Skargi i wnioski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

błaganie:]

ja mam pytanie, pewnie dla wszystkich banalne i głupie ale przed kim się wygłupiać i kogo pytać jak nie współfanów..:] Mianowicie czy ktoś mógłby jak najbardziej łopatologicznie wytłumaczyć mi jak korzystać z linków do ściągania odcinków ...nie mam pojęcia co z tym robić bladego a tak bardzo tęsknię:cry:



_________________
Mona

PostWysłany: Wto 16:42, 02 Cze 2009
Mona130184
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Cze 2009

Posty: 1

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mona130184 kilkasz na dany link np. na megaupload, po wczytaniu strony, w górnej prawej części, wyświetli Ci się kod, zazwyczaj są to 3 litery i jedna cyfra (zwracaj uwagę na wielkość znaków), który przepiszesz do pola obok. Gdy już to zrobisz, klinkij na "pobierz plik". Teraz włączy Ci się odliczanie, zazwyczaj od 50 sekund, po upływie, których pojawi Ci się "zwykle pobieranie". Kliknij na to, a potem zapisz plik w danej lokalizacji. :] Jeśli będziesz miała jeszcze jakiś problem, pisz do mnie na PW.
Pozdrawiam :D



_________________

PostWysłany: Wto 17:20, 02 Cze 2009
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja to mam ino taki wniosek: A może wartałoby uaktualnić "FIKOTEKĘ"??



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Pon 16:24, 22 Cze 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WNIOSEK, a raczej pomysł. W Fikotece znajduje sie nie tylko sama fikoteka, ale też bank betareaderów. Dlatego pomyślałam, że można by tam również zamieścić coś w stylu porad dla debiutantów. W środku mogłaby się znajdować poprawna odmiana imion i nazwisk bohaterów, poprawny sposób zapisywania dialogów etc. takie podstawy przy pisaniu fików.
Co o tym myślicie?



_________________
"Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć."

W. Wharton "Ptasiek"

PostWysłany: Czw 15:24, 09 Lip 2009
scribo
Kochanka klawiatury
Kochanka klawiatury



Dołączył: 25 Lut 2009
Pochwał: 12

Posty: 748

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie bomba. Ja tak sobie myślałam, że może genialni fickopisarze napisaliby co jest najważniejsze w treści ficku np. autentyczność postaci (House w 90%sytuacji jest niemiły, Wilson niezbyt dobrze kłamie). To może pomóc.



PostWysłany: Czw 16:57, 09 Lip 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn., takie rzeczy o kanoniczności też się mogą znaleźć... bo to ogólnei możnaby podzielić na czesci - porady techniczne (własnie odmiana nazwisk, budowa dialogów, albo odnośnik do słownika synonimów, bo w fikach aż się roi od powtórzeń i nietrafnych określeń ;); ustalić sposób pisania np. wspomnienia kursywą, myśli w cudzysłowiu itp.) i o zaachowaniu kanonu (czyli to o czym mówiłas hattrick)
To by bardzo ułatwiło życie poczatkującym fikopisarzom, a także czytelnikom :) Przynajmniej tak sądzę. Ale co myśli o tym administracja forum?



_________________
"Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć."

W. Wharton "Ptasiek"

PostWysłany: Czw 17:06, 09 Lip 2009
scribo
Kochanka klawiatury
Kochanka klawiatury



Dołączył: 25 Lut 2009
Pochwał: 12

Posty: 748

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Administracja i Moderatorzy niczym Tribal Council Counseling dyskutuje nad kwestią, ale z racji, iż część wyrzekła się cywilizacji, może to potrwać trochę dłużej ;) Prosimy o cierpliwość, niedługo nadejdzie decyzja Wielkiej Rady :lol: ;)



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Czw 17:41, 09 Lip 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rada uradziła, że Scribo ma rację i w nagrodę poprowadzi rzeczony temat :mrgreen: więcej szczegółów dowiecie się już z odpowiedniego kącika fikowego skaucika :lol:



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pią 12:46, 10 Lip 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może zrobilibyśmy na forum jakieś zawody w grach na kurniku? Tak, żeby urozmaicić trochę codzienną monotonię. :lol: Pozdrawiam.



