Wakacyjny pamiętnik , czyli RwT w pigułce

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wakacyjny pamiętnik , czyli RwT w pigułce

Kochani !Związku z wakacjami i że tyle osób wyjeżdża na wakacje , na kilka dni bądź ogólnie nie ma czasu choćby przez pracę . Postanowiłam, że będę tu wklejać relacje z każdego tygodnia .
I tu drobny APEL . Ponieważ ja wyjeżdżam w okolicach 22 na wakacje , na około 2 tygodnie prosiłabym , by ktoś mnie zastąpił w tych okolicach i pisał za mnie relacje . Chętną osobę prosiłabym na moje PW . Byłabym bardzo wdzięczna za tą pomoc :wink:


1 tydzień relacji
Poniedziałek. (29.06.09)
- przygotowania psychicznie maturzystów na jutrzejsze wyniki matur ( czyt. Arroch , Kalpana , rudix i Howling)
- dyskusje o „Mistrzu i Małgorzacie”
- jak spalić nudę

W sumie to w tym dniu wiele się nie działo . Dużo osób było zestresowanych przed wynikami i szybko poszli spać;)

Wtorek (30.06.09)
- wyniki matur – wszyscy zdali ! Tylko nie ma na razie relacji od rudixa, bo nie odzywa się od tygodnia . A Arroch nie spodziewała się tak wysokich wyników, ogólnie to wszyscy byli zadowoleni i uśmiechnięci z wyników .
- robactwa naszej kochanej Ewel – czyli dalsze biologicznie powieści o dłuższej treści;)
- wielki powrót rocket- queen po długiej nieobecności - rozmowy o psychologii

I co najważniejsze urodziny Nimfki ( najlepszego kochana ! ) – życzenia w od dzielnym temacie, proszę pani solenizantko .

( UWAGA : chyba coś pokręciłam z dniami wyniki matur. Jak co to przepraszam )

Środa (01.07.09)
Rozmowy o filmach hollywoodzkich , narzekanie na upał i rozmowy dalsze, czyli jak pozbyć się nudy itd.
Rozmawianie , o innych serialach niż House .

- dużo osób wybiera się na Epokę: )
- ranne spekulacje ,który fik Syśki jest najlepszy

Czwartek (02.07.09)
najlepszego dla Betti : ) – świętowanie.
Kolejna rozmowa, o filmach hollywoodzkich , opowieści Ewel o żeglugach w Gdyni .

- toasty za dużą ilość stron i za to , że tak dużo napisaliśmy w jednym dniu ( powyżej 9 stron) – ale głównie , o takich rzeczach były rozmowy jak o horrorach .

Piątek ( 03. 07.09)
Prawie nic się nie działo . Było cicho …
Rozmowy , o pogodzie i o atrakcjach w Gdyni . Trochę rozmów , o fikach scribo .
-narzekanie na nieznośny upał i zbliżającą się burzę.
- skąd ściągnąć jakieś programy graficzne
Wieczoru nie opiszę , bo mnie nie było. Proszę , o wybaczenie;)

Sobota ( 04. 07.09)
Bomba prac fikowych i fan artowych ! Znowu cicho i właściwie wszyscy grzecznie siedzieli w kącie.
Kolejne narzekanie na pogodę i drobne rozmowy o filmach bollywoodzkich.

Nocne marki – czyli rozmowy o wszystkim i o niczym . A większość wtedy śpi – tak jak ja ;))

Niedziela ( 05/07/09)
Ranne skandowanie ( skandowanie moje, ann) o Małżowiny ! Oczywiście wszyscy nie wiedzieli ,o co chodzi.
- ile jest wegetarian na forum
- krótkie rozmowy , o M.J. ( osobiście strasznie, ale strasznie to przeżywam)

i pakowanie się osób , czyli żegnamy i będziemy tęsknić !

2 tydzień relacji

Poniedziałek ( 06.07.09)
WIELKI powrót rudixa po dłuższej nieobecności .
Matura zdana , co oznacza że nasi użytkownicy nie dość , że są kochani to jeszcze zdolni !

Pojawił się problem z tematem „ Postaw diagnozę ‘ – zniknął nam House, który założył ten temat. Ann bez wahania wytypowała rudixa na następcę House’a .
Czyli w tym temacie szefem jest rudix , jak na razie;)

+pożegnanie Ewel ( wyjeżdża w świat i niewiadomo kiedy wróci)
+ Syśka stawia pychoty dla użytkowników

+ rozmowy o FEH, czyli do kogo dotarły Encyklopedię i do kogo nie

i Nocne gadki – czyli o wszystkim i o niczym . A za dużo nie gadaliśmy.

Wtorek ( 07.07.09)
Rozmowy na oczekujący pożegnalny koncert M.J. , a zaczęło się od piosenek które słuchamy w czasie śniadania z Królem Popu.
+ FEH – następne osoby oświadczają ,że posiadają tą wspaniałą Encyklopedię ( opinie w odpowiednim temacie )
+ niespodziewane urodziny DOMY ( przyznała się ,że ma dziś urodziny)
+ Po koncercie pożegnalnym M.J. krótkie opinie , dyskusje o całej uroczystości

Środa ( 08.07.09)
To był najbardziej szalony dzień ! :D
Ranne rozmowy , które musiałam koniecznie zapoczątkować jako ,że jestem zagorzałą fanką M.J. – o koncercie ( długa moja relacja)
( skopiowałam strony z krótkiej pogawędki jeśli ktoś był zainteresowany)
Następnie Syśka zaczęła skandować ponownie, o Małżowiny . W czas ! Bo dawno ich nie było , wystawiłam jako pierwszych Kalpanę i Razra , ale potem zaczęły się skandowania o mnie i o rudixa. Rudix się zgodził , tyle że zniknął na długo , a nawet się mnie nie zaręczył :D
Może jutrooo…
Więc ogólnie był dzień planowania mojego ślubu i rudixa , czyli temat MAŁŻOWINY .
+ dodanie następnej części fika ToAra
+ dodanie mojego i Sal . fika „ Brak Ucieczki ‘ ( reklama musi być;))
WAKACYJNYE KOGUTY – w dziale „ Konkursy ‘ , zobaczcie;)

Czwartek (09.07.09)
Lekkie narzekanie na pochmurną poranną pogodę . O poranku nic praktycznie się nie działo , trochę było rozmów o fikach .

+ aukcje ( na allegro ) Kalpany
+ dużo wrzut w FanArcie i w Kulturze ( m.in. Betti , Wercia , Licence , Shitzune )
+ Rozmowy o fantastycznym serialu Moda na Sukces ( MnS) . Na szczęście przerwana przez Raz3ra .
+ popołudniowe rozmowy o FEH
Po południu żegnaliśmy ToAra , który pojechał na 4 dni sam bez środków do życia ( jak na harcerza przystało :D) . Wieczorem puściły nas mocne nerwy , gdy przyszło pełno trolli brudząc każdy kąt na forum . Melisa i rum zapodane przeze mnie oraz Whisky podane od Majki – dobrze nam zrobiło . A moderatorzy szybko zaczęli działać .
+ Ann dostała nazwę specjalną za którą bardzo dziękuję i dumnie nosi:)

Piątek ( 10.07.09)
Współczucia dla użytkowników pracujących , szczególnie dla Howlinga, który pisał około 10 , że siedzi od 4 w pracy ! Szczerze współczuliśmy , ale dobrze że zaczął się weekend.

Z powodu coraz bliższej dotykającej nas nudy zaczęły się tematy związane z religią , o Polskiej młodzieży – problemy z alkoholem itd. , a także o homoseksualistach.
Interesujące rozmowy przerwał nam rudix, który w końcu zaręczył się mnie na forum . I tu zaczął się WYBUCH – WYBUCH ORGANIZACYJNY .
6 stron spłynęło na przygotowania i przydzielenia osób do konkretnych zajęć na ślubie.

( dokładna tabela jest planowana na sobotę )
i postanowiłam , że Wieczór Panieński będzie w tym dniu o 20. Nastał czas przygotowań, a Ewel równo o 20 wyrządziła dla nas osobny temat wieczór ekskluzywnym powitaniem !
Impreza była FANTASTYCZNA ! Dawno tak dobrze się nie bawiłam . Najpierw pokazywaliśmy swoje piękne stroje , następnie dawałyśmy piosenki z YT ( m.in. I kissed the Girl , Beat It , Sexy Back , Malowany Dzbanek , W aucie czy Lady Gaga )
Syśka robiła nam za DJ’a ( najczęściej) , a Licence cały czas wstawiała nam fantastyczne drinki .
Nie obyło się bez toastów , a także przybycia House’a , Jacka i UWAGA : halucynacji lesia
( Wieczór Panieński tylko dla Pań, a jutro dla panów – kawalerski ;) )
Tańczenie przy rurze ( dla House’a . – najlepiej to wychodziło DOMie : D ) , bawienie się tu coraz nowymi menami ( to była niezła frajda ) .
Niestety nie rozdane zostały prezenty , które dotarły ode mnie dla forumowiczek od specjalnie wysłanej sowy na zakupy . Ale myślę ,że jeszcze będzie okazja . ( rozdane na razie szpilki dla Syśki , dla Licence pistolet od najnowszego seksownego Bonda , a dla Betti nowy mały kotek ).

