Projekt "Koszulka" - II edycja

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Projekt "Koszulka" - II edycja

Moi mili w związku z tym, że dużo osób pyta o ponowienie projektu koszulkowego postanowiłem zrobić drugą edycję.

W porównaniu z poprzednią edycją w tej nie ma możliwości umieszczenia swojego nicka na koszulce!

PROSZĘ UWAŻNIE PRZECZYTAĆ TEN TEMAT I NIE ZADAWAĆ PYTAŃ O RZECZY, NA KTÓRE ODPOWIEDŹ ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ!

Wygląd koszulki:





Koszulki to zwykły T-shirt typu Unisex.
Dostępne kolory koszulek


W przypadku koszulki o kolorze:
- czarnym i light graphite - nadruk biały
- białej - nadruk czarny

Rozmiarówka
Rozmiar / szerokość / długość

S / 48,5 cm/ 69,5 cm
M / 53,5 cm / 72,0 cm
L / 56 cm / 74,5 cm
XL / 61 cm / 77 cm
XXL / 66 cm / 78,5 cm

Czas trwania zgłoszeń to 3 tygodnie do 21 lutego.

W celu zgłoszenia należy:
- wysłać zgłoszenie do tej grupy,
- wysłać PW do mnie podając kolor oraz rozmiar koszulki.
- zaakceptować koszt koszulki

W przypadku pominięcia, któregokolwiek z tych kroków zgłoszenie będzie automatycznie pomijane. Szanujmy się i proszę o uszanowanie mojego czasu.

Jak będzie przebiegać akcja
- zgłoszenia do 21 lutego
- wpłaty do 28 lutego
- wysłanie zamówienia do 7 marca
- realizacja zamówienia do 21 marca
- wysyłka do uczestników do 31 marca

Jakie są ceny
- jeśli uzbieramy przez 3 tygodnie tylko 50 zgłoszeń koszt koszulki to 25 zł, przy 100 zgłoszeniach koszt koszulki to 20 zł.

Koszty wysyłki
Do tego należy doliczyć koszty wysyłki
- 1 koszulka - 4 zł
- 2 koszulki - 5 zł
- 3 koszulki - 8 zł
- powyżej 4 koszulek - 10 zł

Po tym jak termin minie, kwotę na koszulki będziecie musieli przelać na moje konto! Po zebraniu wszystkich wpłat złożę zamówienie.

FAQ

1.Co zrobić, żeby kupić koszulkę?
Należy dopisać się do grupy zamawiających - http://forum.housemd.info.pl/groupcp.php?g=16110 i wysłać ToArowi PW z informacją co do ilości, koloru, rozmiaru zamawianych koszulek. Należy spełnić oba warunki.

2. Dopisałem się do grupy, a nie jestem przyjęty, co teraz?
Wystarczy poczekać, aż przyjmę zgłoszenie, niestety nie mogę siedzieć 24 h przed komputerem, więc należy liczyć się z tym, że dopisanie się do grupy o 3 w nocy zostanie zaakceptowane dopiero rano. Mimo to PW z szczegółami zamówienia można wysłać od razu.

3. Czy będzie mój rozmiar?
W temacie podane są rozmiary koszulek. Jeśli nie wiesz, jaki rozmiar będzie na Ciebie pasować, zmierz swoją koszulkę i porównaj z wymiarami podanymi przez nas.

4. Czy są damskie koszulki?
Nie ma. Jedyny rodzaj koszulek, na których będzie nadruk to zwykłe T-Shirty, tzw. „unisex”. Być może, jeśli ten projekt się powiedzie i zajmiemy się kolejnym, uda się znaleźć jakieś inne rozwiązanie.
Po rozmowie z wykonawcą zrezygnowaliśmy z oferty damskich koszulek, ze względu na słabszą ich jakość i cenę wyższą niż standardowych T-shirtów. Niech usprawiedliwieniem będzie fakt, że sam wykonawca określił je jako "jednorazówki".

5. Nie podoba mi się wzór na koszulce, są jakieś inne?
Wzór koszulek formowych został zaplanowany i wykonany przez forumowiczów. Są to „nasze” koszulki. Ze względów cenowo-technicznych odrzuciliśmy projekt z głową House’a, Laska z wężami nie spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, jakiego się spodziewaliśmy. Natomiast ten wzór jest wzorem ostatecznym i to on znajdzie się na tych koszulkach. Na szczęście, nikt nikogo nie zmusza do kupienia koszulki. Jeżeli ktoś chce mieć inny wzór równie dobrze może samodzielnie zamówić koszulkę w jednej z firm zajmujących się nadrukami na koszulki. W tej chwili nie jesteśmy w stanie zaoferować więcej niż jednego wzoru.

6. Czy można dorzucić jakiś cytat na koszulkę?
Nie można, wraz z cytatem wzrósłby koszt koszulki, poza tym wzór ma mieć 20 cm wysokości i nie będzie wyglądać zbyt estetycznie koszulka mająca cały zadrukowany przód.

7. Czy wzór będzie takiej wielkości jak na obrazku?
Obrazek koszulki jest obrazem poglądowym. Na każdym rozmiarze wzór będzie prezentować się trochę inaczej (wielkość wzoru pozostanie taka sama, a koszulki mają różne rozmiary). Wzór będzie miał wysokość 20 cm.

Opinie o koszulkach jak i wszelkie pytania można umieszczać tutaj


Ostatnio zmieniony przez ToAr dnia Pon 14:21, 16 Sie 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pią 12:19, 29 Sty 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku ze zbyt małą ilością chętnych, realizacja projektu zostaje porzucona.



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pią 12:12, 26 Lut 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku z licznymi pytaniami i prośbami o wznowienie koszulkowego projektu chciałem poinformować, że można je nabyć tutaj http://koszulki-drhouse.cupsell.pl/



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pon 16:21, 21 Cze 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03458 sekund, Zapytań SQL: 15