7x17 "Fall From Grace"
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

7x17 "Fall From Grace"

Wszelkie posty z pytaniem o link do odcinka będą kończyły się przyznaniem ostrzeżenia. W celu znalezienia takowych linków proszę skorzystać z wyszukiwarki google.pl


Ostatnio zmieniony przez ToAr dnia Sob 11:47, 07 Maj 2011, w całości zmieniany 1 raz



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 13:34, 22 Mar 2011
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry odcinek, stary dobry House!



_________________
D.

PostWysłany: Wto 17:01, 22 Mar 2011
Dagi
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Sty 2010

Posty: 15

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm.
Mieszane mam uczucia po tym odcinku, ale:

*Może ja się nie znam na dzisiejszej modzie i sama chodzę ubrana jak sierota, ale Masters chyba mnie pobiła. O.o Podciąga tą spódnicę niewyobrażalnie wysoko, że niedługo będzie jej robić za kieckę O.o

*Podobałą mi się scena z Dominiką i masowaniem stóp Formana! Bardzo, bardzo bardzo!

*Mam wrażenie, że do Cuddy powoli dochodzi do wniosku, że popełniła błąd, a dokładniej, że [myślenie życzeniowe mode on] fakt, House nie mógł dać jej wszystkiego, ale dawał jej dużo. [myślenie życzeniowe mode off]

*Nie wiem, czy to, jak House próbował zwrócić na siebie uwagę Cuddy bardziej mnie śmieszy, czy sprawia, że jest mi go żal. Ale cieszy mnie chociaż trochę, że zapewnił sobie jako tako jedno stałe towarzystwo, które chociaż da mu złudzenie, że przynajmniej w sensie fizycznym nie jest sam.

*Wilson - kontynuacja poradnika "jak uczyć innych dorosłych zachowań"

*wątek krymynalny. Wiedziałam, że to coś w tym sensie będzie. Nawet, gdy mieli problemy z identyfikacją jego, wpadł mi do głowy pomysł ze sprawdzeniem jego DNA, no ale cóż.

Ogólnie odcinek dość logiczny, sensowny. Niektóre reakcje wydawały mi się przesadzone.
Ale nie porwał mnie, jakoś za serce, czy inną część ciała. Tylko nie wiem, czy to dlatego, że był przewidywalny dość, czy dlatego, że ja mam taki nastrój.
Ogólnie mówiąc źle nie było! Brakło mi jakiegoś wyraźnego motywu muzycznego, dla podniesienia napięcia.

7/10



_________________

PostWysłany: Wto 17:29, 22 Mar 2011
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek pozytywny. Tak samo jak jeanne zauważyłem dziwny styl ubierania się Masters. Znaczy, widziałem to we wcześniejszych odcinakach, ale jakoś nie zawracałem sobie tym głowy.
Wątek kryminalistyczny też ciekawy. Tak jak pacjent-morderca zjechał Masters to było mistrzostwo świata. Aż ja mu uwierzyłem, chodź trochę czułem, że kręci.
Zauważyliście, że coraz częściej House wysyła Chase i Masters razem ? Boję się, że coś z tego wyniknie.. Mam nadzieję, że to złudne uczucie.
Fajne też były sceny z monster truckiem, "podłączaniem kabli Petrovy" i miną Tauba czy nawet akcja z masażem stóp.
Dla mnie 7.5/10
Pozdrawiam :)



PostWysłany: Wto 20:06, 22 Mar 2011
Sebikk
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Sty 2011

Posty: 45

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W końcu nadzieja na to, że wróci stary dobry House. Ostatni odcinek dawał nadzieję, a ten był jednym z lepszych. Znów zachęcił mnie do oglądania serialu.

+ ciekawy wątek z pacjentem i końcówka
+ scena z masażem Foremana
+ scena z podłączeniem kabla przez Dominikę
+ jazda monster truckem i zaciesz Chase'a
+ Taub na weselu

Ogólnie jest dobrze



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 20:15, 22 Mar 2011
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten odcinek był bardzo dobry ! :)
Największe wrażenie na mnie zrobiła ostatnia scena - "Danny" zabija swoje ofiary, a następnie je je. To był zupełny szok.
Po raz kolejny Greg udowadnia nam, że mimo tego, że jego chamstwo nad nim panuje, ma uczucia.
Cuddy i House są dla siebie naprawdę ważni. Długo bez siebie nie wytrzymają :D



_________________

PostWysłany: Wto 20:30, 22 Mar 2011
alka9705
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 26 Lip 2010

Posty: 14

Miasto: G-dz
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny odcinek :)
8,5/10
Nie 10 bo nie ma w nim mojej ulubionej postaci - 13 :p



_________________

PostWysłany: Wto 21:20, 22 Mar 2011
black_angel
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Cze 2010

Posty: 88

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek był Świetny!
Wilson - jego moralizatorsko-pocieszająca rola tym razem dla Cuddy była bardzo przydatna , nareszcie Cuddy postawiła sie .
Jej postawa męczennicy zaczeła powoli irytować .Zerwanie z House'm było znacząco uzasadnione więc nie powinna sie za to karać i pozwalać na wybryki House'owi. I tu dzięki Wilsonowi za interwęcie :D

Relacje House- Cuddy powoli zaczynaja nabierac nowych barw , mam nadzieje że Scenarzyści pociągna ten watek w dalszych odcinkach . Skoro na razie nie mozemy liczyc na Huddy to nacieszmy sie ich "wojną".:twisted:

Motyw z pacjentem ciekawy, końcówka mnie zatkała :]

Ocena 9/10

Dodano 3 minut temu:

jeanne napisał:
Podciąga tą spódnicę niewyobrażalnie wysoko, że niedługo będzie jej robić za kieckę O.o

He he :mrgreen: I do tego bardzo podkreślało to jej pulchna sylwetkę.



