Lisa Edelstein
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 79, 80, 81 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Aktorzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepiękna sukienka Lisy,jak zawsze zapiera wdech w piersiach!



_________________

PostWysłany: Pią 17:45, 24 Wrz 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oooo, to już wiem. NIe zauważułam tej statuetki wcześniej. Lisa mówiła, w którym z wywiadów, jakich udzielała promując odc Now what?, że naprawdę trudne dla niej było rozebrania się przed przyjaciółmi. Ja się temu nie dziewię. To naturalne. I zgadzam się z tym, że Lisa i Hugh naprawdę zgrali naj naj naj bardzo profesjonalnie, ale z takim uśmieszkiem i figlikiem:)



Cytat:
BTW, ciekawe w jakiej muzyce gustuje Lisa E. To już któraś fotka z rzędu, na której widzę ją z ipodem.

A co do muzyki, czytałam kiedyś, nie pamiętam w jakim magazynie wywiad z Lisą. Padło tam również pytanie "Jakiej muzyki słuchasz?" Odpowiedziała, że wszystkiego, oprócz metalu, inaczej to Lisa ubrałam w słowa, ale po polsku na to wychodzi:)



_________________
I need her in my life! I don't want you to change. ~~ Huddy forever! .

PostWysłany: Pią 18:10, 24 Wrz 2010
AnEcZkA3370
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 09 Sie 2010
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 7
Ostrzeżeń: 1

Posty: 1104

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
oprócz metalu

Tak pamiętam też, coś było :). Ja wiem, że Lisy i Hugh ulubioną piosenką jest `Melody` :).
Widziałam wywiad i myślałam, że załapię zgona ze śmiechu. Brawo dla dziennikarki.
A co do zdjęcia Rocket Ty spostrzegawcza Kobieto :D. A ta figurka jest hm...taka inna. :D.
A czy Lisa ma na sobie ten komplet na zdj ?



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pią 18:18, 24 Wrz 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guśka_ napisał:
Rocket Ty spostrzegawcza Kobieto Very Happy


Po prostu wiedziałam, że "już to gdzieś widziałam", więc zaczęłam węszyć ;-) W ogóle, Lisa miała przez te wszystkie sezony kilka arcyciekawych gadżetów w swoim gabinecie i... pamiętam, że gdzieś-kiedyś czytałam, iż nie jest to efekt radosnej twórczości scenografa, a jej prywatne gadżety.

***

Z wrześniowego TV Guide (dzięki kaley-cuoco.us):





Ostatnio zmieniony przez rocket queen dnia Pią 20:23, 24 Wrz 2010, w całości zmieniany 2 razy



PostWysłany: Pią 19:32, 24 Wrz 2010
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guśka_ napisał:
Ja wiem, że Lisy i Hugh ulubioną piosenką jest `Melody` Smile.

Co to jest za piosenka, trzeba wygooglować:)
Kogo autorstwa jest ten hicior?

Gusia, gdzie mogłabym zobaczyć ten wywiad Lisy i Hugh?


rocket queen napisał:
W ogóle, Lisa miała przez te wszystkie sezony kilka arcyciekawych gadżetów w swoim gabinecie i... pamiętam, że gdzieś-kiedyś czytałam, iż nie jest to efekt radosnej twórczości scenografa, a jej prywatne gadżety.

Tak, to prawda, w gabinecie Lisy Cuddy są prywatne rzeczy Lisy Edelstein:) Pamiętacie ten odc, w którym na planie pojawili się rodzice Cuddy? To np na szafce za biurkiem Cuddy stoi rodzinne zdjęcie Lisy Rdelstein, rodziców i siostry:)



_________________
I need her in my life! I don't want you to change. ~~ Huddy forever! .

PostWysłany: Pią 20:19, 24 Wrz 2010
AnEcZkA3370
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 09 Sie 2010
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 7
Ostrzeżeń: 1

Posty: 1104

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aneczka, To ta piosenka ;)
Link

A wywiadu nie pamiętam, bo tyle już oglądałam. Może znajdę. :D Jak coś dam Ci znak :)

rocket queen napisał:
Po prostu wiedziałam, że "już to gdzieś widziałam", więc zaczęłam węszyć Wink

Normalnie drugi holmes.

rocket queen napisał:
a jej prywatne gadżety.

