Rozmowy w t(ł)oku #4[+18 po 22:00]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 343, 344, 345 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen napisał:
A jak już będziesz sławna i bohata, to pamiętaj, ze jestem pierwsza w kolejne do Twojego zimowego domu w Aspen ;P

To chyba niestety możemy sobie wspólnie pomarzyć ! :mrgreen: Bo ja planuję filmoznawstwo więc jak wiesz.. mogą być wspaniałe, niezapomniane studia a potem POD MOST . Bo po tym zawodzie wiele nie zrobię . Chyba że pójdę na kilka kierunków.. a najlepiej to mieć BOGATEGO męża ! *ociera rączki* Ale i tak nadal sobie TYM bardziej pomarzmy bo mnie nikt nie będzie chciał;) Zostanę singlem .



PostWysłany: Sro 21:50, 19 Sie 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Betti hej :)



_________________
"Nigdy nie dyskutuj z głupkiem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona Cię doświadczeniem ;]"

Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Mirela :*

PostWysłany: Sro 21:50, 19 Sie 2009
Marguerite
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 9326

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diane napisał:
Kurczę, magii używacie? Jak możecie?! A ja myślałam, że tylko ja tak aczarownica xD Bo mi odwala na punkcie Bellatrix xD

Po magię sięgam jak już nie mam innego pomysłu...



PostWysłany: Sro 21:50, 19 Sie 2009
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen napisał:
Raz3r, Kalpano... jak możecie się bawić prądem beze mnie? To jedyny dział fizyki, który lubię;)

Mogę Ci odstąpić miejsce, rocket ;).

ann napisał:
A skąd wiesz czy Ci znajomi z liceum w trakcie wakacji by się nie zmienili na Bestyjki ? Będzie dobrze, będzie !

Moich znajomych z liceum znam już ponad 6 lat (niektórych nawet 13 latek, od przedszkola :P) - zdołałam ich poznać aż za dobrze, więc nie ma możliwości, żeby zmiany w nich w jakikolwiek sposób mnie zaskoczyły ;).

rocket queen napisał:
kremówko, Kalpano, co będziecie studiować? Bo, że w Krakowie i w Toruniu, to się domyślam;)

Ja socjologię ;).

ann napisał:
Kalpanko..
PS : Nie chciałaś iść na hinduistykę ?

Znaczy indologię? Nie było nawet mowy - tam trzeba mieć zdany rozszerzony angielski, a ja noga z języków ;).



PostWysłany: Sro 21:51, 19 Sie 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja za chwilę wracam, i dokończę odzyskiwanie kluczyków



PostWysłany: Sro 21:52, 19 Sie 2009
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka, przyznaj się ile dziś wypiłaś?!



_________________


Ubranko by me.
Należę do KHkNSnR !

Ulka, moja siostrzyczka <33
i
Korn, mój brat ^ ^

PostWysłany: Sro 21:54, 19 Sie 2009
Diane
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 18 Lip 2009

Posty: 912

Miasto: Słupsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann napisał:
o ja planuję filmoznawstwo więc jak wiesz.. mogą być wspaniałe, niezapomniane studia a potem POD MOST


Jesteś jeszcze bardziej zmienna niż przysłowiowa kobieta;) Pamiętam, jak jeszcze kilka tygodni temu myślałaś o ASP, nieco później o medycynie, a teraz rzucasz się na filmoznawstwo. Szkoda, że nie można tego jakoś połączyć, bo wszystkie mega ciekawe. Chyba, że będziesz leczyć kaskaderów i malarzy;)

Dzięki, Kalpano! Obiecuję, że Ci jakoś wynagrodzę tę darmową miejscówkę;) A co do indologii, to nic straconego - zawsze możesz badać zachowania tamtejszej ludności:)



PostWysłany: Sro 21:56, 19 Sie 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kalpana a to chyba że tak ! Ale czasami taka zmiana otoczenia i towarzystwa służą człowiekowi! :wink: Naprawdę ! Myślę że nie będziesz żałować..

Cytat:
Znaczy indologię? Nie było nawet mowy - tam trzeba mieć zdany rozszerzony angielski, a ja noga z języków Wink.

