::: Forumowe Bractwa :::

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

::: Forumowe Bractwa :::

Całkiem spora grupa Forumowiczów ma w podpisie skróty jakiś dziwnych organizacji, których nazwy nie sposób rozszyfrować;) W związku z powyższym, proponuję żebyśmy zebrali w tym temacie wszystkie niezbędne informacje na temat bractw/ kółek wzajemnej adoracji/ stowarzyszeń (niewłaściwe skreślić) działających na naszym forum:

- pełna nazwa + skrót
- logo
- założenia programowe
- wcieleni użytkownicy

Mam głupią nadzieję, że komuś zechce się odpowiedzieć na tego posta;)



PostWysłany: Pią 11:22, 02 Paź 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klub Hałsiątek których Nie Stać na Rutinoscorbin

w skrócie KHkNSnR
można nas nazywać też Rutinoscorbinkami, Rutinkami, Poszkodowanymi Przez Los, Biedactwami itp. :P

celem KHkNSnR jest zrzeszanie Hałsiątek, krórych nie stać na Rutinoscorbin, czyt. osób które są w jakiś sposób dotknięte stanem chorobowym - katarem, kaszlem, bólem głowy, bólem włosów, bólem 7. nerwu twarzowego etc. xD Będziemy się wspierać i odganiać nasze choróbska :P

dołaczyć może każdy, nie potrzeba żadnego pozwolenia, haraczu czy wpisowego xDD :P czujesz się chora/chory ? dołącz do KHkNSnR !
możemy wykonać specjalne rytuały przyjmujące, ale to tylko dla chętnych :D :twisted:



_________________
Ubrana u Mireli : )

PostWysłany: Pią 21:15, 02 Paź 2009
Chasper
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 26 Kwi 2009
Pochwał: 6

Posty: 3096

Miasto: Wrocław
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukiwacze Zaginionych Kajdanek z Rushowym Futerkiem

w skrócie PZKzRF

celem PZKzRF jest szerzenie zÓego zÓa, czemu towarzyszą wspomniane kajdaki, które trzeba najpierw odszukać. Bractwo jest hermetyczne i aby się do niego dostać trzeba przejść przez inicjację, tzn.:

Spojler:

zostać przykutym kajdankami z rushowym futerkiem do kaloryfera w łazience Madlen lub Arroch



Do PZKzRF należą Ewel, Arroch, Madlen i ja ;)

Miejscem inicjacji, tj.

Spojler:

grupowych ....



jest czat



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sob 22:32, 03 Paź 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HAREM RDJ. (dla nie operujących skrótem: RDJ = Robert Downey Jr.)

Logo (by PannaN):


Celem naszego haremu jest zebranie osobników chętnych do oddania się w ręce naszego właściciela jakim jest RDJ. Jest to grupa elitarna, do której można się dostać jedynie po przejściu tajemnego testu, który jest do tego stopnia tajemny, że nawet założyciele haremu nic o nim nie wiedzą. Jednym z warunków członkostwa jest całkowite oddanie, uwielbienie i miłość do RDJ (no i przydałoby się znajomość jego twórczego dorobku... filmowego i/lub muzycznego, z naciskiem na filmowego).

Członkowie: PannaN, ann, Kalpana i ewentualnie Korn, który jako mężczyzna podaje się za testera jakości, jednak bez licencji na dotykanie (niestety po wstępnych rozmowach z właścicielem nie otrzymał takich uprawnień - na dotykanie licencję ma jedynie RDJ).



PostWysłany: Nie 15:57, 04 Paź 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Forumowy fanclub Gorma ma na celu zrzeszanie fanek/fanów Gorma i jego talentu do prowadzenia bardzo ciekawych dyskusji oraz wymyślania trafnych argumentów. Aby dołączyć wystarczy po prostu dodać odpowiednią informację do podpisu albo i nie jeśli chce się pozostać fanem utajonym :wink:

Piszę to, żeby nie było, że tylko gadam, a nie założyłam fanclubu oficjalnie :lol: I wybaczcie ewentualne błędy, ale jest 2 w nocy, a to nawet dla mnie dziwna pora ...



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Pon 0:47, 31 Maj 2010
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nimfkowa Brygada Antyspaniowa w skrócie NBA to bractwo/sekta zrzeszająca wszystkich fanów nocnego przesiadywania na forum i nocnych rozmów.
Dołączyć może każdy, który udziela się na forum po godzinie 1, oczywiście nie musi to być codziennie, wystarczy w weekendy czy/i wakacje :D

Na ten moment do grupy należą: Guśka_, kretowa, Marg i ja :D

Nasza grupa nie ma żadnego oficjalnego baneru, jeśli członkowie wyrażą chęć można taki stworzyć :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Nie 2:29, 15 Sie 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05836 sekund, Zapytań SQL: 15