Serialowe wpadki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serialowe wpadki

Nie wiem czy zamieszczam ten post w dobrym miejscu,za co z góry przepraszam. Chciałem się podzielić wpadką jaką dostrzegłem w 8 odc pierwszego sezonu. Podczas przeszukiwania mieszkania ucznia, dr Cuddy i dr Wilson rozmawiają. W jednym ujęciu na blacie przed Cuddy siedzi kot,po chwili następuje zmiana ujęcia na Wilsona i z powrotem Cuddy, jednak kota już nie ma. Do końca odcinka kwestia owego kota nie zostaje poruszona. Chyba można to zaliczyć do wpadki:) A serial przedobry, pozdrawiam wszystkich fanów:D



PostWysłany: Sro 18:37, 27 Maj 2009
Skols_20
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Maj 2009

Posty: 1

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można zrobić oddzielny temat o wpadkach we wszystkich odcinkach.

W tym odcinku, gdzie jest koleś co się boi światła (s5e07) na samym końcu, jak House stoi pod oknem Cuddy, ta robi łyk, a z kubka zwisa sznureczek od herbaty, jest przebitka na House'a a potem na Cuddy, która kończy łyk, a sznureczek od saszetki magicznie znika *poof*



_________________

Już pościeliłem!

PostWysłany: Pią 9:41, 29 Maj 2009
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 10 Mar 2009
Pochwał: 7

Posty: 4029

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W odcinku z Ukrainką widzącą duchy. gdy cała ekipa idzie wykopać z grobu faceta z podejrzeniem choroby C-J, Amber przynosi kawę i pączki. 13-tka bierze "nową" kawę i od razu przechyla ją tak, jakby tam była resztka na dnie ;)
To w sumie popularny błąd, Chase'owi też się zdaża pić nieistniejącą kawę ;)



PostWysłany: Pon 9:27, 01 Cze 2009
Clover
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 06 Lut 2009
Pochwał: 1

Posty: 5

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

omg, wow Clover, w życiu nie dopatrzyłambym sie takiej wpadki ;D xP

w drugiej serii, gdy facet, który robił dach u Cuddy, zachorował na papuzice, którą wyleczono doksycykliną, antybiotykiem o szerokim spektrum, jednak że jest to infekcja podejrzewano o wiele wcześniej, więc wczesniej powinny byc podane te antybiotyki.

poza tym zauważyłam, że często jak robią posiew wyniki są już po dwóch godzinach, co jest niemożliwe :D
no ale chyba na potrzeby serialu, widzow, takie małe niedociągniecia są dopuszczalne moim zdaniem ;)



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sro 22:21, 08 Lip 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w 1x04 jak house robi sekcje noworodka nagrywa, że jest 2 czy tam 4 lutego, następnie mówi pacjentce z "pasożytem", że ma termin w MARCU za 5 miesięcy :)



PostWysłany: Sob 19:32, 11 Lip 2009
amanda
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Cze 2009

Posty: 31

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą oglądałem ten odcinek. On tam mówi że jest 2 Grudnia. Więc to nie jest błąd.

Jak dla mnie to najbardziej uderzającym błędem jest to że na obrączce Housa w szpitalu pisze że ma urodziny 11 czerwca(tak jak Hugh), a cameron składała mu życzenia w grudniu, lub styczniu. Chyba 5, lub 6 odcinek sezonu pierwszego.



PostWysłany: Pią 11:27, 31 Lip 2009
Aleksander104
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 23 Lip 2009

Posty: 1

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w odcinku "Detox" House uderza się w rękę tłuczkiem z moździerza. Kiedy najpierw puka nim o stół, widać, że jest metalowy i ciężki. Gdy następnie uderza nim w rękę widać jak kulka na dole tłuczka się odkształca, jak gumowa :)



_________________

Już pościeliłem!

PostWysłany: Sro 17:13, 19 Sie 2009
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 10 Mar 2009
Pochwał: 7

Posty: 4029

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5 sezon (przypadek z głuchym boxerem), house podbija do niego z radiem i tańczy przy okazji nie używając laski(czyli niby nic mu nie jest nogą).