PostWysłany: Sob 22:42, 18 Lip 2009
DracoPOL
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 08 Cze 2009

Posty: 479

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejny pomysł, który można uznać za WNIOSEK. A zatem... Jest akcja "fikopisarz miesiąca" jest "designer miesiaca". Ale... co z ludźmi, którzy nie piszą fików, ani nie robią ikonek? Nei czują sie na siłach, nie potrafią - bez znaczenia; ale za to robią coś, co jest potrzebne innym: komentują. Przecież to właśnie komentarze są moywacja do pisania, czy worzenia grafik. W związku z tym można zrobić jeszcze trzecią akcję: "komentator miesiąca". Oczywiście, tu nie możnaby ogłaszać konkursu na komentarz, ale użytkownicy mogliby podawać powiedzmy dwóch użytkowników, którzy najlepiej, najsumienniej komentują czy to fiki, czy prace graficzne. Taka akcja mogłaby też być motywacją do długich i starannych komentarzy, oraz nagrodą dla tych, którzy pomagaja innym tworzyć.
Co na to administracja?



_________________
"Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć."

W. Wharton "Ptasiek"

PostWysłany: Sob 13:27, 08 Sie 2009
scribo
Kochanka klawiatury
Kochanka klawiatury



Dołączył: 25 Lut 2009
Pochwał: 12

Posty: 748

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napiszę krótko: mnie się podoba. Cenię ludzi, którzy potrafią w nietuzinkowy sposób wyrazić swoje zdanie, tudzież powalić wszystkich zgromadzonych siłą argumentów;)

Pomysł, jak najbardziej, wart rozpatrzenia.



PostWysłany: Sob 13:57, 08 Sie 2009
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ja odnośnie do ostrzeżeń,mam sprawę widzicie ja nie mogę pisać postów ze względu na moje dwa głupie błędy które popełniłem,bardzo polubiłem wasze forum i was przede wszystkim i chciałbym odwrócić czas,ale to nie zależy ode mnie..................nie wiem czy mogę was o to poprosić,ale czy by się nie dało zrobić głosowanie czy GorillA ma zostać czy nie........więc tyle dziękuję wam wszystkim było miło z wami być :(



PostWysłany: Sro 10:54, 26 Sie 2009
GorillA
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 21 Lip 2009

Posty: 409

Miasto: Bulowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GorillA napisał:
Witam ja odnośnie do ostrzeżeń,mam sprawę widzicie ja nie mogę pisać postów ze względu na moje dwa głupie błędy które popełniłem,bardzo polubiłem wasze forum i was przede wszystkim i chciałbym odwrócić czas,ale to nie zależy ode mnie..................nie wiem czy mogę was o to poprosić,ale czy by się nie dało zrobić głosowanie czy GorillA ma zostać czy nie........więc tyle dziękuję wam wszystkim było miło z wami być :(


Administracja rozpatrzy prośbe w najbliższym czasie i ustosunkuje sie do niej poprzez PW.
pzdr.
Timon



_________________

PostWysłany: Sro 13:51, 26 Sie 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam wniosek a raczej pomysł by zorganizować konkurs Baner`owy.
polegał by na tym że użytkownik musi stworzyć baner do wyznaczonego tematu np. "Love" , oczywiście baner musiałby byc zgodny z regulaminem forum
prosze o rozpatrzenie mojego pomysłu



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Pią 13:49, 28 Sie 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprostuxzjawa, Administratorzy i Moderatorzy dyskutują nad Twoją propozycją, za kilka dni powiadomimy Cię poprzez PW o naszej decyzji:).



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pią 14:36, 28 Sie 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Sprawy Organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04669 sekund, Zapytań SQL: 15