A tego nie wiedziałam. Myślałam, że tęskni za rodziną i dlatego ma ich fotografię w Biurze.



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pią 20:24, 24 Wrz 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

AnEcZkA3370 napisał:
To np na szafce za biurkiem Cuddy stoi rodzinne zdjęcie Lisy Rdelstein, rodziców i siostry:)


Rodzice List pojawili się w "Detoxie" (1x11) - mamuśka była pielęgniarką, a ojciec pacjentem w poczekalni. Co do fotki, to jest świetna :D



***

Co do tej ulubione muzyki, to znalazłam fragment artykuły z Tele Magazine, tzn. wydaje mi się, że właśnie tego on dotyczy, bo niestety nie znam francuskiego ani trochę ;-) Jakby ktoś potrafił i chciał to odcyfrować, to byłoby miłooo...

Cytat:
Like a Rolling Stone

Drôle et joviale, l’actrice semble également avoir trouvé plus qu’un partenaire en Hugh Laurie, l’interprète de House, un véritable complice sur le tournage. «Je ne suis jamais parvenue à tomber sur un épisode de la fameuse série Blackadder: La vipère noire où il y avait Hugh, mais parfois, il joue encore sur le plateau un de ces drôles de personnages en faisant de grosses grimaces ou en prenant une démarche bizarre. Cela contraste tellement avec House que c’en est à mourir de rire.» Et quand elle ne rit pas à ses facéties, elle chante avec lui et son groupe Band from TV. «Je ne suis pas montée sur une vraie scène, c’était juste pour Noël. On a interprété ensemble Melody des Rolling Stones. Durant le tournage du pilote de Dr. House, on s’est aperçu que c’était l’une de nos chansons préférées à tous les deux. Cela dit, je suis bien meilleure actrice que chanteuse, je ne pense pas pouvoir gagner American Idol (ndlr: l’équivalent américain de Nouvelle star).



PostWysłany: Pią 20:24, 24 Wrz 2010
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zdjęcie z figurką jest BOSKIE. Moje pierwsze skojarzenie brzmi "sweetheart". Lisa jest tak pogodna, tak radosna i przy okazji tak zakręcona, że nie spobób się nie uśmiechnąć ;)

rocket queen napisał:
pamiętam, że gdzieś-kiedyś czytałam, iż nie jest to efekt radosnej twórczości scenografa, a jej prywatne gadżety.

I to jest fajne, bo możemy co nieco o pani Edelstein się z tego dowiedzieć ;)

rocket queen napisał:
BTW, ciekawe w jakiej muzyce gustuje Lisa E. To już któraś fotka z rzędu, na której widzę ją z ipodem.

Z całą pewnością Lisa uwielbia The Rolling Stones. I rzeczywiście jej (i Hugh) ulubioną piosenką jest "Melody".
Poza tym, był kiedyś wywiad z Lisą, w którym wybierała dla widzów piosenki, jakie lubi. Znalazło się tam "And you and I" (YES), "I feel the earth move" (Carole King) i dwie inne, których nie mogę sobie przypomnieć. :(
Poza tym, Lisa jest fanką Black Keys i Any Tijoux.



PostWysłany: Pią 20:46, 24 Wrz 2010
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sarusia napisał:
(...)Poza tym, Lisa jest fanką Black Keys i Any Tijoux.


Ciekawe, bo w promach sezonu 7 pojawiło się nagranie tegoż zespołu (Tighten Up). :D



PostWysłany: Sob 11:52, 25 Wrz 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę, nie spamujcie - od tego jest PW...

