Dr Amber Volakis vel. Dwulicowa Zdzira
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dr Amber Volakis vel. Dwulicowa Zdzira

Dyskusja nt. ww. postaci.





Jak ja UWIELBIAŁAM tę postać! Dla mnie Amber była żeńskim odpowiednikiem House'a (taki Greg w mini spódniczce ;)) - równie cyniczna, sarkastyczna, złośliwa, upierdliwa i ambitna. Naprawdę świetnie napisana postać... Do dzisiaj ubolewam nad tym, że to nie ona weszła do ekipy House'a, tylko taki Taub albo Kutner. Jej obecność z pewnością dodałaby niesamowitej pikanterii i smaczku :twisted: I... może zakończenie 4 serii wyglądałoby zupełnie inaczej.


Ostatnio zmieniony przez rocket queen dnia Sob 21:59, 18 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz



PostWysłany: Pią 23:51, 19 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Momo ze lubilam ta postac to ciesze sie ze ja usmiercili.wydaje mi się że spowodowało to wiecej tragizmu w serialu i stał sie chyba jeszcze bardziej życiowy. jedyne co to żal mi w tej całej sytuacji Willsona...



_________________
Everybody lies!

PostWysłany: Pią 11:29, 27 Mar 2009
trisza_
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Mar 2009

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako osoby - nie lubiłam jej.
Ale jako postać dobrze odegrała swoją rolę w serialu. W sumie - żeby trauma WIlsona była ogromna, musieli ją uśmiercić, ale czasami mi żal, bo jednak nadawła swoistego kolorytu.
Tylko gdyby została, to zmieniły by się relacja w trójkącie House - Cuddy- WIlson, a na to zapewne nie było pomysłu.



_________________




Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba
przesadziłam...

PostWysłany: Pią 12:32, 27 Mar 2009
lizbona
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 8

Posty: 1682

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam i chyba ciesze się, że w 5 serii już jej nie ma (wiem, wredna jestem :mrgreen: )
Szkoda też, że na Dwójce lektor przełożył Dwulicową Zdzirę na Dwulicową ZOŁZĘ, nie pasuje do niej.



PostWysłany: Pią 16:32, 27 Mar 2009
harapug
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 16 Mar 2009

Posty: 5

Miasto: Libiąż
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ciągle nie mogę pogodzić się z wyborem House'a :?
Gdyby Amber dołączyła do zespołu serial nabrałby barw 8)
A tak...uśmiercili ją - przyznaję, że bardzo efektownie - ale śmierć to śmierć
:x

Cytat:
Szkoda też, że na Dwójce lektor przełożył Dwulicową Zdzirę na Dwulicową ZOŁZĘ, nie pasuje do niej.


To co robią na TVP 2 z Dwulicową Ździrą to masakra :shock: Jakieś określenia nie z tej ziemi :roll: A dwulicowa zołza padła może 1-2 razy przez dwa epizody :evil: *kat niemiłosierny*



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Pią 17:34, 27 Mar 2009
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na początku jej nie lubiłem, bo miała straszny charakter, ale pod koniec czwartego sezonu trochę żal mi jej było jak odchodziła. Jednak pod skorupą była uczuciowa osoba, która naprawdę kochała Wilsona.



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pią 17:35, 27 Mar 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm.. Co do niej- to traktowałem ją, jako zwykłe " mięso armatnie"
Nie spodobała mi się choćby ze względu jej dwuulicowości.
Cóż- skoro jej nie ma to jej nie ma :P Może i dobrze ? któż wie



_________________
"Faceci dorosną,gdy psy przestaną się lizać po jajkach" House

PostWysłany: Sob 12:28, 04 Kwi 2009
Kyle_XY
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009

Posty: 4

Miasto: Raz tu, raz tam
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się podobała ta postać od początku do końca, bo była barwna, miała charakterek. Była bezwzględna kiedy chciała się znaleźć w zespole House'a, szczególnie podobała mi się akcja z myciem auta, klasyczne zagranie. Umiała walczyć o swoje (o Wilsona z House'm :mrgreen: ). Jako dziewczyna Wilsona podobała mi się jeszcze bardziej np. w scenie z kupowaniem materaca. Wilson też chyba potrzebował takiej żeńskiej wersji House'a zamiast następnej potrzebującej, a sam House chyba zaczął powoli akceptować jej związek z Wilsonem. Amber naprawdę kochała Wilsona. Wzruszyły mnie jej słowa Zawsze musiałam wybierać pomiędzy szacunkiem a miłością. I wybierałam szacunek.
Jej śmierć była dla mnie najbardziej poruszającym momentem w całym serialu.