18 STRON WIECZORU PANIEŃSKIEGO
+ TAKIE ŚWIETNE I ATRAKCYJNE TOWARZYSTWO

Tego nie da się pobić !

PS : Tych osób , których nie było przytulam i nie wypuszczam ! Ach, chciałabym też żebyście z nami świętowały .. : ( ale okazji jeszcze na pewno będzie MASA )

Serdecznie dziękuję lesiowi za relację z soboty
Niedziela ( 12.07.09)
Dzień przebiegał pod znakiem przygotowań, czyli ostatnie godziny poprawek , zapisywania i wysyłania . O poranku praktycznie nic się nie działo . Dopiero zaczęło dziać się później..

O 20:20 zaczął się ślub w temacie „ Kaplica” ( Ostry Dyżur) , gdzie tam spóźniona para ślubna razem z xsiędzem(scribo) i gośćmy łączyła parę młodych w więź miłosną .
Po namiętnym pocałunku Ann i rudixa zaczęły sypać się pięknie zapakowane prezenty ( nie obyło się bez zbierania pieniążków z Ziemi ) . Po podziękowaniu za przybycie do Kaplicy przenieśliśmy się wszyscy do Sali Balowej , gdzie mieliśmy się świetnie bawić do białego rana .
Zespół The Weselo-Umilaczych dawał czasu ! Co chwilę były puszczane weselne piosenki ( te starsze i nowsze) . Zaczęło się od muzyki wolnej do której zaczęli tańczyć Ann i rudix.
Sala w końcu się zapełniła , a każdy chciał tańczyć z każdym ( coraz było mniej mężczyzn).
Gdy dziewczyny rozgrzewały gości swoimi kawałkami ( czyt. Bożena, DOMA i Żanetka ).
Wtedy można było zrobić zamówienie na jakieś ciepłe lub zimne danie u naszych kucharzy , Syśki i Raz3ra . A gdy ktoś był spragniony mógł liczyć na świetnie zrobione drinki przez naszego procencika , lesia.

W czasie trwającej imprezy wrócił do nas wymordowany ToAr , który był lekko oburzony , że ślub obył się bez jego zgody ( na szczęście wybaczył).
Na imprezie nie obyło się bez przyjścia zapowiedzianego House’a przed którym DOMA i reszta pań w ramach niespodzianki zatańczyły układ
( do piosenki Robots in disguise - Turn it up ).
DOMA zaszalała sam na sam z Housem , a reszta dalej balowała . Po znalezieniu przez DOMĘ Składzika para młoda na chwila znikła ..
Ale szybko powróciła , by dalej rozruszać imprezę i nie wzbudzać podejrzeń.
POCIĄG był , więc zabawa szła na całego !

Z tego miejsca chcę podziękować Wszystkim którzy przyczynili się , by te Małżowiny były wspaniałe i niezapomniane . Mocno Ściskam i Dziękuję ! A także Dziękuję Gością za przybycie i wspólną zabawę w rytmach świetnej muzyki

PS : To czyje następne ? : D


Ostatnio zmieniony przez ann dnia Pon 9:32, 13 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz



PostWysłany: Czw 10:34, 09 Lip 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydanie specjalne by Lesio !
Wieczór kawalerski rudixa

Dzień 11 lipca minął nie tylko pod znakiem przygotwań ślubnych ale także wrzały prace do przygotwania ostatniej kawalerskiej imprezy dla szanownego rudixa. Głównym kierownik został Howling_Mad z drobną pomocą moją i Raz3ra. W okolicach godziny 22 30 sala została otwarta, wniesione zostały przekąski a przepiękne aniołki zaczęły roznosić drinki. Niestety przyszły pan młody nadal się nie zjawiał pomimo wysłanie dwóch ekip poszykiwawczych pod kierownictem Chucka Norrisa i Johna Rambo. Pierwsze osoby zaczęły powoli napływać do sali więc została puszczona muzyka i wszyscy ruszyli w taniec. Kiedy wszyscy wpadli już w imprezowy trans nagle wpadł rudix zabierając wszystkie drinki jakie napotkał i porywając dziewczyny do tańca. Przez pewien czas mieliśmy drobne problemy techniczne ale impreza trwała nadal. Zaczęto grać szybszą muzykę a kelnerki nienadążały z roznoszeniem drinków. Postanowiłem już wytoczyć mocniejsze alkohole i ruszyć do tańca. Cała sala zgodnie ruszyła do pociągu i pod kierownictwem H_M okrążaliśmy salę aby w końcu spotkać się z podłogą. Impreza zaczęła osiągać punkt kulminacyjny a wszystko ze stołów zaczęło znikać w błyskawicznym tempie. Jednak w okolicach godziny pierwszej cześć ludzi zaczęła się rozchodzić a wieczór powoli dobiegał do swojego końca.
Zagadkową sprawą wydaję się wystąpienie halucynacji zbiorowej. Były to dwie piękne damy przypominające dwie nasze forumowiczki: ann i hattrick. Ale są rzeczy na niebie i na ziemi o których się nie śniło filozofom :wink:
Chciałbym także poinformować że zostały znalezione damskie szpilki koloru czarnego.

Dziękuje bardzo za uwagę, pozdrawiam Lesio.



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Nie 7:41, 12 Lip 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3 tydzień relacji

Poniedziałek (13.07.09)
Większość użytkowników przybyło w godzinach popołudniowych .
Wrażenia po ostatnim wieczorze oraz dyskusję z kim to nimfkę zmałżyć ( złapała bukiet od Panny Młodej).
Po dłuższej nieobecności przybyły do nas dwie Panie : Kremówko i Chomiczka , które żałowały że nie było ich na trzech dniach szalonej zabawy.
Także były dyskusje, o forumowych dzieciach . Puszczone były pomysły , by nowa Para młoda miała dziecko . Ann nie dała za wygraną i sprzeciwiała się ! Ann nie chcę mieć żadnego forumowego dziecka ( małż wystarczy ;D).
+ powrót Kalpany (po awarii ) i Lizbony
+ lesio jest singlem ( niestety Drogie Panie:( )
+ pożegnanie wakacyjne scribo
+ odzew od Lupus ,że świetnie się bawi
a także pomysł założenie zÓego tematu łączenia samotnych użytkowników , temat swatania . Wymyślony przez ooops! :wink:

Wtorek (14.07.09)
By ożywić towarzystwo ( gdy użytkowników przybywało) Sysia rozpoczęła temat " Wychowanie dzieci twardą ręką " . Temat się rozruszył , trwał długo . Ale w końcu nastąpił jego koniec i zaczęła się dyskusja , o zÓÓym planie zmałżowienia kilku osób ( przewaga kobiet jest ogromna , a wielu mężczyzn na forum chcą być singlami).
Ann z ooops ! nie dają za wygraną i założą zÓy temat.
+ oczekiwanie na odpowiedź w sprawie studiów Kalpany. + Kasia dostała się na wymarzone studia.
+ przybycie Pauly , nowej użytkowniczki do RwT ( znana z tematu Postaw diagnozę" )
+forumowe dyskusje o filmach( między paniami , Kremówką a Kalpaną)

Środa (15.07.09)
Od rana złe humory . Na twarzach Syśki i Howlinga gościły smutne i przygnębione miny .
W sumie w tym dniu było o Wszystkim (dużo tego), ale o niczym np. o Władcy Pierścieni , o filmach Bollywoodzkich ( np. Dil Se)
+dodanie zÓego tematu dla samotnych użytkowników . Stworzony przez ooops! i przez ann:) ( w Ostrym Dyżurze)
+ dużo wrzut w FanArcie
+ pokazanie przez Salcię swojego pierwszego Fanvida
( http://www.youtube.com/watch?v=zpxdIE-SORY&eurl=http%3A%2F%2Fwww.forum.housemd.info.pl%2Frozmowy-w-t-l-oku-2-t721-17025.html&feature=player_embedded )
+ Margurerite - nowa użytkowniczka w RwT

Czwartek (16.07.09)
Od dawna nie było takiej ciszy jak w tym dniu. Zastanawialiśmy się wraz z Syśką co innego robimy oprócz siedzenia na forum ( dłuższe zastanowienie;) ).
+ duży przylot fików ( nocnych i tych starszych )
a także FanArtów np. Betti, Kalpany czy Ewel
+ Zapisy na Formową Encyklopedię ( dodatkowe zapisy)-> Więcej w odpowiednim temacie .
Jeśli nie masz Encyklopedii KONIECZNIE ZOBACZ !

