[Hudson (House/Cuddy/Wilson)] Wycieczka do Miasta Aniołów [+18] [15/15] [u]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wycieczka do Miasta Aniołów [+18] [15/15] [u]

Mój pierwszy i może ostatni fick. Dedykuję go ekipie z RwT ;) Mam nadzieję, że będzie się dobrze czytało.




Porwanie

Cuddy obudziła się nie wiedząc czemu przykuta kajdankami do drzwi na tylnym siedzeniu samochodu, na którym siedział też Wilson. Kątem oka w lusterku zobaczyła prowadzącego samochód House’a i to było dla niej wystarczające, aby otrzeźwieć.
- House, zatrzymaj samochód – krzyknęła.
- Ok., Joy pewnie znajdzie nowych rodziców – burknął i zaczął powoli hamować.
Cuddy rozejrzała się wokół i zobaczyła, że są na ruchliwym pasie autostrady, a House zaczął się zatrzymywać.
- House, co Ty do cholery robisz!? – spytała z lekką irytacją.
- Wykonuje polecenie szefowej – powiedział z pełną powagą.
- Czyżby nadszedł koniec świata? – uszczypliwie skomentowała – Proszę zjedź na pobocze i się zatrzymaj.
House kolejny raz wykonał polecenie Cuddy. Cuddy wietrzyła w tym jakiś spisek, dlatego zaczęła cucić Wilsona, aby mieć sprzymierzeńca w nadchodzącej potyczce z Housem.
- Dostał podwójną dawkę, więc nie obudzi się tak prędko – stwierdził House widząc determinację Cuddy.
- Co nam dałeś? To mogło mu zaszkodzić!
- Przecież jestem lekarzem i wiem co robię – ironizował, po chwili jednak dodał – w sumie masz rację, gdybym był weterynarzem, to był na 100% wiedział.
- House, co to było???
- Tylko Vetxyl, według etykietki powinien się za godzinę obudzić, a wtedy już będzie po wycieczce krajoznawczej.
Po tych słowach ruszył na autostradę, Cuddy obserwowała znaki drogowe, aby zorientować się gdzie jest. Zauważyła, że kierują się w stronę Los Angeles. Nie wiedziała, co House zamierza, ale wszystko wskazywało na to, że chyba przedawkował Vicodin. Mimo wszystko starała się uspokoić.
- Możesz mi powiedzieć, dlaczego nas skułeś, zabrałeś nam telefony i jaki jest cel tej podróży?
- Dlaczego skułem? Hmmm, myślałem, że kręcą Was takie klimaty i jak tylko Wilson się obudzi to dołączam tam i zaczniemy zabawę. Zabrałem telefony po to, abyście mogli się delektować otaczającymi nas widokami jak już się obudzicie. Cel podróży? Powiedziano mi, że w LA są najlepsze frytki w Maku, więc postanowiłem, że musimy to sprawdzić – powiedział House spoglądając w lusterko.
Cuddy spodziewała się odpowiedzi w stylu House, ale miała nadzieję, że choć raz powie jej prawdę.
- Zdajesz sobie sprawę, że popełniasz przestępstwo? – zapytała zdesperowana Cuddy.
- I co z tego? Przecież i tak mnie nie oskarżysz – powiedział pewnie House. Nie martw się Joy jest pod opieką Twojej matki, a szpitalem zajmuje się Cameron.
Nastała niezręczna cisza. Wszystko zaplanował, więc musiało się wydarzyć coś ważnego. Z drugiej jednak strony muszą w nim być jakieś uczucia, skoro załatwił opiekę dla Joy – pomyślała Cuddy. W tym momencie Wilson zaczął się budzić i dochodzić do siebie po końskiej dawce Vetxylu.
- Co się dzieje? – wymamrotał.
- Jak to co, House wziął nas na wycieczkę do LA – ironicznie stwierdziła Cuddy.
Wilson zauważył, że jest przykuty do drzwi samochodu.
- House, co Ty znów brałeś – krzyknął.
- Tym razem nic, słowo harcerza. Mamy misję do wykonania. Musimy zdiagnozować pewien przypadek – powiedział z powagą House.
- I dlatego nas porwałeś?? – jednogłośnie krzyknął Wilson i Cuddy.
- House, czyś Ty do reszty zgłupiał? Nie mogłeś wziąć swojego zespołu? Po co Ci my? – spytał Wilson
- W samochodzie mam tylko trzy miejsca, a ich jest czterech, a ponadto z nimi nie byłoby tak ciekawie. Ktoś musi w końcu trzymać pacjentkę jak będę robił badania – odpowiedział House.
Kiedy to mówił wjechali do Miasta Aniołów.