PostWysłany: Nie 14:55, 19 Kwi 2009
runiu
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 101

Miasto: Gorzów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Amber... :D
nie lubiłam jej na początku, zwłaszcza po akcji z obrożą do 13 :?
ale zaczęłam ja lubić jako halucynację house'a :D świetne mieli dialogi ("muszę być ślepym prowadzącym kulawego" xD) i teraz bardzo żałuję że umarła :(

wiec teraz liczę na więcej halucynacji :twisted:



_________________
Ubrana u Mireli : )

PostWysłany: Sob 16:53, 02 Maj 2009
Chasper
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 26 Kwi 2009
Pochwał: 6

Posty: 3096

Miasto: Wrocław
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na początku Amber strasznie mnie denerwowała, potem za nic nie mogłam jej sobie połączyć z Wilsonem... a potem dostrzegłam w niej po prostu człowieka, który wybrał taką, a nie inną drogę. I polubiłam ją na swój własny sposób, ze wszystkimi jej wadami. I rzeczywiście, odcinki z jej wypadkiem, to najlepsze odcinki w całym serialu.
No, a jako omam jest absolutnie bezbłędna (tylko trochę przytyła!) :D



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sob 18:41, 02 Maj 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam że wiele osób nie tylko z forum ale ogólnie za nią nie przepadało, i czasem odnoszę wrażenie że nastawienie do postaci ma związek tylko z urodą, np taka 13, w sumie nie ma żadnego wyrazu, tylko tyle że jest zjawiskowo piękna , a Amber? Może nie jest ładna , ale jako Bitch była fajna,chociażby za charakterek, temperament, osobowość... Takk House w wydaniu kobiety..;P
Przede wszystkim bardzo zależało jej na pracy u House'a ;) To świadczy o jej ambicjach, zaangażowaniu w pracę.. Szkoda? No może trochę tak;) Amber - postać wbrew pozorom ciekawa, barwna, pikantna :)
Miejąca coś takiego co mało kto (oprócz Grega) miał.. niewiem jak to ująć, wolałam ją od Trzynaście, chociaż miło popatrzeć na oczyska Remy oglądając kolejne odcinki, jednak z drugiej strony taki tragiczny wątek na prawde jest na miejscu, wnosi trochę prawdziwości, i realizmu, choć w każdym odcinku mamy do czynienia z zjawiskami rutynowymi w życiu lekarzy, bywa tragicznymi. Za to lubię ten serial, odróżnia od innych, tym że w życiu nie jest zawsze tak kolorowo.



_________________
Everybody lies ! ! ! !

PostWysłany: Czw 18:28, 21 Maj 2009
Lady[H]aMeRoN
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 19 Maj 2009

Posty: 12

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lady[H]aMeRoN napisał:
taka 13, w sumie nie ma żadnego wyrazu, tylko tyle że jest zjawiskowo piękna , a Amber? Może nie jest ładna , ale jako Bitch była fajna,chociażby za charakterek, temperament, osobowość... Takk House w wydaniu kobiety..;P


Tutaj się niestety nie zgodzę z Tobą. 13 też jest osobą o ciekawym charakterze, jest tajemnicza, odważna o czym świadczy odcinek 5x09. Pokazuję, że jest zdecydowana, silna psychicznie, gotowa poświęcić własne życie. Drugą rzeczą z którą się nie zgodzę jest uroda Amber :) Jest bardzo ładną i atrakcyjną kobietą.
Ogólnie jeżeli miał bym wybrać, która jest lepsza. 13 czy Amber to nie wiedział bym, którą wybrać. Oby dwie mi zaimponowały swoim charakterem i urodą :wink:



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Czw 18:42, 21 Maj 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie ona odpoczatku nie pasowala.Nigdy jej nie lubilam.
Oczywiscie byla barwna postacia i byla w penym sensie zenskim odpowiednikiem Halsa,ale nie zapalam do niej symaptia...



_________________
"Doing nothing is not a plan it is a specyficly lack of a plan"

PostWysłany: Sob 10:03, 23 Maj 2009
Betti
Chirurg dziecięcy
Chirurg dziecięcy



Dołączył: 13 Kwi 2009
Pochwał: 13

Posty: 2631

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja ją właśnie bardzo lubiłam. Nie pod względem urody, ale pod względem charakteru przypomina mi... MNIE!



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Sob 10:17, 23 Maj 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja miałam z Amber podobne przeżycia jak pewnie większość - na początku jej nie lubiłam, za to jej zakłamanie, później, szczególnie, jak już była z Wilsonem - wtedy zapałałam do niej sympatią. Kiedy teraz pojawia się przelotnie cieszę się, że ją widzę, choć oczywiście to źle House'owi na mózg robi :P. No, ale Amber nigdy dla mnie nie za dużo :D. I rzeczywiście - piękna nie jest, nawet mi się nie podoba, pod tym względem przebija ją 13, ale wolę ją zdecydowanie bardziej od Remy.



PostWysłany: Pon 14:35, 01 Cze 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04960 sekund, Zapytań SQL: 15