Jeden dzień, jedna noc, jeden sen... [M]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeden dzień, jedna noc, jeden sen... [M]

Tak, to znowu ja, tym razem przychodzę z czymś takim. Krótkie, ale takie wyszło :wink: O dawnym, smutnieszym Huddy... pisane kiedyś tam, bo teraz już tylko Happy Huddy jestem w stanie pisać, spojlerowcy wiedzą o czym mówię :D






Jeden dzień, jedna noc, jeden sen... [M]


Jeden dzień, dwie kawy, trzy spotkania, cztery podpisy. Tylko cztery. Jest dopiero południe. Kilka minut w windzie, kilkanaście biegania korytarzami. Godzina na zebraniu. Dwie spędzone nad bilansem. Wbrew wszystkiemu lubiła to.

Jeden dzień, już cztery kawy. Żadnych pacjentów i kilka ciekawych spostrzeżeń. Dochodzi piętnasta. Nadal nic. Lunch z Wilsonem. Kilka minut spędzonych na przegadywaniach z pielęgniarkami, kilka godzin u pacjenta. Oglądał General Hospital. Lubił to.


Dwa przeciwieństwa, dwie skrajności żyjące tuż obok siebie. Nieustannie wpychane sobie w ramiona przez przewrotny i pozbawiony zdrowego rozsądku los. Każde ich spotkanie było ułamkiem sekundy zatrzymanym w czasie. W czasie, w którym nie liczyło się nic więcej.
Kilka minut na cięte riposty. Godziny niesłownej walki. Uniki i podchody. Poddawali się temu bezwiedne.
Gdy on myślał o niej, ona już na niego czekała. Gdy wreszcie przychodził, przybierała maskę obojętności. Takie było ich życie. Takie sobie wybrali.


Jedna noc. Krótka i samotna. Bez czułych słów, delikatnych pieszczot i upragnionej namiętności. Księżyc, gwiazdy i cisza. Wszechogarniająca pustka i ona jedna pośród tej nicości. Bojąc się żyć zabiła swoją duszę.

Jedna noc. Długa, spędzona w towarzystwie Jacka Daniels’a. Bez dotyku delikatnej skóry, miękkich loków i bez smaku tych niesamowitych ust. Twardy niczym skała, pozbawiony uczuć egoista lubił takie życie. Ale, czy on naprawdę taki był…?


Jeden sen. Dwie pary oczu wpatrzone w siebie ze strachem i wielką nadzieją. Trzy kroki. Nieznana dotąd czułość. Ciała pragnące spełnienia. Zapach namiętności. Nagość. Powolne dążenie do celu. Milion myśli i zero słów. Tysiące gestów i jeden cel. Szorstki policzek i aksamitna skóra smakujące się nawzajem. Ogień i woda trawiące się w niekontrolowanym uniesieniu. Tysiące kolorów. Setki tysięcy imulsów nerwowych. Tyle.


Budzi ją wschód słońca. Przez rozgrzane ciało nadal przechodzą dreszcze. Znów o nim śniła. Jak każdej poprzedniej i zapewne następnej nocy dotykał jej drżącego ciała. Jak zwykle oddała się mu całkowicie. Nienawidziała swojej słabości, ale ponad wszystko kochała śnić.

Budzi go dźwięk upadającej butelki. Pustej butelki. Kolejna noc i kolejny sen. Unosząca się wokół woń alkoholu nadal mąci mu w głowie. Po raz kolejny to zrobił. Zatracił się w uczuciu, którego nie chciał i którego tak bardzo się bał. Znów do niego przyszła. Ponętna, seksowna i taka bezbronna. O nic nie pytała i o nic nie prosiła. Zwyczajnie była. Tak było prościej, bezpieczniej, łatwiej.

Była noc, był sen, a potem kolejny dzień.



PostWysłany: Pią 20:55, 27 Sie 2010
lisek_
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 17

Posty: 172

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lisek do Nas wrócił :serducho: A to zÓe dziecię nie wróóććć dorosły :P :twisted: mwhahaha :D
Więc dla mnie ten tekst był za trudny :hahaha:. Na prawdę :]. Podobały mi sie rozdziały, ale chyba ich nie rozumiem :mdleje: (tak brawa dla Gusi)
Więc Lisku ja będę Cię molestować do końca, abys wrzucała Twoje Pot(f)wory :* !
A tak na moje gÓpie oko to ładnie napisane :twisted: :twisted:



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pią 20:59, 27 Sie 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zadziwiające, jak w tak krótkim tekście można zawrzeć tak wiele treści. Uczuć, emocji, pragnień...

Młodzi fikopisarze: czytajcie i uczcie się!

W ogóle to fajny pomysł na fik i bardzo ładnie napisany.

I bardzo podoba mi się ostatnie zdanie.



_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Sob 12:51, 28 Sie 2010
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04409 sekund, Zapytań SQL: 15