PostWysłany: Wto 21:36, 22 Mar 2011
McvHgb
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 23 Sty 2011

Posty: 280

Miasto: Olsztyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek całkiem fajny:
+kilka zabawnych scen w stylu " dawny House" , jazda na skuterze, gra w ping ponga,
+ Dominika była zabawna ;) i scena z masowaniem,
+ Wilson jak to Wilson znów latał między nimi, martwił się,
Masters była jak zwykle przewidywalna i nieciekawa, a ta jej żółta spódniczka :hahaha:

alka9705 napisał:
Największe wrażenie na mnie zrobiła ostatnia scena - "Danny" zabija swoje ofiary, a następnie je je. To był zupełny szok.

Mnie to specjalnie nie zaskoczyło ;) jak było o wysłaniu DNA to wszytko stało się jasne przestępca.
Co do relacji między Housem a Cuddy to nadal widać, że stara się zapełnić pustkę po niej, dobitnie wskazuję na to scena, gdy Dominika go całuję, a on stwierdza, że nie może. Co do Cuddy zdaję sobie sprawę, że popełniła błąd i czuję się winna.



_________________

PostWysłany: Wto 23:54, 22 Mar 2011
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I to jest serial, który kocham. Długo siebie okłamywałem ale po tym odcinku, który był świetny muszę stwierdzić, iż jest niemożliwym albo po prostu scenarzyści nie potrafią ciągnąć serialu na poziomie kiedy House nie bierze Vicodinu. Tego mi brakowało. Przepadek i pacjent bardzo ciekawy ale poza tym cholernie ciekawa reszta i wątek poboczny. Wcześniej tego nie było. Stęskniłem się za takimi odcinkami których chyba nie było od 5 sezonu. Nie rozumiem zachowania House do swojej "narzeczonej" jednak końcówka z FBI mnie powala. Znowu skończyło się pokazując, że życie nie musi mieć celu i przeznaczenia. Mogliby pociągnąć z tymi ofiarami. Nawet mnie MM tak nie wku*waiała jak zwykle. Wszystko było świetne

Dodano 1 minut temu:

podobało mi się jeszcze jak pacjent zgasił Tauba z hokejem :P



PostWysłany: Sro 0:50, 23 Mar 2011
Mickey131
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Wrz 2009
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

Posty: 85

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coz... obejrzałam odcinek i powiem ze jest dosc dobry... powraca stary House, ktory droczys ie z Cuddy...
ale widze pewne zmiany...
po pierwsze widac ze mu zalezy na Cuddy... jak sie na nia patrzy gdy wychodzi z Dominic z jej gabinetu, gdy bawi sie smigłowcami no i gdy Cuddy wychodzi gdy on ma powiedziec tak...
mysle ze mu na niej bardzo zalezy i ze nadal ja bardzo kocha...

przypadek był dosc ciekawy...
nie spodzewałam sie zakonczenia ze był powiazany z 13 morderstwami... ale to było dosc zaskakujace i fajne...

odcinek oceniam na 7/10



_________________
"Chciałabym pomóc, ale... jako dyrektor mam w terminarzu kilka innych osób, z którymi muszę przespać się najpierw."
Dr Lisa Cuddy

....Wspomnienia....
....Co Było Nie Wróci....

PostWysłany: Sro 9:57, 23 Mar 2011
monia9122
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 14 Wrz 2010

Posty: 371

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek świetny, najbardziej spodobała mi się scena z helikopterami i monster truckiem. Zakończenie mnie zaskoczyło, zwłaszcza to zjadanie swoich ofiar (nie ma to jak siedzieć po nocy samej w domu).



PostWysłany: Sro 18:27, 23 Mar 2011
Kami777
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Mar 2011

Posty: 3

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek jak trzeba ! House wreście stał się bezszczelny. Ten jego skuterek, pomysły z monster trackiem itp. Nie no stary dobry House. A motyw z pacjentem też dobry :D



PostWysłany: Czw 0:14, 24 Mar 2011
radus
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 16 Mar 2011

Posty: 4

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wzystko ok... House wrocil ale to ze on wrocił moze swiatczyc tylko o tym ze niestety ale Huddy juz nie wroci i to mnie martwi

odcinak mi sie podobał na plus i mysle ze rezta odcinków w sezonie bedzie pdoobna



_________________
"Chciałabym pomóc, ale... jako dyrektor mam w terminarzu kilka innych osób, z którymi muszę przespać się najpierw."
Dr Lisa Cuddy

....Wspomnienia....
....Co Było Nie Wróci....

PostWysłany: Pią 8:57, 25 Mar 2011
monia9122
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 14 Wrz 2010

Posty: 371

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was zauważył co jest napisane na paletce pingpongowej Chase`a?



PostWysłany: Czw 1:16, 31 Mar 2011
19andrew91
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 09 Lut 2010

Posty: 1

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06042 sekund, Zapytań SQL: 15