Ostatnio zmieniony przez ToAr dnia Pią 22:45, 24 Lip 2009, w całości zmieniany 17 razy



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Czw 21:41, 12 Mar 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak inni, ale ja chcę ciąg dalszy!
Urywanie w takich momentach jest zbrodnią! Do tego karalną!
Więc drogi ToAr, proszę się wziąć do dalszego pisania, bo ja czekam na kontynuację.



_________________

Banner od Jeanne

PostWysłany: Czw 21:50, 12 Mar 2009
bozenka21
Urolog
Urolog



Dołączył: 12 Lut 2009
Pochwał: 10

Posty: 2404

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hihi, to było zÓe :twisted: ja chcę więcej! :lol:



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Czw 21:53, 12 Mar 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Bożenką 8) jak mogłeś przerwać w takim momencie? :evil:

Zapowiada się świetnie więc, z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :D



PostWysłany: Czw 21:53, 12 Mar 2009
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Inni też chcą ciąg dalszy :>
Szybko.. :twisted:



_________________




Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba
przesadziłam...

PostWysłany: Czw 21:56, 12 Mar 2009
lizbona
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 8

Posty: 1682

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

parę błędów jest

ToAr napisał:
czemu przykuta


czemu jest przykuta

ToAr napisał:
Cuddy wietrzyła w tym jakiś spisek,


słowo wietrzyął trochę mi tu nie pasuje

więcej błędów nie ma... a fik zapowiada się ciekawie :twisted:



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Czw 22:15, 12 Mar 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dotrzymałeś słowa - Wilson dochodził ...

Ale kiedy bedzie 18+ i ostry trójkącik, który też obiecałeś? Czy kajdanki też będą tam uzyte? A wogóle to skąd House mial aż dwie pary?

Co ty knujesz, ToAr? Dlaczego House ich wywiózł do LA? Przecież nie po to żeby leczyc pacjenta. Cuddy ma racje, ze wietrzy w tym wszystkim spisek.

Przemyciłeś też harcerza.

Nie pozwól nam długo czekać na next part.



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Czw 22:51, 12 Mar 2009
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie się zaczyna. Z niecierpiliwością czekam na następną część :)



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Czw 23:53, 12 Mar 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mogłeś skończyć w takim momencie? No jak? DLACZEGO? *łapie się za głowę i otwiera usta z niedowierzania*

Twój fik zaczął się jak dobry kryminał, dlatego wciągnęłam się już po przeczytaniu pierwszego zdania. Masz moje... czytelnictwo, ToAr. W napięciu oczekuję na dalszy ciąg tej historii.



PostWysłany: Pią 9:31, 13 Mar 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie niepokoi te +18... Czy to serio będzie trójkącik? Czy to serio b ędzie niczym "ostre fory z legowiska Timona i Pumby" jak by powiedziała Rocket???
:mrgreen:

Jestem na tak. Dynemicznie sie bardzo zaczeło. Bez wodolejstwa. jak w dobrych powieściach Desmonda Bagleya:D



_________________

PostWysłany: Pią 10:08, 13 Mar 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T. napisał:
A mnie niepokoi te +18... Czy to serio będzie trójkącik? Czy to serio b ędzie niczym "ostre fory z legowiska Timona i Pumby" jak by powiedziała Rocket?
No, ja mam nadzieję, że będzie co najmniej tak ostro! Jak już coś robić, to porządnie, co nie? :mrgreen:



PostWysłany: Pią 10:19, 13 Mar 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zakupy



- Skoro już jesteśmy w Los Angeles to może nam powiesz w końcu do czego my Ci jesteśmy potrzebni – zapytał Wilson.
- Oj, uwierz nie chciałbyś wiedzieć. Jak myślicie czemu jesteście przykuci różowymi kajdankami z futerkiem do drzwi samochodu? – mówił to patrząc w lusterko nad kierownicą.
- House ta Twoja fantazja nie zna granic – skomentowała Cuddy.
- Ale wiesz, że ja lubię spełniać swoje zachcianki bez względu na ich cenę? – powiedział House próbując podgrzać atmosferę.
- Dosyć tego, wysiadam! – krzyknęła Cuddy próbując otworzyć drzwi samochodu, do których była przykuta.
- Wilson uspokój ją przecież dlatego Cię wziąłem, drzwi mają blokadę, więc na nic się to zda – stwierdził House.

Wilson próbował uspokoić Cuddy, która już miała dość tej całej sytuacji, a House ze stoickim spokojem jechał dalej, bo w końcu wszystko musiało pójść zgodnie z planem. Wjechał w Melrose Street i się zatrzymał, po prawej stronie widniał wielki szyld sex shopu „Kiki de Montparnasse”.

- Poczekajcie tu na mnie muszę kupić jeszcze kilka zabawek na dzisiejszy wieczór – powiedział uśmiechając się House po czym zgasił silnik i wysiadł z samochodu.