+ nocne uznanie Kremówki i Pauly za TuSinki . Paula uznana za TuSinkę nr.15, a Kremówka za nr. 16 ( powiększa się grono adorujących Wielkiego ToAra )
PS : Dla zainteresowanych : prezent ślubny (portret) dla Ann i rudixa od Ewel w jej Fantastycznym temacie ( Stuff by Ewel) : )

Piątek (17.07.09)
Po małym śniadanku podanym przez Sysię przyszła wkurzona Ann, która zaczęła się skarżyć na smród w domu . Prawdopodobnie spowodowany przez nieżywą mysz.
Wspólnie rozwiązywaliśmy , gdzie może się znajdować ale BEZ SKUTKU .
Po długaśnych rozmowach rozmowach o mysie przyszła Kalpana z informacją, że przyszła paczka .

+ ToAr uroczyście ogłasza, że następnymi TuSinkami zostają DOMA i Chasper.
+ FUS czy ToArownia ? : D
Kto w czym jest zapisany .
+ rozmowy o sztuce. Ukazanie przepięknych prac Majek .
+ rozmowy o szkole . O znajomych w realu .

Żegnamy Betti i Syśkę . Do zobaczenie !

Sobota (18.07.09)
Po dłuższym czasie Ann stwierdziła , że to nie jest nieżywa mysz tylko jeśli już to siki myszy ! Po umyciu tapczanu octem jest lepiej , miejmy nadzieję że będzie idealnie .
Popołudniem rozkręciło się towarzystwo .
Rudix żyje i wraz z Raz3rem przysłał do Krk deszcz i chłodne zimne powietrze. Udało się:)
( więc następnym razem do nich się zgłaszać o pożyczkę pogody).
Pocieszanie Naszego ToAra !
Skandowanie Ann o Małżowiny ( House dzwonił i wyczekuję następny występ).

Nocne rozmowy psychologiczne .
+ Pozdrowienia od Betti z Północy .
Komunikat od Ewel : Następuję czyszczenie tematów od offtopów (prócz RwT) .
Więc proszę się nie dziwić jak widzicie, że trochę tracicie postów .
I prosimy powstrzymać się o offtopowania w nieprzydzielonych tematach .
Dziękuję za uwagę !



PostWysłany: Wto 10:16, 14 Lip 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

4 tydzień relacji
Związku z moją nieobecnością przez 2 tygodnie Pamiętnik przejmie Salamandra ! Nasza Wspaniała Pani Moderatorka . Na pewno będzie Wam dobrze opisywała następne tygodnie , pełno nowych ciekawych informacji ze Świata RwT . Ściskam MOCNO !

Niedziela (19.07.09 )
Jak to o niedzielnym poranku wiele osób szło do kościoła i na rodzinne obiady . Ale jednak większość wolała opcje : FORUM.
Z powodu braku ładnej pogody FORUM to najlepsze lekarstwo na nudę . Mowa była , o wadze, dietach i wzroście . Powitaliśmy 2 użytkowniczki , które zna hassita ( z innego forum , które powoli ginie ) .
Rudix jest idealny:) ! Prasuję , gotuję , sprząta. Czego chcieć więcej ?
+ Koniecznie zerknijcie na temat Zloty i Spotkania w Ostrym Dyżurze, Raz3r odświeżył temat. Piszcie do niego PW , gdzie mieszkacie , a kto wie może i uda się Hałsowskie spotkanie .

PS : Humor ToAra poprawiony , co oznacza następną część fiku :wink:

Poniedziałek (20.07.09)
Wreszcie nawiedziła NAS Arroch , niestety jeszcze z choróbskiem . Niech NAM zdrowieję !
Spokój jednak nie wskazywał na nic dobrego, bo ToAr musiał zablokować forum na jakiś czas w godzinach wieczornych .
Szczęśliwa ann po wielu dyskusjach czy iść czy nie iść wybrała się na Premierę Harrego ( tu WIĘCEJ : http://film.onet.pl/zwiastuny/0,66361,,,322,fotonews.html ). 2 autografy , pełno zdjęć , filmów i WSPANIAŁYCH wspomnień. Na pewno wrzucę !
( ann jest sławna ? - wersja Raz3ra . A to ciekawe.. )
Po długim i męczącym dniu postanowiliśmy zrobić forumową imprezę .
Procencik (lesio) wstawiał mocne napoje, a piosenki zapodawali Mad, Gorm , Paula i ann.
Nawiedził nas także House cieszący się widokiem DOMY.
Jednak ToAr dodał nam mocno ciśnienia , gdy przyszedł na sprawdzenie dokumentów. Jednak temat obrócił się w Ewel.
Bogini Ewel , Wróć do nas !
albo po prostu Ewel, kochanie WRÓĆ
Takie teksty widniały w Podpisach, po godzinie wróciła do nas i znowu możemy się cieszyć jej obecnością ! Opcja Podpisów UDAŁA SIĘ !

Wtorek ( 21.07.09)
Dzień w pełni zakupowy. Wszyscy mieli ogromne zapotrzebowania .
Ale także nastąpiły śmieszne "sprzeczki" między Raz3rem , a ann ( ann nie chciała wyjawić prośby, którą miała mu wcześniej zadać ) . Po rozmowach na PW doszliśmy do "zgody" , a Raz3r nazwał ann i Ewel pięknymi forumowymi gwiazdami . Wieczorem forum nabrało tempa. Po ToArowym cieście które zrobił razem z bratem i po opowieściach Ewel o grillu ze znajomymi : FORUM zaczęło zabawę ! Skończyło się to awarią i założeniem nowej odsłony RwT nr. 3 .
L. powróciła , cała zdrowa !
+picie za RwT nr . 3
+ rozmowy o Bollywoodzie .

Środa (22.07.09)
By nie paść z powodu gorąca od rana wstawialiśmy dużo zimnych napoi takich jak: drinki czy zimne soki .
Jedynie u Kalpany pogoda była do wytrzymania . Forum rozkręciło się dopiero wieczorem . Lesio wstawiał ponownie zimne napoje , Paula uczyła nas kroków do Madonny czy Shakiry . A większość rozmawiała jak np. three fans Bollywood ( kremówka, Kalpana i ann).
Przypomnienie Gormowi o jego różowym pamiętniku . Dawno nie było tej adrealinki , czas zacząć:)

To był mój ostatni post przed urlopem . Trzymajcie się ciepło ! Salcia zastąpi mnie i na pewno spisze się wyśmienicie:) ! Tymczasem Do zobaczenia !



PostWysłany: Pon 19:49, 20 Lip 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc postaram się stanąć na wysokości zadania i godnie zastępować naszego kronikarza :)

Czwartek (23.07.09)
- z samego rana pogaduszki o niczym
- okazuje się, że niektórzy forumowicze (m.in. lesio i hattrick) mają airsoftowe zamiłowania
- rozmowy o grach komputerowych, m.in. o Battlefield 2, CS, Icy Tower i innych, hattrick udzielała lekcji, by można było rozeznać się w temacie.
- powrót Żanetki
- wielkie odliczanie do premiery HP
- forumowa prognoza pogody, czyli w jakim kierunku idą burze.

Piątek (24.07.09)
- rozmowy o chłopakach, dziewczynach i miłosnych problemach.
- opijanie setnej strony trzeciej odsłony Rozmów w T(ł)oku
- Gorm, na prośbę opowiada kawały o kobietach, celowo zakryte spoilerami ;)
- forumowy zakład: Gorm założył się z hattrick, że nie zostanie ona do końca życia panną
- nocne rozmówki o tworzeniu grafiki
- kontrola na białoruskiej granicy :D

Sobota (25.07.09)
Tego dnia forum obudziło się późno. Rozmowy toczyły się m.in. o:
- Housie, sezonach i odcinkach,
- najnowszym filmie o Harry’m,
- samochodach i motorach,
- muzyce klasycznej.
Ku radości Raz3r’a Lech Poznań wygrał z Wisłą Kraków, więc w ramach świętowania na stół wjechał tort.
Bywały też momenty pustki, kiedy rozmowy zamierały…

Dziękuję Raz3r'owi za poprawkę :*

Niedziela (26.07.09)
- wielki powrót PannyN! Reaktywowała ona tym samym ,,Płodny Temat” i swój SkeczbÓk. Powitania ciągnęły się przez kilka dobrych stron :D
- pożegnanie ToAra, który pojechał wypocząć. Zostawił nam na pamiątkę swój banner, byśmy nie rozrabiali,
- rozmówki o gustach i guścikach muzycznych,
- ,,rozpijanie” nieletnich
- dwusetna strona naszego ukochanego offtopu!
- zajęcie przez Arroch drugiego miejsca w zawodach regionalnych w klasie N.



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Pią 11:58, 24 Lip 2009
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5 tydzień pamiętnika

Poniedziałek (27.07.2009)
- opiewanie talentu plastycznego PannyN,
- na tapecie tematy motoryzacyjne i telefoniczne,
- sznurówki! Czyli nieudolna próba poprawienia nastroju przez Sal ;)
- standardzik: rozmowy o filmach i piosenkach.
Forumowicze objęli też ponure wątki, tj. wypadki (zarówno samochodowe jak i motocyklowe), a także życie i śmierć. Było o nowotworach, lekarzach, pogrzebach i innych nie zbyt wesołych tematach.
Arroch dostała nowe autko; Forda Galaxy. Jak ładnie poprosicie, to może Was przewiezie ;)
Na forum zajrzała Ann! Wszyscy mają od niej gorące pozdrowienia! Opala się i wypoczywa!