Ale wracając do tematu, zamieszczam kilka zdjęć, których prawdopodobnie nie pojawiły się jeszcze w tym temacie (wskaźnik rzetelności daję ok.0,8 :D)

Chyba pierwsza scena łóżkowa Lisy E. Na długo przed "Relativity", "The West Wing" i - oczywiście - "House MD". Jej mina bezcenna - dodatkowo, wyraża nią więcej niż tysiąc słów.

Demotywator (dla tych co nie wiedzą, od poniedziałku czeka nas załamanie pogody :P)

Fotka z czasów, gdy była... równie młoda i równie piękna, ale przejawiała jakieś dziwne zainteresowanie Mao (którego podobizna zdobi jej sukienkę).

To zdjęcie na 100% wstawiłam "gdzieś na forum", ale... jako, że wampiry są ostatnio na topie, to co ma leżeć na serwerze? ;)



PostWysłany: Sob 22:06, 25 Wrz 2010
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://img696.imageshack.us/i/391794283764665e30b4.jpg/
hahahaahhahah xD

http://img26.imageshack.us/f/kindaprivatepicsiguessl.jpg/
coś mały biust na tym zdjęciu, nie żebym miała coś przeciwko, ale przeważnie większy się wydaje :D



PostWysłany: Sob 22:26, 25 Wrz 2010
Kaszka
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 24 Lis 2009
Pochwał: 1

Posty: 122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen napisał:
Demotywator (dla tych co nie wiedzą, od poniedziałku czeka nas załamanie pogody Razz)

Lisa nie musi pokazywać się nao żeby udowodnić, że jest piękna. To pozostawiam panom. Lisa ma piękną duszę i to też czyni ją piękną i wyjątkową.

rocket queen napisał:
Chyba pierwsza scena łóżkowa Lisy E. Na długo przed "Relativity", "The West Wing" i - oczywiście - "House MD". Jej mina bezcenna - dodatkowo, wyraża nią więcej niż tysiąc słów.

Rocket zapomniałaś o "Positive me"! Ale tak, na planie to chyba 1 taka scena, nie zmieniając faktu, że tylko tak siedzą, bo ten facet poleci do innj, bo inną kocha, a nasza Lisa była tylko na udowodnienie uczucia do tamtej laluni. Jurke!



_________________
I need her in my life! I don't want you to change. ~~ Huddy forever! .

PostWysłany: Sob 22:40, 25 Wrz 2010
AnEcZkA3370
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 09 Sie 2010
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 7
Ostrzeżeń: 1

Posty: 1104

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

AnEcZkA3370 napisał:
Rocket zapomniałaś o "Positive me"!


Brałam pod uwagę tylko seriale w których Lisa ląduje w łóżku, technicznie rzecz ujmując.



PostWysłany: Sob 22:46, 25 Wrz 2010
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z Entertaiment Weekly:



I jeszcze coś dla miłośniczek mody:

http://online.wsj.com/article/SB10001424052748704129204575506160548428330.html



PostWysłany: Nie 10:01, 26 Wrz 2010
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest temat o LISIE EDELSTEIN, aktorce.

Wszystkie rozmyślania i wnioski na temat Lisy CUDDY umieszczamy tu:
http://forum.housemd.info.pl/dr-lisa-cuddy-t28.html

Wszystkie pytania dotyczące serialu zamieszczamy tu:
http://forum.housemd.info.pl/house-md-pytania-dot-serialu-t464.html

Wszystkie pytania dotyczące muzyki w serialu zamieszczamy tu:
http://forum.housemd.info.pl/house-md-pytania-dot-muzyki-serialowej-t937.html

Wszystkie Fan Arty znalezione w internecie zamieszczamy tu:
http://forum.housemd.info.pl/znale-not-ne-t573.html



Piszę to wszystko, ponieważ temat zamienia się w śmietnik i usuwam z niego posty trzy razy częściej niż z jakiegokolwiek innego.
Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, posypią się ostrzeżenia.
Dziękuję za uwagę.

Shee



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Nie 10:21, 26 Wrz 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Aktorzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 79, 80, 81 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90  Następny
Strona 80 z 90

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.18774 sekund, Zapytań SQL: 15