Ostatni przystanek
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatni przystanek




Fik napisany w nocy , o północy . Drugi mój Huddy fik, który tu zamieszczam . Nadal proszę, o wyrozumiałość i z góry przepraszam za drobne błędy . Jeszcze wszystko sprawdzę kilka razy ! Wena na fik dopadła mnie wczoraj przez fik naszej Drogiej Rocket queen który jest naprawdę fantastyczny ! Więc chciałam jej dedykować właśnie ten fik , tak to dla Ciebie rocket !

ROZDZIAŁ I

Po pokoju unosił się zapach wigilijnego barszczu, a z kuchni
dochodziły odgłosy smażących się karpi .
Pod choinką leżało kilka prezentów , każdy o innym kolorze, inaczej zapakowane z tym samym napisem „ Dla najlepszego diagnosty od Świętego Mikołaja ‘ .
Wokół tego wszystkiego stała chuda postać. Elegancko ubrana kobieta nerwowo trzymała telefon.. Z każdym krokiem poruszała się bardziej nerwowo.. na zegarze dochodziła godzina dwudziesta druga.. po domu już unosił się zapach spalonej ryby .
Nerwowo wygasiła wszystkie działające elektryczne przedmioty i szybkim ruchem wzięła marynarkę z kluczami.

Przystanek , godzina 22:10
- Pospiesz się ! - wiatr zawiał mocniej , włosy zasłoniły twarz smukłej kobiety, Lisy.
Na przystanku kłębiły się tylko trzy osoby , w tym i ona .
Nerwowo spojrzała po raz kolejny na komórkę
Dlaczego nie dajesz żadnego znaku ? Przecież Cię kocham !
Tidiumtiudum – Zawdzięczał autobus . Bez chwili zastanowienia wsiadła do autobusu .
Zwykle , o tej porze mogło być niebezpiecznie . Jednak atmosfera świąteczna była jak najbardziej zachowana w wiejskim autobusie „Witajcie kochani , Tu wasz ulubiony prezenter radiowy , Wasz Robert ! Chciałem Wam życzyć Wesołych Świąt i na dobre spędzenie tych świąt z rodziną.. "
Dlaczego nie przyszedłeś Greg ? Dlaczego..
‘Więc zapraszamy jutro , o tej samej porze .
Mówił Wasz Święty Mikołaj, Robert ‘

- House zadzwoń do niej i zaproś ją na wigilię ! W końcu wszyscy jesteśmy przyjaciółmi – po swojej spokojnej kwestii spojrzał na niebieskie oczy przyjaciela..
-Wiesz co Wilson, jedynym problem jesteś Ty ! Miałem do niej jechać i pewnie teraz się martwi co ze mną się dzieje. Ciekawie jak odpowie na to ,że spędziłem wigilię ze swoim największym przyjacielem , który został u mnie na noc ?
- Lepiej jej tego nie mów ! – Odsunął się i spuścił oczy na drewnianą podłogę . Miał wyrzuty , odsunął się od mężczyzny z laską i usiadł na miękkiej kanapie .
-Niech zgadnę .. – House przerwał swoją myśl spoglądając na przyjaciela.
-Teraz wyjmiesz mp3 , włożysz słuchawki na uszy i zamkniesz się w sobie ?
Wilson powtórzył po kolei wszystkie czynności jakie wymówił przyjaciel .
House uśmiechnął się do siebie patrząc na Jamesa..
- James coś nie tak ? – Mina przyjaciela zmieniła się po kilku sekundach..
- Czyżby muzyka na Ciebie tak mocno zadziałała ?
Wilson wstał , zdejmując słuchawki..
-Co Ci Cuddy przysłała ?

House dotknął prawą ręką kieszeni spodni i zaczął sobie przypominać ,że nie oddzwonił na tyle połączeń od niej , przeczytał tylko od niej smsa..

- Napisała ,że jedzie autobusem 112 . Ja na to ,że będę za godzinę , gdy tylko się Ciebie pozbędę – popatrzył na poważną minę Wilsona..

- Co się stało ? Co się stało z Lisą ? – Wydał głośny dźwięk mężczyzna z laską

Wilson wyjął słuchawki z wielkiej kieszeni kurtki i nałożył na uszy House’a . Przez 30 sekund zapadła głucha cisza.. House nerwowo trzymał w ręku mp3 – cofając nagranie i przewijając jednocześnie do przodu..
To nie może być prawda ? Lisa nie możesz mnie zostawić !
- Jadę i nie obchodzi mnie to ,że wypiłem 2 kieliszki wina !

