Rozmowy w t(ł)oku #16
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 304, 305, 306 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guśka napisał:
Sami ścisłowcy mnie otaczają

Ja tam jestem typem nieokreślonym. Niby chemię lubię, z matmy sobie radzę, ale na przykład z fizyki jestem kompletnym głąbem. Na sprawdzian uczę się zadań na pamięć :lol:

Guśka napisał:
A farmakologia?

Nie wiem jak to jest z farmakologią. Czy to się zalicza do medycyny czy do farmacji... Myślałam nad farmacją, ale po tak trudnych studiach praca w aptece jakoś mnie nie pociąga. Gdyby udało się dostać do jakiejś firmy, to czemu nie, ale marne są na to szanse ;)

Bardzo ciekawy artykuł, Guśka. Świetnie piszesz :) Muszę przyznać, że nie pomyślałam, że kolejność pisania testów w części humanistycznej może mieć znaczenie.



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Sob 15:51, 04 Lut 2012
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Salamandra napisał:
Na sprawdzian uczę się zadań na pamięć Laughing

Których i tak nie rozumiesz :hahaha: ? Mam podobnie, choć również ratują mnie ściągi. Niby wykuta jestem na blachę, to i tak nie mam pojęcia o czym mówię. W ogóle stwierdziłam, że fizyka to przedmiot, który łatwe czynności komplikuje tak, by normalny człowiek nie mógł tego pojąć, o!

Salamandra napisał:
Gdyby udało się dostać do jakiejś firmy, to czemu nie, ale marne są na to szanse Wink

Albo samemu móc wytwarzać leki, też fajnie byłoby, jednak trzeba wtedy liczyć na mega szczęście. A jeśli nie chcesz być `uziemiona` w aptece, to lepiej nie ryzykować.

Salamandra napisał:

Bardzo ciekawy artykuł, Guśka. Świetnie piszesz Smile

Dziękuję bardzo :* Miło słyszeć taki komplement. Normalnie, dostałam swój kącik felietonowy :D

Cytat:
Muszę przyznać, że nie pomyślałam, że kolejność pisania testów w części humanistycznej może mieć znaczenie.

Ja również, dopóki nie napisałam tego próbnego...



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Sob 16:00, 04 Lut 2012
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sal, to świetnie! Nie pamiętam kiedy ostatnio jeździłam na sankach...
Mam, mam! Czekałam aż ktoś w końcu spyta :lol: Meryl Streep, tak w skrócie. Początkowo miałam Ją zobaczyć tylko na festiwalu w Berlinie, ale stwierdziłam, że taka okazja się już może nie zdarzyć i bez namysłu kupiłam bilety do Londynu. Ferie zaczynam więc aktywnie:
11 lecę do Londynu, hostel mam na ulicy prostopadłej do hotelu Meryl, więc po południowej sztuce po prostu będę się kręcić w okolicy, licząc, że gdzieś na Nią wpadnę.
12 jest rozdanie nagród BAFTA. Taki brytyjski odpowiednik Złotych Globów, powiedzmy. Impreza ogromnych rozmiarów, więc od rana lecę zająć najlepsze miejsca. A przez resztę dnia będę zamarzać, wyczekując na Meryl, pojawiającą się na dywanie ;)
13 wracam do Poznania na jakieś 3 godziny, po czym wsiadam w pociąg do Berlina.

Sztuka komediowa Hay Fever. Za bardzo nie wiem o co chodzi, bo wybieram się tym razem ze względu na aktorkę, a nie na treść. Lindsay Duncan (wątpię, żeby ktoś znał ;)). Poznałam przez kompletny przypadek, bo oglądając sobie 4 sezon Doctora Who, zwróciłam uwagę na Jej występ gościny, myśląc: 'Podoba mi się Jej gra, trochę przypomina Helen Mirren, spawdzę, czy grała/gra w teatrze'. Cudowny zbieg okoliczności: sztuka z Nią w roli głównej od 10.02. :jupi:

Guśka, pewnie się skończy na geografii. Chcąc, czy nie chcąc mój przedmiot rozszerzony, więc pewnie będę najlepiej przygotowana.
14 wieczorem Meryl dostaje złotego niedźwiedzia na Berlinale za całokształt twórczości. Przed południem jest też konferencja prasowa, na której też mam nadzieję Ją zobaczyć.
Później pewnie zostanę tam sobie na parę dni; jak już jest festiwal, trzeba skorzystać. Mam do Berlina jakieś 1,5h samochodem, więc w każdej chwili mogę zadzwonić po kogoś i mnie odbiorą ;)

Dodano 7 minut temu:

Gusia, również proszę o artykuł na PW! :)



_________________

PostWysłany: Sob 16:22, 04 Lut 2012
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doma, Ty to będziesz miała co opowiadać wnukom!
A planujesz już jakieś następne wyjazdy?

