Rozmowy w t(ł)oku #3[+18 po 22:00]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 992, 993, 994 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możemy w coś zagrać... np w butelkę xD



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pią 1:11, 14 Sie 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewel ja moge pisac, ale niech jeszcze ktos pisze :D



_________________
"Nigdy nie dyskutuj z głupkiem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona Cię doświadczeniem ;]"

Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Mirela :*

PostWysłany: Pią 1:12, 14 Sie 2009
Marguerite
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 9326

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewel a najbardziej mi szkoda zostawić tamtych ludzi. Bo z niektórymi bardzo się związałam, okropnie, wręcz nierozerwalnie, ale nie wszyscy przeżyli to, co my tam, więc nie rozumieją dokładnie i raczej nie zrozumieją. Bo nie ma takich, którzy potrafią oprzeć się naporowi władzy i jasno wyraźić swoje oburzenie. Wiem, że tak jak teraz dogadujemy się na gg, przeklinamy ludzi, może jest lepiej, mniej kłótni, ale co z tego. I wiesz.. Tak trochę mi głupio. Bo jako jedyna łączę stary HuK z nowym. Przywołuję wspomnienia, pamiętam błędy i czuję się w obowiązku ostrzec przed nimi nowych. Może to trochę za dużo się przejmuję, ale..
W związku z tymi opowieściami, przeczytałam ten wątek z administracji jeszcze raz. I tam gdzieś był post, do Kmyhair bodajże, że chcą zobaczyć forum bez podziałów i stronniczości administracji. Sądzę, że powinni teraz przejśc się do nas i zobaczyć, że to da się zrobić ;) A osoba, której przesłałam linka stwierdziła, że to, co się wtedy działo, to

Spojler:

kupa gówna, w którą nie chciałaby wdepnąć


Czasami nawet żałuję, że się tak wykruszyliśmy, ale potem patrzę jak moderatorem zostaje osoba z 200 postami, tylko przez znajomości to łapię się za głowę, że mogłabym uznać to kiedyś za normalne :roll:



_________________

PostWysłany: Pią 1:13, 14 Sie 2009
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shee, w butelkę? i będziemy się całować :shock:? xD

o to ja już wiem, wkleję sobie tutaj moje zdjęcie xP.



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pią 1:13, 14 Sie 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewel, jest po 22:00, a to jest tolerancyjne forum! Wklej xD



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pią 1:16, 14 Sie 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Jeanne, popraw się! Zboczuchy! Twisted Evil

Ojej! Wkradła się taka karygodna pomyłka. Oczywiscie, że chodziło o zboczuchów :twisted:
Cytat:

Pokutę, naukę i rozgrzeszenie - tak to szło xD.

Nieprawda. Ja chcę tylko pokutę i rozgrzeszenie :D I dostaję w gratisie naukę ;)
Cytat:

Dziewczyny, piszcie coś i wklejajcie zdjęcia! Very Happy

Zdjęcia czego, że zapytam :twisted:

Uprzejmie zawiadamiam, że nie wiem jak sie gra w butelkę :D

Dodano 58 sekund temu:

Pff. Ewel co masz do swojego zdjecia? XD



_________________

PostWysłany: Pią 1:17, 14 Sie 2009
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeanne, to co piszesz wiele dla mnie znaczy, wiesz? Jesteś wyjątkową osobą ;). I moja rada dla Ciebie - rób to, co uważasz za słuszne - jeśli czujesz, że nie możesz HuKa zostawić, to nie zostawiaj :). A ta kupa to u nas, czy tam? Bo moje kojarzenie spadło na minimum :hahaha:.



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pią 1:17, 14 Sie 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czasami nawet żałuję, że się tak wykruszyliśmy, ale potem patrzę jak moderatorem zostaje osoba z 200 postami, tylko przez znajomości to łapię się za głowę, że mogłabym uznać to kiedyś za normalne Rolling Eyes

ale znajomosci sa i byly... tego sie nie zmieni...
a teraz tak napisze cos odsiebie :d choc moze nie powinnam... wiesz sama mam sentymen do mojego pierwszego forum, gdzie aktulanie chyba nic sie nie dzieje, a jak ktos mowy sie pojawia to nie ma do kogo napisac, bo jest pomijany w ogolnym rozumieniu dyskusji



_________________
"Nigdy nie dyskutuj z głupkiem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona Cię doświadczeniem ;]"

Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Mirela :*

PostWysłany: Pią 1:19, 14 Sie 2009
Marguerite
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 9326

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już o tym mowa, to ja na początku strasznie się bałam, bo tu wszyscy tak się znali, mocno znali, i gdyby nie przekonywania matrixy, to pewnie bym się nigdy nawet nie odezwała...



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pią 1:21, 14 Sie 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shitzune,Ciebie mial kto przekonywac, a ja sama musialam pokonac lęk i troche mi to zajelo...



_________________
"Nigdy nie dyskutuj z głupkiem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona Cię doświadczeniem ;]"

Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Mirela :*

PostWysłany: Pią 1:23, 14 Sie 2009
Marguerite
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 9326

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marguerite, coś w tym jest... Ale ile matrixa musiała was wszystkich mi nachwalić, tego się nie da zliczyć... Trzy próby chóru jej to chyba zajęło :mrgreen:



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pią 1:25, 14 Sie 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewel ah, oh, dziękuję :* Najgorsze jest to, ze nie wiem, co chcę zrobić. Bo najchętniej zostawiłabym tamto i zapomniała o tej chorej sytuacji, ale god. Ja tak nie lubię zmian :roll: Najwyżej zorganizuję wewnętrzną akcje (jakbym tego już nie robiła :twisted: ) i będę starać przywrócić normalność :D
Określenie zakryte spoilerem odnosiło się do sytuacji przez którą musieliśmy emigrować :hahaha: Nie przejmuj sie, ja od rana nie kojarzę. Brat kazał mi instalować misrosofta 2003, chyba z 5 razy mówił, nawet na kartce zapisał, a ja i tak zainstalowałam 2007 :sciana:

Marg, ale nie tak chore znajomosci jak tam :hahaha: I wiesz Marg, jak się nic nie dzieje, to jest łatwiej, a jak tam cały czas się dzieje i niektórzy rujnują to, co staraliśmy się wybudować, to naprawdę krew mnie zalewa :evil:



_________________

PostWysłany: Pią 1:25, 14 Sie 2009
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pff. Ewel co masz do swojego zdjecia? XD

właśnie nic nie mam i dlatego taaadam :D

Spojler:



mam nadzieję, że wyskoczy na kolejnej stronie :mrgreen:.

Dodano 25 sekund temu:

damn!


Ostatnio zmieniony przez Ewel dnia Pią 2:01, 14 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pią 1:27, 14 Sie 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ja wam powiem, że na tym pierwszym forum w temacie o wdziecznej nazwie HuK zaczęłam pisać tylko dlatego, że powstał nowy i dlatego, że znałam T. z fików i mi było raźniej :D Bo owszem był offtop, który działał od początku mojej rejestracji, ale nigdy tam mój post nie postawił nogi. Więc i tak jesteście odważniejsze :D

Ja chyba odstraszam ludzi od naszego forum, mówiąc, że tu nie ma orgii i nie wstawiamy fotek półnagich facetów :( :twisted:



_________________

PostWysłany: Pią 1:27, 14 Sie 2009
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale łaaaadna jesteś :D



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pią 1:28, 14 Sie 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 992, 993, 994 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
Strona 993 z 1000

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.28167 sekund, Zapytań SQL: 15