8x11 "Nobody's Fault"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

8x11 "Nobody's Fault"

Wszelkie posty z pytaniem o link do odcinka będą kończyły się przyznaniem ostrzeżenia. W celu znalezienia takowych linków proszę skorzystać z wyszukiwarki google.pl

Proszę o zachowanie spójności i sensu wypowiedzi. Komentarze typu 'super odcinek' będą usuwane.



_________________

PostWysłany: Wto 14:30, 07 Lut 2012
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Omg! To dopiero był odcinek! Jeden z najlepszych w ogóle! Biedny, ranny Chase :( . KIedy pokazano tę jego ranę miałem mniej więcej taką minkę :shock: a następnie prawie :cry: . Ze śmiechowych momentow aniol'o'House xd. Ode mnie najwyzsza mozliwa ocena.



PostWysłany: Wto 18:28, 07 Lut 2012
LuCash
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 24 Sty 2012

Posty: 16

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nareszcie bardzo dobry i bardzo mocny odcinek! Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale zauważyłem, że Chase staje się coraz bardziej podobny do House'a, w końcu pracuje już z nim od tak dawna, że powiedziałbym nawet, iż staje się jego swoistym duchowym spadkobiercą ;)

PS. W końcu odcinek bez Wilsona :)



PostWysłany: Sro 11:50, 08 Lut 2012
adasiuu
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Lut 2012

Posty: 1

Miasto: Wschood
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepszy odcinek 8 sezonu. Nie wiem czy wam też, ale mi się ten odcinek kojarzył z którymś bodajże z 2 lub 3 sezonu jak Chase się z Housem tłumaczyli bo Chase czegoś nie dopilnował. Brakuje mi Wilsona i jego rozmów z Housem i Cuddy. Moment z Housem skąpanym w świetle genialny. Nie rozumiem jednej rzeczy czemu Chase miał paraliż. Pierwsze myślałam, że to to co ma pacjent to coś zarażliwego i to złapał Chase, albo że będziemy mieć powtorke z końca 2 sezonu.



PostWysłany: Sro 23:21, 08 Lut 2012
girls1394
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 20 Kwi 2010

Posty: 7

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z odcinka wynika ze paraliż był spowodowany przez niedokrwienie. Że niby nie było tego przepływu i krew bez ruchy jakoś tak skrzepła i zakrzep gotowy. A potem brak ukrwienia nerwów i owy paraliż.
A odcinek faktycznie bardzo dobry. Nie taki schematyczny jak poprzednie. Ciekawe urozmaicenie dla fanów :)
I przyznajcie ze mało było do śmiechu w tym odcinku.



PostWysłany: Czw 12:03, 09 Lut 2012
despero
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 11 Sie 2009

Posty: 1

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 8 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04274 sekund, Zapytań SQL: 15