[sezon 7] Spekulacje użytkowników
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[sezon 7] Spekulacje użytkowników

Miejsce na wszelkie dywagacje na temat siódmego sezonu i rozwoju fabuły.



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 21:49, 18 Maj 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1) 13 w ciąży - w wychowaniu dzidzi wspierał ją będzie oczywiście Lucas, bo ma chłopina doświadczenie w tych sprawach; w innych się nie sprawdził biedaczek

2) cały HuS będzie w wakacje - więc nic nie zobaczymy, niestety. Na jesieni będą już w trakcie kryzysu, który w normalnych związkach zdarza się po 7 latach

3) 7 sezon - będzie ostatni, mam nadzieję

cdn ...



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Wto 22:10, 18 Maj 2010
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale to lekka przesada :? Bo jeśli serio tak nisko cenisz scenarzytów to wybacz... Rozumiem, że to ironia, ale bez przesady :wink:
Jak masz tak przeżywać to może lepiej nie oglądaj wcale 7 sezonu.
Nie rozumiem dlaczego większość nawet nie próbuje docenić pracy jaką odstawiła cała ekipa w szósty sezonie?
Dla mnie końcówka daje dobry potecjał na kolejny sezon.
Wszyscy obawiają się słitaśnego Huddy. To nie ten typ serialu, zapewniam Was, że Shore zrobi wszystko, by Huddy nie było szczęśliwe. Będzie walka, będą gierki, ukrywanie się... Oby związek potrwał jak najdłużej, ale tu mam wielkie obawy. House is House i nie zmieni się tak łatwo. To świetna postać, tak naprwdę nie rozszyfrowana przez nikogo, jak już się nam wydaje, że go znamy on znów nas zaskakuje i chyba to jest tu najpiękniejsze. Głębia tej postaci. Już nie mogę się doczekać jak będzie próbował coś stworzyć z Cuddy. Kolejna strona z której będziemy mogli go poznać. Liczę, że będzie bardzo ciekawie. Choć boję się, że nie potrwa zbyt długo...



PostWysłany: Wto 22:42, 18 Maj 2010
lisek_
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 17

Posty: 172

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sasza napisał:
Wybacz, ale to lekka przesada Confused Bo jeśli serio tak nisko cenisz scenarzytów to wybacz... Rozumiem, że to ironia, ale bez przesady

wybaczam :mrgreen:

w następnym wejściu się poprawię i nie będę ironizować, może. :mrgreen:



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Wto 22:47, 18 Maj 2010
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

House i Cuddy szczęśliwi.
Oczywiście do momentu aż Lukas Odnajduje Lidie....

na razie to tyle mojej wizji na 7 sezon...



_________________

PostWysłany: Sro 8:04, 19 Maj 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Finał "szóstego" był swego rodzaju wabikiem na zniechęconych generalnie najsłabszym w serialu Sezonem Szóstym :wink: Bo ?! A nóż się zacznie (w siódmym) coś dziać :roll:
Cały serial opiera się moim zdaniem na relacjach z Cuddy, inaczej nie było by House'a w Plainsboro. Jeśli ma być ciekawie ich potencjalny związek nie może być zwyczajny, zresztą nie wyobrażam sobie, by zaistniał w ogóle. Więcej intryg, drobnych złośliwości i utarczek słownych inaczej kicha...



PostWysłany: Sro 10:52, 19 Maj 2010
Akpelan
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Lip 2009

Posty: 9

Miasto: Sanok
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najpierw zrobią nam Huddy-sex, potem dowie się Wilson i będą spotykać się we czworo. House przeprosi Sam... I generalnie będzie się starał dobrze zachowywać w trosce o związek. Myślę, że problemy House'a z Cuddy pojawią się w momencie, kiedy zaczną rozmawiać o relacji House-Rachel; a ostatni odcinek siódmego sezonu skończy się sceną, w której Rachel powie do House'a "Kocham cię, tato". xd Co do trzynastki, to ciąża wydaje mi się o wiele bardziej prawdopodobna niż Huntington, bo jest zbyt młoda, żeby to się zaczęło jakoś drastycznie rozwijać; poza tym nie mieliśmy żadnych oznak, że coś mogłoby być nie w porządku (tak jak dostawaliśmy je odnośnie bólu nogi House'a).
To chyba tyle moich domysłów :-)

A! I jeszcze House pójdzie do Nolana aby mu podziękować.



PostWysłany: Sro 12:24, 19 Maj 2010
gaba
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 79

Miasto: wroclaw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może Lucas z łagodnego baranka przybierze skórę złego wilka i z zazdrości zacznie kopać pod House'm dołki? Byłoby ciekawie :wink:



_________________
"What can I say? Chicks with no teeth turn me on"

PostWysłany: Sro 13:06, 19 Maj 2010
sherry76
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 17 Lut 2010

Posty: 5

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brrry wy znowu o Lucasie!!!!
Jeszcze nie dawno go nienawidziliście teraz to chcecie go z powrotem?! :roll:

Moja wizja jest taka że najpierw bedzie wielkie Wow w szpitalu bo są razem^^
A potem mam nadzieje że bedzie tak jak z 3 i 5 sezonu utarczki Huddy na tle pracy a teraz to jeszcze przeniesie się na życie prywatne^^
No i coś mi się wydaje że House nie da spokoju Wilsonowi i Sam:)

House ojcem!? :shock: Bedzie ciekawie :mrgreen:



_________________

PostWysłany: Sro 14:05, 19 Maj 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślicie że zafundowali by nam nowy opening? Oczywiście do tej samej melodii ;)

Co do samego sezonu 7 to wiadomo że Huddy nie będzie miało łatwo. Osobiście liczę na dużo utarczek słownych, których tak mi brakuje xD. Nie zdziwię się jak Cuddy uroni kilka łez przez House'a :? . Istnieje prawdopodobieństwo że się rozejdą (ale mam nadzieje że jak coś to się znowu zejdą :D)

I zastanawia mnie czy zobaczymy w chociaż 1 odcinku jak House zwraca się do Cuddy per "Lisa" :D :lol:

Trzymam kciuki żeby ten związek przetrwał jak najdłużej (mimu kilku trudności).



