Rozmowy w t(ł)oku #16
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 491, 492, 493 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Masz osobny i wyjątkowy sposób cieszenia się na to, że on przyjedzie po prostu, dla Gosi inny Very Happy

No bo z Gośką to nie jestem aż tak szczera, jak z nim. I przed nią często udaje, ze mam dobry humor, a on tego nie rozumie o.O

Cytat:
A no tak miałaś wątpliwą przyjemność usłyszenie mojego głosu i poznania ogarnięcia niekiedy Sad

A moje nieogarniecie? :D Nie pamiętasz jaka byłam zakręcona? :D A Twój głos był przemiły :*

Cytat:

To jeśli odpisałaś to ja nie dostałam ;( Inny mail ;*

Wysłałam. Tzn. odpisałam, ale nie dałam "wyślij" -,- Teraz powinno być :*
Cytat:

A myślałam, że tylko ja tak. Ale od czasu jak zamknęli nam salę na wf i był miesiąc spacerów, to potem chodziłam w butach po górach czasem.

Ja rozwaliłam 2 pary zimowych. Zostały mi tylko adidasy. Ale Gośka chodzi non stop w adidasach :D



_________________

PostWysłany: Czw 20:37, 21 Lut 2013
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeanne napisał:
No bo z Gośką to nie jestem aż tak szczera, jak z nim. I przed nią często udaje, ze mam dobry humor, a on tego nie rozumie o.O

Szkoda, że nie rozumie.

Cytat:
A moje nieogarniecie? Very Happy Nie pamiętasz jaka byłam zakręcona? Very Happy A Twój głos był przemiły :*

Pewnym rzeczy się nie zapomina :) Ale Ty miałaś prawo. E tak Ci się zdawało pewnie ;*

jeanne napisał:
Wysłałam. Tzn. odpisałam, ale nie dałam "wyślij" -,- Teraz powinno być :*

Nie ma :((
jeanne napisał:
Ja rozwaliłam 2 pary zimowych. Zostały mi tylko adidasy. Ale Gośka chodzi non stop w adidasach Very Happy

Coś specjalnego w nich robiłaś, czy tak po prostu się rozwaliły?



_________________

PostWysłany: Czw 21:43, 21 Lut 2013
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Szkoda, że nie rozumie.

A no szkoda. Moja koleżanka właśnie rozstała się z chłopakiem po 4 latach, bo kłócili się o takie rzeczy i miała już dość. :roll:

Cytat:

Pewnym rzeczy się nie zapomina Smile Ale Ty miałaś prawo. E tak Ci się zdawało pewnie ;*

Mi się wspomina jak kazałam Ci przekazać, że się myję, ledwo na oczy widziałam, goła praktycznie wyskoczyłam spod tego prysznica :D
Cytat:

Nie ma Sad(

O.o o.O to wysłałam na ten drugi, sprawdz :)
Cytat:

Coś specjalnego w nich robiłaś, czy tak po prostu się rozwaliły?

Jedne sie rozkleiły, w drugich zamek poszedł... Za grube mam łydki. Już 4 raz był wymienany, wiec miałam dość i odpuściłam z dalsza naprawą.

Napisałam konspekt na polski :D Teraz czytam biologię. A mogłam się najebać teraz :(



_________________

PostWysłany: Czw 22:41, 21 Lut 2013
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeanne napisał:
A no szkoda. Moja koleżanka właśnie rozstała się z chłopakiem po 4 latach, bo kłócili się o takie rzeczy i miała już dość. Rolling Eyes

Może z czasem jakoś się on opanuje...

jeanne napisał:
Mi się wspomina jak kazałam Ci przekazać, że się myję, ledwo na oczy widziałam, goła praktycznie wyskoczyłam spod tego prysznica Very Happy

To było wtedy jak usłyszałam
Spojler:

Asia kazała przekazać, że się kąpię i Cię kocha

czy kiedy indziej ? :)

jeanne napisał:
O.o o.O to wysłałam na ten drugi, sprawdz Smile

Jest!

jeanne napisał:

Jedne sie rozkleiły, w drugich zamek poszedł... Za grube mam łydki. Już 4 raz był wymienany, wiec miałam dość i odpuściłam z dalsza naprawą.