Wilson nie sprzeciwiał się , szybko wziął kurtkę swojego przyjaciela , który poszedł już dawno do przodu . Zamykając szybko drzwi od jego domu.

Lekka muzyka puszczana w radiu we wnętrzu domu zamieniła się na wiadomości radiowe
Mamy przykrą wiadomość z ostatnich minut . Autobus 112 uległ wypadkowi na ulicy Cilson 12 , stan jednej pasażerki jest poważny…



PostWysłany: Pon 10:19, 15 Cze 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten fik zapowiada się bardzo bardzo fajnie :D Mam nadzieje że szybko umieścisz następny rozdział !! co będzie dalej ? Nie mogę się doczekac następnej części !



_________________
/Normalność nie jest normalna u nienormalnych...

/'Life's a bitch until you die.'
----------


Ubrana u siebie ;d

PostWysłany: Pon 10:26, 15 Cze 2009
Kama06
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 21 Maj 2009
Pochwał: 1

Posty: 878

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no no no :D zapowiada się nie mniej niż bardzobardzobardzo ciekawie! czekam na kolejny fik. chcę wiedzieć, co stało się z Cuddy :shock:



_________________

by cookieterror. (c)
We all make mistakes, and we all pay a price.

z własnej szafy. ; )

PostWysłany: Pon 10:51, 15 Cze 2009
cookieterror
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 3

Posty: 115

Miasto: Los Angeles
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej no nie możesz przerywać w takim momencie.Co z nasza biedną Cuddy ;(
Fik zaczęłaś ciekawie :D Wilson zamykający się w sobie powalił mnie z nóg :lol:
pozdrawiam i czekam na cd :wink:



PostWysłany: Pon 12:35, 15 Cze 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 314

Miasto: Toruń
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wcale nie musi być Cuddy, ale skoro to jest fick o Huddy, to raczej będzie ona :( Ten tytuł "Ostatni przystanek" napawa mnie grozą :shock: Czekam na kolejną część :wink:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Pon 13:49, 15 Cze 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Następny rozdział robiłam dość "na szybko " i bez większej uwagi, ale myślę że jakąś ujdzie w tłoku i Wam się spodoba . Byście spali spokojnie po nocy;)

ROZDZIAŁ II
Na ulicy Cilson 12 panował okrutny chaos, wokół okaleczonych ciał leżeli zapłakani ludzie, w górę unosił się zapach dymu.. a autobus płonął - strażacy nie mogli sobie poradzić szybko z ugaszeniem.. Wszędzie trupy, krzyki i strach . Liczył się czas !

W tym rozgardiaszu szczególnie charakteryzowały się postacie dwóch stojących mężczyzn .

- Wilson karetka już jedzie ? – House zadawał co kilka minut to samo pytanie rozglądając się za ukochaną kobietą, Lisą .
- Odpowiadaj do jasnej.. – Wilson przybliżył się do przyjaciela i dotknął jego ramienia.

-House spokojnie , Będą za minutę . Lisę zaraz znajdą iii.. nie martw się .
Te idiotyczne rady Wilsona… Ja tu się martwię czy..
- Nie martwić się ? A jak ją znajdą jako trupa ? Nie chcę tracić ani chwili czasu !
House szybko odszedł od Jamesa przeszukując wśród nieżywych trupów z nadzieją , żywej kobiety, Lisy.
Coraz tu dalszy po dalszych kątach słyszał coraz tu wyraźne cierpiące dźwięki . Na betonie , na brzuchu leżała brunetka , włosy miała krótkie , chude zgrabne nogi..
Proszę , żeby nic jej nie było
House lekko obrócił ledwo żywą kobietę , była to Cuddy ! Miała mocne zadrapania na twarzy , a oczy były mokre od łez ..

- Lisa, Lisa ! To ja House ! Poznajesz mnie ?

Patrzył z nadzieją na leżącą kobietę . Przybliżył jej tarz do swojej , a jej część ciała położył na swoich męskich kolanach . Liczył na jakikolwiek znak, ruch..
Lisa proszę odezwij się ! Co ja najlepszego zrobiłem ? Kocham Ją !
- House ?! – z ochrypłym głosem wymówiła imię diagnosty.



