[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OK, przeczytałem z bananem na twarzy, ale to chyba będzie mój pierwszy i ostatni spoiler dot. sezonu 7, bo spoilery nieco zepsuły mi zabawę na sezonie 6



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Wto 8:18, 18 Maj 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po obejrzeniu finału 6-tego sezonu, przestałem wierzyć w spoilery.



PostWysłany: Wto 8:32, 18 Maj 2010
rbej
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 14 Kwi 2009
Pochwał: 1

Posty: 52

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdyby jakaś zdolna bestia pokusiła się o tłumaczonko tego cudnego tekstu powyżej :roll:
Z góry dziękuję :wink:



PostWysłany: Wto 11:39, 18 Maj 2010
lisek_
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 17

Posty: 172

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Się robi

Cytat:


Fani Huddy - nadszedł wasz czas !
Artykuł Michaela Ausiello

UWAGA SPOILER: Jeśli jeszcze nie oglądaliście dzisiejszego odcinka finałowego, przestańcie czytać teraz. Powtarzam: jeśli jeszcze nie oglądaliście dzisiejszego odcinka finałowego, przestańcie czytać teraz. Po raz ostatni powtarzam: jeśli jeszcze nie oglądaliście dzisiejszego odcinka finałowego, przestańcie czytać teraz. Pozotali: naprzód, czytajcie.

Na. Re. Szcie. Doszło do tego. Kiedy zeszłej nocy finałowy odcinek sezonu zakończył się Huddy złączeniem ust - tym razem prawdziwym, o czym watro wspomnieć - wydaje się, że Dr Maruda i Cuddy wreszcie spróbują dać szansę związkowi. Ale to, co się wydaje, jak nauczyliśmy się po drodze, może być zwodzące. Czy to tylko FOX znów bawi się naszymi uczuciami? Żeby się dowiedzieć, zadzwoniłem do producent wykonawczej Katie Jacobs, która nie tylko podzieliła się spoilerem, ona swobodnie zaspoilerowała coś, co na pewno rozsadzi wasze umysły. Weźcie głęboki oddech - zaczynamy!

To była niezła scena finałowa. Co powinniśmy z niej wynieść?
KATIE JACOBS: To jest prawdziwe i to jest coś, czego oni teraz spróbują. Trzymali się od tego z daleka przez długi czas, ponieważ jest niebezpieczne, a konsekwencje mogą być poważne. Ale teraz spróbują.

Stworzą prawdziwy związek?
JACOBS: Zdecydowanie. Tak.

Mamy sądzić, że co się wydarzyło po tym, jak skończyła się ta scena?
JACOBS: Dokładnie o tym dyskutowaliśmy. Czy widownia chce, żebyśmy podjęli temat w momencie dwa czy trzy miesiące późniejszym, czy chce, żebyśmy kontynuowali dokładnie od tego miejsca, w którym skończyliśmy? To zależy od narracji. W zeszłym roku tak było z “Broken”. Kiedy House wchodził do szpitala psychiatrycznego, wydało mi się, że to nie będzie wystarczające dla widzów, jeśli po prostu zobaczą go wychodzącego stamtąd i wracającego do Princeton Plainsboro. Nawet mimo tego, że wszyscy wiedzieli, że (w końcu) tam wróci, chciałam, żeby wszyscy obejrzeli, co wydarzyło się dokładnie potem.

Więc którą opcję wybierzecie tym razem?
JACOBS: Ujmę to tak... Jestem zdecydowanie w grupie, która domaga się, żebyśmy nie przegapili za wiele wydarzeń, które będą miały miejsce zaraz po tym, jak wyciemniła się ostatnia scena. Ponieważ tak naprawdę to te wyzwania, przed którymi teraz staną są tym, co od początku trzymało ich osobno. Nie kwestia chemii czy iskrzenia. To "Jak my sobie z tym poradzimy" Będziemy razem. Jak to będzie?". Cuddy jest przełożoną w szpitalu. I jest matką. Z tego typu rzeczami będziemy mieć wiele uciechy.

Myślę, że fani Huddy chcą zobaczyć prawdziwą, nie będącą halucynacją, scenę erotyczną.
JACOBS: Rozumiem to. Właśnie jesteśmy w trakcie procesu wymyślania wszystkiego, więc nie mam teraz odpowiedzi. Ale nie chodzi tu tylko o premierowy odcinek sezonu. To nie jest coś, co stanie się lub nie tylko w jednym odcinku. Będziemy chcieli podjąć próbę prawdziwego zgłębienia tej relacji.

Czy byłaś na planie podczas kręcenia ostatniej sceny?
JACOBS: Tak. Było wspaniale. Nasz rekwizytor, Eddie, miał łzy w oczach. Nigdy się nie wie, jak ludzie zareagują na daną historię, ale ujrzenie Eddiego ze łzami w oczach i szczęśliwego, że House i Cuddy wreszcie spróbują być razem było bardzo satysfakcjonujące.


TAAAAAAAAAAAAAK! BEST. SPOILER. EVER. !!!



Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Wto 12:52, 18 Maj 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Katia napisał:
Nasz rekwizytor, Eddie, miał łzy w oczach. Nigdy się nie wie, jak ludzie zareagują na daną historię

Ach kocham Eddiego^^ :mrgreen:
Pewnie cała ekipa go pocieszała:)



_________________

PostWysłany: Wto 20:59, 18 Maj 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dziwię się Eddiemu nic a nic :)



_________________

PostWysłany: Wto 21:03, 18 Maj 2010
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Strona 92 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.21497 sekund, Zapytań SQL: 17