stacja fox tworzy podróbki House`a

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stacja fox tworzy podróbki House`a

dowiedziałam się że stacja fox stworzyła dwa seriale na podobieństwo House M.D. : Mental i Siostra Jackie
tu można przeczytać więcej
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6724340,Siostra_Jackie___twarda__niedoskonala_i_do_House_a.html
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6569422,Mental__nowy__mlodszy_House_w_szpitalu_psychiatrycznym_.html



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Sro 18:11, 01 Lip 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale chyba i tak nic nie przebije House'a. Z tych dwóch seriale to bardziej przypada mi do gustu siostra Jackie, bo nie jest takim przerysowaniem naszego Grega.



PostWysłany: Sro 18:24, 01 Lip 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... żeby mieć jakieś zdanie na temat będę musiała obejrzeć :wink: jak do teraz ani "Ostry Dyżur" ani "Chirurdzy" według mnie nie dorównują choć w małym stopniu Hałsowi :D



PostWysłany: Sro 18:26, 01 Lip 2009
Majek
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 27 Cze 2009
Pochwał: 1

Posty: 1009

Miasto: Jelenia Góra
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie lubie podróbek

nie wiem, czy podałaś ten serial w linku, ale na polsacie zaczą leciec tez taki o jakiejs prawniczce, ktora broni ludzi w beznadziejnych sytuacjach...nie podoba mi sie to, House jest nie powtarzalny ;)

A ostry dyzur i chirurdzy, moim zdaniem, w niczym (oprocz ze sa to seriale medyczne) nie sa podobne. Wydaje mi sie, ze to osba Housa jednak jest istotą tego serialu



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sob 12:06, 04 Lip 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podróbki są do duupy ;/

sorry, ale taka jest prawda. Nie rozumiem, dlaczego ludzie próbują skopiować taki hit.?



_________________
MoniiQ

PostWysłany: Sro 14:38, 08 Lip 2009
MoniiQ
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 10 Kwi 2009

Posty: 57

Miasto: Łęczna^^. Sercem w New Jersey =**
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moniiQ, dla pieniedzy, probuja zarobic jeszcze raz tyle co na House, proste..;)..alw watpie, zeby im to wyszło ;p



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sro 15:06, 08 Lip 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie wątpię. Ja jestem święcie przekonana, że takiego mistrzostwa jak House nikomu nie uda się podrobić, choćby miał to być sexowny i nieustraszony weterynarz leczący rekiny ludojady. Nic nie zapewnia takich emocji tak House.



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Sro 18:02, 08 Lip 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprostuxzjawa napisał:
stacja fox tworzy podróbki House`a

dowiedziałam się że stacja fox stworzyła dwa seriale na podobieństwo House M.D. : Mental i Siostra Jackie
tu można przeczytać więcej
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6724340,Siostra_Jackie___twarda__niedoskonala_i_do_House_a.html
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6569422,Mental__nowy__mlodszy_House_w_szpitalu_psychiatrycznym_.html


sinaj napisał:
nie lubie podróbek

nie wiem, czy podałaś ten serial w linku, ale na polsacie zaczą leciec tez taki o jakiejs prawniczce, ktora broni ludzi w beznadziejnych sytuacjach...nie podoba mi sie to, House jest nie powtarzalny ;)

A ostry dyzur i chirurdzy, moim zdaniem, w niczym (oprocz ze sa to seriale medyczne) nie sa podobne. Wydaje mi sie, ze to osba Housa jednak jest istotą tego serialu


MoniiQ napisał:
podróbki są do duupy ;/

sorry, ale taka jest prawda. Nie rozumiem, dlaczego ludzie próbują skopiować taki hit.?


Nie chcę wszczynać głupiej "wojny", ale po prostu nie wytrzymam.
Czy którakolwiek z osób, które zacytowałem oglądała chociaż jeden odcinek któregoś z tych dwóch seriali?! Zakładam się, że nie. A skąd taka pewność z mojej strony? Już tłumaczę. Chodzi o to, że gdyby którekolwiek z was zadało by sobie choć trochę trudu i obejrzało chociaż jeden odcinek Ners Jackie, to od razu zorientowało by się, że jedyne podobieństwo do House'a jest takie, że akcja serialu dzieje się w szpitalu. Czytałem wiele recenzji siostry Jackie i muszę powiedzieć, że moim zdaniem żadna nie była trafna. Ona nie udaje House'a. jest zupełnie inna, w serialu panuje zupełnie inne poczucie humoru, tytułowa Jackie ma życie osobiste, ma dzieci, ma sumienie i współczuje ludziom, którym się gorzej w życiu ułożyło niż jej. I muszę przyznać, że przypadł mi do gustu ten serial. Na pewno nigdy nie zastąpi mi House'a, ale podoba mi się. Więc może warto sobie zadać pytanie: "czy aby na pewno twórcy danego serialu mięli na celu podrobienie House'a?".
A do was wielcy fani mam jedną prośbę. Następnym razem zanim zaczniecie jakieś "dzieło" wyzywać od podróbek wystawcie nos ze swoich "House'owych" norek i dowiedzcie się czegoś więcej.
Moim zdanie to, co robicie jest poniżej krytyki (bez obrazy).
I pomimo, że zgadzam się z wami co do tego, że House'a raczej nic nie jest w stanie "wyprzedzić", to jednak uważam, że zanim się zabiera głos w jakiejś sprawie warto by dowiedzieć się czegokolwiek na temat tej sprawy, albo po prostu następnym razem pomyśleć dwa razy przed kliknięciem "Wyślij", czy aby na pewno powinniście zabierać głos w sprawie, o której nie macie pojęcia ;).
P.S. Nie chodzi mi o to, żeby wszczynać "bójkę", ale proszę! Myślcie!!!
Pozdrawiam. ;)