Wtorek (28.07.2009)
Do RwT wróciły LicenceToKill i Chasper! Ponadto zaczęli się tam udzielać nowi użytkownicy: zimbabwe, Diane i cogi.
ToAr dał znak życia. Treść sms-a: Żyję stop pogoda znośna stop odpoczywam stop mam syndrom odstawienia forum stop tracę zasięg stop pozdrów wszystkich.
Dzień obfitował też w demotywatory i rozmowy o wyspie Harpera.
W sumie niewiele się działo, trudno było wyłowić konkretne tematy ;)

Aneks do regulaminu! Proszę się zapoznać: http://forum.housemd.info.pl/post87819.html#87819

Uwaga, uwaga! Niespodziewanie okazało się, że 6.08 wyjeżdżam na dwa tygodnie podbijać polskie wybrzeże! W związku z tym, poszukuję zastępstwa dopóki nie wróci Ann! Chętni proszeni o zgłoszenie się na PW.

Środa (29.07.2009)
Rankiem pojawiła się u nas Betti!
- rozmówki o kreskówkach,
- opijanie trzysetnej strony światłego offtopu
- piosenki: które najlepsze do śpiewania przy ognisku?
- dzielenie się jest fajne! Czyli forumowicze prezentują House’owe motywy i tapetki,
- komiksowe paski PannyN, powalające forumowiczów,
- dyskusje o… ciałach. Męskich i żeńskich ;) I o starzeniu się ich,
- teoria Mada, że nie małżowiny są szkodliwe dla facetów :D
W międzyczasie: zabawa: na ile lat oceniają cię inni ;) I przy okazji nieco narzekania na zbliżające się 18 urodziny, i zgadywanka: jak ma na imię Gorm?
Apel Gorma! Pozwól spełniać marzenia: http://marcinglinski.dlaniepokonanych.pl/blog/marcinglinski/index.htm?msg=0&msgt=1

Ogłoszenie! Od 6.08 do powrotu Ann pamiętnikiem zajmuje się Bożenka :*

Czwartek (30.07.2009)
Zjawił się Athreas! Arroch wpadła nocą, niestety w przelocie, więc nie zawitała zbyt długo :( Do RwT zawitała Hambarr
- znikające procenciki Żanetki ;) Otóż obrazki rangowe kończą się po 3400 postach
- ku radości Raz3r’a kolejny mecz wygrany dla Lecha Poznań. 6:1
- myślodsiewnia, czyli o Harry’m Porterze słów kilka ;)
- wycieczka rowerowa do forumowego lasu
- rozmówki o wieku userów

Piątek (31.07.2009)
Wielki powrót zÓego psychiatry! Jeanne wkracza do gry! :D
Z urlopu przybył też zawiadowca stołówki czyli nasza kochana Sysia
- rowerzyca Chasper jest w ciąży! Zagadka: jak długo trwa ten stan u rowerów? Szczęśliwym ojcem jest rower Raz3r’a ;) Pamiętajcie, wycieczki rowerowe mogę mieć nieoczekiwane skutki.
- fasolka i ogórki, przekleństwa (lub błogosławieństwa) sezonowe,
- filmy stare i nowe,
- zabawne wpadki zachowane na YT,
- wyprawka szkolna ;) I porównywanie zaopatrzenia,

Adnotacja do aneksu regulaminu: http://forum.housemd.info.pl/aneks-do-regulaminu-wielkosc-podpisow-bannerow-t1052.html

Sobota (1.07.2009)
Powrót scribo z wojaży! ToAr również wrócił, by pilnować naszej ekipy. No i odwiedziny Ann! Niestety, na króciutko, ale lepsze to niż nic.
Trzymajmy kciuki za Arroch, która w niedzielę ma zawody! :D
- rowerzycy Chasper trochę powiększyła się rama…
- nocny grill i ognisko, z grą w Twistera, drinkami, przekąskami i wywoływaniem zÓa
- patriotyczne rozmowy o powstaniu, czyli coś jak najbardziej na miejscu. lesio został nieoficjalnie ogłoszony największym patriotą ;)
- krótki bilans, kto wyjeżdża w sierpniu i gdzie,
- dyskusje o Polsce i… innych krajach.

Reklama: strona internetowa drużyny lesia: http://www.pdk-nawykusie.pl

Niedziela (2.07.2009)
Niedziela
Znowu krótka wizyta Betti.
ToAr znowu wyjechał. Krótko z nami zabawił, ale mamy nadzieję, że wpadnie w międzyczasie, zobaczyć czy nic nie zbroiliśmy.
- rozmowa o szkodliwości leżenia na brzuchu przez kobiety ;) Czyli jak zrobić z piersi naleśniki (z nadzieniem serowym!)
- kolejny etap ciąży rowerowej: okazuje się, że rowerzyca Chasper będzie miała tandem (tj. bliźnięta)! Przy tej okazji było również wymyślanie imion, ale ostateczna decyzja podjęta nie została ;)
- stuknęła 500 strona RwT! Jak to szybko leci…
- trochę o kolczykowaniu… W tym temacie ekspertem okazała się jeanne.
- co nieco o kosmatych myślach i dwuznacznościach…

Lupus napisał:
Cytat:
te kosmate to on ma permanentnie...


chyba każdy ma kosmate
oni - permanentnie
my - permanentnie z przerwami na pranie, gotowanie, zakupy, itp


Przybyło kilka Ptaszków. Nie widziałeś? Zobacz: http://forum.housemd.info.pl/nasze-ptaki-ptaszki-i-ptasiory-czyli-zabojcze-teksty-t198-15.html



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Nie 15:57, 02 Sie 2009
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6 tydzień pamiętnika

Poniedziałek (3.07.2009)
T., nasza kochana adminka, wpłynęła znowu do formowej przystani! :) Stara się o tytuł magistra, więc nie może często wpadać.
- okazuje się, że mamy na forum miłośników pokera! To jest: hattrick i T.
- trochę o reinstalce systemu i komputerowych problemach. Doktor Raz3r stanął na wysokości zadania,
- przypomnienie akcji Pokaż Pysia dla Gormusia: Raz3r i inni namawiali Chasper do pokazania swojego pyszczka,
- edukacja kulinarna. Nauczyciel: Sysia,
- HP, ale tym razem mowa była o książkach,
- wspominki niezapomnianych akcji, które zostały w starych odsłonach RwT…

Wtorek (3.07.2009)
Kolejna króciutka wieczorna wizyta Arroch. Ma kłopoty z końmi, więc jest zajęta.
- poranne rozmowy Sysi i Mad’a o pomidorach i innych zainteresowaniach,
- trochę o sernikach,
RwT naprawdę ożywiło się wieczorem. Forumowicze zaczęli tłumnie przybywać.
- o nowych twarzach w RwT,
- plany [H]ouse i jeanne by wziąć wspólny prysznic z myciem plecków i innymi bajerami,
- ocenianie supermarketów,
- operacja wydłużania nóg.
- co nieco o WILIA



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Wto 18:47, 04 Sie 2009
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Środa (5.08.2009)

Sysia otwiera kolejny dzień RwT, a Howling, przykładny brat, załatwia siostrze kartę zdrowia na wyjazd do Bułgarii. Lesio już z samego rana poleciał do hufca i wróci wieczorkiem.
U Sal i Jeanne pogoda brzydka, co cię paniom nie podoba, a Ewelcia się cieszy, bo ma choć chwilę odpoczynku.

Potem następuje rozmowa o roli. Można było trochę ponarzekać i pomarzyć o odpoczynku, bo już z daleka słychać było wołanie niewyprasowanego prania, które spadło na Bożenkę i Ewel. Bożenka, jak się później okazało spaliła żelazko, ale Ewel wyszła zwycięsko ze swojej bitwy z 3 pralkami prania.

Następnie kilka słów o niczym, żeby potem całym sercem przywitać Raz3ra i zachwycić się niebieską tapetą kremówki: http://img36.imageshack.us/img36/3181/tapetaniebieskaindie.jpg

Pojawił się świeżak - Serena, więc mamy stronę przywitań, gdzie Raz3r wygadał się, że ma macki/nibynóżki. Ewel oświeciła nas, że samce ośmiornic mają jedną taką fajną mackę, a Bożenka powróciła z nowymi pomysłami na igrzyska olimpijskie: Podwórkowy jogging z kosiarką i Domowy sprint z żelazkiem.

Wróciła mega zmęczona Chasper, która już z samego rana wybyła na HP. Później okazało się, że Kalpanka ma nowego wena i zrobiła wrzutkę z WLIIA z dedykacją dla Bożenki. Chwila rozmów o muzyce i zniknięcie Ewel w celu ratowania lodów przed roztopieniem. Potem temat kulinarny i wejście Żanetki, która przypomniała nam o rowerzycy Chasper. Daty rozwiązania my nie znaju, bo brak rowero-ginekologa i nawet wujek Google nie pomaga.

