Dr Eric Foreman
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jednak dwukrotnie zaryzykował dla niej karierę. Najpierw podmieniając leki, a potem przyznając się do tego koncernowi.



_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Wto 5:08, 22 Gru 2009
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie odepchnął jej, wytłumaczył po prostu, że woli zostać sam, jak jest źle. Ludzie mają różne mechanizmy obronne.
A kiedy mówił o niej pacjentowi z 5x19 widać było pełne zaangażowanie; gdyby mu nie zależało, nie przejmowałby się chyba tym, że nie podoba jej się jakaś bransoletka.

..nie przypuszczałam, że kiedykolwiek bede Formana bronić xD. Niezbyt go lubie, ale w jego związku z Remy akurat nic rażącego nie było (no może poza samym związkiem, który był nudnym i niepotrzebnym wątkiem, mam na myśli tylko odnośnie jego osoby).



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Wto 8:05, 22 Gru 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie widzę nic wspólnego z jego zaangażowaniem w związek z 13 w tym, że przyznał się koncernowi że podmienił leki. Chodziło mu jedynie o ugłaskanie SWOJEGO WŁASNEGO sumienia, aby samemu czuć się lepiej.
Leki podmienił też z czysto medycznych pobudek.

Związek był rzeczywiście niepotrzebny, bo z gruntu fałszywy, miał jedynie na celu pozornie antyrasistowskie pokazanie że czarny facet może być z "białą laską" ale skończyło się tak, że pokazali jakim czarny facet jest bydlakiem.



PostWysłany: Wto 10:30, 22 Gru 2009
dariu
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 06 Gru 2009

Posty: 33

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dariu napisał:
Chodziło mu jedynie o ugłaskanie SWOJEGO WŁASNEGO sumienia, aby samemu czuć się lepiej

tego nie wiemy.
Co do podmienienia leku, to zrobił to, bo ją kochał. Przypomnij sobie jego rozmowe z House. Jak 13-oślepła jeszcze raz to jest powiedziane, jak przychodzi do nie House.


dariu napisał:
miał jedynie na celu pozornie antyrasistowskie pokazanie że czarny facet może być z "białą laską" ale skończyło się tak, że pokazali jakim czarny facet jest bydlakiem.

Dość odważny wniosek :P . Ja raczej zinterpretowałam to jako próbę swatania każdego z każdym, czy pasują do siebie, czy nie. Nie było już pomysłu, co by zrobić z Trzynastką, a Forman był zawsze nudny, może to go miało podbarwić.



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Wto 11:44, 22 Gru 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to ujmuję jego koledzy w serialu jest nudny, zero emocji na twarzy nie widać i psuje najfajniesze zabawy. Noo dobraa, może aż tak źle nie jest ;p Akceptuję go bo jednak jest nieodłączną częścią serialu i bez niego to ie byłoby to samo. Ale jego związek z Trzynastkę to była największa pomyłka serialu.



_________________
"Urodziwym ludziom wydaje się, że świat powinien wybaczać im grzechy, ponieważ istnieją."

PostWysłany: Pon 15:12, 19 Kwi 2010
Shane
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Kwi 2010

Posty: 42

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm...widzę, ze jestem raczej odosobniona, bo większość z Was nie przepada za Foremanem. Cóż, ja go uwielbiam xD Może nie jest zbyt barwną postacią, ale niewątpliwie ma coś w sobie. No i jest Omar jest całkiem przystojny :twisted:
Jego związek z 13 jako watek, tez mi się podobał. Choć tak od siebie różni, pasowali do siebie. Foreman wydawał się być chamem, ale zależało mu na Remy. Jako, że oboje są dość ciekawymi osobowościami, spory były nieuniknione. Szkoda, ze nic z tego nie wyszło. Kibicowałam im :D



PostWysłany: Wto 13:39, 24 Sie 2010
A.B.
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 03 Sie 2010

Posty: 52

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja go lubię, jest odwrotnością House'a


Link



_________________
I need her in my life! I don't want you to change. ~~ Huddy forever! .

PostWysłany: Wto 20:47, 24 Sie 2010
AnEcZkA3370
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 09 Sie 2010
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 7
Ostrzeżeń: 1

Posty: 1104

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mówcie że watek z jego rodzicami,bratem w więzieniu nie podobał się :P
Od 4 sezonu było go mniej,ale w 5 postawili na 14,ludzie ciągle się czepiają tego związku a mi się podobał był inny i pomógł zrozumieć 13 i 4mana.Zmieszany Forman w odcinku co 13 straciła wzrok pokazała innego formana.Zakochanego czy ratującego swój tyłek?Myślę że był zakochany,ale w 6 sezonie znów sobie zaprzeczają.Myślę że przez dzieciństwo jest taki co chcieli nam pokazać w 1-3 sezonie.Był przyzwyczajony że zawsze ratuje swój tyłek,nie myśląc o innych osobach.
Więc uważam że jest podobny do House'a,tylko on jest dorosłym Housem a House dzieckiem-Housem :).Ciekawy jestem co chcą zrobić dalej z życiem 4mana,wątek z bratem zakończony bo się pogodzili,jego matka nie żyje,ojciec żyje i pewnie nie utrzymuje z nim kontaktu i koniec 14.Mam nadzieje że w 7 sezonie będzie więcej formana,bo w niektórych odcinkach przynudzali na przykład przez większość 4 sezonu.Ale jednak 5 sezonie 14 było potrzebne :] W ogóle powinien brać vicodin razem z taubem to nigdy nie było by nudno :).Taub chociaż miał w niektórych odcinkach zabójcze poczucie humoru,szczególnie w 6 ;)
Ja do niego się przyzwyczaiłem i go lubię.Jest bardzo dobrym lekarzem,najlepszym w śród wszystkich kaczuszek jakie House miał ;)



PostWysłany: Sro 9:29, 25 Sie 2010
kamil100
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 18 Lip 2010

Posty: 119

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje zdanie na jego temat od początku praktycznie jest takie samo, a mianowicie: jest nudny, ale zdarzają się z nim fajne akcje, a już najlepszy był naćpany :hahaha:
Co do związku z 13 to mi on pasował, dodawał trochę życia tej postaci.



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Sro 13:42, 25 Sie 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04154 sekund, Zapytań SQL: 15