Rozmowy w t(ł)oku #16
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 542, 543, 544 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie cierpię tego gościa :?



PostWysłany: Czw 18:32, 19 Wrz 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co niektórym chyba poprzestawiało się co nieco w głowach :?

http://muzyka.interia.pl/rock/news/maanam-wraca-bez-kory-nie-wie-ale-sie-domysla,1950597,46#commentReplyForm-main



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Pią 13:16, 20 Wrz 2013
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łee... myślałam, że jak tak dawno byłam to trochę czytania będę miała, a tu raptem 3 strony. Przynajmniej nadrobić łatwo :wink:

Jezu ledwo się turlam, pogoda tylko do depresji zachęca... mam tylko wielką nadzieję, że październik będzie w miarę ciepły, żeby można było wyjść z domu bo oszaleję. :lol:



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Pią 20:47, 20 Wrz 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maanam bez Kory i Jackowskiego... :roll: To mniej więcej jak jajecznica bez jajek :roll:



PostWysłany: Sob 10:15, 21 Wrz 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra, dokładnie...

Zresztą wszystko rozchodzi się o samą nazwę. Najważniejszych członków zespołu już nie ma, Marka z wiadomych względów, a Kory z innych. Zostali sami muzycy i to niekompletni z nową wokalistką, dlaczego więc nie nazwą swojego projektu inaczej? Chyba chcą zarobić na reklamie pod hasłem "reaktywacja Maanamu", a dorobią się co najwyżej anty fan clubu. Co oni są tak naiwni, że myślą, że zaskarbią sobie miłość fanów tego starego Maanamu, czy teraz Kory? Kamil Sipowicz zabrał głos w sprawie i zaznaczył, że dwadzieścia lat temu zarejestrował nazwę Maanam w Urzędzie Patentowym, więc nie powinni mieć możliwości wykorzystania tej nazwy po raz drugi, ale kto wie, co będzie.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 13:00, 21 Wrz 2013
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwyżej odbiją się od ściany i szybko zwiną biznes :roll:

Wróciłam z siłowni, jestem skonana. Źle spałam w nocy i postanowiłam się dodatkowo wymęczyć fizycznie, zanim pójdę spać. Najgorsze, że kiedy weszłam do mieszkania, poczułam bardzo intensywny zapach męskich perfum. Wściekła jestem, bo ewidentnie ktoś tu był :hmmm:



PostWysłany: Sob 13:44, 21 Wrz 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo minimalnie zmienią nazwę dodadzą jedno A czy coś i będą zgrywać głupków.

alhambra a sama mieszkasz czy z kimś? Bo jak sama, to ja bym chyba w nocy nie zasnęła ze strachu :D



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Sob 14:54, 21 Wrz 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
alhambra a sama mieszkasz czy z kimś? Bo jak sama, to ja bym chyba w nocy nie zasnęła ze strachu Very Happy

Nie mieszkam sama, ale tu nie tyle chodzi o strach, co raczej o to, że podejrzewam właścicieli włażących tu pod naszą nieobecność, a czego bardzo nie lubię. Nigdy się to co prawda nie zdarzało (chyba), ale nawet raz to o jeden raz za dużo.



PostWysłany: Sob 15:10, 21 Wrz 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie żeby mi obcy ludzie łazili po domu pod moją nieobecność, nawet jeśli są jego właścicielami. :shock:

Rodzice dzisiaj wpadli do nas, przywieźli rzeczy i wałówę(taak przez 6 lat nie nauczyli się, że w W-wie też sprzedają wędliny i chleb) i wypadli... a ja zastanawiam sie czy już w tej chwili jechać do ikei po komodę, bo już nie mam miejsca w szufladach :/



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Sob 16:32, 21 Wrz 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mirela napisał:
Nie wyobrażam sobie żeby mi obcy ludzie łazili po domu pod moją nieobecność, nawet jeśli są jego właścicielami. Shocked

Ja też nie, dlatego jestem zła. Nigdy nie było problemu, zawsze nawet jak trzeba było wpuścić pana z banku czy gazownika, to dzwonili i prosili, żebym była. Nasz kontakt ogranicza się praktycznie do przelewu co miesiąc i tyle. Znajomi mieli takich właścicieli, którzy robili im naloty bez zapowiedzi albo wchodzili pod nieobecność lokatorów. Masakra. Ci są młodzi i raczej ich o to nie podejrzewałam, ale nie wiem jak wytłumaczyć inaczej męski zapach w mieszkaniu :? Fakt, że przez łazienkę strasznie niosą się wszelkie zapachy, ale żeby perfumy sąsiada było czuć aż tutaj? W dodatku w łazience najmniej :roll:

Dodano 2 minut temu:

