Rozmowy w t(ł)oku #11
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 125, 126, 127 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Więc, dziękuję za oglądalność od zeszłego roku, miło było większość poznać...do nie spotkania


Lupus , mądrze zauważyła . Nie trzeba od razu się obrażać i znikać . Ale przemyśleć to wszystko jak najbardziej ! Jeśli serialu się już nie lubi to warto się starać , by do niego choć trochę powrócić . Bo jednak zarejestrowałaś się tutaj na forum z myślą o tym , że będziesz lubiła House do końca. W mniejszym stopniu ale jednak lubiła . I się udzielała . RwT jest tylko dodatkiem na tym forum , niesamowicie czasem przydatnym . Ale to nie jest forum tylko o gadaniu o niczym . Naprawdę ! I przy zarejestrowaniu na pewno brałaś to pod uwagę .



PostWysłany: Nie 20:02, 28 Mar 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arroch napisał:
Zastanówmy się co jest fajnego w wypisywaniu, że polewa się kolejkę?

No jakoś nie raz widziałam jeszcze dawniej, że też tak tu pisano

ann napisał:
ja ostatnio natknęłam się na obślinianie przez 20 minut . To chyba już mogę brać jako element imprezy ?

zwykle tak się dzieje jak wchodzi wiele osób na raz, i każdy z każdym się wita

Cytat:
Bo jeśli w jednym zdaniu (jak dałam przykład) kręci się rozmowa to jest bezsensu .

I to jest ten wielce niski poziom?



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Nie 20:03, 28 Mar 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka95 napisał:
miło było większość poznać...do nie spotkania

pa Ulka95, to twój wybór



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Nie 20:04, 28 Mar 2010
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt na tym forum nie jest święty! Każdy polewał! Arroch, ann wszyscy...dziwicie się? zostawiliście RwT same sobie i poszliście olewać to wszystko! Zależy mi na forum, do serialu powracam jak nic innego nie mam do roboty



PostWysłany: Nie 20:05, 28 Mar 2010
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sinaj: metaforyczna to miałam na myśli taka... hm, reinkarnacja jako odrodzenie samego siebie, nowsze spojrzenie na pewne sprawy, funadamentalne sprawy.


Chęć naprawy bierze się z sympatii. Nie porzuca się czegoś tylko dlatego, że coś jest powiedzmy skazane na zagładę. Nie chcemy, żeby było jak dawniej. Chcemy tylko w miarę możliwości dogodzić każdemu, zmienić trochę formę, a przede wszystkim - poznać się nawzajem. Żebyśmy nie byli tylko zbiorem bezpłciowych nicków, niezależnie od koloru, ale prawdziwymi ludźmi.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Nie 20:06, 28 Mar 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shitzune napisał:
Nie chcemy, żeby było jak dawniej.

Wcześniej ktoś mówił że chce wprowadzić RwT na stary poziom? Czyli olewanie nowych userów i kręcenie się w kółczeku wzajemnej adoracji...



PostWysłany: Nie 20:07, 28 Mar 2010
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sinaj napisał:
Arroch napisał:
Zastanówmy się co jest fajnego w wypisywaniu, że polewa się kolejkę?

No jakoś nie raz widziałam jeszcze dawniej, że też tak tu pisano


pisano, ale pisano też wiele innych rzeczy, dzięki którym otwierało się forum i czuło choć trochę radości z ciężkiego dnia, było dużo ciepłych słów i ważnych dla mnie przynajmniej rozmów...



PostWysłany: Nie 20:08, 28 Mar 2010
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shitzune napisał:
sinaj: metaforyczna to miałam na myśli taka... hm, reinkarnacja jako odrodzenie samego siebie, nowsze spojrzenie na pewne sprawy, funadamentalne sprawy.

To chyba więcej niż 10% ludzi przechodzi ;) Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że niemal wszyscy



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Nie 20:09, 28 Mar 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie taka jest kolej rzeczy i nikt tego nie zmieni. Zawsze, w każdym środowisku nikt nie lubi zmian. Zmiany nastąpiły i osobiście ja jakoś straciłem zapał na jesieni tego roku. Może większość z was jest naprawdę wspaniałymi i mądrymi ludźmi ale naprawdę wolałbym rozmawiać z starą ekipą z przed roku. Takie jest moje zdanie i z nikim nie będe dyskutował na ten temat...
Owszem ja wam nie zabraniam tutaj przebywać czy coś w ten deseń, poprostu liczcie się z tym, że nie każdy chce przebywać dosyć często z nowymi ludźmi.



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Nie 20:09, 28 Mar 2010
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka95 napisał:
Wcześniej ktoś mówił że chce wprowadzić RwT na stary poziom? Czyli olewanie nowych userów i kręcenie się w kółczeku wzajemnej adoracji...

Okej, wobec tego zmieniam formę zdania: JA nie chcę, żeby było jak dawniej. Nie będę się wypowiadać w imieniu innych, przepraszam.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Nie 20:09, 28 Mar 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka95 napisał:
Każdy polewał!

Czasami . ale NIE CODZIENNIE !

Ulka95 napisał:
zostawiliście RwT same sobie i poszliście olewać to wszystko!