Tak jak powiedział wszedł do sex shopu. W samochodzie zostali sami Wilson i Cuddy.

- Co robimy? – spytał się Wilson.
- Nie wiem, może wezwijmy pomoc – powiedziała zdesperowana Cuddy.
- Chcesz, aby aresztowali go w Los Angeles? Jak mu wtedy pomożemy?
- Nie, ale może on nie chce naszej pomocy?
- Gdyby nas nie potrzebował, to nie odstawiłby tego całego cyrku z porwaniem.
- Masz rację. Patrz zostawił telefon… Potrafisz po niego sięgnąć? – gdy Cuddy wypowiadała te słowa patrzyła z nadzieją na Wilsona.

Widać było, że nie martwi się o siebie tylko o Joy, która rzekomo została z jej matką. Wilson przykuty do drzwi samochodu próbował za wszelką cenę sięgnąć po telefon, który leżał w samochodowej skrytce. Zajęci z Cuddy zdobywaniem telefonu nawet nie zauważyli ja House wyszedł ze sklepu i kierował się w stronę samochodu.

- Telefon nie działa, zapomniałem go naładować przed wyjazdem – powiedział przy otwieraniu drzwi niwecząc tym samym ich starania.
Wrócił ze swoimi zakupami, które schował pod siedzenie.
- Co tam masz ciekawego? – zapytał Wilson próbując się czegoś dowiedzieć.
- Gadżety na dzisiejszy pełen wrażeń wieczór – mówił to z uśmiechem na twarzy.
- Porwanie, zastraszanie i skończy się gwałtem. Po prostu pięknie! Możesz mi powiedzieć co znów bierzesz? Jak ci brak seksu, to trzeba było powiedzieć. Załatwilibyśmy Ci kogoś, kto zaspokoiłby Twoje ukryte pragnienia, ale bez nas. Bo wiesz nas trójkąty nie kręcą – mówiąc to popatrzył na Cuddy i czekał aż przytaknie.

Cuddy jednak nic nie powiedziała. Wilson przez chwilę myślał, że jednak lubi trójkąty i sam zaczął się nad tym zastanawiać, ale szybko wyrzucił to z głowy.

- Dobra wycieczko jedziemy dalej, kolejny przystanek to Orchid Street – już ruszył, kiedy to mówił.

Jechali zatłoczonymi ulicami Los Angeles w kierunku dzielnicy Hollywood.

- Może coś zaśpiewami? Zawsze na wycieczkach podczas drogi się śpiewa piosenki! Dlaczego mamy być gorsi? – powiedział House przerywając milczenie.
- Tak śpiewają, bo zazwyczaj sami decydują o takiej wycieczce, a my tego przywileju nie mieliśmy – stwierdził Wilson.
- Długo będziecie się jeszcze dąsać? Będzie fajnie, oderwałem Was od pracy, zabrałem na wycieczkę i czeka nas niezapomniany wieczór. Po prostu żyć nie umierać!

House był w doskonałym humorze. Wilson nigdy go takiego nie widział, no może wtedy, gdy ból w nodze ustąpił. Jednak było to podejrzane, bowiem nie potrafił dotrzeć do House’a. Czy to jest tylko jego gra, pod którą kryje się jakaś poważna sprawa? Czy jednak naprawdę oszalał? Kiedy stawiał sobie te pytania wjechali na Orchid Street, a samochód zatrzymał się przed wielkim Liberty Hotel.



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pią 17:23, 13 Mar 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ToAr, to jest boskie!
Ja już chcę następną porcję!
To najlepszy fik nie-Hameron, jaki kiedykolwiek czytałam!
Ja muszę wiedzieć co zÓego szykujesz dalej! Czuję się jak narkoman na głodzie!



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Pią 17:34, 13 Mar 2009
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bedzie orgia! Bedzie orgia! * Timon kwiczy z uciechy machając małymi łapkami*

Cytat:
Cuddy jednak nic nie powiedziała. Wilson przez chwilę myślał, że jednak lubi trójkąty i sam zaczął się nad tym zastanawiać, ale szybko wyrzucił to z głowy.


Wymiękłam...
:mrgreen:
:mrgreen:



_________________

PostWysłany: Pią 17:38, 13 Mar 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Salamandra napisał:
Ja muszę wiedzieć co zÓego szykujesz dalej!


ja sam jeszcze do końca nie wiem, kilka pomysłów krąży po mojej głowie, ale chcę jak najdłużej trzymać Was w napięciu ;)

T. napisał:
Bedzie orgia! Bedzie orgia!


Czyżbym ja był, aż takim zbereźnikiem?



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pią 17:43, 13 Mar 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06650 sekund, Zapytań SQL: 15