[sezon 5] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22, 23, 24 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta fotka Cuddy płaczącej jest zarazem piękna i smutna

A i pamiętajmy, że House ma oświadczyć wszem i wobec o ich pożyciu!!! więc może dlatego płacze i jak sama powiedziała "People that get close to you are hurt"-czy cos takiego


A i zauważyłam pewną niezgodność między stanem rozebrania a ustawieniem w pokoju Huddy w promo 24 a promo HuS, no chyba, że latają po jego mieszkaniu jak szaleni, ale kręcono kilka ujęć i trochę niezgrabnie je zlepiono :roll:



PostWysłany: Wto 17:38, 05 Maj 2009
misako
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Kwi 2009

Posty: 28

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Misako , a mogłabyś przetłumaczyć to zdanie na polski ? Bo ja z angielskiego to leżę :D

Ale coś w tym jest, że może Cuddy płacze z powodu tego co House oświadczył, o ich przyszłości. Jednak nadal mam wątpliwości. Dlaczego House, by nagle chciał zranić Cuddy ? Po takiej nocy ? Chyba ,że mu tak mocno odbiło ... ale jak ma trafić do psychiatryka to nie ma się czym martwić ! To dlatego może gadać takie głupoty, że aż może nie specjalnie skrzywdzić słowami Cuddy.



PostWysłany: Wto 17:59, 05 Maj 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

misako napisał:
ta fotka Cuddy płaczącej jest zarazem piękna i smutna

A i pamiętajmy, że House ma oświadczyć wszem i wobec o ich pożyciu!!! więc może dlatego płacze i jak sama powiedziała "People that get close to you are hurt"-czy cos takiego


A i zauważyłam pewną niezgodność między stanem rozebrania a ustawieniem w pokoju Huddy w promo 24 a promo HuS, no chyba, że latają po jego mieszkaniu jak szaleni, ale kręcono kilka ujęć i trochę niezgrabnie je zlepiono :roll:


No fakt Cuddy płaczę, ale wygląda pięknie. Co do nieścisłości w rozebraniu to niekoniecznie. Jak połączysz te wszystkie proma (5x24 i Huddy promo) to nawet się zgadza. Wiem, bo zwracałam uwagę też na ubiory :) Możesz też looknąć na rozmieszczenie mieszkania i połączyć te wszystkie proma i nawet się zgadza.



Jestem tutaj ciekawa na co się tak gapią :) Bo chyba nie na pacjenta, wygląda jakby byli w tej szatki lekarskiej :)

Dodano 46 sekund temu:

misako napisał:
ta fotka Cuddy płaczącej jest zarazem piękna i smutna

A i pamiętajmy, że House ma oświadczyć wszem i wobec o ich pożyciu!!! więc może dlatego płacze i jak sama powiedziała "People that get close to you are hurt"-czy cos takiego


A i zauważyłam pewną niezgodność między stanem rozebrania a ustawieniem w pokoju Huddy w promo 24 a promo HuS, no chyba, że latają po jego mieszkaniu jak szaleni, ale kręcono kilka ujęć i trochę niezgrabnie je zlepiono :roll:


No fakt Cuddy płaczę, ale wygląda pięknie. Co do nieścisłości w rozebraniu to niekoniecznie. Jak połączysz te wszystkie proma (5x24 i Huddy promo) to nawet się zgadza. Wiem, bo zwracałam uwagę też na ubiory :) Możesz też looknąć na rozmieszczenie mieszkania i połączyć te wszystkie proma i nawet się zgadza.



Jestem tutaj ciekawa na co się tak gapią :) Bo chyba nie na pacjenta, wygląda jakby byli w tej szatki lekarskiej :)

Moim zdaniem gdyby House miał oświadczyć wszem i wobec o ich pożyciu to nie mówiłby tego tak Wilsonowi, tylko ten by usłyszał prędzej :)



PostWysłany: Wto 18:04, 05 Maj 2009
justykacz
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Maj 2009
Pochwał: 1

Posty: 12

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie jak próbuje wyłapać klatki zosobna to widać jak na dłoni ze sa duze luki..:P



_________________

PostWysłany: Wto 18:05, 05 Maj 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.housemd.info.pl/news/714/tv-guide-mega-minute-.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 19:06, 05 Maj 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja niepaniemajet:(



_________________

PostWysłany: Wto 19:34, 05 Maj 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Global promo

Jak widac między Housem i Cuddy nie jest źle:)


Link


stad: http://www.house-md.pl/



_________________

PostWysłany: Wto 20:33, 05 Maj 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak rozumiem, filmik TVGuide dotyczy różnych seriali...
Tłumaczę to, co jest tam o House (tłumaczone "na szybko", ze słuchu, więc niedoskonale i trochę "po polskiemu" - ale zawsze):

sek.08-34
Teraz kiedy House i Cuddy "zrobili to", co się wydarzy dla tego nieprawdopodobnego/niespodziewanego (słowo "unlikely" może mieć oba znaczenia) połączenia? Lisa Edelstein mówi, że 11 maja odcinek finałowy, który opisała jako "naprawdę ekscytujący", ustali w jakim stopniu i w jaki sposób rzeczy zmienią się pomiędzy tym dwojgiem w ich... [pada słowo "liaison", które może znaczyć ZWIĄZEK albo WSPÓŁPRACĘ. Aglicy pewnie wyłapują oba znaczenia, dla nas to wielka różnica - czy mowa o romansie Huddy, czy o sprawach zawodowych. Myślę,że zostawienie tłumaczenia "rzeczy zmienią się pomiędzy nimi"...jest najbezpieczniejsze]. Co zaś do dawnej ukochanej House'a - źródła mówią, że Cameron będzie miała bardzo zaskakującą reakcję na wieść o jego podboju.


Ostatnio zmieniony przez Katia dnia Wto 20:48, 05 Maj 2009, w całości zmieniany 2 razy



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 20:35, 05 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oh yeah, uwielbiam jak Hałs stuka laską, żeby wkurzyć Cuddy :lol:



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 20:36, 05 Maj 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też :D
Wygląda na iskrzącą rywalizację pomiędzy Housem i Cuddy. Oh yeah! :twisted:



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 20:43, 05 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Moim zdaniem bardzo pozytywna. House zachowuje sie jak samiec, który z radosną impertynencja chciałby obwieścic wszystlkim wszem i wobec że bzykał sie z szefową... :twisted: bedzie hot :mrgreen:



_________________

PostWysłany: Wto 20:49, 05 Maj 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.housemd.info.pl/news/715/5x24-both-sides-now-global-promo.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 20:54, 05 Maj 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eee, to,że z szefową, to drugorzędne. House zachowuje się jak samiec alfa, który obwieszcza wszystkim wszem i wobec, że bzykał się z najseksowniejszą kobietą w stadzie ;P



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 20:55, 05 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O to mi właśnie chodziło. O wartką i groteskową akcję...
Z tym że nasuwa się sprzeczność - w promo house sobie swobodnie hasa, a pod koniec ma wylądować w psychiatryku, powodując płac Lisy?



PostWysłany: Wto 21:17, 05 Maj 2009
Ganzi
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Maj 2009

Posty: 19

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiecie co mi się rzuciło w oczy? To, że oba proma (po raz pierwszy chyba) tak się od siebie różnią. To z FOX'a jest takie tajemnicze i smutne, a Global Promo z kolei tryska radością. :?



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Wto 22:05, 05 Maj 2009
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22, 23, 24 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
Strona 23 z 33

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.08668 sekund, Zapytań SQL: 15