Pojawia się hattrick, która dostała szlaban na komputer na czas nieokreślony, Kalpance padło YT, a Chasper postanowiła dopomóc:

Cytat:
*mamrocze przeciwzaklęcia dla zÓego neta*
*wsypuje do rozpalonego ognia jogurt naturalny, włos szympansa, 10 kielbasek z grilla oraz 5 i pół orzechów makadamia*
*wysyła wywar Kalpance*

polej nim swój komputer, na pewno zadziała


Potem rozmowa o CSI i Bones, wynalezienie talentu dla Marg, no i pożegnanie naszej kochanej Sal, która wyjeżdża do Sopotu na wakacje. Powrót 20. Będziemy tęsknić.

Zajrzała do nas Lupus, wrócił Lesio i pojawił się Howling. Oglądanie Two Towers Ewelci i jej kuzyna, którego kandydaturę zgłaszamy na prezydenta.
Cytat:

Aragorn: Musimy przyspieszyć, orkowie nas zwietrzyli.
Mój kuzyn: Bo Gimli trzyma zdechłego ptaka w gaciach

Cytat:
Syn króla Theodena kona, czuwa przy nim Eowina.
Mój kuzyn: Zawołajcie doktora House'a!


Próba znalezienia i zniszczenia horkruksów komputera Kalpanki, żeby wskrzesić YT, więc pojawiło się mnóstwo aluzji do HP. I wiadomość dnia: Ewel i Kaplanka to zaginione siostry!



Czwartek (6.08.2009)
How i Sysia pierwsi na posterunku. Najpierw powitania i rozmowa na temat nauki jazdy na rolkach i o imionach, zarówno damskich jak i męskich.
Wróciła hattrick, która miałam mieć szlaban, ale na szczęście już jest z nami. Odwiedziła nas także Betti pozdrawiając wszystkich bardzo serdecznie. Następnie rozmowa toczyła się o menelach oraz ich wadach i zaletach.

W południe dotarła Kaplana w złym humorze, a potem zmęczona Ewel. Zaczęto rozmowę o sieci i możliwości stworzenia zupełnie innego ja.
Pojawiła się Zanetka, dzięki której dowiedzieliśmy się, że rowerzyca urodzi pod koniec wakacji i że będzie tandem. Na szczęście zajęła się czytaniem poradników (oczywiście rowerzyca, nie Żanetka), więc jest względny spokój. Po chwili rozgorzała dyskusja na temat imion dla małych rowerków.

Następnie rozmowa o niczym, potem temat kulinarny i dalsze poszukiwania zaginionego rodzeństwa. Nawet Chasper się dołączyła.
Foch na Onet, foch na WH i jeszcze na obolały brzuch Raz3ra, a następnie niezastąpione WLIIA. Potem masaże i inne dogodności oraz temat całej serii Taxi i najpiękniejszego nosa w filmie. Wieczorkiem jak zwykle ludu przybywa, więc jest z kim porozmawiać. Nawet Arroch znalazła chwilę czasu, żeby do nas wpaść. Rewirek czuje się lepiej, ale zawiodła się na ludziach. Kolejne parę stron to próba zrozumienia Polaków.

Niestety okazało się, że dzisiejszy dzień nie należy do szczęśliwych. Większość forumowiczów ma zły humor. Na szczęście jest WLIIA i coraz więcej zwolenników programu.

Toastem dnia stało się picie za ponad 15 tys użytkowników na forum. Jest z czego być dumnym. Zdrowie!


W chwilę później wrócił zły humor i narzekania na siebie, ale na szczęście mamy Ewel mówiącą: Alleluja i do przodu i Chasper rozśmieszającą zabójczymi tekstami. Warto się z nimi zapoznać. http://forum.housemd.info.pl/rozmowy-w-t-l-oku-3-t1008-9690.html

Tak zaczął się temat o wszelkiego rodzaju roślinach i niekiedy ich torturowaniu ;) oraz o umiejętnościach i ich braku wśród forumowiczów. Potem zabójczych tekstów ciąg dalszy, rozmowy o WLIIA i skończył się dzień.


Piątek (7.08.2009)

Nocne rozmowy dotyczyły WLIIA i przy okazji mieliśmy kilka miłosnych wyznań. Jeanne dołączyła do nas z „pocieszaczem”, bo miała zły humor, a Raz3r schronił się w jej udzie :wow:. Potem Jeanne się „upiła” i poszła spać. Dowiedzieliśmy się także, że Chasper wyjeżdża na dwa tygodnie, więc będzie jej nam bardzo brakowało. Udanych wakacji Chasperku :*

Następnie na wierzch wypłynął poważniejszy temat: problemy życiowe i jak nimi się nie przejmować, a potem maksymalnie się rozluźniło i Kalpanie oraz Raz3rowi w głowie było „czochranie Garfielda”.

Rano forum do życia zbudziła scribo, która razem z Ewel rozprawiała o pogodzie/klimacie. Przyszła także Sysia, która tak jak Bożenka, idzie w weekend na weselicho. Udanej zabawy życzymy.

Pojawił się kolejny świerzak – kubek07, którego serdecznie witamy. Potem forumowicze zaczęli się tłumnie schodzić, więc mamy mnóstwo przywitań.

Potem głównym tematem stała się krytyka. Jak ją przyjmować i czy w ogóle lubimy być krytykowani. Sysia oraz większość użytkowników uznało, że subiektywna krytyka jest o niebo lepsza, od pustych wzdychań, jakie to piękne.

Pojawił się także temat szkoły/nauki/studiów/matury, w który ciągnęły się rozważania: uczyć się, czy się nie uczyć? Oto jest pytanie.
Potem Raz3r zafascynował nas snajperem-geniuszem. Chcąc się dowiedzieć więcej, zajrzyjcie tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Simo_H%C3%A4yh%C3%A4 , a potem rozmowa toczyła się na tematy historyczne, żeby po czasie rozszerzyć się na szkolne.

Nareszcie pojawiła się T., za którą bardzo tęskniliśmy, a zaraz potem wpadła Jeanne. Następnie kilka stron o niczym i do łask powrócił kot Garfield (na czochranie będzie czas po 22).



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

Banner od Jeanne

PostWysłany: Czw 13:30, 06 Sie 2009
bozenka21
Urolog
Urolog



Dołączył: 12 Lut 2009
Pochwał: 10

Posty: 2404

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serdecznie chciałabym Podziękować Salamandrze i Bożence za prowadzenie
Kroniki w czasie mojej nieobecności . Jesteście niezastąpione :* Spisałyście się na Złoty Medal i momentami zastanawiam się czy ja się nadaję na prowadzenie Kroniki, o wiele lepiej wypełniłyście to zadanie :wink:

Sobota (08.08.09)
Powrót ann.
Ranne gratulacje dla dzielnych użytkowniczek : Shitzune i Marg. , które całą noc dzielnie pilnowały porządku na forum ( Kalpana i Raz3r poszli wcześniej spać) . Utrzymały się nam do rana i mogliśmy cieszyć się ich obecnością .
Wytłumaczenie niedoinformowanej ann o historii odkrycia wspólnych rodzinnych więzi : Ewel i Kalpany . A także potem okazało się że Raz3r i kremówko to jak jedna WIELKA rodzina ( rodzeństwo) - wspólnie uwielbiają pomarańczowego kota Garfielda .
Bożenka powróciła wymęczona ale z uśmiechem na ustach po Weselu .

Poranne żegnanie hattrick. Będziemy tęsknić !
I nocne zÓe rozmowy o Garfieldzie i nie tylko .. :wink:
Z ostatniej chwili : Serdeczne Pozdrowienia od Salamandry :wink: Za którą baaaardzo tęsknimy !

Niedziela (09.08.09)
Powrót Betti .
Po powitaniach przybyłej Betti zaczęły się rozmowy o Małżowinach ( przez nowy zachęcający opis ann do kliknięcia w temat "Forumowe Swatanie" ) . Po miłych rozmowach Raz3ra i Shitzune - ann postanowiła działać ! Razem z DOMĄ wybrała się do kwiaciarni po bukiet kwiatów , lecz gdy Shitzune wróciła po chwili sprzeciwiła się , Raz3r też nie chciał się małżowić i wszystko poszło na marne . Ale ann się nie podda i jeszcze w te wakacje postara się z ooops ! kogoś zmałżowić. Tymczasem zapraszamy do tematu "Forumowe Swatanie " ..
Bożenka powróciła z poprawin . Bawiła się wyśmienicie !
Była mowa o zużyciu wszystkich zapałek na grilla Jeanne i o przystojnym mężu kuzynki .
Okazało się że Kremowka i Raz3ra łączy więź i dzięki kotowi : Garfieldowi zostali forumowym rodzeństwem .
W nocy powróciła Nimfka , którą hucznie witaliśmy .