_________________
ble ble ble do rzeczy

oszukałeś mnie raz, wstydź się!!!, ale jak oszukałeś mnie 2 razy to ja się powinienem wstydzić

PostWysłany: Sro 21:04, 26 Sie 2009
P.Eysmont
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 16 Lip 2009
Ostrzeżeń: 1

Posty: 30

Miasto: warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W jednym z odcinków u Roz, która przeszła na chasydyzm zdiagnozowano "wędrującą nerkę". Tyle, że oprócz tego na samym początku odcinka Roz łamie nogę, a już do końca filmu nie ma jej nawet unieruchomionej...



_________________
_________________________________

Każdy ma w sobie własnego House'a

PostWysłany: Wto 9:48, 01 Wrz 2009
Andrew MD
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 30 Sie 2009

Posty: 17

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Amanda- zauważyłam to właśnie :D
Nie wiem czy to właściwie błąd. W odcinku gdzie przychodzi babka pracująca w domu starców, w którym "zabija kot". W przychodni ma atak padaczki i Cuddy zamiast ją przewrócić na plecy i podtrzymać głowę, kuca, trzyma ją tak, że wygląda jakby ją chciała wbić do tej podłogi i gada z House'm xD



_________________
"Nie widziała cię już od miesiąca,
I nic. Jestem może bledsza,
trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca,
lecz widać można żyć bez powietrza!"

PostWysłany: Sob 14:22, 07 Lis 2009
Immortal
Toksykolog
Toksykolog



Dołączył: 13 Kwi 2009

Posty: 1542

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wielokrotną wpadką w Housie i innych serialach medycznych jest to, że przed operacją po umyciu rąk lekarze je opuszczają, zamiast trzymać do góry



PostWysłany: Sob 23:09, 21 Lis 2009
gilgalad101
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Cze 2009

Posty: 8

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

serio?
nie zauważyłam tego w żadnym odcinku



_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Nie 2:28, 22 Lis 2009
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też tego nie widziałem, do czasu gdy sam byłem przy zabiegu



PostWysłany: Pią 15:21, 27 Lis 2009
gilgalad101
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Cze 2009

Posty: 8

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gilgalad101 napisał:
też tego nie widziałem, do czasu gdy sam byłem przy zabiegu
Chyba się nie rozumiemy. Chodzi mi o to, że nie kojarzę żadnego odcinka z taką wpadką. Sprecyzuj, w którym wg Ciebie odcinku nie podnosili rąk między myciem a wejściem na salę.

I zdefiniuj swoją płeć, bo kobiety używające słów takich jak "widziałem" czy "byłem" sprawiają, że czuję się trochę zdezorientowana.



PostWysłany: Pią 15:32, 27 Lis 2009
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Damned If you Do – House bada zakonnicę, której zatrzymało się serce. W jednym kadrze zakłada stetoskop na uszy i osłuchuje klatkę piersiową, a w następnym dalej ją osłuchuje, tyle że ze stetoskopem na szyi :D Śmiesznie to wygląda :hahaha:


Acceptance - Po raz kolejny sprawdza się słynne ewribady lajs - Kiedy House chce zrobić rezonans na facecie z celi śmierci mówi mu, że maszyna wyciągnie drobiny metalu przez skórę- więc siłą rzeczy, badanie będzie niezwykle bolesne. W rzeczywistości jedyną rzeczą, która mogłaby się zdarzyć to lekkie swędzenie lub podrażnienie skóry :shock:

All In- U Iana dochodzi do zatrzymania oddechu. Foreman usuwa poduszkę spod głowy chłopca, ale po upływie 3 sekund poduszka w cudowny sposób materializuje się i znów jest na łóżku .

Forever – Forman napina wszelkie dostępne mięśnie próbując otworzyć torebkę z kawą. House, wyręcza go rozrywając całą górę opakowania zębami. W kolejnym ujęciu widać, że paczka nie jest rozerwana na górze, tylko ma obcięty róg
:x



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Pią 19:34, 27 Lis 2009
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04604 sekund, Zapytań SQL: 15