7x15 "Bombshells"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odcinek podobał mi się.Fajne sceny ze snu Cuddy i House'a.Choroba Cuddy.Fantastyczne wykonanie piosenki "Get happy" jakbym był w jakimś niezwykłym teatrze i do tego ten głos Hugh'a i Lisy świetne. No i znowu House zaczął brać Vicodin (zaskoczył mnie totalnie myślałam,że nie weżmie ze względu na Cuddy).
Na końcu ostatnia kwestia związek Cuddy z House'm owszem nie byli idealną parą zgadzam się,ale przez niego nasz Greg był szczęśliwszy. Gdy Cuddy z nim zrywała aż mi było żal House'a, i te jego 'Nie, nie, nie, proszę nie rób tego,nie"aż mi się serce krajało. :(


Jak dla mnie bardzo zaskakujący.Przyjemne ze snami House i Cuddy.I to zakończenie. :(


No mam nadzieję,że wrócą do siebie bo inaczej sobie nie wyobrażam.



PostWysłany: Nie 9:32, 13 Mar 2011
anola
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Paź 2009
Pochwał: 17

Posty: 222

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anola napisał:
'Nie, nie, nie, proszę nie rób tego,nie


wlasnie wtedy poleciały mi pierwsze łzy...
eh zawsze kibicowałam Huddy i zawsze bede



_________________
"Chciałabym pomóc, ale... jako dyrektor mam w terminarzu kilka innych osób, z którymi muszę przespać się najpierw."
Dr Lisa Cuddy

....Wspomnienia....
....Co Było Nie Wróci....

PostWysłany: Nie 10:21, 13 Mar 2011
monia9122
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 14 Wrz 2010

Posty: 371

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kto/co jest na zdjęciu na biurku Cuddy w 4:09?



PostWysłany: Nie 10:41, 13 Mar 2011
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hatt, jej zdjęcie z małą Rachel.



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Nie 11:25, 13 Mar 2011
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oglądałam ten odcinek w nocy.... wraz z 'Ameryką' ... sny były cudowne... wszystko ciekawe... zrozumiałam 1/3 ;D. ale ....gdy był koniec ... myślałam, że wstanę i wyrzucę ten monitor :| . wiem, że to nie jego wina, ale po prostu wkurzyłam się, gdy Lisa zerwała z Gregiem! <lol> to było takie.... głupie :] .



PostWysłany: Pon 17:43, 14 Mar 2011
TinaVilla
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 02 Mar 2011
Pochwał: 9

Posty: 158

Miasto: +34° 6\' 39.65\", -118° 20\' 33.73\"
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

orco, przebiłem się przez wszystkie strony postów i jesteś chyba pierwszą osobą wypowiadającą się tutaj, która zrozumiała geniusz tego odcinka.
Jak dla mnie jest to najlepszy odcinek House'a. Oglądając miałem intelektualny orgazm.
Szczerze mówiąc nie ruszyło mnie rozstanie Cuddy z Gregiem, jak ktoś ma ochotę na seriale typowo romantyczne to House będzie rozczarowywał.

Ale chciałbym dopowiedzieć jeszcze kilka słów nt ostatniego snu-musicalu. Sam ten kilkuminutowy fragment oglądałem już chyba z dziesięć razy :D
Ktoś wcześniej napisał że 'House w makijażu to pomyłka', czy coś w tym stylu. Charakteryzacja Lauriego w 'teledysku' jest perfekcyjna. Żywe, wesołe kolory i radosny tekst piosenki zupełnie nie idą w parze z podkładem, choreografią i scenerią.
Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to broszka caduceus i guziki kamizelki - trupie czaszki. House jest tutaj kimś, na czyj widok powinniśmy się cieszyć, ale on sam wydaje się być zmęczony swoją rolą, którą zapewne odgrywał już nie raz (świadczą o tym postrzępione i brudne rękawiczki).
Później moment, kiedy House razem z tancerzami schodzi po schodach. Tutaj bardzo wyraźnie widać podział - mężczyźni, którzy idą o laskach, prawdopodobnie również 'lekarze dusz', i kobiety poruszające się w bardzo dziwny sposób. Według mnie House, jako ten, który zabiera cię na tamten świat (białe gołębie), przychodzi po Cuddy w asyście aniołów (kto powiedział że anioły muszą mieć duże białe skrzydła?). Anioły pod przebraniem lekarzy i pielęgniarek, bo przecież Cuddy śni będąc na stole operacyjnym (co za pierwszym razem dało mi do myślenia - może Cuddy nie przeżyje operacji?).
Podkreślony jest symbol caduceus, pojawiający się później na piersiach tancerzy w czerwonych strojach. Można przez to rozumieć, że medycyna jest nauką ponad wszystkie inne, ale jej większa część wciąż pozostaje niezbadana. Intrygujące.
Samo zakończenie powala, Cuddy naprawdę uwierzyła w to że będzie z Housem "aż do śmierci" (suknia ślubna), w euforii biegnie z nim po schodach. Jednak w połowie się rozstają, a Cuddy biegnie dalej, ku szczęściu, sama. Nie będzie na niego czekać. Zresztą, może on nie ma tam wstępu?

Cholera, to pierwszy odcinek który dał mi tyle do myślenia. Rewelacja. Bardzo mnie cieszy, że twórcy nie robią z tego kolejnego serialu o doktorach "dla mas". Szacunek.



PostWysłany: Sob 11:19, 26 Mar 2011
tormentor
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Mar 2011

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukałam to na FB.
Zauważyła to jedna z fanek...
Bardzo mnie to zaskoczyło, gdyż wcześniej nie zwróciłam na to uwagi :) .
Więc.......
Wykonaj następujące czynności:
1 - Obejrzyj finałową scenkę "Help Me" (Huddy razem w domu Grega);
2 - Obejrzyj początkową scenkę "Now What?" (seks Huddy);
3 - Obejrzyj scenkę Huddy w wannie ("Now What?");
4 - Obejrzyj musical w "Bombshells".
...Następnie, jeżeli nie zauważyłeś/aś,
5 - Zwróć uwagę na obrazy w tle

większość z Was zapewne nie ma czasu, aby włączać te odcinki, a więc ... dla ułatwienia daję Wam 2 screeny .
Od początku sceny muzycznej było tak....

...Gdy Cuddy zaśpiewała, obrazy się 'zmieniły'



Niesamowite :) . Cały sezon jest niesamowity....

opinię na ten temat pozostawiam Wam ;)



_________________

PostWysłany: Nie 20:56, 10 Kwi 2011
TinaVilla
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 02 Mar 2011
Pochwał: 9

Posty: 158

Miasto: +34° 6\' 39.65\", -118° 20\' 33.73\"
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04170 sekund, Zapytań SQL: 15