy kills him" :mrgreen:
Czemu wszyscy obstawiają Dereka?

Kurcze, wszystkie seriale, które oglądam regularnie, w tym tygodniu mają finały sezonów. House, GA, GG...



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 15:48, 17 Maj 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw napisał:
Najwyżej minie mi fascynacja lesbijkami

Mi po obejrzeniu zdecydowanie się powiększyła faza na lesbijki :twisted: No jak już patrzę na taką Jennifer Beals, wymiękam :mrgreen:



PostWysłany: Pon 15:50, 17 Maj 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"that's owen, it's obvious. teddy kills him"


:hahaha: Poczekaj, muszę zebrać siły i wstać bo padłem w wyniku bezdechu spowodowanego atakiem śmiechu :hahaha:
Boskie :mrgreen: O tak! TO byłby idealny koniec sezonu :killer:

Teddy Rulez!

A czytałaś, że wszyscy obstawiają że zamachowcą jest mąż pacjentki, w sprawie której Derek jest oskarżony...Przecież ten dziadkowina pistoletu by w ręce nie utrzymał o.O No i bailey się go bała, wiec to musi być ktoś naprawdę groźny bo dziadkowinę by jednym ciosem załatwiła...

Tak niech to będzie Derek, bo go nie lubię i zrobił Meredith to coś czego nie powinien...Błe!A i Sloana podejrzewają :>



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Pon 15:57, 17 Maj 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może to mąż tamej Jen, co ją Derek operował? :>
Nie, to nie może być Owen, to by było głupie i mało dramatyczne, poza tym mnie by było smutno, Derek też nie, bo byłoby mi jeszcze smutniej, Sloan nie może, bo bym się popłakała, no i kto by mnie pocieszał?

Wydaje mi się, że to ktoś, kogo nie pokazali w promo, czyli nie Cristina, nie Owen, nie Derek i nie Bailey. Meredith już swoje wycierpiała... może Alex? Albo Lexie?



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 16:04, 17 Maj 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, z Owena to by raczej zaciesz i radocha wielka była a nie tragedia :peace:

Szef byłby dobrym celem, wszyscy go lubią i większość by po nim płakała i współczuła ale nie jest aż tak ważną postacią, no i Derek miałby zaciesz bo fotel byłby wreszcie jego :roll:

Alex? Jestem na tak, ale też go nie lubię więc też za dramatycznie by dla mnie nie było...Hm...Lexie? Ma wklęsłą w znaczeniu (nie widoczną gołym okiem) klatę piersiową a tamta była bez wypukłości więc mogłaby to być ona :) No i Sloan też by mi pasował :P

Cytat:
A może to mąż tamej Jen, co ją Derek operował?


Mógłby wrócić Preston i zrobić Owenowi z dÓpska jesień średniowiecza :twisted: A wiadomo, że zamachowcą jest ktoś kto pojawił sie już w serialu czy to przypuszczenia?
Ja oglądałem chyba (?) finał Prywatnej Praktyki i był super, w sumie to nie wiem czy to finał ale odcinek na poziomie :lol:



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Pon 16:11, 17 Maj 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey Misie^^
Nie wiem jak wy ale ja jestem przejęta odcinkiem finałowym i pierwszy raz bede ogladała odcinek online^^
Mam nadzieje że mnie nie zawiedzie jak sezon:(



_________________

PostWysłany: Pon 16:14, 17 Maj 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie, też chyba dzisiaj zostanę, skoro mam jutro wolne. O której nadają? I kto zostanie ze mną? :)



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 16:15, 17 Maj 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mrukasia. Ja też czekam na finał, ale niestety będę musiała zaczekać do jutrzejszego popołudnia :(



PostWysłany: Pon 16:18, 17 Maj 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
Hej, mrukasia Ja też czekam na finał, ale niestety będę musiała zaczekać do jutrzejszego popołudnia

Hey,
ja mam na tyle fajnie że jutro robie sobie wagary /mało lekcji/ i mogę sobie na to pozwolić^^



_________________

PostWysłany: Pon 16:22, 17 Maj 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry kochani :*
Wykpiłam się dziś z treningu :D
Poza tym na lekcjach uświadomiłam sobie, że przecież dziś finał sezonu, rok temu w tym czasie ni mogłam na miejscu usiedzieć, zwłaszcza po 5x23, a dziś jakoś w ogóle to do mnie nie dociera, oczywiście będę oglądała w nocy, ale to już bardziej się przyzwyczajeniem zrobiło :P Zdecydowanie bardziej czekam na finał Bones i jego się boję :shock:



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pon 16:24, 17 Maj 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mrukasia, ja niestety nie zrobię sobie wagarów od pracy, a przydałoby się :( Poza tym z moją łamaną angielszczyzną, co ja bym mogła zakumać z oglądania odcinka on-line? :?



PostWysłany: Pon 16:25, 17 Maj 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze. Czy ktoś ma może pomysł, gdzie mogę znaleźć pracę na miesiąc, ale tylko na miesiąc? :roll:



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 16:29, 17 Maj 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shitzune napisał:
Kurcze. Czy ktoś ma może pomysł, gdzie mogę znaleźć pracę na miesiąc, ale tylko na miesiąc?

W jakimś sklepie najszybciej albo restauracji :)



PostWysłany: Pon 16:31, 17 Maj 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mrukasia, ja niestety nie zrobię sobie wagarów od pracy, a przydałoby się Poza tym z moją łamaną angielszczyzną, co ja bym mogła zakumać z oglądania odcinka on-line?


:przytul:
A z angielskim mam to samo ale brat dał mi program z lektorem online mówi jak robot ale co tam;)



_________________

PostWysłany: Pon 16:32, 17 Maj 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 455, 456, 457 ... 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899  Następny
Strona 456 z 899

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.18590 sekund, Zapytań SQL: 15