Tase (13 + Chase)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopiero po kilku odcinkach sezonu 6 przyszła mi do głowy w ogóle myśl, że Chase może być z 13. Zawsze byłam za parą Cameron+ Chase, ale Cameron pojawia się rzadko i nie wiadomo czy jeszcze kiedykolwiek się zjawi. Chyba ucieszyłabym się z Tase z jednej przyczyny, byłby spokój z Formanem, do którego ona nie pasowała wg. mnie, poza tym jeśli muszę to zgadzam się na takie zastępstwo Cameron. Na pewno nie oszaleję z tego powodu z radości ;)



_________________

PostWysłany: Pon 15:48, 31 Maj 2010
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ogl jestem zdania że fajnie razem wyglądają, dobrze się dogadują i może by jako tako coś by mogło im się udać, ale jak już ktoś powiedział że przecież nie mogą w kółko łączyć ludzi z teamu ... ; //
bynajmniej wcześniej ;
Cameron i Chase,
Foreman i 13
...
z tego każdy związek się sypnął, więc mają połączyć Chase'a i 13 ...
nie sądze zeby to wypalilo.. tzn. scenarzysci nie sa glupi. wiedza w czym rzecz i ze takie laczenie w parki tylko z ekipy nie ma glebokiego sensu :)

przypomne tylko że bardzo lubie ogladac ich razem, ale jako przyjaciele wystarczy ;D



PostWysłany: Pon 16:35, 31 Maj 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wcześniej jakoś nie pomyślałabym o nich jako o parze, ale w VI. sezonie bardzo sie do siebie zbliżyli. Mam wrażenie,. że są podobni i faktycznie pasują do siebie. Może w VII. sezonie jakoś rozwiną ten wątek?



PostWysłany: Sob 10:34, 28 Sie 2010
A.B.
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 03 Sie 2010

Posty: 52

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzynastka? i Chase? Zazwyczaj zauważam jakies napięcia między ludźmi, aczkolwiek, tutaj nie zauważyłam nic...



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Sob 13:41, 28 Sie 2010
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie wydaje się, że mogłoby być to ciekawe, jednak osobiście uważam, że żeby ludzie byli razem powinno w jakiś ciekawy sposób między nimi zaiskrzyć. Jak doczytałam na pierwszej stronie, jeżeliby łączyć każdą osobę z każdą/każdym wyszłaby taka mała moda na sukces, co niestety odbiłoby się na popularności czy fantastyczności serialu.
13 jest to osoba bardzo intrygująca, zastanawiająca i po prostu 'ciekawa'.
Co za dużo, to nie zdrowo.

Jak myślę o 13, cały czas przed oczami mam widok imprezy kawalerskiej, hehe.



PostWysłany: Sob 15:32, 11 Wrz 2010
Kaszka
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 24 Lis 2009
Pochwał: 1

Posty: 122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

IMO łączenie tych dwóch postaci wydaje mi się usilnym szukaniem wątku. Jednak była gdzieś mowa o tym, że Chase "zaszaleje".



PostWysłany: Sob 16:55, 11 Wrz 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzieś tak w połowie 6 sezonu przyszło mi do głowy to połączenie, no i jestem zdecydowanie za. Chase po utracie Cameron, Trzynastka po związku z Foremanem... Pasowaliby do siebie!
A widzieliście zdjęcie promocyjne? (http://bi.gazeta.pl/im/4/8332/z8332984X.jpg) Chase trzyma rękę na ramieniu Trzynastki...
Coś może się szykować w siódmym sezonie. Jakby tego było mało, znalazłam jeszcze kawałek wywiadu (nie jestem pewna z kim on jest przeprowadzony, ale najwyraźniej z reżyserem lub scenarzystą):

Cytat:
Jedno ze zdjęć promocyjnych sugeruje, że coś się dzieje pomiędzy Chasem, a Trzynastką. Zobaczymy coś w premierowym odcinku?
Cóż, powiedzmy, że Chase zadaje Trzynastce dosyć ważne pytanie... i to w najgorszym możliwym momencie.

I co myślicie? :D



PostWysłany: Sob 8:42, 18 Wrz 2010
BrokenStrings
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Lip 2010

Posty: 6

Miasto: Rawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej za. Taki przystojniak jak Chase nie powinien być samotny, tak samo jak Trzynastka. :lol: Była bym też za tym, żeby Chase znalazł sobie kogoś innego, ale po co, jeśli ma obok taką piękną kobietę?

Oczywiście nie popieram związku typu: trzymanie się za rączkę, ślub itp. Jeśli wymyślą coś oryginalnego, to ok.

A może jeśli Chase zwiąże się z Trzynastką, to przekona się, jak to jest być z osobą, która ma tak jak by policzone dni i zrozumie zachowanie i obawy Cameron w sprawie zachowania spermy po swoim byłym mężu?

Swoją drogą... Jeśli ręka Chase'a rzeczywiście coś oznacza, to nie chcę wiedzieć, co symbolizuje ręka Trzynastki na... pupie Cuddy. :lol:



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 11:12, 18 Wrz 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chase był genialny w pierwszym odcinku siódmego sezonu,13 nie mogę rozszyfrować już od 3 sezonów.Myślę że ciekawe połączenie ;)



PostWysłany: Pon 20:04, 27 Wrz 2010
kamil100
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 18 Lip 2010

Posty: 119

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja bardziej bym była za gdyby 13 była z nową lekarką :P



PostWysłany: Pon 20:29, 27 Wrz 2010
Karolajn555
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 26 Wrz 2010

Posty: 3

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05157 sekund, Zapytań SQL: 15