W sensie , że odstawiłam forum we wrześniu ? o to chodzi ? bo niezbyt rozumiem . Olałam forum , bo stało się puste. Potem było coraz nowych ludzi , rozmawiałam z nimi ale doszły też inne ważniejsze rzeczy jak nauka czy rodzina . A nawet zdrowie . Wydaję mi się ,że teraz gdy już jest więcej na forum nowych użytkowników to nie jestem tutaj mile widziana . Wręcz przeciwnie . Przecież przychodzę tu jako czepialska ann, która lubi rządzić i mieć swoje zdanie . Na pewno zaraz się przyczepi , a wiecie co Wam powiem ? Róbcie nadal to co robicie . Jeśli nie umiecie zaakceptować uwag w stronę Was. Robi się z tego forum jedna wielka dzieciarnia , gdzie się tylko bawicie i są rozmowy o niczym . Z takim nastawieniem to forum w końcu upadnie . Zobaczycie !



PostWysłany: Nie 20:10, 28 Mar 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka95 napisał:
Nikt na tym forum nie jest święty! Każdy polewał! Arroch, ann wszyscy...dziwicie się?

Ulka, ma racje każdy polewał, głównie za okrągła liczbę postów

Był taki moment, kiedy spotykalismy się na czacie. Z tego co pamietam głównie polewała tam Ula, choć nie było szczególnych okazji.



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Nie 20:10, 28 Mar 2010
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie!
jestem tu dość nowa, pewnie dla większoci z Was stanowię jeden z tego 90% nicków, których nikt nie kojarzy. Ale akurat czytałam wczorajszą wieczorną rozmowę i to co teraz mówicie na temat forum.
Nie wiem jak było kiedyś. Mówicie, że w wakacje był "złoty wiek" forum. Nie wiem. Wtedy się zarejestrowałam, ale nie brałam praktycznie udziału w życiu forum. a jednak coś bardzo mi się podobało, jakaś przyjazna atmosfera stąd biła.
Zaczęłam się udzielać jakoś na początku poprzedniego RwT. Obśliniałam, gadałam głównie o niczym, bo ja to się umiem przystosować :D.
Ale ile można? A bardzo chętnie porozmawiałabym sobie częśćiej na jakieś ciekawe tematy.
Nie mówię tu, że zabawa to zło - wręcz przeciwnie, ale wszystko z umiarem. Bo w "realu" też - ja bardzo lubię czasem się powygłupiać, ale generalnie uważam się za hmm dojrzałą osobę

Cytat:
Żebyśmy nie byli tylko zbiorem bezpłciowych nicków, niezależnie od koloru, ale prawdziwymi ludźmi.
Kiedy się tu rejestrowałam to miałam taką nadzieję własśnie :D

ok, koniec tego posta



_________________

jestem aniołem stróżem Guśki :D :* i Anielską Ciotką Nutt ikonki z własnej szafy FanArt (zapraszam na przymiarki;))

PostWysłany: Nie 20:11, 28 Mar 2010
Charlotte_May
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 05 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 915

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arroch, może to niektórym też sprawia przyjemność. jeśli nawet rozmowy wyglądają inaczej, właśnie przez to że jest tu dużo bardzo młodych użytkowników, to chyba nie koliduje z tym, aby rozmawiali także starsi. nie rozumiem co polewanie i obślinianie ma do tego, skoro sama przyznajesz, że to już od dawna było



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Nie 20:13, 28 Mar 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann napisał:
W sensie , że odstawiłam forum we wrześniu ? o to chodzi ? bo niezbyt rozumiem . Olałam forum , bo stało się puste. Potem było coraz nowych ludzi , rozmawiałam z nimi ale doszły też inne ważniejsze rzeczy jak nauka czy rodzina . A nawet zdrowie . Wydaję mi się ,że teraz gdy już jest więcej na forum nowych użytkowników to nie jestem tutaj mile widziana . Wręcz przeciwnie . Przecież przychodzę tu jako czepialska ann, która lubi rządzić i mieć swoje zdanie . Na pewno zaraz się przyczepi , a wiecie co Wam powiem ? Róbcie nadal to co robicie . Jeśli nie umiecie zaakceptować uwag w stronę Was. Robi się z tego forum jedna wielka dzieciarnia , gdzie się tylko bawicie i są rozmowy o niczym . Z takim nastawieniem to forum w końcu upadnie . Zobaczycie !



ann, po co miałbym się czepiać, skoro Twoje uwagi zawsze trafiają w sedno? I fakt, forum sie zmienia, ale my też się chyba zmieniamy, hę'?
Na forum jesteś zawsze mile widziana, szczególnie przeze mnie. Bo w końcu źle dla Nas wszystkich byłoby stracić tak cudownego forumowicza jakim* jesteś ;)

---
Literówka była ;)


Ostatnio zmieniony przez Dr Gregory House dnia Nie 20:15, 28 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________
Przecudowna MAŁŻA (weeee!) sinaj ;*

Panks newer day! - Bo prawdziwy punk pie*doli wszystko. Nawet ortografie... I netykiete.

PostWysłany: Nie 20:13, 28 Mar 2010
Dr Gregory House
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 24 Mar 2009
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 3

Posty: 1140

Miasto: Radom
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 125, 126, 127 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
Strona 126 z 1000

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.48772 sekund, Zapytań SQL: 15