Oj. No ja nie mam porównania, bo zimą rzadko wychodzą, a do szkoły mam blisko z tym, że nie mam odśnieżonych chodników najczęściej.

jeanne napisał:
Napisałam konspekt na polski Very Happy Teraz czytam biologię. A mogłam się najebać teraz Sad

Brawo! :D A ja zaś nic nie robiłam :( Tzn. jak wstałam to trochę sprzątałam, ale warto było, bo spędziłam fajnie chyba ze 4 godziny.



_________________

PostWysłany: Czw 23:54, 21 Lut 2013
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Może z czasem jakoś się on opanuje...

Wiesz, jeszcze jakby to było na zasadzie "jesteś moją własnością, więc masz robić, co chcę!" to bym tego tak łatwo nie odpuszczała, ale on po prostu czuje się z tym źle. Zwłaszcza, że ja jestem blondynką i podobno nie zauważam, że mnie ktoś podrywa. A on widzi co się dzieje i że niektórym facetom "nie" nie wystarcza, zwłaszcza po alkoholu, więc po prostu się boi, jak gdzieś nie idę z nim, bo ja jestem zadziorna i niemiła i lubię facetom pojechać, jak widze, że zachowują się, jak debile 8)
Cytat:

To było wtedy jak usłyszałam

Tak! :buja w oblokach: Ale do tej pory nie wiem, czy oni w dyżurce mogli podsłuchiwać te rozmowy, czy nie :D

Cytat:

Jest!

:* To ci spróbuje wysłać ten filmik :D

Cytat:

Oj. No ja nie mam porównania, bo zimą rzadko wychodzą, a do szkoły mam blisko z tym, że nie mam odśnieżonych chodników najczęściej.

To ja jednak trochę idę. 8km łącznie w jednym dniu i to po takich drogach, że aż strach iść:D

Cytat:

Brawo! Very Happy A ja zaś nic nie robiłam Sad Tzn. jak wstałam to trochę sprzątałam, ale warto było, bo spędziłam fajnie chyba ze 4 godziny.

Ja wczoraj wieczorem zrobiłam 79 zadań z fizyki *,* Chciałam pouczć się biologii trochę, ale zrobiłam sobie drinka i jakoś mi nie wyszło :D



_________________

PostWysłany: Sob 15:43, 23 Lut 2013
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeanne napisał:
Wiesz, jeszcze jakby to było na zasadzie "jesteś moją własnością, więc masz robić, co chcę!" to bym tego tak łatwo nie odpuszczała, ale on po prostu czuje się z tym źle. Zwłaszcza, że ja jestem blondynką i podobno nie zauważam, że mnie ktoś podrywa. A on widzi co się dzieje i że niektórym facetom "nie" nie wystarcza, zwłaszcza po alkoholu, więc po prostu się boi, jak gdzieś nie idę z nim, bo ja jestem zadziorna i niemiła i lubię facetom pojechać, jak widze, że zachowują się, jak debile Cool

No to jego obawy są trochę uzasadnione...

jeanne napisał:
Tak! buja w obłokach Ale do tej pory nie wiem, czy oni w dyżurce mogli podsłuchiwać te rozmowy, czy nie Very Happy

To było słodkie ;* Z tego co pamiętam dziewczyna, która mi to przekazywała miała taki głos jakby usiłowała się powstrzymać od śmiechu. Ja myślę, że i bez tego się na swój temat nasłuchali.

jeanne napisał:
:* To ci spróbuje wysłać ten filmik Very Happy

Jeśli coś wysyłałaś, to nic nie ma :(

jeanne napisał:
To ja jednak trochę idę. 8km łącznie w jednym dniu i to po takich drogach, że aż strach iśćVery Happy

Ja mam co ranek bieg na zielone światło, a na wcześniejszych pasach zatrzyma się czy nie? Lubią stawać centymetr ode mnie.

jeanne napisał:
Ja wczoraj wieczorem zrobiłam 79 zadań z fizyki *,* Chciałam pouczć się biologii trochę, ale zrobiłam sobie drinka i jakoś mi nie wyszło Very Happy

Brawo :) Mi się tak strasznie nic nie chce i mam wrażenie, że ktoś wyciął mi z życia dwa ostatnie tygodnie. A jutro próbna szkolna z polskiego.



