[sezon 6] Spekulacje użytkowników
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
A mnie tam bardziej wkurza obecność Lucasa niż ewentualny powrót Stacy, bo Stacy była tak mdła, że nie wierzę, żeby House miał jakiekolwiek dylematy, pt: Cuddy czy Stacy. Wybór jest chyba oczywisty?
I mówię Wam, że Lucas nie odejdzie w 14 odcinku. Będzie dręczył Nas, Huddziny, jeszcze długo. Ale bądźmy twardzi. Co nas nie zabije, to nas wzmocni!!!


też myślę ze gorzej od lucasa być nie może :roll:
nawet jak Stacy wróci to nie ma u niego szans i tak House kocha Cuddy :jupi:



PostWysłany: Sro 16:22, 30 Gru 2009
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że Stacy mogła by jeszcze wiele namieszać. House ją kochał, ona chciała do niego wrócić, więc widocznie żywili do siebie jeszcze jakieś głębsze uczucia. House nie chciał jej zranić, chciał jej szczęścia, a wiedział, że nie może jej go dać, więc wolał się z nią po raz kolejny nie wiązać. Teraz jest odmieniony, można powiedzieć "zdolny" do uczucia, więc kto wie, co by było, gdyby Stacy rzeczywiście wróciła. Szczególnie teraz, kiedy Cuddy wybrała Lucasa. House przecież lubi robić na złość, a Shore gnębić i szczuć fanów, więc... :P

Nie ma jednak co gdybać, co ma być to będzie i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sro 16:27, 30 Gru 2009
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...

większość tych huddy opowiadań przypomina harlekiny i daleko im do pełnego oddania relację między cuddy a housem ,te umizgi słodkości to nie to.Wiadomo że Cameron w którymś odcinku 6 serii powróci i nie wiem czy nie będzie to tak iż Cuddy dowie się że Łukasz szantażuje Chasa zmuszając go do zostania u Housa przez co rozpadło się jego małżeństwo,grożąc mu wyjawieniem tego że zabił Ludobójce -Tyrana.Uświadomi sobie że House zmienia się na lepsze a Łukasz wręcz odwrotnie że tak naprawdę nie wie co on myśli i co tak na prawdę robi jak go z nią nie ma a "Doma" zna na wylot.



_________________
Gdybym cofnął czas to dwa razy bym pomyślał,
Nie znały by mnie psy z imienia i nazwiska.

PostWysłany: Wto 15:32, 09 Lut 2010
Badyll
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Lut 2010

Posty: 5

Miasto: Miasto
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powoli Lukas staje się tym kim był House... z jednej strony to przecież House'a Cuddy darzy i darzła wielkim uczuciem, ale to przez takie wybryki jakie teraz odstawia Lukas Cuddy nie chciała się wiązać z Housem, a House pokazuje, ze się zmienił między innymi tym,z ę się na Lukasie nie odgrywa i nie próbuje za wszelką cenę zniszczyć związku Cuddy i Lukasa... Czyli stał się odpowiedzialny, czego Cuddy potrzebuje i chce, a wybierajac Lukasa kierowała się tym, zę House nie jest odpowiedzialny, a odpowiedzialy się staje, a coraz mniej odpowiedzialny staje się Lukas, więc...
Wiecie o co mi chodzi? Bo chyba zbyt to zagmatwałam...



_________________

Podpis by maybe_55 -> :)

PostWysłany: Wto 16:27, 09 Lut 2010
ola_baca
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 27 Sty 2010
Ostrzeżeń: 1

Posty: 880

Miasto: Chrzanów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Abstrahując od tematu, w jednym ze spojlerów była mowa, że House spędzi noc z jakąś kobietą. Wydaje mi się, że będzie to Cameron, a sezon skończy się wyznaniem Cam, że jest w ciąży. Nie wiem o czym była wcześniejsza dyskusja, a nie wiedziałem, gdzie mój pomysł można by podczepić.



PostWysłany: Czw 10:42, 11 Mar 2010
PubuśBubuś
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Sty 2010

Posty: 8

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ola_baca napisał:
Lukas

LuCas!

PubuśBubuś napisał:
Abstrahując od tematu, w jednym ze spojlerów była mowa, że House spędzi noc z jakąś kobietą. Wydaje mi się, że będzie to Cameron, a sezon skończy się wyznaniem Cam, że jest w ciąży.

Że z Cameron się prześpi, to ja też mam taką nadzieję. Ale jakby po tym popadłaby w "stan błogosławiony" to już "House" zypełnie zszedł na poziom MnS. :?