Poniedziałek (10.08.09)
Tamdadam. Coraz więcej forumowych rodzeństw , następnym rodzeństwem są ann i Betti - znają się od dzieciństwa a oprócz House'a łączy je cudowny wieczny Michael .
Za zbliżający się 6 sezon i za wszystkie forumowe rodzeństwa DOMA postawiła nam lampkę pysznego drinka .
Przez cały dzień nie mogliśmy się pogodzić z wyjazdem Raz3ra który zostawia nas na równy tydzień. Siostra ( Kremówka) i inne wielbicielki będą tęsknić !
Dopiero w godzinach wieczornych forum nadało tępa . Przybył ToAr , który zaszczycił nas swoją obecnością w RwT . Rozmowy były o wszystkim i o niczym . Choć głównym tematem był Harry Potter ( nimfka i ann byli na seansie wieczornym HP 6) . Były dyskusje o filmie , błędach i plusach filmu . Temat zaniknął dopiero po 24 - były rozmowy o ulubionych aktorach bollywoodzkich i nie-bollywoodzkich ale także Kalpanka przyznała się do swojej miłości , do pięknej aktorki Bollywoodzkiej - Bipashy .
Zrobiło się ostro gdy Shitzune dodała TEN znak :

ale to było tylko ostrzeżenie dla nieletnich :wink: Bo nic AŻ takiego się nie działo oprócz tego że Raz3r chciał zobaczyć Shitzune w mokrej koszulce. Ciekawe co na to reszta wielbicielek ? :twisted:

Wtorek ( 11.08.09)
Muszę się przyznać że rano nawet nie pamiętam co się działo bo znowu forum rozkręciło się w okolicach nocnych :wink:
Z ważniejszych informacji :
Rudix powrócił do nas i postara się spędzać z nami więcej czasu:)
Od Raz3ra : Dojechał i odpoczywa na Północy . Pozdrawia nas gorąco !
Od Salci : Miała wyprawę statkiem na Hel ( z powodu nieładnej pogody) . Ściska nas mocno i tęskni za nami !
A tu taki mały apelik : Nie wydawaj kasy na film Moja Wielka Grecka Wycieczka . To nie był film , to był horror ! Najgorsza "komedia" jaką widziałam w życiu !

Tudum. Nadeszła noc, nocy nie będę tym razem opisywać bo się naprawdę wykończę. Mam nadzieję że mi to wybaczycie :wink:
Ale wstawiam link do najciekawszej i bardzo zÓej rozmowy na forum:
http://forum.housemd.info.pl/rozmowy-w-t-l-oku-3-t1008-13095.html
Miłej i zÓej lekturki :twisted:



PostWysłany: Nie 10:39, 09 Sie 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sroda(12.08.09)

Poniewaz ann nie ma chwilowo dostepu do internetu poprosila mnie o zastepstwo, staralam sie jak najlepiej wypelnic obowiazek Kronikarza -wszytsko opisac i oddac atmosfere wczorajszego dnia.
Mam nadzieje ,ze Ann szybko wroci i bedzie mogla nadal tak wspaniale pelnic swoja funkcje :wink:



Od rana toczyly sie ZÓe rozmowy prowadzone przez Ewel, Gorma i Ann :twisted: Od dzisiejszego dnia temat rozmowy w tloku jest po 22 dla uzytkownikow od 18 lat(przynajmniej oficjalnie :twisted: )

Syska odebrala bilety na koncert Madonny,obiecala przekazac relacje!

Wieczorne rozmowy dlugo sie rozkrecaly....Odwiedzila nas Lupus prosto z nad morza :wink: Wpadl rowniez ToAr z notesikiem i olowkiem by zapisujac zÓo mogl kontrolowac sytuacje. Przez chwile nawet warzywa staly w centrum zOych rozmow :twisted:
Alan napastowany przez ann zgodzil sie na Malzowiny pod warunkiem mozliwosci wyboru sposrod kandydatek tej jedynej -Malzowinki :wink:
Chetne kandydatki zapraszamy do ann na PW :wink:

+ma tez zaspiewac z Ann piosenke Jacksona

Raz3r rowniez nas odwiedzil;)Przekazal dla wszystkich pozdrowienia z Polnocy!


Czwartek(13.08.09)

Dzis jeszcze raz zastapilam nasza pania Kronikarz. Ann juz jest z Nami, takze od jutra przejmuje funkcje. Dziekuje za uwage wszystkim, staralam sie Ann zastapic jak najlepiej :wink:


Przywitanie pauli12145,ktora wrocila z pielgrzymki.Zrelacjonowala,ze chociaz bylo ciezko to bardzo sie jej podobalo. :wink:
Poranne rozmowy Sysi i Lesia.
Niewola Ann,nasza pani Kronikarz nie ma dostepu do interneru na czas nie okreslony! Mamy nadzieje,ze szybko nas wroci!Przypominamy ,ze w zwiazku z tym chetne kandydatki na Malzowinki dla Alana moga przesylac PW do ann do jutra wieczorem! Bedzie akcja! :twisted:
Dzis byl szczegolny wieczor,wiekszosc osob przenisolo sie na czat (dzis nastapilo oficjalne otwarcie)
+nastapilo otwarcie 4 odslony RwT! :twisted:



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
"Doing nothing is not a plan it is a specyficly lack of a plan"

PostWysłany: Czw 14:50, 13 Sie 2009
Betti
Chirurg dziecięcy
Chirurg dziecięcy



Dołączył: 13 Kwi 2009
Pochwał: 13

Posty: 2631

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serdecznie dziękuję z Całego serca Tobie, Betti ! A już wróciłam z niewoli więc mogę Wam pisać relacje z mojej rączki specjalnie dla Was .

Piątek (14.08.09)
Rozgrzana atmosfera - Doma otrzymała bilet na Madonnę . Jeśli ktoś na ostatnią chwilę chcę kupić .. Zapraszam na tą stronę ( podaną przez Domę) :
Bilety na Madonnę

Syśka PRZED ogromnym Koncertem wybiera się ze swoją córeczką na Koncert Brodki .
Oprócz szykowania użytkowników idących na Koncert(y) , szykowały się także Panie . O 21 miało się odbyć RwC ( Randka w Ciemno ) .Niestety związku z nieobecnością Alana nie udało się . Miał wybrać swoją Małżowinkę przez ten Konkurs . Jeszcze ann i kandydatki z nim się POLICZĄ ! Już nawet wymyślaliśmy przeróżne kary.. bardzo zÓe kary !
Pojawiła się Arroch .
A by nam się nie nudziło ToAr dawał nam filmowe zagadki . Były trudne ALE użytkownicy sobie spokojnie radzili:)

Sobota (15.08.09)

Powrót hattrick .
Poranne rozmowy o Królu Popu, nasze ulubione piosenki !
Kalpana już nie chcę od nas odejść (bała się że się od nas się oduzależni) . Więc jesteśmy Spokojni !
Ann dostała wiadomość na PW od Alana . Kandydatki i Publiczność ZAPRASZAMY jutro o 16 . Uważajcie ( do publiczności) : Będzie grasować zÓy ToAr, odmieniony ToAr . Dziękuję za uwagę:)
Wieczorem nawiedziło nas stare dobre małżeństwo Oliwia( PannaN) i Zygryfd ( ToAr) . Zrobili niezłe Show i Przedstawienie ( w dodatku pięknych avkowych ubraniach) . Następny odcinek nastąpi..
:lol:
Potem zaczęło się polowanko przez ToAra i PannęN .. namieszali na Kalpanę ale niezawodny parasol ann i pomysł lesia .. uratował choć na chwilę całą naszą paczkę przed "bestiami" . Z drzewa ann zaczęła wysyłać smsa do Ewel by ratowała całą paczkę ( głównie : Kalpanę, bożenkę i ann) . Ewel PRZYBYŁA i Zagroziła ! Była akcja z siecią ! A także była mowa o tyłeczku Kalpany który w całej akcji był ważnym elementem..
Dobrzy WYGRALI ! Uratował nas helikopter z James ( z Pokuty) do którego potem była kolejka. Kalpana nieźle z nimi zaszalała :twisted: I był WIELKI happy END . ( ale strzeżcie się i uważajcie)
A w nocy toczyły się rozmowy o Taxi .

