Rozmowy w t(ł)oku #14
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 88, 89, 90 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pa, Sal, będę tęsknić. :(


Juniuś napisał:
Słyszałam na przykład, że w Kaliszu jest bardzo dobre studium, bardzo zachwalane.

Kalisz, daleko, daleko...
Ja jednak sobie postudiuję. W ogóle to jeszcze nie wiem, zastanawiam się nad tą biotechnologią. Szkoda, ze Caellion gdzieś zniknął, podpytałabym go nieco.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sro 22:19, 14 Lip 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Włosy mi wyblakły, już nie są czerwonane, ale niedługo znów będą, choć i tak tylko przez kilka dni ;P

Shee, postudiuj, postudiuj, nie będziesz żałowała :-D co do biotechnologii, to podpytała bym koleżankę, ale niestety to współlokatorka z Opola, do której akurat nie mam namiarów. A jak w ogóle wyglądają terminy rekrutacji? Na niektórych uczelniach już ponoć są wyniki. W ogóle składasz na dzienne, czy zaoczne?



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sro 22:24, 14 Lip 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juniuś napisał:
Włosy mi wyblakły, już nie są czerwonane, ale niedługo znów będą, choć i tak tylko przez kilka dni ;

Ja chcę je czerwone :twisted: ! są takie ar...



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Sro 22:25, 14 Lip 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juniuś, na dzienne, na dzienne. A rekrutacja na każdej uczelni wygląda inaczej.
A miałabyś jakąś szansę się z tą koleżanką w najbliższym czasie skontaktować? Bo ja się jeszcze na biotechnologię nie dostałam, ale jeśli się dostanę, to będę miała niezły orzech do zgryzienia...



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sro 22:37, 14 Lip 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shee, obawiam się, że w najbliższym czasie nie, bo nie mam do niej żadnych namiarów, zresztą nawet nie wiem czy ma czynny telefon, bo wyjechała na wakacje do Anglii. Możliwe, że w sierpniu będę widziała się z jej koleżanką z pokoju, wtedy zapytam jak mogła bym się z nią skontaktować.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Czw 10:41, 15 Lip 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry!

Mój plan na dziś zakłada zrobienie obiadu i przejrzenie przepisów drogowych. Pierwsze już prawie jest, zobaczymy jak to wyjdzie z drugim, czyli czy mi się nie odwidzi. ;)

Co u Was? :)



_________________

wiolka&maria lucie -> Holmes&Watson <Szpieki> Guśka - siostra, która sypia z krową ~ Nutt - siostrzenica

PostWysłany: Czw 10:50, 15 Lip 2010
wiolka17
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 10 Mar 2010
Pochwał: 14

Posty: 2928

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie zjadłam śniadanie, wypiłam kawę, ogarnę pokój, wypiorę białe bluzeczki i będę oglądała Na Wspólnej, jeśli leci. Czuję się jak połamaniec, boli mnie dosłownie wszystko, mam dość tego słońca i proszę o odrobinkę deszczu :P



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Czw 10:58, 15 Lip 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No bo padne ze śmiechu

Link

A tak w ogóle dzieńdoberek



_________________

PostWysłany: Czw 11:01, 15 Lip 2010
Danielek18
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 25 Kwi 2010
Pochwał: 2

Posty: 1170

Miasto: Tur
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie! :) Ostatnia noc w domku a jutro późno wieczorem wyruszamy. Jakąś ciężko mi w to uwierzyć :( Kto chce mój numer, żeby mieć kontakt proszę piszcie na priv.
Ja natomiast cały czas wzdycham nad filmami z youtube.. Niemcy :mrgreen: Ale niedługo muszę zasuwać po kostium i inne rzeczy przed wyjazdem.



PostWysłany: Czw 11:01, 15 Lip 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann jedzie do Jastarni? ;) Mam nadzieję, że pogoda ci dopisze, co ja gadam, na pewno dopisze. Ja pewnie też udam się nad nasz Bałtyk, ale nie wiem kiedy, bo nie wiadomo jak z urlopem mamy.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Czw 11:06, 15 Lip 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juniuś jadę do Jastarni. Po raz 14 w moim życiu :P Ja będę tam na 2 tygodnie to może uda nam się jakimś cudem spotkać/ napotkać :wink:



PostWysłany: Czw 11:19, 15 Lip 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kto nad morze ? Kiedy ? :mrgreen:
eeem, dzień dobry. :)



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Czw 11:24, 15 Lip 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maagdaa ja jadę. W pt wieczorem na 2 tygodnie. A ty gdzie się wybierasz? :)



PostWysłany: Czw 11:35, 15 Lip 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nad morze wyjeżdżam w ostatnim dniu lipca, a potem 16 sierpnia na obóz do Włoch. ;)

Ostatnio zmieniony przez Lady M dnia Czw 11:38, 15 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Czw 11:37, 15 Lip 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie :)
Zaraz (czyt. około 30 minut) wyjeżdżam na przejażdżkę Kraków-okolice. Tak mi się wczoraj to spodobało, że zamierzam to powtórzyć :)



PostWysłany: Czw 11:38, 15 Lip 2010
joker508
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 19 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 910

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 88, 89, 90 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
Strona 89 z 636

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.73992 sekund, Zapytań SQL: 15