Rozmowy w t(ł)oku #12
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 407, 408, 409 ... 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nemezis napisał:
maagdaa to jeszcze masz czas na szukanie sukienki

taa, co ja znajdę 2 tyg przed komersem ?
wszystko będzie już przebrane. :roll:



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Sob 20:14, 15 Maj 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw chętnie się zamienię, kochanego ciałka nigdy za wiele :mrgreen:


JigSaw napisał:
Zobaczysz jak dojdzie do rozmowy o czymś i zaczniesz gadać bez ładu i składu - śmieszne dialogi wtedy wychodzą

Nie wiem czy kiedyś do tego dojdzie, zamurowuje i paraliżuje mnie jak ją widzę... Dzisiaj się dowiedziałam, że mojej bliskiej koleżanki ciocia bardzo dobrze ją zna, ma 41/42 lata, ufff, wyglądała na trochę więcej :hahaha:



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 20:16, 15 Maj 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matko nie nadążam za wami xd :D hehe



_________________

:serducho: Chase :serducho:

PostWysłany: Sob 20:16, 15 Maj 2010
moniia2311
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 543

Miasto: wołomin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maagdaa ja kupiłam 3 dni przed balem. Ty mi lepiej powiedz co ja mam kupić na imprezę z NIM ?!


dobra jak sobie daruje 5 dzień z rzędu kolacje to się nic nie stanie. Przynajmniej brzusio spadnie. *umiera dalej*



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Sob 20:16, 15 Maj 2010
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nemezis napisał:
Ty mi lepiej powiedz co ja mam kupić na imprezę z NIM ?!

a co z imprezą urodzinową JEGO ? ;)
Co kupić ? Coś łaaadnego ! :mrgreen:



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Sob 20:18, 15 Maj 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Coś łaaadnego

wszystkie ładne rzeczy na mnie wyglądają okropnie ;X zresztą nie mam u niego szans :?

moniia2311 *rzuca się i slini* jeju 100 lat cie nie widziałam.

chyba zaraz was zostawię i pójdę dalej umierać. Trzymajcie kciuki, żeby to był stres a nie wyrostek :papapa:



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Sob 20:21, 15 Maj 2010
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nemezis napisał:
zresztą nie mam u niego szans

czy ja mam Cię żywcem pokroić w drobne kawałeczki i potem wrzucić do miseczki i tzrymać na szafce ? :twisted:



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Sob 20:23, 15 Maj 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nemezis kochana bez przesady ja cię proszę :)
najważniejsza jest pewność siebie wiem po sobie
że nie ważne co będziesz miała na sobie ważne żebyś się nie spinała :)
:*
ot taka dobra rada :)



_________________

:serducho: Chase :serducho:

PostWysłany: Sob 20:23, 15 Maj 2010
moniia2311
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 543

Miasto: wołomin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzisiaj się dowiedziałam, że mojej bliskiej koleżanki ciocia bardzo dobrze ją zna, ma 41/42 lata, ufff, wyglądała na trochę więcej hahaha


Ha! Też lubię starsze :hahaha: Nie takie w wieku rozkładu, ale piękne "dojrzałe" kobiety jak najbardziej :twisted:
30-40 lat to idealna granica... :wink: Mam kumpla za to który jest hardcorem zupełnym i sypia z koleżanką swojej matki ...
A tak w ogóle to oglądam się za kobietami z nietypową urodą, lub z urodą olśniewającą...Przeciętna blond laska w mini mnie nie kręci :wink:

moniia2311
jak ja Cię dawno nie czytałem... Pisz szybko co tam u Ciebie słychać :>



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Sob 20:26, 15 Maj 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

muszę lecieć. dobranoc ! ;)



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Sob 20:29, 15 Maj 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw ja mam słabość do czterdziestek, zresztą już Ci mówiłam :-D niektórzy myślą, że mam w głowie niepoukładane, może i mam, ale nic na to poradzić niestety nie mogę :-D

Mnie też nie kręci. W ogóle zauważyłam, że nie kręcą mnie jakieś wyjątkowe piękności, po prostu musi mieć to coś. Beata nie jest wcale tak piękna, a dla mnie jest idealna, wszystko bym zrobiła żeby ją poznać ;)