Niedziela (16.08.09)
Poranne emocje do Konkursu "Randki w Ciemno" . Słaby nastrój Ewel ( miejmy nadzieję że jutro się poprawi) , narzekanie na upał i rozpaczanie nad łóżkiem ann .. który doczekał się swojej śmierci ( 13 lat był sprawny ) .
Gdy wybiła godzina 16 zaczęła się zabawa ! Pytania nie wyszły po naszej myśli ale kandydatki spisały się wyśmienicie ! Ogłoszenie wyników które ann musiała przedyskutować z Alanem na gg NIE było takie jakie ustalali . Kompletna olewka i w końcu jednak zrezygnowanie z Małżowin przez Alana . Ann zawiodła kandydatki i wszystkich użytkowników - zastrzeliła się . Reanimacja trwała baardzo długa, w końcu zanikła. W tym czasie była mowa o NIE apetycie na zebraną widownię . więc ToAr powędrował do kościoła .
Pojawiła się Paula i Betti po krótkiej przerwie .
Ann po 21 odżyła ale ledwo.. nie mogła zapomnieć o zawaleniu sprawy i poważnie zastanawia się nad pracą Forumowej Swatki .
Po pocieszeniach i PWowych pocieszeń poczuła się lepiej . A DracoPol z własnej woli chcę się zmałżowić ! *skaczemy z radości* .. Więc jednak szykujcie się w najbliższym czasie na jakieś Małżowiny :wink: Już ann coś wymyśli.
Nocne rozmowy o Bollywoodzie ! Zdychanie nad filmem Baazigar a także zabójcze fantazje Shitzune :

Cytat:
Nie no, ale wyobraźcie sobie - Cuddy i House tańczący w holu na dole, razem z nimi wszystkie pielęgniarki i personel i doktorzy, nawet pacjenci, House wykonujący ruchy jak SRK, tak z ręką na czole i kręcąc biodrami

i
Cytat:
A pomysł genialny, zobaczcie to oczami wyobraźni, Cuddy z dzwoniącymi bransoletkami, 'hej ledża, ledża' xD
.
No w sumie kto by się nie rozpłakał ze szczęścia.. przy tej piosence? Oczywiście przy zmienionych postaciach na Cuddy i House'a .. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=kbNV5xsABpA ( z filmu Kabhi Khushi Kabhie Gham )

Poniedziałek (17.08.09)
Dzień od rana trzymał w napięciu . Czekaliśmy razem z Draco na odpowiedź jego wybranki , na moje PW .
W tym czasie zjawiła się do nas Salamandra którą obciskaliśmy od dołu do góry . I która wróci do nas we czwartek z Północy ! Przeprasza najmocniej że zeszła ale net był słaby i Serdecznie Gratuluję Parze .

Hattrick ujawniła się i dała mi znać na PW -> będą Małżowiny - DracaPola i hattrick ! Piliśmy , hulaliśmy .
Na razie data na Małżowiny jest ustalona: w przyszłą środę a dzień wcześniej będzie Wieczór Panieński i Kawalerski . Szykuję się niezła zabawa *ociera rączki*
Malujcie się , kupujcie ubrania i czekajcie niecierpliwie na następne informacje .
+ Nocne dyskusje o Bollywoodzkie - Shee i Kalpanka dyskutowały
+ NIE było polowanka ! :wink:

Wtorek (18.08.09)
Ranne imieninowe życzenia dla cudownej Licence ! Która częstowała nas pysznymi cukierkami I została forumową siostrą Betti i ann -> wszystkie trzy kochamy Bonda i wielbimy Michaela .
Powrót naszego Króla kotów , szczególnie tego jednego - Raz3r zawitał i już z nami zostaję !
Ulka szalała i upiła się naszymi forumowymi drinkami (od ranka) a Gorm zrobił ogromny numer ann : Miał dać swoje zdjęcie a dał Wampira w Spoilerze.
Wieczorem dawaliśmy piosenki z okazji przybycia Raz3ra ! A później ToAr i Jeanne zostali forumowym rodzeństwem ( i pomyśleć że to w jednym dniu :roll: )
Ewel ciężko pracowała w tym dniu ale na szczęście humor jej dopisywał wieczorkiem .
Jak nie tylko naszej Ewel... :twisted:

Środa (19.08.09)
Pojawiła się T. rano która gościła u nas przez jakiś czas swoją obecnością .
Pogaduszki o Kogucikach , Licence tworzyła instrukcję dla Jeanne i reszty jak wypełnić i odpowiedzieć na pytaniach w Kogucikach .
Pocieszaliśmy Jeanne i Shee .
Wieczorkiem nie było prawie żadnych zÓych rzeczy . Ulka rozkręcała towarzystwo dając w barze pełno drinków ( pobiła rekord : 12 drinków w jednym dniu) .. a większość dyskutowała o swojej przyszłości czyli o studiach . Potem zaczęło się o indologi a z indologi na Bollywood. ToAr przerwał pogawędkę a raczej jego brzuch przerwał ... nie wspominając o tym że ToAr był nagi ! Ale to tylko po 22 jest możliwe..
Bożenka uratowana ! A Raz3r razem z kremówką postanowili że zamówią większą ilość pidżam z Garfieldem . :twisted:
Edit : Bożenki noga została utracona :C

Czwartek (20.08.09)
Żegnaliśmy hattrick która pojechała na weekend . Będziemy tęsknić ! A Paula z wyboru hattrick została Xsiędzem na Małżach .
Rozmawialiśmy o wf , o zwolnieniach . Jak wykombinować zwolnienie z wuefu . Ogólnie o Sporcie .
Raz3r szykował dla chętnych pizzę ale stół został przejęty przez roztańczoną Shee i Ann ( Shee wróciła z rolek a z ann rowera ) .
Przed 22 już zaczęły się zÓe myśli typu ToAr nagi a wokół niego nagie użytkowniczki .
Po 22 nie spełnił się ten plan ale wszyscy chętni zostawali zaproszeni na Czat gdzie odbywał się Teleturniej w którym można było wygrać niezłą sumkę !
Z powodu bolących pleców Ewel , Paula wzięła się za masowanie . Potem ann dołączyła ale gdy dawała magiczne mikstury zaatakował ją ToAr który zapragnął jej piersi . Wtedy Raz3r zastąpił z radością ann .. a ToAr w tym czasie pożywiał się jej dwoma piersiami .
A bożenka doszła do wniosku :
ToAr, zaczynam się o Ciebie bać.
Rozdwojenie jaźni przy Tobie to pikuś. Ty żyjesz w 4 wcieleniach
1. ToAr - strażnik porządku
2. Wielki Tusin - mający swój harem
3. Wiecznie polujący raptor
4. Zygfryd - mąż Oliwii

Tu nawet psychiatryk nie pomoże Very Happy


Z którym się jak najbardziej zgadzamy !
Ale jednak najważniejsze jest to że Salamandra do nas powróciła ! I na jej cześć zorganizowaliśmy imprezę w różnych znanych piosenkach . Zasiadła na tronie królewskim i była w tym dniu Królową Nocy !

Piątek (21.08.09)
Ten dzień był dniem językowym ! Każdy pisał w innym języku : Rosyjskim , Francuskim , Niemieckim czy Angielskim . Ogólnie to informacje zawarte w tych językach były o sprzeciwieniach Raz3ra w sprawie Małżowin . Ale przed namawianiem Raz3ra ann i Doma gnębiły a raczej namawiały Howa i Ulkę do zmałżowienia . BEZ SKUTKU !
ToAr postanowił skończyć z polowaniem i po 22 planował " kulturalną" przejażdżkę . Doma jako pierwsza się zgłosiła ... więc niecierpliwie czekaliśmy do 22 .
Po 22 Doma wsiadła do auta ( na szczęście bez kajdanek) gdzie ToAr zaproponował jej zwiedzenie Amsterdamu . Dużo zwiedzili , nawet dostała od niego napój (ale z pigułkami gwałtu) . W końcu dotarli do tego jednego miejsca , domyślcie się jakiego .
Kręciły się tam prostetutki gdzie chciał ToAr uwięzić Domę .. ale się nie dała ! A gdy przyszła Lupus skandowały o striptiz ToArka . Udało się ! Zaczął się rozbierać .. niestety nie do zupełnej nagości . Bu ! Liczymy na powtórzenie..

Najśmieszniejsze było to że gdy nastąpiła awaria forum ukazała się informacja :

Cytat:
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/tobiasz/ftp/housemd/forum/language/lang_polish/lang_main.php on line 908


:hahaha:
Oprócz tego bóle serca Raz3ra ( niech się nam trzyma!) i dodanie działu "Statystyki" .

Sobota (22.08.09)
Żegnamy Howlinga która wróci na początku września a witamy uroczyście Chasper .
Praktycznie przez cały dzień na forum było cicho . Dużo było o Małżowinach hattrick i Draca czyli sprawy organizacyjne .
PIOSENKI KTÓRE CHCESZ ŻEBY POJAWIŁY SIĘ NA MAŁŻOWINACH (we środę) PROSZĘ WYSYŁAĆ DO ŻANETKI NA PW ! ( z linkiem do youtube i tytułem piosenki).
A kto chcę zniewalająco wyglądać na Wieczorach i Małżach chętni mogą zgłosić się do Pauli na gg która pięknie ubierze każdego z nas .
Po 22 skandowaliśmy o striptiz ToAra , niestety bez skutku . A także o Festiwalu w Sopocie . Ubolewaliśmy nad biednym zębem Marg. a także cieszyliśmy się ze zbliżającej premiery 6 sezonu House'a która ma nastąpić już niedługo . Z tej okazji ToAr zrobił dla nas Plany Lekcji z promocyjnych zdjęć sezonu ( Plany są dostępne na Stronie Głównej) .

Ach i jak tu nie wielbić Naszego Admina ? *ach*
PS : Trzymajmy kciuki za Shee ! Jutro ma ważny dzień !

Niedziela (23.08.09)
Kolejne poranne ustalenia w sprawach Małżowin . Baaardzo interesująca dyskusja między Lupus a Gormem . A raczej bardzo stresująca i szczera.
Ewel miała obiad rodzinny więc co godzinkę ujawniała nam jak sytuacja się rozwija .