_________________

PostWysłany: Pon 15:33, 25 Lut 2013
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dr House a Dr Judym MATURA :(

Witajcie drodzy forumowicze :) Jak co roku zbliża się matura i mam mały problem a mianowicie wybrałem temat Doktor Judym i doktor House
Porownaj filozofie zyciowa I sposob pojmowania etyki lekarskiej bohatera powiesci Stefana Zeromskiego I serialu telewizyjnego

i mam wielką prośbę do Was chciałbym abyście pomogli w wyborze odcinków w których Dr House jest:

- aspołeczny
-apodyktyczny
-kontrowersyjny
-jest manipulantem
-altruistą
-filantropem

Potrzebne mi to jest gdyż porównuję go z Judymem , do Judyma mam już w których sytuacja się tak zachowuje a niestety do Dr House nie mogę nic wymyślić liczę na waszą twórczość i pomoc ,z góry Dziękuję :))))



PostWysłany: Pon 19:35, 25 Lut 2013
ARGO
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 25 Lut 2013

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

-kontrowersyjny na pewno jest w piątym sezonie w odcinku gdy Cameron miala zastąpić Cuddy i otwiera czaszke kobiecie by sie dowiedziec czy ma racje



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Nie 16:13, 03 Mar 2013
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba od początku, kiedy uczestniczę w życiu tego forum nigdy nie nie zapomniałem o złożeniu życzeń z okazji dzisiejszego święta.

Drogie Forumowiczki, z okazji Dnia Kobiet chciałbym wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, spełnienia wszystkich marzeń i wielu miłych chwil na tym umierającym ale jeszcze dychającym ostatkiem sił forum.


Wasz Lesio



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Pią 21:02, 08 Mar 2013
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, lesio :* Chociaż Ty pamiętasz o kobitkach z forum :) I o forum :)

Idę chyba do pracy, bo spać nie mogę, a moje biurko w pracy przypomina pobojowisko :?



PostWysłany: Sob 6:42, 09 Mar 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam! Ale czasu brak. Ale zważywszy, że oglądam teraz Housa na tvn7 i te cudowne huddy momenty, to wpadłam *,*



PostWysłany: Czw 19:52, 14 Mar 2013
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeanne, też teraz oglądam House'a, gdzie popadnie :D Żona mi funduje seanse prawie każdego wieczoru :)



PostWysłany: Czw 20:35, 14 Mar 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lesio dziękuję, to miłe, że o nas pamiętasz :)

alhambra napisał:
moje biurko w pracy przypomina pobojowisko

Ja mam naprawdę duże biurko w swoim pokoju, ale zawsze całe jest zawalone i i tak nie ma na nim miejsca.



_________________

PostWysłany: Czw 21:58, 14 Mar 2013
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja mam naprawdę duże biurko w swoim pokoju, ale zawsze całe jest zawalone i i tak nie ma na nim miejsca.

Ja nawet nie marzę, żeby mieć na nim miejsce ;) Wystarczy, że będzie na nim mniej spraw z terminem na przedwczoraj :mrgreen:



PostWysłany: Czw 22:23, 14 Mar 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wystarczy, że będzie na nim mniej spraw z terminem na przedwczoraj

Ja mam sprawę z terminem na jakieś 7 miesięcy temu jak nie więcej mianowicie przygotowania do matury :(



_________________

PostWysłany: Nie 19:11, 24 Mar 2013
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 491, 492, 493 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
Strona 492 z 552

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.79179 sekund, Zapytań SQL: 16