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 20:30, 15 Maj 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ah zostanę jeszcze chwilkę, koleżanka poprosiła o pomoc w fizyce :roll:

Cytat:
czy ja mam Cię żywcem pokroić w drobne kawałeczki i potem wrzucić do miseczki i tzrymać na szafce ?

tylko żeby miseczka była metalowa, taka chłodniusia ^^

Cytat:
najważniejsza jest pewność siebie wiem po sobie

moja pewność siebie jest ujemna, choć wczoraj od pana pod wpływem usłyszałam że jestem świetna :hahaha:



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Sob 20:32, 15 Maj 2010
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw kochany ty nawet nie wiesz jak mi brakowało i nadal brakuje twoich opowieści z życia wziętych <3 hehe
no co u mnie xD
ja się stałam jeszcze bardziej zdemoralizowana niż byłam i nie wiem czy to dobrze...
i sama jestem sobą zdziwiona bo jak do tej pory ja sama "polowałam" tylko na facetów ok 30stki i starszych tak teraz jestem na maxa zakochana w gościu tylko rok starszym ode mnie i to mnie dziwi....

Jig te twoje "wymogi kobiecej urody" że tak powiem to ci się chwali że nie latasz za plastikowymi klonami ;D

e:
ja wiem że łątwo powiedzieć ciężko wykonać ale serio trzeba się wyluzować i totalnie nie robić nic na siłę bo to się wtedy nie uda :)



_________________

:serducho: Chase :serducho:

PostWysłany: Sob 20:34, 15 Maj 2010
moniia2311
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 543

Miasto: wołomin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mnie też nie kręci. W ogóle zauważyłam, że nie kręcą mnie jakieś wyjątkowe piękności, po prostu musi mieć to coś. Beata nie jest wcale tak piękna, a dla mnie jest idealna, wszystko bym zrobiła żeby ją poznać Wink


Mam tak samo, dlatego piszę o specyficznej urodzie...Czasem potrafię popaść w palpitacje na widok kobiety, która przeciętnemu zjadaczowi chleba wydałaby się może nie nieatrakcyjna ale zwykle przeciętna...
Ostatnio mam fazę na taką jedną, która ma xsywkę "dziecko gargamela"
:hahaha: ale to wyjątek bo ona ma 29 lat, a wszyscy dają jej ok 33 więc mieści się w mojej "normie" :wink:

Cytat:
ja się stałam jeszcze bardziej zdemoralizowana niż byłam i nie wiem czy to dobrze...
i sama jestem sobą zdziwiona bo jak do tej pory ja sama "polowałam" tylko na facetów ok 30stki i starszych tak teraz jestem na maxa zakochana w gościu tylko rok starszym ode mnie i to mnie dziwi....


Jeszcze bardziej zdemoralizowana ? To w ogóle można być jeszcze bardziej :shock: Myślałem że osiągneliśmy pkt kulminacyjny w tym "sporcie" :wink: A coż to za jegomość wpadł Ci w oczodół :>

Juniuś to teraz zapodaj mi kilka aktorskich nazwisk które Cię urzekły swoją urodą... No zobaczymy czy mamy podobny gust...Liska nie liczymy!

monia bywasz w HuKu jeszcze :>


Ostatnio zmieniony przez JigSaw dnia Sob 20:42, 15 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Sob 20:41, 15 Maj 2010
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw napisał:
30-40 lat to idealna granica... Wink Mam kumpla za to który jest hardcorem zupełnym i sypia z koleżanką swojej matki ...


"Polish (czyt. polisz) Pie" ;) Nie musisz włączać tv żeby podnieść swój poziom perwersji, wyuzdania i zepsucia. Poniekąd zazdroszczę. Zwłaszcza dziś, gdy muszę siedzieć w domu zamiast bujać się na Tequila Party...



PostWysłany: Sob 20:41, 15 Maj 2010
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 407, 408, 409 ... 890, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899  Następny
Strona 408 z 899

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.05995 sekund, Zapytań SQL: 15