PostWysłany: Pon 15:47, 15 Cze 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawe! :D

Tylko dlaczego w pierwszym rozdziale prezenter radiowy powiedział , że stan jednej pasażerki jest poważny, w drugiej części jest pełno trupów. ;>
:P



PostWysłany: Pon 16:39, 15 Cze 2009
Hania
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 29

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tylko dlaczego w pierwszym rozdziale prezenter radiowy powiedział , że stan jednej pasażerki jest poważny, w drugiej części jest pełno trupów. ;>


Ciekawe spostrzeżenie :)

Ten fik jest coraz lepszy !!! Ta akcja , fabuła ! Ann :D dawaj kolejną częśc bo się doczekac nie mogę !! ;P



_________________
/Normalność nie jest normalna u nienormalnych...

/'Life's a bitch until you die.'
----------


Ubrana u siebie ;d

PostWysłany: Pon 17:56, 15 Cze 2009
Kama06
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 21 Maj 2009
Pochwał: 1

Posty: 878

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja także mam wątpliwości tak jak moje przedmówczynie.Najpierw jedna ranna a teraz trupy :shock: o co w tym chodzi.
A kolejna część również dobre lecz krótka fajnie by było gdyby następna była dłuższa :D



PostWysłany: Pon 18:21, 15 Cze 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 314

Miasto: Toruń
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochani już Wam wyjaśniam !
Myślałam ,żeby dać całą wiadomość radiową ale pomyślałam że to by było za dużo . Poza tym tylko jedna nas wiadomość interesuję (wiadomo jaka;) .
Dlatego dałam "..." - co oznaczają, że jest dalsza kwestia, ale ją pominęłam.
Mam nadzieję ,że dla wszystkich to w miarę jasne:)

I dziękuję za komentarze !



PostWysłany: Pon 18:33, 15 Cze 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz jest wszystko jasne jak słoneczko :lol:



PostWysłany: Pon 18:36, 15 Cze 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 314

Miasto: Toruń
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to tak, na wstępie stwierdzam, że podoba mi się tytuł^^ co do fabuły i akcji się jeszcze nie wypowiem, bo za mało napisałaś :lanie: ale bardzo fajny początek, mam nadzieję, że szykuje się coś dłuższego :P

z niecierpliwością czekam na kolejną (dłuższą!) część :)

na prawdę podoba mi się tytuł :mrgreen:



PostWysłany: Pon 19:12, 15 Cze 2009
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aaaa :D no to wszystko rozumiem :P także ;D czekam niecierpliwie na dalszą częśc :D



_________________
/Normalność nie jest normalna u nienormalnych...

/'Life's a bitch until you die.'
----------


Ubrana u siebie ;d

PostWysłany: Pon 19:24, 15 Cze 2009
Kama06
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 21 Maj 2009
Pochwał: 1

Posty: 878

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Strasznie fajne uczucie, widzieć swój nick przed 1-szym rozdziałem fika, dlatego ślicznie dziękuję za dedykację! Nie wiem, czy sobie zasłużyłam, ale nie będę wnikać... :mrgreen:


Cieszę się, że po długim postoju, ruszyłaś wreszcie z miejsca i postanowiłaś coś napisać. Widać, że masz ciekawy pomysł i nie zawahasz się go użyć! ^^ Podobnie jak reszta przedmówców, czekam na ciąg dalszy... A, że jestem stwór lubiący uciechy cielesne: proszę, wprowadzaj dalej ten cudownie świąteczny nastrój i nie szczędź nam Huddy scen (bo dobrego nigdy za wiele!)

No i skoro już złapałaś Wena za nogi, to wyciśnij go jak cytrynę! :twisted:



PostWysłany: Pon 21:42, 15 Cze 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny fik;) Czekam na kolejna czesc... :***



_________________
"Doing nothing is not a plan it is a specyficly lack of a plan"

PostWysłany: Wto 7:53, 16 Cze 2009
Betti
Chirurg dziecięcy
Chirurg dziecięcy



Dołączył: 13 Kwi 2009
Pochwał: 13

Posty: 2631

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04282 sekund, Zapytań SQL: 15