Koniec starego, dobrego House'a? [SPOJLERY]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniec starego, dobrego House'a? [SPOJLERY]

Takiego zakończenia raczej się nie spodziewaliśmy. House uczestniczący w modlitwie, House pozwalający zadzwonić ze swojego telefonu, ratujący nogę pacjentki i będący z Cuddy. Myślicie, że to już koniec wrednego, sarkastycznego geniusza, a początek lepszej wersji naszego ulubionego lekarza, czy może chwyt scenarzystów?



PostWysłany: Sro 12:55, 19 Maj 2010
JaToNieOn
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2010

Posty: 59

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że czas naglił i trzeba było jakoś zakończyć sezon. Pomysłów brak, więc zakończono, jak zakończono :(

"...a początek lepszej wersji..." ?? Już mamy w TVP "Leśną górę", czy jak im tam, więc kolejnej lipy bym nie strawił!! W siódmym sezonie musi coś zacząć się dziać inaczej... się pożegnamy ;)



PostWysłany: Czw 7:49, 20 Maj 2010
Akpelan
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Lip 2009

Posty: 9

Miasto: Sanok
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj ja nie wiem. Myślę że House się zmienia na bardziej uczuciowego faceta. Porównajcie go z ostatnich odcinków 6 serii a z 4 serią dwie inne osoby. W 6 serii bezbronny jak nigdy a w czwartej pewny siebie facet i egoista.



PostWysłany: Czw 13:49, 20 Maj 2010
Danielek18
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 25 Kwi 2010
Pochwał: 2

Posty: 1170

Miasto: Tur
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w powyższymi wypowiedziami, ale niestety House musiał się zmienic przez te wszystkie sezony, bo ciągnięcie tego samego typu osobowościowego, byłoby nudnym wątkiem. Byłby człowiekiem nieinteligetnym, nie widząc swoich błędów i nie słuchając osób, które są jego tzw. "sumieniem". Gdyby pozostał bez zmiany,, serial już dawno by się musiał skończyć.
Tak jak każdy człowiek się zmienia, tak i postać w serialu również musi się zmienić, a czy z gorszej na lepsza, czy na odwrót pozostawmy to scenarzystom.
Pozdrawiam forumowiczów :)



PostWysłany: Czw 14:08, 20 Maj 2010
DominikaKatarzyna
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Wrz 2009

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się ta zmiana podoba. Nie żeby tam House stał się ciepłą kluchą, ale widać wyraźnie, że nadal pozostał sarkastyczny, inteligenty i że ma w sobie wiele z dawnego House'a :) i mam nadzieję, że scenarzyści tego nie zepsują. Wydaję mi się, że gdyby finał potoczył się w ten sposób, że House wziąłby vicodin to w następnym sezonie nie mielibyśmy do czynienia z tym dawnym Housem tylko wrakiem człowieka.



PostWysłany: Czw 19:59, 20 Maj 2010
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03876 sekund, Zapytań SQL: 15