Rozmyślania przy śniadaniu: POLSKA WERSJA SERIALU
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie polskiej (ani żadnej innej) wersji serialu i nie chcę żeby takowa powstała. IMO oryginał jest niezastąpiony, aktorzy z resztą też.



PostWysłany: Pią 14:05, 09 Lip 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

^^ Cóż za oryginalny komentarz. Nie ma to jak wejść do piaskownicy i jako dziesiąty powiedzieć "wasza zabawa jest do kitu" :-)



PostWysłany: Pią 23:18, 09 Lip 2010
dariu
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 06 Gru 2009

Posty: 33

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://film.onet.pl/zwiastuny/0,69516,1,,322,fotonews.html
rozwalił mnie Zamachowski jako Kutner :mrgreen:



_________________
Wiolka i maria lucie = Holmes i jego dr Watson = Kojot i Struś Pędziwiatr = szpieki!
Magda - druga połówka mojego mózgu
-o, słońce wyszło. -ten twój huraoptymizm potrafi być naprawdę irytujący!

PostWysłany: Czw 13:18, 26 Sie 2010
maria lucie
Torakochirurg
Torakochirurg



Dołączył: 09 Paź 2009
Pochwał: 5

Posty: 3722

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wolę sobie nawet nie wyobrażać polskiej wersji, bo to nie telenowela, żeby przerabiać ją na różne kraje.



_________________
Hello Daddy, hello Mom I'm your ch ch ch ch ch cherry bomb!

PostWysłany: Czw 20:42, 30 Gru 2010
Dadaczer
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 30 Gru 2010

Posty: 25

Miasto: Rybnik
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z ciekawości przeczytałem wszystkie posty na powyższy temat.
Podsumowując, wielu w ogóle nie widzi polskiej wersji House'a, bo... oryginał jest najlepszy. Siła przyzwyczajenia jest czymś ogromnym, ale nie krytykujmy dzieła, które jeszcze nie powstało ani nawet nie planuje się go stworzyć.

JaToNieOn napisał:
Polski House? W życiu! To byłby chyba najgorszy pomysł, na jaki można było wpaść. Rozumiem- sprawdziły się takie produkcje jak "Idol", "Taniec z gwiazdami", "Niania" czy "BrzydUla", ale żeby Kuternoga?!

Co innego programy rozrywkowe, a co innego polskie wersje zagranicznych fimów i seriali. Paradoksalnie Polacy nie są tacy źli w przeróbkach. Świadczy o tym choćby "Niania" czy też "Ojciec Mateusz" które biły lub wciąż biją rekordy popularności. Problem więc nie nie leży w tym, czy ewentualna polska wersja przebiłaby czy nie oryginał.
Jest inny problem, który praktycznie uniemożliwia przeniesienie House'a na polski grunt. Serial jest zakorzeniony w mocno w realiach amerykańskiej służby zdrowia. Oczywiście dla potrzeb serialu wiele rzeczy jest tam mocno uproszczonych, ale i tak wiele z tego, co dla Amerykanów w tym serialu jest czymś realnym, dla nas stanowi jeszcze ciągle medyczny science-fiction. Adaptując House'a do polskich realiów chcąc nie chcąc powstałby serial bliźniaczo podobny do "Na dobre i na złe" i moim zdaniem z tego powodu polski House po prostu by się nie obronił.
To tak trochę na poważnie o hipotetycznej polskiej wersji serialu. Natomiast pół żartem pół serio rzeczywiście można się pobawić w szukanie polskich aktorów, którzy mogliby zastąpić oryginały.
Wielu z was szukało aktorów wg podobieństwa, ja natomiast pomyślałem bardziej o aktorskich umiejętnościach naszych rodzimych artystów.

Moje propozycje:
House - Piotr Adamczyk (skutecznie udowadnia swoją wszechstronność aktorską)
Cuddy - Grażyna Szapołowska (jej też bym się bał podskoczyć)
Wilson - Maciej Stuhr (genialnie grający mimiką twarzy)
Foreman - Andrzej Chyra (człowiek o najbardziej lodowym spojrzeniu)
Cameron - Olga Bończyk (pociągająca profesjonalistka)
Na miejsce "Trzynastki" mam dwa typy: Małgorzata Socha (dla mnie niemal tak samo pociągająca jak Olivia Wilde, choć oczy Olivii mnie rozkładają na łopatki) albo Magdalena Cielecka (tak samo tajemnicza jak Remy Hadley "13")
Taub - Zbigniew Zapasiewicz (rewelacyjnie potrafiący człowieka zmieszanego, jakim ciągle w serialu jest Taub).

Dawajcie swoje typy, ale zapraszam do ich uzasadniania:).



PostWysłany: Czw 0:20, 13 Sty 2011
elzy
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Gru 2010

Posty: 11

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie chcę polskiej wersji i tak jak wielu innych licze że nie powstanie. Nigdy nie byłbym zainteresowany oglądaniem serialu doktor dom..



PostWysłany: Pią 15:51, 11 Mar 2011
deathspellomega
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 17 Lut 2010

Posty: 82

Miasto: Houseville
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04737 sekund, Zapytań SQL: 15