Nikt nie ma perkusji, która stoi na strychu i się kurzy? Bezskutecznie szukam jakiegoś używanego zestawu na początek.



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Sob 16:35, 04 Lut 2012
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sal, nie planuję dzieci ergo wnuków też, więc będzie co opowiadać, ale nie wiadomo komu. Napiszę książkę 8)
Planuję. Marcowy już mam od dawna załatwiony. 31.03. otwarcie studia HP w Londynie dla zwiedzających. Do tego grają wtedy Sweeney Tood (ktoś widział może film?), więc zapowiada się kolejny najlepszy wyjazd :serducho: I lipcowy. W końcu nie mogę przegapić igrzysk olimpijskich w moim mieście :lol: Kupiłam już bilety na tenis; czekam na losowanie grup siatkarskich. Jak się uda, to załatwię sobie pracę i pojadę wtedy na cały miesiąc.



_________________

PostWysłany: Sob 16:45, 04 Lut 2012
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak się uda, to załatwię sobie pracę i pojadę wtedy na cały miesiąc.

Nie ma to jak łączyć przyjemne z pożytecznym :) Zuch dziewczyna :P
DOMA napisał:
nie planuję dzieci ergo wnuków też,

Popieram, też posiadam plan w postaci nieplanowania dzieci :D Psy są wdzięcznymi słuchaczami, więc wszystkie swoje ekscesy wywalę czworonogowi prosto w pysk :) Oczywiście, DOMA, chowam się ze swoimi opowieściami przy Tobie :wink:



PostWysłany: Sob 18:50, 04 Lut 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DOMA napisał:
Lindsay Duncan

Dobry odcinek był z nią, oczywiście złamał mi serce, ale ten serial już tak ma. ;)


Guśka_ napisał:
Sami ścisłowcy mnie otaczają

Mam wyjść? ;)
Chociaż, ostatnio na kwejku (weszłam z nudów o.O) dowiedziałam się, że absolutnie nie jestem umysłem ścisłym, tylko humanistką. Dobrze wiedzieć. Szkoda tylko, że test robiony był na zasadzie 'albo jesteś matmo-maniakiem, albo leniwym głąbem'. Wychodzi na to, ze jestem leniwym głąbem. :(


DOMA napisał:
Do tego grają wtedy Sweeney Tood (ktoś widział może film?)

Najnudniejszy i najbardziej przereklamowany film świata. Johnny ładnie śpiewa, chociaż trochę fałszuje.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sob 18:53, 04 Lut 2012
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra, psa też nie chce! :P

Shee, agree to disagree ;) Obejrzałam go stosunkowo niedawno, bez żadnej promocji wokół, nie czytając żadnych recenzji/opinii i byłam/jestem wprost zachwycona. No i Helena też ładnie śpiewa 8)



_________________

PostWysłany: Sob 19:41, 04 Lut 2012
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
alhambra, psa też nie chce!

W Twoim przypadku to nawet dobrze, bo ciągle jesteś w rozjazdach :) Ja jestem bardziej typem domatora :wink:



PostWysłany: Sob 19:42, 04 Lut 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra, nawet o rozjazdy nie chodzi, ale do miłośników zwierząt nie należę ;) Mam psa i męczę się z nim od 17 lat...



_________________

PostWysłany: Sob 19:48, 04 Lut 2012
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DOMA, jak możesz? :shock: Ja mojego piesia widuję rzadko i strasznie za nim tęsknię :( Mam go od 15 lat i z całą pewnością przygarnę niebawem jakiegoś czworonoga kudłatego :)



PostWysłany: Sob 19:57, 04 Lut 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DOMA, nie grzesz!



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 20:03, 04 Lut 2012
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra, cały czas szczeka, sika gdzie popadnie, gryzie jak chce się go podnieść, czasem nawet jak pogłaskać... Wiem, że to nasza wina, bo go od początku nie nauczyliśmy/wychowaliśmy, ale... Nic już teraz nie da się zrobić :]



_________________

PostWysłany: Sob 20:05, 04 Lut 2012
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doma, Zaklinacz Psów pokazuje, że wszystko się da :)

Ja nie wyobrażam sobie życia bez mojego psa. Już się martwię co to będzie, gdy wyjadę na studia :C



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Sob 20:11, 04 Lut 2012
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sal, ja właśnie przez moją nieobecność w domu spowodowaną studiami psa nie mam...Chyba zwerbuję rodzinkę do Opola :P



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 20:14, 04 Lut 2012
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 304, 305, 306 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
Strona 305 z 552

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.10520 sekund, Zapytań SQL: 15