Tak , indologia . W sumie to angielski jest WAŻNY idąc na ten kierunek . Moja koleżanka ma siostrę co jest na indologi , już trzeci rok . Jest świetna w angielskim , udziela pełno lekcji i jest wariatką Bollywoodową ! Ma z około 50 filmów i ja z tego często korzystam.. staram się korzystać bo są dla niej jak święte. Jak by coś poszła z płytką to bym dostała po głowie.. :mrgreen:



PostWysłany: Sro 21:56, 19 Sie 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wróciłam i ćpam się ponownie Edith Piaf.
Ulka95, :hahaha: Coś mi się przypomniało.
:jupi: :jupi:
:evil: :evil:



PostWysłany: Sro 21:57, 19 Sie 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej hattrick <33



_________________


Ubranko by me.
Należę do KHkNSnR !

Ulka, moja siostrzyczka <33
i
Korn, mój brat ^ ^

PostWysłany: Sro 21:59, 19 Sie 2009
Diane
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 18 Lip 2009

Posty: 912

Miasto: Słupsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen napisał:
A co do indologii, to nic straconego - zawsze możesz badać zachowania tamtejszej ludności:)

Właśnie ;).

ann napisał:
W sumie to angielski jest WAŻNY idąc na ten kierunek . Moja koleżanka ma siostrę co jest na indologi , już trzeci rok . Jest świetna w angielskim , udziela pełno lekcji i jest wariatką Bollywoodową ! Ma z około 50 filmów i ja z tego często korzystam.. staram się korzystać bo są dla niej jak święte. Jak by coś poszła z płytką to bym dostała po głowie..

Fajnie jest mieć taką siostrę koleżanki xD. Ja tam muszę się sama w filmy zaopatrywać, ale nie narzekam - ze swojej kolekcji jestem dumna, a mam filmów... właśnie policzyłam i jestem w szoku :shock:. 77 xDDD.



PostWysłany: Sro 22:00, 19 Sie 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diane, cześć. :D



PostWysłany: Sro 22:00, 19 Sie 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen napisał:
Jesteś jeszcze bardziej zmienna niż przysłowiowa kobieta;)

Nie , nie . Gorzej było wcześniej ! Chciałam być jeszcze nauczycielką kompozycji , fryzjerką i pisarką ! :mrgreen: A teraz : Od dłuższego czasu trzymam się jednego . Na razie filmoznawstwo ale nie chcę nic mówić myślałam ostatnio dużo o psychologi . Po naszych rozmowach na gg a raczej po Twoich opowiadaniach ! :wink: Mam nadzieję że na coś konkretnego się zdecyduję bo ZGINĘ MARNIE !

rocket queen napisał:
Chyba, że będziesz leczyć kaskaderów i malarzy;)

Choć ta OPCJA MI SIĘ PODOBA ! Muszę na nią poważnie się zastanowić .. :mrgreen: :wink:
Ale chyba jednak nad filmoznawstwem i medycynie najbardziej się interesuję . Zobaczymy co się będzie działo w mojej głowie w czasie roku szkolnego;)



PostWysłany: Sro 22:01, 19 Sie 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket ja w tym roku nie idę na studia... trochę przez moją głupotę a trochę przez niezdecydowanie nie wpadłam na to, że moim przeznaczeniem jest biol-chem a nie klasa humanistyczna...
a ponieważ planuję iść na analitykę medyczną na UJ to muszę zdać rozszerzoną biologie i chemie, na co chodząc do humana nie miałam szans... więc stwierdziłam że poświecę rok na "douczenie" się tych przedmiotów o "dozdanie" ich w przyszłym roku ;)
a ponieważ i tak poszłam do szkoły rok wcześniej, to mam niby rok w zapasie :P
a wolę ten rok poświęcić niż siedzieć na jakiejś politologii czy kulturoznawstwie (chociaż indologia jest kusząca - zwłaszcza wyjazdy do Indii i nauka hindi ;) ) tylko wolę studiować to, co naprawdę chcę :)



_________________

avek i banner mojej roboty

TuSinka No. 16
Bo oboje nie lubimy poniedziałków... - Raz3r's sister ;*

PostWysłany: Sro 22:01, 19 Sie 2009
kremówka
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 06 Maj 2009
Pochwał: 11

Posty: 2786

Miasto: Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kalpana napisał:
a mam filmów... właśnie policzyłam i jestem w szoku . 77

Czyżbym nei byłą jedynym kinomanem na tym forum?



PostWysłany: Sro 22:02, 19 Sie 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 343, 344, 345 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
Strona 344 z 1000

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.29595 sekund, Zapytań SQL: 15