PostWysłany: Czw 10:49, 11 Mar 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hattrick napisał:
Że z Cameron się prześpi, to ja też mam taką nadzieję. Ale jakby po tym popadłaby w "stan błogosławiony" to już "House" zypełnie zszedł na poziom MnS. Confused

Nie, jeśli 7 seria byłaby ostatnią.



PostWysłany: Czw 14:48, 11 Mar 2010
PubuśBubuś
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Sty 2010

Posty: 8

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PubuśBubuś napisał:
Nie, jeśli 7 seria byłaby ostatnią.

A co to ma za znaczenie, czy byłąby ostatnią? :shock:
Poza tym scenarzysci chyba nie pozwolą Hugh na aż taką samowolkę. Shore wyraźnie nie chce Jennifer w składzie. A dziecko tylko pogorszyłoby sprawę.



PostWysłany: Czw 15:09, 11 Mar 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem o ciąży i tak nie byłoby mowy. Twórcy są na to zbyt mądrzy (a może się mylę...?). Bo popatrzmy: Nawet jeśli dobry w łóżku, to House jest już pięćdziesięcioletnim facetem, i to przez długi czas faszerował się lekiem, który u zdrowych ludzi wywołuje efekt narkotyzujący. Mnie się nie za bardzo wydaje, aby taki człowiek mógł spłodzić zdrowe dziecko.



PostWysłany: Czw 15:40, 11 Mar 2010
sherlotka
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 4

Posty: 452

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to spłodzi chore.
Kolejny kotrargument przeciwko dziecko z Cameron - fakt powszechnie wiadomy, że mimo tych wszystkich przeciwności wyrastajacych przed Huddy, Shore chce ich połączyć. Tak samo wie, że fani by tego chcieli. I bądź co bądź scenarzysci muszą sie liczyć ze znacznym spadkiem popularności w razie, gdyby House miał z Cam małego potwora. Dlatego do tego raczej nie dojdzie.



PostWysłany: Czw 15:50, 11 Mar 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co to ma za znaczenie, czy byłąby ostatnią? Shocked

No chyba to proste? W modzie na sukces wszystko się wlecze. Z jednego wątku powstaje kolejny. Tutaj byłby to już finisz. Chodź lepiej, gdyby serial skończył się śmiercią Housa.



PostWysłany: Czw 19:41, 11 Mar 2010
PubuśBubuś
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Sty 2010

Posty: 8

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam, czy wierzyć ostatnim spojlerom. Bo jeśli Lucas miałby się oświadczyć i House miałby o tym wiedzieć, to w finałowym odcinku nie wychodziłby z Cuddy ze szpitala (czego nigdy nie robi), ponieważ odsunąłby się od niej jeszcze bardziej niż po tym, jak dowiedział się, że z w ogóle spotyka się z L.
I tam, przy wyjściu, mają spotkać Lucasa... Ja mam taką projekcję, że Cuddy z nim zerwie i on będzie chciał do niej wrócić, dlatego będzie go mało w 7 sezonie.

P.S. Błagam Was, piszcie tutaj, NIE w spoilerach.



PostWysłany: Pon 22:44, 22 Mar 2010
gaba
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 79

Miasto: wroclaw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja to jestem niezła.
Zrobiłam sobie krzywdę :x Zabiłam się :x

Wchodzę w te spoilery (po tym jak zaprzestałam tego w okolicach 6-go odcinka) i co widzę?

LUDDY, OŚWIADCZYNY, CIĄŻĘ, WILSONOWĄ WYBRANKĘ, CAMERON I VICODIN

[zalicza glebę]

Uciekam stąd... Oddycham. Wdech. Wydech. Wdech.



_________________
Did you come for my feelings? Because I left 'em in my other pants. - Gregory [H]ouse

PostWysłany: Sro 17:08, 24 Mar 2010
AngelaOrosco
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Wrz 2009

Posty: 83

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje się, że rzeczywiście tą "tajemniczą" będzie Stacy, ale ja i tak (jak pewnie spora grupa) liczę po cichu na Cameron :]



_________________



PostWysłany: Sro 21:38, 24 Mar 2010
lazz
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Paź 2009

Posty: 6

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aż mnie mdli jak czytam te spoilery. Modlę się, żeby to była nieprawda. Proszę, niech się nie okaże, że scenarzyści oszaleli.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Czw 22:01, 25 Mar 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05728 sekund, Zapytań SQL: 15