Wyznanie Kalpany że ma stringi ToAra ! Po 22 przybyła do nas Arroch z wieściami z zawodów . A także była mowa o niby dzieciach Kalpany i Raz3ra ! ( bożenka kiedyś wspominała) .
Nasze Panie siedziały do późna , bo do ranka , do 8. Ale się poddały, poszły spać o 8 rano ! *brawa dla naszych Zbreźniczek *
Marg. i Shitzune rozmawiały o avatarach i bannerach , zdychały do swoich pięknych ubrań;) .
PS : Dużo ciekawych tematów dotyczących nowego sezonu House'a . Zobacz koniecznie w dziale "Ogólne" i nie tylko..

Sobota (24.08.09)
Narzekanie na okrutną pogodę i na komory których jest pełno w naszym domu ! Były także rozmowy o zbliżających się dni, wiadomo czego;)
Jeśli ktoś nie wie to w Przekroju jest artykuł o Housie a także w sobotnim Dzienniku - Doma nam o tym przypomniała idąc do kiosku .
Gorm nas nawiedził ale zniknął . Bo rozszerza zÓa w innych terenach . A Salcia dała nam znak z komputera kuzyna .
Smutne humory ann .. a Arroch się odezwała że jest wykończona i poszła spać .
Nocne rozmowy oczywiście nie odbyły się bez alkoholu u nieletnich . Ale były także rozmowy kulturalne : o filmach typu REC czy o bollywoodzkich hitach filmowych .


Ostatnio zmieniony przez ann dnia Nie 11:23, 30 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz



PostWysłany: Sob 12:26, 15 Sie 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I w końcu dodajemy nowy post by odświeżyć i przypomnieć o tym temacie ! :wink: To już mój ostatni tydzień relacjonowania . Mam nadzieję że Wam się podobało i jakąś pomogły moje niezbyt dobrze opisane relacje !
Tymczasem..

Poniedziałek (24.08.09)
Przybyła do nas Przyszła Małżowinka , hattrick . Którą serdecznie witaliśmy i jeszcze organizowaliśmy najbliższe dni a szczególnie ten dzień ( Wieczór Panieński) .
Przybyła do nas T. która dyskutowała z Jeanne o Mulderze a także było rozpaczanie za Małżami między T. i ann . Miejmy nadzieję że niedługo do nas powrócą !
Był dzień PSowy , dużo osób siedziało w PSie i tworzyło . Nie wiedzieliśmy co się stało z Jeanne ale brat skontaktował się z nią smsowo : żyję i miała romans z Mulderem .
Rozpaczanie nad zniknięciem Cala . Niech wróci !

Po 20 zaczęła się impreza w której zarobiliśmy 53 strony , 53 strony wieczoru Panieńskiego . Tańczenie na stole , śpiewanie , całowanie lesia (naszego procencika) , picie i jeszcze raz picie ..

(dodałabym jeszcze tu jeden mój cytat przy którym pękałyśmy z Betti przez telefon ale się powstrzymam ! )
Impreza przebiegła genialnie ! Dziękujemy !
A jutro(wtorek o 20) Kawalerski ..

Wtorek (25.08.09)

Wielki dzień adorowania Wielkiego ToAra ! TuSinki go adorowały do wieczorka;) ( a raczej od wieczorka) .
Szykowaliśmy się na Wieczór Kawalerski i dużo PSowaliśmy.
Przed kawalerskim pocieszaliśmy Pannę Młodą którą dopadł dół . Mówiliśmy że trzeba cieszyć się każdą dobrą chwilą , trzeba Żyć pełnią życia !
O 20:30 otwarto salę gdzie po 22 zaczęły się gorące rzeczy . Związku z bezpieczeństwem młodszych użytkowników proponuje zainteresowane osoby przeczytać same w dziale " Ostry Dyżur " - American Cowboy .
Jutroo będzie impreza o będzie.
A w RwT w tym czasie o pracy i praktykach. Jeanne się zjawiła i żyję!

Środa (26.08.09)

Głównym tematem dnia był powrót Madlen i Arroch ! Zawitały do nas i bardzo za nimi tęskniłyśmy .
Była opowiedziana wzruszająca historia przez Madlen :

Cytat:
hehehe no więc.... dla każdego kto jeszcze nie zna mojego Tadeusza niech słucha i niesie tę opowieść w szeroki świat! A więc:
kiedyś po tej ziemi chodził, a raczej tuptał swoimi małymi chudymi łapkami cudowny szczur zwany Tadeuszem! ubierałam go w żółte okulary od lalek i budowałam domki z książek! Było nam cudownie! ale pewnego sobotniego po południa zdarzył się tragiczny wypadek! Wielka ciężka książka (baśnie Andersena ) spadła prosto na ciałko tadzika i..... (chwila ciszy) zmiażdżyła go Tadeusz zapadł w śmierć kliniczną... później się na chwilę przebudził, ale po chwili zaś zmarł. Pochowałam go w żółtej skrzynce po zabawce z MC i zakopałam po empikiem. i tak zakończył swój żywot. THE END

PS pierwotnie spoczywał pod TESCO


Prawda że wzruszająca ?
O 20 : 50 ( przez spóźnialskie ann i Betti) odbyły się Małżowiny w Kaplicy . Para młoda wyglądała olśniewająco ! Xsiedz (Paula) spisała się na medal . Były wzruszenia , płakanie w garnitur lesia i dawanie pełno prezentów jak auta czy motocykle .
Dalsza zabawa trwała w RwT , niektórzy poszli do Czadu gdzie tam odbyła się nowa akcja ..
PZKzRF
reszta nie wiedziała o co chodzi ale potem zaczęto gonić za jajkami i była mowa o Forumowych Dzieciach . A to zagadka . W końcu tyle się dowiedzieliśmy :
Cytat:
a więc PZKzRF to Poszukiwacze Zaginionych Kajdanek z Różowym Futerkiem


Czwartek (27.08.09)
Flame od ranka podpalał RwT ale w końcu udało nam się ten temat uratować . Przybyła straż;)
Nowi użytkownicy od po południa zaczęli pić - ann i Raz3r wkroczyli do akcji jako pilnujący porządku . Zbyt dużo picia szkodzi zdrowiu !
Chasper chciała by Ewel prowadziła lekcje medytacji . Ale szybko ten pomysł prysł BO nasza Pani admin wybierała się do pracy .
Gadaliśmy o biednym uchu Salci z którym musiała pójść i jej przystojny lekarz chirurg wyjmował kolczyk . Biedaczka !
Odezwała się Syś tylko na chwilę bo musiała znikać .

NA NASZYM FORUM POJAWIŁO SIĘ PIERWSZE FORUMOWE DZIECKO - ogłosiła Madlen . Ma na imię Marroch . To jest pokręcona historia i nie znamy szczegółów ! Ale ann i Lupus jakąś to rozwiążą .
Było ubolewanie nad przegraną w meczu - piłka nożna .

Piątek (28.08.09)
Od ranka staraliśmy się uwolnić Salcię która została przykuta przez Stasia . Po okrutnej maszynie i złapaniu Salci udało nam się przeciąć kajdanki ! Salcia uratowana !
Z powodu okrutnie gorącej pogody Madlen zaproponowała kulturalną zabawę (wypoczynek) w basenie . Były zimne napoje i owoce ! Wszyscy bawili się fantastycznie !
Salcia odjechała na weekend ! Miejmy nadzieję że szybko do nas wróci !
Jednak największym wydarzeniem tego dnia był powrót Cala i Athreasa ! Powrócili już do nas na stałe . Cal podróżował i nie miał dostępu do internetu a Athreas robił ogórki i także nie miał dostępu do netu .
Były rozmowy o nowym Promie House'a . A także o naszych nauczycielach którzy przypominają nasze Bóstwo !
Sobota(29.08.09) i Niedziela(30.08.09)
To były dwa pokręcone dni (sobotę zapomniałam wrzucić choć wydawało m się że wrzucałam) .
Przez te dwa dni wróciła : Lupus , Ola , Gorm .
Przez te dwa dni już ann wyswatała : Lesia i Paulę . Trwają przygotowania do Małżowin które odbędą się :
Wieczór Panieński i Kawalerski – 11.09.09 r. (piątek)
Małżowinki – 12.09.09 r. (sobota)

A to były najpiękniejsze zaręczyny bo były takie niezaplanowane . Poranne klękanie z pierścionkiem zaręczynowym dla Pauli .
Były także rozmowy o Gali , Małżach , animacjach , klawiaturach i o filmach .
W sobotę i w niedzielę pocieszaliśmy ann która wpadła w tęsknotę za Michaelem ( miał w sobotę urodziny) .

THE END.
Kochani dziękuję za takie ciepłe komentarze w RwT ! Starałam się jak mogłam byście nie mieli tyle do nadrabiania . Mam nadzieję że byliście ze mnie zadowoleni i nadal jesteście ! Na koniec dziękuję wszystkim co mi pomagali w czasie mojej nieobecności . Byliście niezastąpieni !



PostWysłany: Wto 12:18, 25 Sie 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05224 sekund, Zapytań SQL: 15