Mirela napisał:
Rodzice dzisiaj wpadli do nas, przywieźli rzeczy i wałówę(taak przez 6 lat nie nauczyli się, że w W-wie też sprzedają wędliny i chleb) i wypadli... a ja zastanawiam sie czy już w tej chwili jechać do ikei po komodę, bo już nie mam miejsca w szufladach :/

Kup - ja też bym kupiła, ale nie mam już gdzie postawić :?
Moi też mi dają wałówki, ale to raczej typu gołąbki, pierogi, czyli wyroby mamusine, które się w Warszawie nie trafiają :wink: Nie ma to jak być "słoikiem" :mrgreen:



PostWysłany: Sob 16:42, 21 Wrz 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra nawet jeśli weszli to oby to jednorazowy wyskok był :)

Cytat:
Kup - ja też bym kupiła, ale nie mam już gdzie postawić Confused


Najgorzej ze my w sypialni mamy wiekszość mebli z serii hoppen i jak potrzebny kolejny oczywiście ajkiła musiała przestać je sprzedawać... muszę wybrać coś co w miarę pasować będzie, a też nie zajmie połowy pokoju bo też już coraz mniej miejsca jest :D


Cytat:
Moi też mi dają wałówki, ale to raczej typu gołąbki, pierogi, czyli wyroby mamusine, które się w Warszawie nie trafiają Wink Nie ma to jak być "słoikiem" Mr. Green


Moi też mamine wyroby przywożą, ale do tego jeszcze wędlinę itd tatuś nie gotuje a też chce się wykazać :mrgreen: Stołeczne słoiki łączmy się! :mrgreen:



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Sob 16:53, 21 Wrz 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Stołeczne słoiki łączmy się! Mr. Green

Amen! :mrgreen:

Cytat:
Moi też mamine wyroby przywożą, ale do tego jeszcze wędlinę itd tatuś nie gotuje a też chce się wykazać Mr. Green

Mi kilka razy przywieźli wędlinę, ale akurat taką, której rzeczywiście w stolicy nie znalazłam nigdzie, a mama zawsze kupuje w zaprzyjaźnionym sklepie u nas. Co z resztą zrobili na moją prośbę :) A w środę przywieźli mi jajka, bo mamcia kupuje na bazarku koło domu od jakiejś pani. Duże, tanie i mają po 2 żółtka - na znajdź takie w Tesco np. :mrgreen:

Cytat:
Najgorzej ze my w sypialni mamy wiekszość mebli z serii hoppen i jak potrzebny kolejny oczywiście ajkiła musiała przestać je sprzedawać... muszę wybrać coś co w miarę pasować będzie, a też nie zajmie połowy pokoju bo też już coraz mniej miejsca jest Very Happy

Czyli rozumiem, że to własne M? :) Też już chcę i chcę je urządzać :!:


Mirela napisał:
alhambra nawet jeśli weszli to oby to jednorazowy wyskok był Smile

Pociesza mnie fakt, że wiedzą, że w sobotę jestem w domu i wątpię, żeby ryzykowali wejście, ale...No dobra, nie schizuję :]



PostWysłany: Sob 17:59, 21 Wrz 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czyli rozumiem, że to własne M?


Na szczęście tak. :mrgreen:


Cytat:
Duże, tanie i mają po 2 żółtka - na znajdź takie w Tesco np


W tesco to co najwyżej znajdziesz jajka jak z mojej ulubionej reklamy... Bez GMO!!! co z tego, że z chowu klatkowego :hahaha: My na szczęście też mamy dostawy eko-jajek w wałówce, różnica kolosalna



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Sob 19:59, 21 Wrz 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
My na szczęście też mamy dostawy eko-jajek w wałówce, różnica kolosalna


Przynajmniej przypominają w smaku i wyglądzie jajka :D

Cytat:
Na szczęście tak. Mr. Green

Ja też się przymierzam, ale niestety kredyt mnie przeraża :? Mimo to zbieram na wkład własny, co by było trochę taniej i za jakiś czas mam nadzieję w końcu coś niewielkiego kupić :roll:



PostWysłany: Sob 20:03, 21 Wrz 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój mi się przyznał, że dostał opierdziel dzisiaj od teścia za zwracanie sie per "pan" zamiast "tato" albo "teściu"... trupem padłam :lol:

Dodano 1 minut temu:

Cytat:
Ja też się przymierzam, ale niestety kredyt mnie przeraża Confused Mimo to zbieram na wkład własny, co by było trochę taniej i za jakiś czas mam nadzieję w końcu coś niewielkiego kupić Rolling Eyes


Kredyty teraz to masakara... bezpieczniej wziąć z kimś ślub niż kredyt hipoteczny :roll: A przynajmniej ze ślubu łatwiej się wyplątać :D



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Sob 20:05, 21 Wrz 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 542, 543, 544 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
Strona 543 z 552

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.71420 sekund, Zapytań SQL: 15