Dodano 1 minut temu:

zdaniem*



PostWysłany: Pią 1:54, 10 Lip 2009
Revilo
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 14 Cze 2009

Posty: 44

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siostra Jackie nie oglądałam ale za to oglądałam Mental i sądze że jest podobny ten serial do Dr House po pierwsze podobne postacie po drugie jak to napisali posługuje się "oryginalnymi" i radykalnymi metodami |tak jak House| po trzecie umie się wczuć w pacjenta

Mental :

House M.D :



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Pią 7:51, 10 Lip 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetnie, fox produkuje podróbki House'a, żeby zarobić więcej kasy...

I co z tego?

Nie wiem, dlaczego jest wielki szok, ja nie oglądałem żadnego z dwóch wymienionych, ale czy są to podróbki, powiem dyplomatycznie, serdecznie mnie nie interesuje. Jeśli serial się komuś podoba - niech ogląda, jeśli nie - niech nie ogląda.

Dodano 23 sekund temu:

PS. 13 świetnie wyszła na tym zdjęciu :twisted:



_________________

Już pościeliłem!

PostWysłany: Pią 10:24, 10 Lip 2009
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 10 Mar 2009
Pochwał: 7

Posty: 4029

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprostuxzjawa napisał:
Siostra Jackie nie oglądałam ale za to oglądałam Mental i sądze że jest podobny ten serial do Dr House po pierwsze podobne postacie po drugie jak to napisali posługuje się "oryginalnymi" i radykalnymi metodami |tak jak House| po trzecie umie się wczuć w pacjenta

Mental :

House M.D :


<facepalm>
Więc tutaj jest odwrotnie. Teraz to ja nie oglądałem Mental'a, więc nie powinienem się na ten temat wypowiadać.
Ale fakt, że ktoś posługuje się radykalnymi metodami, ani tym bardziej, że umie wczuć się w pacjenta! nie udowadnia, że ktoś próbuje podrobić House'a... Zastanów się. Czy przypadkiem nie takie jest zadanie lekarza?
A co do tych "podobnych postaci", to już zupełnie nie wiem o co Ci chodzi... Zdjęcie jest owszem podobne, ale bardzo wiele amerykańskich seriali ma zdjęcia właśnie tego typu. Wszyscy główni bohaterowie stoją koło siebie w rzędzie...
Idąc Twoim tokiem myślenia dało by się udowodnić, że Prison Break, czy nawet Lost są podróbkami House'a...



PostWysłany: Pią 12:20, 10 Lip 2009
Revilo
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 14 Cze 2009

Posty: 44

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż ja owszem też nie oglądałem żadnego z wyżej wymienionych seriali i raczej nie zamierzam. Mnie wystarczy dr House :wink: A nawet jeżeli te seriale są lekko ściągane to co z tego ?
Zawsze polega się na pewnych, sprawdzonych projektach i jeżeli nasz doktorek podoba się ludzią to czemu nie można zrobić podobnego serialu z nowymi elementami ? Możde kiedyś obejrzę, jak będę miał humor.

A tak co do tych zdjęć z Mental i dr House to u dr Housa są ładniejsze panie :D



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Pią 12:35, 10 Lip 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O ile Mental, o psychiatryku, mógłbym oglądać, to tego o pielęgniarce, raczej bym nie chciał, no. Ale, jak wiadomo powszechnie, House-a przebić się nie da - fajna obsada, ciekawe przedstawianie scenariusza, no i Trzynastka <3.



_________________

Everybody lies..

PostWysłany: Pią 13:23, 10 Lip 2009
Kotlet
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Lip 2009

Posty: 12

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh, nie porównujmy wszystkich seriali medycznych do Housa. Przecież wiadomo, że często będą do siebie podobne, a poza tym postać charyzmatyczna, dowcipna, często sarkastyczna postać zawsze przypadała do gustu widzom. Nikt nie lubi oglądać szarych myszek. Albo postać musi być iście anielska, albo iście diabelska. I nie ma tu żadnego kopiowania, tylko zbieżności, które nomen omen przynoszą zyski, więc dlaczegóż nie spróbować zarobić?
Zresztą producenci robią to, na co jest popyt, a teraz House jest na topie, więc coś podobnego też może być na topie.
Zresztą nie oceniajmy innych seriali jako nędzne kopie, bo doskonale wiemy, że House wiele zaczerpnął z legendarnego Holmesa, więc co? House też jest nędzą, troszkę zmienioną kopią?
Wiadomo, że jednym podobają się takie, a drugim inne seriale, ale nie oceniajmy ich pochopnie.



_________________

Banner od Jeanne

PostWysłany: Sro 21:24, 15 Lip 2009
bozenka21
Urolog
Urolog



Dołączył: 12 Lut 2009
Pochwał: 10

Posty: 2404

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04633 sekund, Zapytań SQL: 15