Skrobanki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, proszę i przepraszam…

Dziękuję Ci że byłaś moją przyjaciółką, za to że nie opuściłaś mnie w trudnych chwilach, za wszystkie razem spędzone wieczory, za ten jeden raz spędzony z Tobą…
Proszę żebyś zapomniała wszystko co ze mną związane, żebyś zapomniała o mnie…
Przepraszam za wszystkie komentarze, którymi Cię dotknąłem sprawiłem zawód, za wyśmiewanie w obecności osób trzecich, że nie byłem na Twoim ślubie i weselu...
Przepraszam za ten ból, który Ci teraz sprawiam, ale on przejdzie, mój nigdy nie chciał przejść…

Nie płacz, nie ma za kim, masz wspaniałego męża i pięknego synka. Jest taki podobny do Ciebie…

Pamiętaj „miłość jest jak wiatr: nie widzisz jej, ale ją czujesz”, zawsze przy Tobie będę…

Kocham Cię Cuddy
House, Twój najlepszy diagnostyk.


Płakała, jak mogła nie płakać, za przyjacielem, osobą którą kochała, za ojcem jej dziecka…
Dlaczego mu nie powiedziała, że to Jego? Te niebieskie oczy zawsze będą jej przypominać Housa… Od męża odeszła, nie mogła Go tak okłamywać. Został jej tylko Greg. Po tacie.
Pomaga jej Wilson, on tez nie może się pogodzić ze śmiercią swojego przyjaciela, wszystko przez jego egoizm…
- Ból przeszedł dr House? Możesz być z siebie dumny!!
Zasrany motor, jego wielka pasja, zabrała jej ukochanego, dlaczego to zrobił? Tego się już nigdy nie dowie…


Przez tydzień nie wychodziła z domu. Pierwsze kroki po wyjściu z niego skierowała na cmentarz. Nie wiedziała czy da radę. Kiedy stanęła przed grobem puściły emocje, usiadła i płakała. Litery na grobie szydziły z niej: Zginął śmiercią tragiczną…
A ona płakała. Wiał wiatr, wiedziała, że On tu jest, ale chciała Go dotknąć, jego ust, dłoni, chciała się do niego przytulić…
Gdy zaczęło się ściemniać znalazł ją Jimmy. On jako druga osoba po Housie potrafił ją uspokoić.
A ona od tej pory miała osobistego Anioła.



_________________
"Inteligentni ludzie często zmuszeni są do picia, by bezkonfliktowo spędzić czas z idiotami."

PostWysłany: Nie 15:24, 18 Paź 2009
Pikaola
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 09 Sty 2009

Posty: 72

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smutne :( ale piękne :D



_________________

PostWysłany: Nie 18:27, 18 Paź 2009
Alextasha
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Wrz 2009

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:beczy: :beczy: :beczy:
Oooh , cuuudowne !
Siedzę i ryczę...
Muszę to sobie przeczytać jeszcze raz...
Naprewdę baaardzo mi się podoba !

Koniecznie pisz dalej Pikaola ! :*



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Nie 18:37, 18 Paź 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pikaola napisał:
Pamiętaj „miłość jest jak wiatr: nie widzisz jej, ale ją czujesz”, zawsze przy Tobie będę…

piękne! czekam na dalsze części



_________________

PostWysłany: Nie 18:37, 18 Paź 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obserwowała Go już od dłuższego czasu. Siedział skupiony przed fortepianem i wygrywał melodię swojego życia. Wiedziała, że w ten sposób najlepiej potrafił wyrazić swoje uczucia.
Grał z zamkniętymi oczami, a na Jego twarzy malował się spokój.
Pomylił się, zły dźwięk, który wydobył się spod Jego palców zepsuł harmonię panującą w tym pokoju. Od tej chwili grał niespokojnie jak by bał się kolejnej pomyłki. Skupiony na grze nie wiedział, że ktoś do niego podszedł. Dopiero gdy poczuł delikatny pocałunek na swojej szyi przestał grać. Odwrócił się do Niej i powoli zaczął wstawać, a Jego dłonie błądziły po Jej delikatnym ciele. Pocałunki, które między sobą wymieniali były pełne żaru i pasji.
Znali się już od kilku lat, jednak ich wspólne życie zaczęło się od dwóch pięknych słów, które powiedział Jej kiedyś na tarasie: Kocham Cię… Od tej jednej chwili, która zmieniła ich życie, zaczęli poznawać siebie na nowo. Odkrywając powoli przed sobą to, czego inni nie mieli w życiu zobaczyć.



_________________
"Inteligentni ludzie często zmuszeni są do picia, by bezkonfliktowo spędzić czas z idiotami."

PostWysłany: Sro 21:33, 21 Paź 2009
Pikaola
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 09 Sty 2009

Posty: 72

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ahhh.
Świetnie piszesz !
Mi się bardzo, bardzo podoba ! ;)

Czekam na kolejne ! :D



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Czw 15:14, 22 Paź 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05012 sekund, Zapytań SQL: 15