_________________

PostWysłany: Pią 17:29, 21 Maj 2010
Alextasha
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Wrz 2009

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam zielonego pojęcie jak to będzie.. jestem zmieszana co do Trzynastki nie wiem co mam o niej myśleć. Wątek Cuddy i House'a przyćmił tą jej decyzję. Mam nadzieję że będzie z Huddy tak jak w 2 i 5 sezonie chociaż podobnie. :] Jeszcze nie widzieliśmy ich w takiej sytuacji więc może być ciekawie :) Według mnie na początku będą ukrawać swój związek przez może 3-4 odcinki tak mi się wydaje. Już widzę minę Formana, Tauba albo Chase heh nie mogę się już doczekać :P a Wilson kompletnie zawału dostanie :)

Dodano 1 minut temu:

A i bym zapomniała teraz mówimy na nich Lisa&Gregory heh co wy na to?? :)



_________________
" Kochankowie i szaleńcy widzą i czują więcej
niż chłodny umysł jest w stanie ogarnąć "

PostWysłany: Pią 18:08, 21 Maj 2010
LoveMeDead
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 17 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 512

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lucas przemieni się w potwora, będzie prześladował Cuddy i Housa. House będzie dzielnie bronił i wstawiał się za Cuddy choć w walkach fizycznych będzie przegrywał z Lucasem z powodu swojej nogi. Dzięki temu Huddy się umocni. :P
Myślę też, że House przy Cuddy będzie przemieniał się w potulnego baranka, ale w relacjach z np kaczuszkami nadal będzie cyniczny bo serial straciłby sens i oglądalność.
13 wróci po jakoś pół roku, a na jej miejsce COME BACK CAMEROON no i wątek Chaseroon'u.
Wilson nie będzie z Sam, gdyz jest ona zbyt mało znana widzom. Wilson to zbyt ważna postać. Ok tak naprawdę to mam taką nadzieję, bo ta Sam nie przypadła mi do gustu.
Byłoby genialnie gdyby House i Cuddy zwracali się do siebie "Greg" i "Lisa". ciekawa jestem jaka będzie reakcja na ich związek całego ich otoczenia! Już widzę rozradowaną twarz Wilsona i WTF Tauba. Albo jakieś plotkujace pielęgniarki... :P
Ciekawe jak Greg się w tym odnajdzie... :)
No myślę, że w 6 sezonie za mało było zagadek medycznych. Takich z prawdziwego zdarzenia. No i tego jak House dostawał oświecenia w rozmowach z Wilsonem, nagle przerywał i wychodził :) :D :D



_________________


koniec The White Stripes :(

PostWysłany: Pią 18:27, 21 Maj 2010
DIR
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Lis 2009

Posty: 51

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, Greg i Lisa beda w miare szczesliwi przez pare odcinkow, a pozniej Lucas cos odwali, albo wroci Lydia, rozejda sie a pozniej mam nadzieje, ze do siebie wroca. House badzie na pewno dokuczal Sam i reszcie tez, ale moze juz nie bedzie rozwalal wszystkich zwiazkow dookola. Wilson bedzie godzil Grega i Lise po ich klotniach. Natomiast co do przypadkow medycznych mam zle przeczucia, bo skoro w szostym sezonie brakowalo im pomyslow, to w siodmym tym bardziej :(



PostWysłany: Pią 19:07, 21 Maj 2010
paulisia093
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 02 Paź 2009

Posty: 16

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiona ; )
i czekam na m.in. bo wszystkiego nie zdołam opisać ;pp :
-reakcja Wilsona na wiadomość o związku 'Grega z Lisą' ;D
-szpitalne ploteczki xdd
-HuS'u ! ; DD
-wątku 13 ; )) baaaaaaardzo ją lubię !
-kliniki
itp. itd. trudno mi się dziś myśli
mam taką cichą nadzieje że to wszystko zobacze w 7 sezonie :mrgreen:



PostWysłany: Pią 20:46, 21 Maj 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może po drodze House przeleci Cameron, żeby uszczęśliwić wszystkie Hameronki, tudzież Hameronów, a potem Wilsona, żeby uszczęśliwić fanów Hilsona? To byłoby coś ciekawego :D

Oczekuje jakiejś akcji z Luddy, bo to całe rozstanie było po prostu śmieszne, no i poniekąd lubię postać Lucasa :) No i oczywiście więcej Hilsona i ALVIE'GO! :P

Jak na razie mam tylko nadzieje, że to wszystko nie będzie wyglądać tak: House wylecza się z uzależnienia (ach, miłość to najlepsze lekarstwo!), wyznaje Cuddy miłość, no a potem oczywiście ślub! I żyli długo i szczęśliwie. Bleeh.



PostWysłany: Sob 11:01, 22 Maj 2010
ShowEmotion
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Lis 2009

Posty: 6

Miasto: Konin
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04401 sekund, Zapytań SQL: 15